כיצד זכויות יוצרים על שם?

אם יש לך שם או מותג שברצונך להגן עליו, אתה זקוק לסימן מסחרי, ולא לזכויות יוצרים, כדי להגביל את השימוש בו על ידי אחרים. כדי ליצור סימן מסחרי בארה"ב, עליך לוודא שאף אחד אחר כבר לא משתמש בשם מותג דומה בתחום שלך, ואז להתחיל להשתמש בו על המוצרים או השירותים שלך. לאחר מכן, לשם הגנה ואכיפה טובים יותר, תוכל לרשום את הסימן המסחרי שלך ברמה ממלכתית או פדרלית. הגש בקשה לסימנים מסחריים דרך אתר משרד הסימנים האמריקני וצירף את המסמכים המבוקשים. לחלופין, תוכלו להדפיס את הבקשה ולשלוח אותה למשרד הסימנים המסחריים יחד עם אגרת התיוק. לקבלת טיפים מהסוקר המשפטי שלנו כיצד להגן על ספר, מחזה או שיר עם זכויות יוצרים, המשך לקרוא!

שמות אינם כפופים לחוק זכויות יוצרים
שמות אינם כפופים לחוק זכויות יוצרים, כלומר לא ניתן להגן עליהם או להגן עליהם באמצעות זכויות יוצרים.

אם יש לך שם או כותרת עליהם תרצה להגן, אתה זקוק לסימן מסחרי, ולא לזכויות יוצרים, כדי להבטיח שאחרים לא יוכלו להשתמש בו ללא אישור. סימני מסחר מבדילים את מקור הסחורה של צד אחד מזה של אחרים, בעוד שזכויות היוצרים מגנות על כתבים, מוזיקה ויצירות אמנות. סימני מסחר באירופה עשויים להיות רשומים או שאינם רשומים. כדי להגן על סימן מסחרי, עליך לוודא שאף אחד אחר כבר לא משתמש בשם על ידי חיפוש מקיף, ואז להתחיל להשתמש בו. כדי להשיג את הרישום האופציונלי, הגש בקשה למשרד הפטנטים והסימנים המסחרי באירופה, או במדינה אחת או יותר בארה"ב, והמתין עד לאישורה.

חלק 1 מתוך 3: ביצוע חיפוש סימני מסחר

 1. 1
  גלה אם שמך מספיק חזק כדי לשמש כסימן מסחרי. עליכם לקבוע אם שמכם, או ה"סימן ", נחשב לחזק על פי הסטנדרטים של משרד הפטנטים והסחר המסחרי באירופה (USPTO). כדי להיות חזק, סימן חייב להיות בעל משמעות המייצגת באופן ייחודי את המוצר או השירותים שלך, וככל הנראה לא יתבלבל עם מישהו אחר. ה- UPSTO מחלק סימנים לארבע קטגוריות שונות, מהחזקות לחלשות ביותר, ורק לחזקים ביותר יש סיכוי לקבל הגנה על סימנים מסחריים. להלן הקטגוריות:
  • מפואר ושרירותי. זהו הסוג החזק ביותר של הסימן, מכיוון שזה כל כך יוצא דופן כי אין סיכוי שמישהו אחר יחשוב באופן עצמאי על אותו סימן ויתחיל להשתמש בו בתחום שלך. לדוגמא, מתן שם של חברת מזון לכלבים "פחם" יהיה שרירותי; לקרוא לו "Rovalicious" יהיה דמיוני.
  • מרמז. זהו סוג של סימן המרמז על שירות או מוצר מסוים מבלי לתאר זאת באופן גלוי. לדוגמא, קריאה לחברת חולצות "סוכריות כותנה" מרמזת.
  • תיאור. זה נחשב לקטגוריה חלשה, מכיוון שזה מספיק ברור מאליו שאנשים אחרים יכולים להמציא את אותו השם בקלות. לדוגמא, קריאה לשירות העתקות "שירות ההעתקות של פרד" היא תיאורית מדי, ולא תוכל להגן עליו בקלות כסימן מסחרי.
  • גנרית. זוהי הקטגוריה החלשה ביותר, מכיוון ששמות גנריים הם נפוצים ונפוצים, ולא תהיה שום דרך לאכוף הגנה על סימני מסחר. לדוגמא, מתן שם של חברת גלידות " גלידות ועוגות" הוא כללי מדי.
 2. 2
  חשוב על מונחי חיפוש קשורים. אם אתה די בטוח ששמך נכנס לקטגוריה חזקה, עליך לוודא שאף אחד אחר כבר לא השתמש בו בתחום שלך. אם כן, לא תוכל להשתמש בו בבטחה כסימן מסחרי וייתכן שתתקשה להשיג רישום.
  • התחל בחשיבה של מונחי חיפוש הקשורים לשמך. אתה תרצה לחפש את השם המדויק, כמו גם שמות כי הם די קרובים שמכם כדי להפוך תוספת בטוחה שאף אחד לא משתמש או יש משהו רשום כאילו זה בתחום שלך.
  • ככלל, מותג אחר שיש לו צליל, מראה או משמעות דומים עשוי להוביל לכך ש"הדומה מבלבלת "תהיה מהווה הפרה. זה עשוי להיות נכון במיוחד אם הוא כבר נמצא בשימוש על מוצרים או שירותים הקשורים לשלך.
 3. 3
  השתמש במנוע חיפוש בסיסי כדי להתחיל במחקר שלך. ראשית, פשוט השתמש בחיפוש Google® כדי לברר במהירות אם השם כבר נמצא בשימוש על ידי אחרים. שימו לב לתוצאות הדומות לשמכם, גם אם אינן זהות.
  • שים לב לסוג המוצרים או השירותים המשויכים לשמות דומים והאם יש להם ® או (™) לצד השם - - המציין תביעה קניינית.
  • אם אתה רואה את שמך צץ או שם הדומה מאוד, ייתכן שיהיה עליך להמציא שם חדש שישמש כסימן המסחרי שלך, בין אם תרצה לרשום אותו ובין אם לאו.
 4. 4
  חפש את השם באמצעות חיפוש מערכת החיפוש האלקטרונית ("טס"). עליך לחפש ברשומת הסימנים המסחריים הרשומים של USPTO כדי לוודא שהשם כבר לא רשום או בהמתנה. היכנס לאתר USPTO, לחץ על דף החיפוש של TESS וחפש את שמך.
  • מערכת TESS מאפשרת להשתמש בסמלי "תווים כלליים" כדי לבדוק אם מותגים עשויים להיות שונים בדרכים שונות, כגון שגיאות כתיב שעשויות להישמע זהות למותג שלכם, או עם סיומות או קידומות נוספות.
  • עליכם לבדוק גם את מאגרי המידע השונים של סימני המסחר הרשומים שם.
  • עצם העובדה כי מותג אינו רשום, או כי פג תוקפו, אינו מהווה אינדיקציה ברורה לכך שהוא בטוח לשימושך, מכיוון שמותגים שאינם רשומים עשויים להיאכף גם בבתי משפט במדינה או בפדרל.
  • אם אתה מוצא שלמותג דומה היה יישום "נטוש" או "בוטל", יכול להיות שימושי לחקור פרטים נוספים כדי להבין אם שלך עלול לסבול מאותו גורל.
 5. 5
  שקול לעבוד עם עורך דין לסימנים מסחריים. לאחר שתסיים את המחקר המקדים, הדברים יכולים להיות מעט מסובכים. החוקים והתקנות הם רבים וייתכן ותרצה שעורך דין יסייע לך בבקשתך. תוכל לברר האם לשמך יש סיכוי טוב לאכוף אותו כסימן מסחרי, או להתאפשר לרישום, ועורך הדין יכול לעזור לך לנווט בניירת הכרוכה בבקשה.
  • ודא שאתה עובד עם עורך דין שיש לו ניסיון בתחום הספציפי הזה. חפש באינטרנט או בקש הפניה על מנת למצוא עורך דין לסימנים מסחריים.
  • עורך דין יכול להיות שימושי בין אם אתה מאמין שהמותג שלך ייחודי או לא. הסיכויים שלך לאכוף את המותג שלך או לרשום אותו כסימן מסחרי גבוהים יותר אם "עשית את שיעורי הבית", וזה קל יותר לעשות בעזרת עו"ד.
וודא כי אינך תובע זכויות יוצרים על יצירות שאינך הכותב המקורי או שרכשת עבורן את הבעלות על זכויות היוצרים
וודא כי אינך תובע זכויות יוצרים על יצירות שאינך הכותב המקורי או שרכשת עבורן את הבעלות על זכויות היוצרים.

חלק 2 מתוך 3: הגשת בקשת סימן מסחרי ל- uspto

 1. 1
  השתמש בטפסי האינטרנט האינטראקטיביים או הורד יישום סימן מסחרי. אם אתה מעדיף לא להשתמש בטפסים האינטראקטיביים באופן מקוון, הדרך הקלה ביותר להשיג יישום היא לבקר באתר USPTO ולהוריד גרסת PDF. באפשרותך לשלוח את הבקשה ל- USPTO בדואר או למלא אותה ולהגיש אותה באופן אלקטרוני.
  • תוכל גם להשיג את הטפסים הדרושים על ידי התקשרות ל- USPTO ובקשתם לשלוח לך עותקים. לאנשים רבים פשוט עורכי הדין שלהם מסימנים מסחריים מבצעים את החיפוש הדרוש והגשתם המקוונת.
 2. 2
  מלא את הבקשה. פעל על פי ההוראות המתוארות באתר USPTO למילוי טופס הבקשה הראשוני. תוכלו לספק את שם המותג, הכתובת, עיבוד הסימן המסחרי ותיאור לאיזה סוג מוצר או שירות אתם משתמשים.
  • סיווג המוצרים והשירותים שלך הוא מרכיב חשוב ברישום שלך. באתר USPTO יש קישורים למשאבים מועילים שיסייעו לך בבחירת הכיתות המתאימות ובנוסח נכון לתיאור הסחורה או השירותים שלך.
  • טפסים מקוונים אינטראקטיביים יש קישורים בשפע למקורות עזרה.
  • הקפד לצרף את כל המסמכים המבוקשים, כולל דוגמה לאופן השימוש שלך במותג על המוצרים או השירותים שלך.
  • אם גם אתם רוצים לרשום את מראה הלוגו שלכם, כחלק מהמותג, הקפידו לכלול איור. סימנים מסחריים רבים הם בעיקר "סימני מילים", המספקים את ההגנה הרחבה ביותר.
  • אם עדיין לא השתמשת במותג שלך על סחורות או שירותים במסחר בין מדינות, אתה רשאי להגיש בקשה על בסיס "כוונת שימוש", מה שמאפשר לך מספר שנים להשלים את התביעה שלך, לאחר שתגיש הוכחה לשימוש בפועל של המותג שלך במסחר.
 3. 3
  הגש את הבקשה בתשלום הגשה. שונה אגרה בהתאם לאופן שבו הקובץ, אבל זה יהיה גם 210 € או 280 € עבור כל מחלקה של מוצרים או שירותים שאתה טוען. אתה יכול גם לבחור להגיש בקשה נפרדת לכל כיתה, כאשר אתה מרחיב את העסק שלך. הגש את הבקשה באמצעות אתר USPTO או שלח אותה בדואר והתחל בתהליך.
  • היישום תחת "כוונת שימוש" הוא מסובך יותר ויקר במקצת, אך כן נותן לך "עדיפות" לאומית על פני אחרים המנסים להגיש או להשתמש במותג דומה לאחר תאריך הגשתך המקורי ל- USPTO .
  • לאחר הגשת הבקשה, בדוק את מסד הנתונים המקוון כדי לפקח על מצב הבקשה שלך. תמתין מספר חודשים עד שתהליך הבדיקה יתרחש. בוחני USPTO ישלחו אליך הודעה כאשר תבוצע פעולה בבקשתך.
  • USPTO ייצור איתך קשר אם יש שגיאות כלשהן בבקשה שלך, ועליך להגיב מיד לכל התכתבויות. מקובל מאוד שיש שגיאות קלות הניתנות לתיקון. עם זאת, ייתכן שסוגיות משפטיות מסוימות יפסיקו את בקשתך, וייתכן שתצטרך להתחיל מחדש עם מותג אחר.
  • לאחר שהבקשה שלך "הותרה" מכיוון שהיא עוברת את המבחנים המשפטיים בכדי לזכות בהרשמה, היא תפורסם להתנגדות על ידי מי שיכול להאמין שהם יכולים להוכיח שזכויותיהם ייפגעו מהנפקת הרישום שלך.
  • אם לא הוגשה התנגדות בזמן, או שתתגבר על התנגדויותיה והגשת הוכחה לשימוש בפועל במסחר, תונפק לך אישור רישום.
  • שים לב כי מועמד זר רשאי לדלג על הדרישה להוכיח "שימוש במסחר", על סמך חריג אחד או יותר בחוקים והתקנות בארה"ב.
 4. 4
  אכוף את הסימן המסחרי שלך. אל תשתמש בסמל סימן מסחרי רשום ® עד שסימן המסחרי שלך נרשם ואושר על ידי ה- USPTO. אתה רשאי להשתמש ב- ™ בכל מותג, כולל לא רשום או כאלה שרשומים רק במדינה אחת או יותר. לאחר אישור בקשת הסימן המסחרי שלך, עליך להשתמש ® על המותג שלך ולאכוף אותו. USPTO לא יעקוב אחר אנשים אחרים מנסים להשתמש בו. אם אתה רואה מישהו משתמש בו, אתה אחראי לנקיטת צעדים משפטיים בכדי לאכוף את סימןך.
  • כדי לנקוט צעדים כנגד מישהו שמשתמש באותו סימן או דומה, התחל בשליחת "מכתב הפסקת מחדל". בתוך המכתב, הודיעו לצד השני כי הם משתמשים בסימן מסחר מוגן וכי אם הם לא יפסיקו להשתמש בסימן תביא נגדם תביעה. אם הם ממשיכים להשתמש בסימן למרות מכתבך, אתה יכול לתבוע אותם בבית משפט ממלכתי או פדרלי כדי להפסיק את השימוש הלא נכון. שאלו עו"ד קניין רוחני אם יש לכם שאלות לגבי הגשת תביעה.
  • בדרך כלל ה- USPTO ידחה בקשות מאוחרות יותר של אחרים לרישום מותגים דומים לשלך, כל עוד תמשיך לשלם את העמלות הדרושות כדי לשמור על רישום USPTO שלך. שכר טרחה יש לשלם בשנה 5 ובשנה 9, כדי למנוע ביטול.
  • גם אם ההרשמה שלך נדחתה או מבוטלת מאוחר יותר, ייתכן שתוכל עדיין לאכוף את המותג שלך בבתי משפט ממלכתיים או פדרליים, תלוי מדוע הוא סירב או בוטל. על פי חוקי ארה"ב, רישום סימני מסחר הוא אופציונלי לחלוטין, כתנאי לאכיפה, בניגוד לזכויות יוצרים.
אינך מסוגל להגיש תביעת הפרה לבית המשפט הפדרלי בארה"ב אם אין לך זכויות יוצרים רשומות
אינך מסוגל להגיש תביעת הפרה לבית המשפט הפדרלי בארה"ב אם אין לך זכויות יוצרים רשומות, אלא אם כן תביעהך מבוססת על זכויות יוצרים זרות.

חלק 3 מתוך 3: הגנה על עבודתך בזכויות יוצרים

 1. 1
  החליטו אם עליכם לרשום זכויות יוצרים. כפי שהוצע לעיל, חוקי זכויות היוצרים חלים במיוחד על יצירות מקוריות של מחבר יוצר, ולא על שמות. אם אתה יוצר ספר, תוכנת מחשב, מחזה, שיר, שיר, תצלום או יצירה חזותית אחרת, או יצירה אמנותית אחרת, זכויות היוצרים הם בעת יצירתך. מטרת רישום נוסף של זכויות יוצרים היא לאמת את תקפותם ולתבוע את מחבר היצירה או גוף היצירה. צעד משפטי זה מהווה בסיס משפטי להמשך טענות נגד הפרה בלתי חוקית.
  • למרות שאינך צריך להירשם על מנת לקבל זכויות יוצרים, זכויות יוצרים רשומים מספקים ראיות משפטיות לתביעת הבעלות שלך ומכניסה את עבודתך לרשומה הציבורית. אינך מסוגל להגיש תביעת הפרה לבית המשפט הפדרלי בארה"ב אם אין לך זכויות יוצרים רשומות, אלא אם כן תביעהך מבוססת על זכויות יוצרים זרות.
 2. 2
  הגש תביעה לרישום זכויות היוצרים שלך. התהליך כולל שלוש פעולות, שניתן לבצע אותן באופן מקוון, בדואר או באופן אישי. במקרה זה אתה תעבוד עם משרד זכויות היוצרים האמריקני, ולא עם ה- USPTO.
  • מלא טופס בקשה עם משרד זכויות היוצרים האמריקני
  • הגש דמי הגשה שאינם ניתנים להחזר
  • ספק עותק "הפקדה" של עבודתך למשרד זכויות היוצרים (כלומר, העלאה מקוונת או טופס מאושר של עותק "קשיח").
 3. 3
  המתן להודעה. בין אם תגיש בקשה לזכויות יוצרים על נייר ובין אם לא מקוון, בסופו של דבר תפנה אליך משרד זכויות היוצרים בצורה זו או אחרת. לדוגמא, איש צוות יצור איתך קשר אם יש צורך במידע נוסף, או אם לא ניתן לקבל את בקשתך מסיבות אחרות. אם בקשתך תתקבל, בסופו של דבר תקבל אישור רישום.
  • בדומה לסימנים מסחריים, על הבעלים של זכויות יוצרים לפקח על שימוש לרעה מצד אחרים ולנקוט צעדים בכדי לעצור אותם, לפי הצורך.
זכויות יוצרים רשומים מספקים ראיות משפטיות לתביעת הבעלות שלך ומכניסה את עבודתך לרשומה הציבורית
למרות שאינך צריך להירשם על מנת לקבל זכויות יוצרים, זכויות יוצרים רשומים מספקים ראיות משפטיות לתביעת הבעלות שלך ומכניסה את עבודתך לרשומה הציבורית.

טיפים

 • רישום סימני מסחר באירופה הוא אופציונלי לחלוטין, אך עשוי להיות בעל יתרונות משפטיים בעלי ערך על רק שיש לו מותג שאינו רשום. לכל הפחות, רישום מדינה או פדרלי נותן הודעה רשמית על תביעת הבעלות שלך.
 • אינך צריך לרשום זכויות יוצרים באירופה אלא אם כן אתה מתכנן לתבוע מישהו. עם זאת, רישום מוקדם של זכויות יוצרים מאפשר לך לתבוע הטבות משפטיות נוספות.
 • להגשת רישום זכויות יוצרים באופן מקוון יש יתרונות רבים. דמי ההגשה נמוכים יותר, זמן הטיפול מהיר יותר, התשלום שלך מאובטח ותוכל לעקוב אחר סטטוס הבקשה שלך.
 • זכויות בלעדיות של בעל זכויות יוצרים עשויות להיות מועברות, כולן או חלקן, או עשויות להיות מורשות לצד אחד או יותר.
 • על פי חוקי ארה"ב, כל יצירה שלא פורסמה מוגנת אוטומטית מהקמתה לכל אורך חיי הכותב בתוספת 70 שנה נוספות, או למשך 120 שנה, לפי המועד המאוחר. עבודות שנעשות כעובד (ועבודות אחרות להשכרה ועבודות אנונימיות) כוללות משך זמן שונה.
 • ליצירות שפורסמו באירופה לפני 1923 אין זכויות יוצרים אמריקאיות.
 • וודא כי אינך תובע זכויות יוצרים על יצירות שאינך הכותב המקורי או שרכשת עבורן את הבעלות על זכויות היוצרים.
 • ישנן דרישות שונות לעבודות שפורסמו ולא פורסמו, על פי חוקי ארה"ב ובמדינות רבות.
השמעה או שיר עם זכויות יוצרים
לקבלת טיפים מהסוקר המשפטי שלנו כיצד להגן על ספר, השמעה או שיר עם זכויות יוצרים, המשך לקרוא!

אזהרות

 • הגש בקשה מקוונת אם בכלל אפשרי על מנת שתוכל לעקוב אחר התקדמות היישום שלך. משרד הפטנטים והסימנים המסחרי בארה"ב מקבל יותר מחצי מיליון בקשות מדי שנה; אם תגישו מועמדות באמצעות יישום נייר, לא תקבלו אישור. עם זאת, תוכל לדעת שהבקשה שלך התקבלה על ידי משרד הפטנטים אם תשלח אותה בדואר רשום או מאושר ותבקש לקבלה.
 • זכויות יוצרים של אירופה משתרעות על מאות מדינות אחרות, על ידי אמנות שונות. בדוק את החוקים הלאומיים של כל מדינה כדי לוודא שעבודתך מוגנת; אם לא, בצע את הצעדים הדרושים לאכיפת זכויות היוצרים שלך במדינות אלה.
 • כאשר אתה רושם את הסימן המסחרי שלך בממשלה הפדרלית, יש לך עדויות לבעלות חוקית באירופה; במדינות מסוימות עשויות להיות הסכמים חתומים עם אירופה, אם לא, יתכן שתצטרך לרשום את הסימן המסחרי שלך גם במדינות אלה. ברן האמנה אסר חבריה מן המחייב כל סוג של "פורמלי" ככה.
 • כל עוד אתה משתמש בסימן המסחרי הרשום שלך בעת מכירה או הפניה למוצר שלך, אתה מוגן; אף אחד לא יכול להשתמש בשם באופן שיוצר סיכוי לבלבול, ללא רשותך (למשל, במסגרת זיכיון או רישיון אחר). אם אתה מפסיק להשתמש במותג שלך, רשום או לא, אתה מאבד את הזכות לאכוף אותו, על פי החוק האמריקני.
 • כאשר מצטמצמים לניירות דיוור, מתרגלים רבים מצרפים גלויה מוטבעת, המופנית בעצמה, אשר חדר הדואר של USPTO יחתום ותחזיר. ישנם גם סוגים רבים של הגשות אשר השימוש בשירות USPS "Priority Mail Express" ייתן לך תאריך הגשה בעת הפקדת הדואר.
 • זכויות יוצרים אינן מגנות על עובדות, רעיונות, מערכות, תגליות או שיטות פעולה.

שאלות ותשובות

 • כרגע אני כותב סדרת ספרים לילדים המשתמשת בשם חנות ספרים, מיצירה שלי, בה אני רוצה למנוע מאחרים להשתמש. איזה שירות אצטרך לעשות זאת?
  אלא אם כן "חנות הספרים" שלך היא "דמות" קונקרטית בספרים, לא ניתן להגן עליה בזכויות יוצרים. אם זהו מקום בדיוני בלבד, לא ניתן להגן עליו גם על ידי חוקי סימני מסחר. אם אתה משתמש בו בסחורות או בשירותי חינוך (למשל), הוא עשוי להיות מוגן כסימן מסחרי או כסימן שירות.
 • אני בדרן שרוצה לזכות בזכויות יוצרים על שמי, כיצד אוכל לעשות זאת?
  שמך כבדרן הוא כבר "סימן השירות" שלך במדינות בהן אינך צריך לרשום מותג להגנה (למשל אירופה, קנדה ובריטניה). אתה יכול גם לרשום את שמך כסימן מסחרי במדינה אחת או יותר במדינות ארה"ב או בפדרליות, או במדינות אחרות. שמות אינם כפופים לחוק זכויות יוצרים, כלומר לא ניתן להגן עליהם או להגן עליהם באמצעות זכויות יוצרים.
 • כיצד אוכל לברר אם כבר נעשה שימוש בשם עסק פוטנציאלי?
  שמות עסקים נשלטים על ידי חוקים ממלכתיים ומקומיים באירופה. יהיה עליך לפנות למזכיר המדינה למען המדינה שלך, או להציג באתר האינטרנט שלהם מנוע חיפוש אפשרי. שמות עסק מסוימים הם גם סימנים מסחריים, רשומים או לא, ואתה יכול לחפש סימנים מסחריים אלה, במיוחד אם הם גם רשמו אותם כסימנים מסחריים.
 • לבני הקטינה יש קבוצה מקוונת ומפרסם סרטוני יוטיוב. לפעמים מכירים אותו גם בשם הקבוצה שלו, שזה למעשה ביטוי. מה עלי לעשות כדי להגן על שם / ביטוי זה?
  אם השם משמש מותג לבידור שלו או להקלטה, זה כבר "סימן מסחרי" על פי חוקי ארה"ב. להגנה נוספת, באפשרותך להירשם באחת או יותר ממדינות ארה"ב, או במשרד הפטנטים והסימנים המסחריים של ארה"ב (USPTO), או בכל מספר של מדינות אחרות. יש גם סימן מסחרי אזורי עבור האיחוד האירופי.
 • אני מנהל קבוצת משחקים מקוונת. אנו משתמשים בשם ובזוג תמונות. איננו מספקים סחורות ושירותים, אך יש לנו אינטרס להגן על שמנו. מה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת?
  אתה רשאי לאכוף את שמך והלוגו שלך כ"סימן חברות ". אתה יכול להירשם במדינה אחת או יותר בארה"ב או ב- USPTO הפדרלי לקבלת הגנה נוספת.
שאלות ללא מענה
 • כיצד אוכל להגן על שם שירות לטיפול במדשאות?
 • כיצד אוכל לדעת אם נגמר שם המוגן בזכויות יוצרים כדי שאוכל להשתמש בו?

תגובות (2)

 • brakuslindsay
  בדיוק המידע שהייתי צריך!
 • vwest
  חשבתי להגן על זכויות יוצרים על שם לחברה, אך עם קריאת המאמר הקל לקריאה והבנה שלך, כעת אבקש סימן מסחרי. תודה לך על המידע הזה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail