כיצד להגיש בקשה להלוואת סטודנטים בבריטניה?

כדי להגיש בקשה להלוואת סטודנטים
כדי להגיש בקשה להלוואת סטודנטים, מלא את הבקשה המקוונת באתר מימון הסטודנטים.

השכלה גבוהה יכולה להיות יקרה, אך אם אתה גר בבריטניה, ייתכן שאתה זכאי להלוואות לסטודנטים בכדי לדייק את עלות הלימודים במכללה או באוניברסיטה, כמו גם עזרה בהוצאות המחיה שלך. כדי להגיש בקשה להלוואת סטודנטים, מלא את הבקשה המקוונת באתר מימון הסטודנטים. נובעת ריבית מיום נטילת ההלוואה, אך אינך צריך להתחיל להחזיר אותה עד שתרוויח סכום כסף מסוים. ברגע שאתה מתחיל להחזיר את ההלוואות שלך, סכומי התשלום שלך מבוססים על כמה כסף אתה מרוויח, ולא על כמה שאתה חייב.

שיטה 1 מתוך 3: השלמת הבקשה הראשונית שלך

 1. 1
  אשר שאתה זכאי למימון סטודנטים. סטודנטים מתאימים יכולים להגיש בקשה למענקים והלוואות בכדי לכסות את שכר הלימוד וההוצאות המחיה בזמן שהם מסיימים קורס להשכלה גבוהה. כדי להעפיל, עליך לעמוד בקריטריונים הבאים:
  • השתתף במכללה או באוניברסיטה המציעה קורס מוסמך (בדוק עם המכללה או האוניברסיטה שלך כדי לאשר שהקורס שלך מוכר)
  • אתה לומד לקראת תואר ראשון, תואר בסיס, תעודה או תעודת השכלה גבוהה, תעודה לאומית גבוהה יותר, קורס הכשרה ראשונית למורים, תואר שני משולב או קורס בריאות לתואר שני.
  • זו ההסמכה הראשונה שלך להשכלה גבוהה (זו חייבת להיות הראשונה שלך אי פעם, ולא רק הראשונה בה הגשת בקשה למימון סטודנטים)
  • אתה אזרח בריטניה או שיש לך "מעמד מיושב" כתושב קבע בבריטניה

  טיפ: אם אתה סטודנט ממדינה באיחוד האירופי, ייתכן שתוכל לקבל הלוואת שכר לימוד ולעזור בהוצאות המחיה שלך בזמן שאתה הולך למכללה או אוניברסיטה בבריטניה.

 2. 2
  השתמש במחשבון מימון הסטודנטים כדי לקבוע כמה כסף אתה יכול לקבל. אסוף פרטים על הכנסת משק הבית שלך ועבור אל https://gov.uk/student-finance-calculator כדי להבין כמה אתה זכאי להלוואות סטודנטים. יתכן שגם תהיה זכאי למימון נוסף אם, למשל, אתה נכה או שיש לך ילדים קטינים.
  • יהיה עליך לדעת גם כמה נקודות זכות אתה מתכנן ללמוד. אם אתה סטודנט במשרה חלקית, תצטרך לדעת כמה נקודות זכות תלמיד במשרה מלאה. אתה יכול לגלות זאת במכללה או באוניברסיטה שלך.
  • זכור שאתה זקוק להכנסה הביתית המלאה שלך, לא רק שלך, אלא אם כן אתה גר לבד. זה כולל את ההכנסה של ההורים שלך אם אתה מתחת לגיל 25 או את ההכנסה של בן / בת הזוג שלך אם אתה נשוי.

  טיפ: אם אתה מתחת לגיל 25 ולא נשוי, אבל גר לבד ולא היה לך קשר עם ההורים שלך למעלה משנה, ייתכן שתוכל להעפיל כסטודנט מנוכר. פירוש הדבר שלא תצטרך לכלול את הכנסות הוריך כחלק ממשק הבית שלך.

 3. 3
  הקים חשבון מקוון עם פיננסי סטודנטים אנגליה. עבור אל https://logon.slc.co.uk/cas/login ולחץ על הכפתור הירוק כדי ליצור את חשבונך. תישאל אם היה לך אי פעם חשבון או מסרת מידע כספי למימון הסטודנטים בעבר. כדי להקים את חשבונך, תצטרך לספק את שמך, כתובתך, מין, תאריך ועיירת הלידה ומספר הביטוח הלאומי.
  • ספק מספר הביטוח הלאומי שלך הוא לא חובה. אם אתה מספק את זה, מימון הסטודנטים ישתף אותו עם המחלקה לעבודה ופנסיה כדי לאמת את זהותך. אם אינך מספק את מספר הביטוח הלאומי שלך בעת הקמת החשבון המקוון שלך, ייתכן שיהיה עליך לשלוח הוכחת זהות נוספת.
  • האוצר סטודנטים באנגליה מעדיף שתגישו מועמדות באופן מקוון. עם זאת, אם אתה מעדיף לשלוח יישום נייר, עבור אל https://gov.uk/student-finance-forms כדי להוריד את הטפסים וההוראות שאתה צריך. ההוראות יגידו לך כיצד להגיש את בקשתך.
  מאמר זה דן כיצד להגיש בקשה להלוואת סטודנטים אם אתה סטודנט מאנגליה
  מאמר זה דן כיצד להגיש בקשה להלוואת סטודנטים אם אתה סטודנט מאנגליה.
 4. 4
  השלם את היישום המקוון. תקבל דוא"ל אימות תוך מספר דקות לאחר שתסיים את הגדרת חשבונך. לחץ על הקישור בהודעת הדוא"ל כדי לאמת את כתובת הדוא"ל שלך ולהיכנס לחשבונך. ואז התחל יישום חדש.
  • ניתן להגיש בקשה להלוואות שכר לימוד והלוואות אחזקה. הלוואות תחזוקה עוזרות לך לשלם עבור הוצאות המחיה שלך, כגון מזון ושכר דירה, בזמן שאתה במכללה או באוניברסיטה.
  • היישום מחייב אותך לספק נתונים מדויקים עבור הכנסות משק הבית שלך, כמו גם מידע על המכללה או האוניברסיטה שלך, על הקורס שאתה רשום אליו ומספר הזיכויים שתלמד במהלך השנה האקדמית.

  טיפ: ניתן להגיש מועמדות לאחר תחילת שנת הלימודים. עם זאת, עליך להגיש בקשה תוך 9 חודשים מיום תחילת הקורס.

 5. 5
  שלח הוכחת זהות במידת הצורך. אם אתה סטודנט מאנגליה, אתה יכול לכלול את פרטי הדרכון התקפים בבריטניה בבקשה המקוונת שלך. אינך צריך לספק שום הוכחת זהות אחרת. עם זאת, אם אין לך דרכון בריטני או שהדרכון שלך פג, תצטרך לשלוח למימון סטודנטים עותק מאושר של תעודת הלידה או האימוץ המקורית שלך בבריטניה.
  • הדפיסו ומלאו את טופס האישור, הזמין בחשבון מימון הסטודנטים שלכם, ושלחו אותו בדואר עם תעודת הלידה או האימוץ בבריטניה אל סטודנטים פיננסים באנגליה, ת.ד 210, דרלינגטון, DL1 9HG.
  • האישור שלך יוחזר אליך תוך ארבעה שבועות לאחר אימות הזהות שלך.
 6. 6
  בקש מההורים או השותף שלך לאמת את הכנסת הבית שלך. מימון סטודנטים ישלח להוריכם או לבן / בת הזוג שלכם דוא"ל עם קישור ליצירת חשבון באתר מימון הסטודנטים. הם יכולים להשתמש בחשבון זה כדי להגיש מידע על הכנסותיהם בשנת המס הקודמת.
  • מימון הסטודנטים עשוי לבקש מהם לשלוח תיעוד נייר. וודאו שהם עושים זאת בהקדם האפשרי. הלוואות הסטודנטים שלך לא יוענקו עד לאימות הכנסות משק הבית שלך.

שיטה 2 מתוך 3: הגשה חוזרת כסטודנט ממשיך

 1. 1
  ודא שאתה כשיר לסטודנט ממשיך. עליכם להגיש בקשה מחדש למימון סטודנטים בכל שנה בזמן הלימודים. לאחר השנה הראשונה שלך, אתה נחשב לסטודנט ממשיך אם אתה:
  • עבור לשנה הבאה של הקורס שלך
  • חזור על שנה מאותו קורס
  • חזור לקורס לאחר השעיית הלימודים
  • העבר לקורס חדש מהקורס הישן שלך
 2. 2
  היכנס לחשבון מימון הסטודנטים שלך. אם סיימת את הבקשה הראשונית שלך באופן מקוון, כבר יש לך חשבון מקוון עם מימון סטודנטים. אתה יכול להשתמש באותו חשבון כדי להגיש מועמדות מחדש כסטודנט ממשיך.
  • אם אין לך חשבון מקוון, למשל מכיוון ששלחת יישום נייר בתחילה, אתה עדיין יכול להגדיר חשבון ולהגיש בקשה באופן מקוון אם תרצה בכך. יש לך גם אפשרות להוריד את טפסי הנייר ולהשתמש שוב בדרך זו, אם אתה מעדיף. עבור אל https://gov.uk/student-finance-forms כדי לקבל את הטפסים והוראות להגיש מועמדות לשנה האקדמית החדשה.
  כבר יש לך חשבון מקוון עם מימון סטודנטים
  אם סיימת את הבקשה הראשונית שלך באופן מקוון, כבר יש לך חשבון מקוון עם מימון סטודנטים.
 3. 3
  השלם את הבקשה המקוונת שלך. כשאתה מגיש מועמדות כסטודנט ממשיך, בדרך כלל אתה מספק את אותו המידע שעשית בבקשה המקורית שלך. עם זאת, אינך צריך לעבור את תהליך אימות זהותך מכיוון שאתה סטודנט ממשיך.
  • חלק מהמידע שלך כבר יכול להיות מלא בבקשה בעת הגשת הבקשה מחדש. כל שעליך לעשות הוא לאשר שהמידע נכון לפני שתמשיך.
 4. 4
  שלח מכתב והסביר מדוע השעית את לימודיך, אם הדבר אפשרי. אם היית צריך להפסיק את הלימודים בגלל חירום משפחתי, מצוקה כלכלית, מחלה או סיבה אחרת, כתוב מכתב ובו נאמר סטודנטים למימון הסיבה. כלול את מכתב הלקוח שלך עבור מימון סטודנטים.
  • כלול ראיות תומכות המגבות את הסיבה שהיית צריך להשעות את הלימודים שלך, כגון מכתב מרופא או משירותים חברתיים, מכתב מהמכללה או מהאוניברסיטה שלך, או תעודת לידה או פטירה.
  • שלח את מכתבך אל האוצר הסטודנטים באנגליה, ת.ד 210, דרלינגטון, DL1 9HJ. צפו למכתב המאשר את סכום ההלוואה שלכם תוך 8 שבועות.

  טיפ: אתה יכול לכלול יותר מראיות אחדות תומכות אם אתה סבור שזה עוזר להצדיק את הסיבה שהיית צריך להשעות את הקורס שלך. אלא אם כן הייתה לך סיבה תקפה להשעיית הקורס שלך, ייתכן שלא תהיה זכאי למימון סטודנטים כסטודנט ממשיך.

 5. 5
  בקש מההורים או השותף שלך לאמת את הכנסת הבית שלך במידת הצורך. אם הכנסת משק הבית שלך השתנתה באופן משמעותי מאז שנת הלימודים הקודמת, ייתכן שמימון הסטודנטים ירצה שההורים שלך או השותף שלך יאמתו באופן מקוון או יספקו ראיות לשינוי. כשתמלא את הבקשה שלך באופן מקוון, תקבל הודעה אם נדרש אימות.
  • ההורים או השותף שלך יקבלו אימייל ובו יבקש מהם להיכנס לאינטרנט ולאמת את הכנסת הבית שלך. עם זאת, מומלץ להודיע להם על כך מראש כדי שיוכלו להגיב בהקדם האפשרי. ההלוואה שלך לא תאושר עד לאימות הכנסת משק הבית שלך.

שיטה 3 מתוך 3: החזר ההלוואה שלך

 1. 1
  הגדר את חשבון החזר הלוואת הסטודנטים שלך. בחשבון החזר הלוואת הסטודנטים שלך תוכל לנהל את הלוואות הסטודנטים שלך, לבדוק את היתרה שלך ולהגדיר תשלומים נוספים מרצון. כדי להקים חשבון בחברת הלוואות הסטודנטים (SLC), כל מה שאתה צריך זה מספר ההתייחסות של הלקוח, הסיסמה והתשובה לשאלה הסודית שהגדרת בחשבון האוצר הסטודנטים המקורי שלך.
  • אם אינך זוכר את המידע הדרוש לך, השתמש בכתובת הדוא"ל שהייתה לך בעת הגשת בקשת ההלוואות שלך כדי לאפס אותן. אם אין לך עוד גישה לכתובת דוא"ל זו, התקשר ל- SLC בטלפון 0300 100 0611. הקו פתוח בימים שני עד שישי בין השעות 8: 00-20: 00 ושבת בין השעות 9: 00-16: 00.
 2. 2
  גלה באיזו תוכנית החזר אתה נמצא. אתה לא יכול לבחור באיזו תוכנית החזר אתה נמצא. במקום זאת, זה תלוי בסוג ההלוואה שיש לך ומתי התחלת קורס לתואר ראשון או לקחת את ההלוואה שלך. ישנן 3 תוכניות להחזר:
  • תוכנית 1: בהנחה שאתה סטודנט לאנגלית, אתה בתוכנית זו אם התחלת קורס לתואר ראשון בכל מקום בבריטניה לפני 1 בספטמבר 2012.
  • תוכנית 2: אם התחלת קורס לתואר ראשון בכל מקום בבריטניה לאחר 1 בספטמבר 2012, אתה בתוכנית זו.
  • הלוואה לתואר שני: אתה בתוכנית זו אם אתה סטודנט לאנגלית ולקחת הלוואה לתואר שני לתואר שני ב -1 באוגוסט 2016 או אחריו.
  בחשבון החזר הלוואת הסטודנטים שלך תוכל לנהל את הלוואות הסטודנטים שלך
  בחשבון החזר הלוואת הסטודנטים שלך תוכל לנהל את הלוואות הסטודנטים שלך, לבדוק את היתרה שלך ולהגדיר תשלומים נוספים מרצון.
 3. 3
  קבע מתי תתחיל להחזיר את ההלוואות שלך. באופן כללי, תתחיל לפרוע את הלוואות הסטודנטים שלך באפריל לאחר שתעזוב את הקורס (או 4 באפריל לאחר תחילת הקורס, אם אתה הולך לבית הספר במשרה חלקית. עם זאת, אתה לא מתחיל בתשלומים עד להכנסה שלך, לפני מיסים או ניכויים, עולה מעל סכום הסף לתוכנית ההחזר שלך. נכון לשנת 2019, סכומי הסף עבור כל תוכנית פירעון הם כדלקמן:
  • תוכנית 1: 364 פאונד לשבוע או 1577 פאונד לחודש
  • תוכנית 2: 494 פאונד לשבוע או 2143 פאונד לחודש
  • הלוואה לתואר שני: 404 ליש"ט לשבוע או 1750 ליש"ט לחודש

  טיפ: סכום הסף משתנה ב -6 באפריל בכל שנה. אם ההכנסה שלך אי פעם יורדת מתחת לסף, ההחזרים שלך יפסיקו אוטומטית עד שההכנסה שלך תעלה שוב מעל לסף.

 4. 4
  חשב מה יהיו התשלומים החודשיים שלך. באופן כללי, אתה מחזיר 9% מהסכום שאתה מרוויח מעבר לסף אם אתה בתכנית פירעון 1 או 2. אם אתה בתכנית ההלוואות לתואר שני, תשלם 6% מהסכום שאתה מרוויח מעל הסף.
  • לדוגמא, נניח שיש לך הלוואה לתכנית 2 ולעשות משכורת חודשית של 2400 ליש"ט בשנת 2019. מכיוון שהסף החודשי של תוכנית 2 לשנת 2019 הוא 2143 ליש"ט, ההכנסה שלך היא 257 ליש"ט מעבר לסף. לכן תשלמו 9% מ- 257 ליש"ט, או 23 ליש"ט בכל חודש.
  • אתה זכאי להחזר כספי אם אתה מחזיר החזר כספי, אך ההכנסה השנתית הכוללת שלך נמוכה מהמגבלה המינימלית לתוכנית שלך. נכון לשנת 2019, מגבלות אלה הן 18935 פאונד לשנה עבור תוכנית 1; 25725 ליש"ט לשנה עבור תוכנית 2; ו- 21,000 ליש"ט להלוואות לתואר שני.

  טיפ: אם אתה עצמאי, אתה תהיה אחראי לתשלומי הלוואת סטודנטים בעצמך. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא להגדיר העברה אוטומטית מחשבון הבנק שלך בכל חודש דרך חשבון ההחזר שלך ב- SLC באופן מקוון.

 5. 5
  בצע תשלומים נוספים אם תרצה בכך. החזר הלוואת הסטודנטים שלך מנוכה באופן אוטומטי מתלוש המשכורת שלך. עם זאת, אם תרצה לבצע תשלומים נוספים, תוכל לעשות זאת דרך חשבון SLC שלך באופן מקוון.
  • זה יכול להיות רעיון טוב לבצע תשלומים נוספים אם, למשל, היית מחוץ לעבודה במשך כמה חודשים במהלך השנה, או אם ההכנסה שלך משתנה.

אזהרות

 • מאמר זה דן כיצד להגיש בקשה להלוואת סטודנטים אם אתה סטודנט מאנגליה. התהליך שונה אם אתה סטודנט מסקוטלנד, מוויילס או מצפון אירלנד.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail