איך לזכות בבחירות מקומיות?

יש משרדים שדורשים שתקבל תמיכה מהמצביעים המקומיים על מנת להתמודד בבחירות מקומיות
יש משרדים שדורשים שתקבל תמיכה מהמצביעים המקומיים על מנת להתמודד בבחירות מקומיות.

אם אתה רוצה להיות מעורב בפוליטיקה או בממשל, התמודדות למשרד מקומי יכולה לסייע בהתחלת הקריירה שלך. בחר באיזו מדיניות אתה תומך לפני שנרשמת למשרד הבחירות כמועמד כך שאתה זכאי להצביע. לאחר שביצבת את הפלטפורמה שלך, קדם את מסע הפרסום שלך ברחבי הקהילה שלך. בעוד שזכייה בבחירות מקומיות עשויה להיות קשה, ארגון ותקשורת טובה יסייעו בהגדלת סיכויי ההצלחה שלך!

חלק 1 מתוך 3: להיות מועמד

 1. 1
  בחר את המשרד המקומי שאליו אתה רוצה להתמודד. בדוק את המשרדים שאתה יכול להחזיק במחוז, בעיר או בעיירה שלך כדי שתדע מה האפשרויות שלך. בחר משרד שאתה מתלהב ממנו עם חובות שאתה יכול לנהל בקלות. כמה עמדות מקומיות נפוצות כוללות ראש עיר, גזבר, מועצת העיר ונשיא ועד בית הספר. בדוק את חובות המשרות בהן אתה מעוניין כדי לראות אם הם משהו שאתה רוצה לעשות.
  • לדוגמא, אם עבדת בעבר במימון, אתה עשוי לרוץ לגזבר. אם יש לך רקע משפטי, אתה יכול לבחור להתמודד כיועץ ערים או מנהל משפטים.
  • לכל עיר או מחוז עשויות להיות תפקידים ותפקידים שונים. הקפד לבדוק במשרד הבחירות המקומי או באתר האינטרנט שלך כדי לראות מידע ספציפי לאזור שלך.
  • דאג לקבוע אם התפקיד אליו אתה מתמודד הוא מפלגתי או לא מפלגתי. אם אתה מעוניין בתפקיד מפלגתי, ייתכן שיהיה עליך להזדהות עם מפלגה פוליטית או להתמודד כעצמאי.

  טיפ: ערכו רשימה של הכישורים, הניסיון והאינטרסים שלכם כדי לראות לאיזה משרד הם מתיישרים ביותר.

 2. 2
  פיתח מסר פשוט המתאר מדוע אתה רוצה לרוץ. חשוב על 1-2 משפטים מדוע אתה רוצה להתמודד למשרד המקומי. שלבו אילו ערכים אתם מחזיקים או דברים שאתם רוצים לשנות לטובה. כשאנשים אחרים שואלים אותך מדוע אתה רוצה לרוץ, עקבי עם המסר שלך כדי שלא תגיד לאחרים דברים אחרים.
  • לדוגמא, אם ברצונך להתמודד למועצת המנהלים בבית הספר, ייתכן שהמסר שלך הוא "לעזור לילדים ללמוד את השיטות היעילות ביותר."
  • קח עמדות נחרצות לגבי מה שאתה רוצה להשיג, אחרת אתה לא יכול להילקח ברצינות.
 3. 3
  ודא שאתה עומד בכל הדרישות הדרושות להתמודדות בבחירות מקומיות. לכל תפקיד יש כישורים שונים, אך רבים דורשים ממך להיות בגיל מסוים ולהתגורר באזור שאתה רץ למשך זמן מסוים. בקר בלשכת הבחירות המקומיות שלך או באתר האינטרנט שלהם, אשר שאתה זכאי לתפקיד אליו אתה מתמודד.
  • רשימת הדרישות המלאה להתמודדות באזורך עשויה להתפרסם באינטרנט באתר משרד הבחירות המקומי שלך.
  איך אוכל לזכות בבחירות מקומיות
  איך אוכל לזכות בבחירות מקומיות?
 4. 4
  בדקו אם אתם זקוקים לעתירה עם חתימות הבוחרים כדי להיות מועמדים. יש משרדים שדורשים שתקבל תמיכה מהמצביעים המקומיים על מנת להתמודד בבחירות מקומיות. בדוק את הדרישות ממשרד הבחירות המקומי שלך כדי לראות אילו טפסים ועתירות אתה צריך לספק. אם נדרשת עתירה, דאג למלא אותה לחלוטין ולאסוף את מספר החתימות הנחוצות לך.
 5. 5
  מלא את הבקשה למועמדות למשרדים המקומיים שלך. גש למשרד הבחירות המקומי שלך ובקש מהם בקשה למועמדות. מלא את הטפסים לחלוטין ושלם את כל העמלות הנדרשות אם יש כאלה. דאג למסור את הטפסים עד המועד שצוין במשרדך כדי ששמך יהיה בהצבעה לבחירות.
  • בדוק באתר המשרד המקומי שלך אם היישומים זמינים עבורך להדפסה בבית.

חלק 2 מתוך 3: הפעלת מסע הפרסום שלך

 1. 1
  הגדר תקציב עבור מסע הפרסום שלך. קמפיינים פוליטיים יכולים להיות יקרים, לכן הקפד להפריש כסף לתשלום עבור אירועים, חומר פרסומי וכל מי שיעזור בקמפיין שלך. פנה למועמדים קודמים או לנבחרי ציבור כדי לראות את הרשומות הכספיות שלהם כדי לקבל אומדן כמה אתה צריך לתכנן להוציא עבור הקמפיין שלך.
  • באזורים מסוימים יש מגבלות על כמה כסף אתה יכול להוציא על בחירות מקומיות. בדוק את החוקים המקומיים שלך כדי לראות מהם הכללים לתקציב שלך.
  • התקציב שלך עשוי להשתנות בהתאם לכיסוי שאתה מקבל ממקורות חדשות חיצוניים וכמה מתנגדים אתה מתמודד בבחירות.

  טיפ: משרדי הבחירות שומרים מידע על תקציב הקמפיין עבור כל מועמד. בקר במשרדים כדי להציג תקציבים אחרים של קמפיינים כדי שתקבל מושג כמה להפריש.

 2. 2
  פנה לחברי השלטון המקומי שלך לקבלת המלצות. המלצות יכולות לעזור לך להשיג בוחרים פוטנציאליים חדשים וכן לגייס כסף עבור הקמפיין שלך. אם עמדותיך מתיישרות עם פוליטיקאים מקומיים אחרים, פנה למשרדיהם ובקש תמיכה. נסה להגיע לפקידים מקומיים אחרים בשלב מוקדם בקמפיין שלך כדי שתוכל לקבל תמיכה באופן מיידי.
  • תוכל גם לפנות לקבוצות אינטרס מיוחדות התומכות במטרה משותפת כדי לראות אם הן רוצות לתמוך בקמפיין שלך או לתרום אותו.
 3. 3
  גייס כסף בכדי לעזור בתשלום עבור הקמפיין שלך. גיוס תרומות מסייע להקל על חלק מהעלויות מהתקציב שלך ולמדוד את מידת העניין של המצביעים בקמפיין שלך. הקימו קמפיין גיוס תרומות באופן מקוון שבו תורמים ומתנדבים יכולים לעזור לתרום למען המטרה שלכם. הקפד להודות לכל תורם באופן אישי על עזרתם כדי לשמור על קשרים טובים איתם.
  • באזורים מסוימים עשויים להיות מגבלות על כמה כסף אתה יכול לגייס מתורמים בודדים או לאורך כל מסע הפרסום שלך. בדוק עם חוקי הבחירות המקומיות שלך כדי לקבוע כמה אתה יכול לקבל.
  בדוק את הדרישות ממשרד הבחירות המקומי שלך כדי לראות אילו טפסים ועתירות אתה צריך לספק
  בדוק את הדרישות ממשרד הבחירות המקומי שלך כדי לראות אילו טפסים ועתירות אתה צריך לספק.
 4. 4
  גייסו אנשים חכמים ויצירתיים שאתם סומכים עליהם שיעזרו לכם. פנה לחברים ובני משפחתך כדי לראות אם הם יכולים לעזור לך בקמפיין שלך. אתה יכול להעסיק אנשים אם התקציב שלך מאפשר זאת, או לחפש מתנדבים שתומכים בעניין שלך. בקש מהאנשים שאתה מגייס לעזור לך להשיג את יעדי מסע הפרסום שלך, כך שהם ירגישו שהם עוזרים ישירות למטרה.
  • היו מוכנים לעשות הרבה עבודה קשה בעצמכם למקרה שלא תוכלו להשיג מספיק אנשים או מתנדבים שיעזרו לכם בקמפיין שלכם.
  • הציעו תחומים רבים בהם מתנדבים יכולים לעזור לכם. חלק מהמתנדבים נוטים יותר לעזור אם הם יכולים לבחור בין התחייבויות ארוכות טווח לטווח קצר.

חלק 3 מתוך 3: קידום עצמך

 1. 1
  הפעל חשבונות מדיה חברתית עבור מסע הפרסום שלך. צור חשבונות רשמיים באתרים כמו פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם כדי שתוכל לשתף את ההתקדמות שלך. הקפד לעדכן כל אתר מדי יום כדי שהמשתמשים יראו שאתה פעיל ועובד לקראת היעדים שלך. פרסם תמונות של מסע הפרסום שלך, קישורים לגורמים שאתה תומך בהם וסטטוסים המגבים את הפלטפורמה שלך.
  • אתה יכול גם לשלם כדי לקדם את התוכן שלך כדי להגיע ליותר מצביעים פוטנציאליים באזור שלך.
 2. 2
  הכין אתר עבורך ועבור הפלטפורמה שלך. אתה יכול ליצור את האתר בעצמך או לשכור מעצב שיעזור לך. הקפד לכלול את שמך, תמונותיך, באילו מדיניות ואמצעים אתה תומך ולמה הבוחרים צריכים לבחור בך. כלול קישורים לכל חשבונות מדיה חברתית שיש לקמפיין שלך וכן מקום בו הבוחרים יכולים לתרום לך כספים.
 3. 3
  סע מדלת לדלת כדי לפגוש את בני הקהילה שלך. סבירות גבוהה יותר שבוחרים בוחרים בך אם תפנה אליהם כדי שיכירו אותך וידברו על מדיניות הקמפיין שלך. עבוד עם המתנדבים שלך לדפוק דלתות ברחבי העיר או המחוז שלך כדי שתוכל לדבר על הפלטפורמה שלך. התחל באזורים שאתה מכיר לפני שאתה מרחיב את טווח ההגעה שלך לשכונות אחרות.
  • ייתכן שמצביעים מסוימים לא ירצו לדבר איתך. אנא הודות להם על זמנם ואל תהיו טורחים מדי אם הם מסרבים להקשיב.
  • התחל ללכת מדלת לדלת מוקדם בקמפיין שלך ולפני יום הבחירות כדי להניע אנשים ללכת לקלפי.
 4. 4
  הצב שלטים בצמתים עמוסים ובחצרות התומכים. קבל שלטי חצר וכרזות שיוצרים בחנות דפוס מקומית כדי לעזור בקידום הקמפיין שלך. הקפידו לכלול את שמכם המלא, את התפקיד אליו אתם מתמודדים ותמונה של עצמכם. בקש ממגויסי הקמפיין שלך לשים את השלטים בחצרות שלהם. חפש צמתים עמוסים בעיר שלך והצב שלטים ליד הפינה כדי שאחרים יוכלו לראות אותם בזמן שהם נוהגים.
  • אתה יכול לעצב את השלטים בעצמך עם תוכניות כמו Photoshop, או שאתה יכול לשכור מעצב שיעשה אותם עבורך.
  • התחל להפיץ שלטי חצר מוקדם בקמפיין שלך, כך שתהיה שם לפני שאחרים יתמודדו לכהונה.

  טיפ: שאל את המצביעים אם אתה יכול לשים שלט בחצר שלהם כשאתה הולך מדלת לדלת כדי לראות אם הם רוצים לתמוך בך.

  בעוד שזכייה בבחירות מקומיות עשויה להיות קשה
  בעוד שזכייה בבחירות מקומיות עשויה להיות קשה, ארגון ותקשורת טובה יסייעו בהגדלת סיכויי ההצלחה שלך!
 5. 5
  אירחו אירועים בקהילה שלכם כדי להיפגש עם מצביעים פוטנציאליים. חפש אזורים ציבוריים או עסקים שבהם תוכל לקיים שיחות או עצרות כדי לדבר על מסע הפרסום שלך. הקפידו לתקשר בצורה ברורה ולהיות ידידותיים עם אנשים שמופיעים. התייחס לדאגותיהם ודיבר על עיקרי מסע הפרסום שלך כדי שאנשים יוכלו לסמוך עליך כפקיד רשמי.
  • כמה דוגמאות לאירועים שתוכלו לקיים הן מסיבות, ארוחות ערב או פורומים בסגנון העירייה.
  • בדוק עם התקנות המקומיות שלך אם ישנן מגבלות או טפסים שאתה צריך למלא כדי לארח אירועים ציבוריים או עצרות.

טיפים

 • שמור תמיד על מראה מסודר ועל יחס טוב בזמן שאתה בחוץ כדי שאחרים יוכלו לשייך אותך למישהו שהם סומכים עליו כפקיד מקומי. להתלבש ולפעול כמיטב יכולתך כשאתה נמצא בציבור.

אזהרות

 • שוחח עם משפחתך ויקירייך לפני תחילת מסע הפרסום שלך כדי לקבוע כיצד זה משפיע על חיי הבית שלך.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל להגיע לאלף אנשים ויותר בקלות, ביעילות ובמהירות?
  שלטי חוצות שימושיים אם אתה יכול להרשות לעצמך. גם פרסומות עובדות טוב מאוד. מודעות בעיתונים נהדרות גם אם אתה רוצה למקד לקהל מבוגר יותר.
 • אני מרקע ממעמד הביניים. איך אוכל לזכות בבחירות אם אין לי הרבה כסף?
  אתה יכול להתחיל לפנות לחברים שלך ולמשפחה המורחבת כדי להתחיל את הקמפיין שלך, ולאחר שתקבע את עצמך כמועמד רציני תוכל להיפגש עם עסקים מקומיים שתחומי העניין שלהם עשויים להתאים לאלה שלך. כפי שמאמר מאמר זה, לבחירות לרשויות המקומיות לא תמיד מדובר בכסף, אלא במספר האנשים שאליהם תוכלו לפנות. אם אתה יכול לגייס כספים מספיק לספרות ולסימנים זולים, עדיין יש לך זריקה.
 • איך אוכל לזכות בבחירות מקומיות?
  בנה את המסר שלך בזהירות, גייס מתנדבים שיוציאו אותו בקהילה שלך ויהיה פעיל באזור שלך.
 • איך אוכל לעשות תמונה לבחירות כדי להשיג הרבה אוהדים?
  אתה רוצה לכלול כנראה את התמונה הטובה ביותר שאתה נראה מקצועי. אולי תרצה שהתמונה תציג את האישיות שלך כמו מראה חזק, שמח ועם חיוך על הפנים.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail