כיצד להשתמש בכרטיסי אשראי בריבית אפסית כדי לצאת מהחובות?

יתכן שיהיו לך יתרות מרובות המצטברות ריביות בשיעורים שונים בכל כרטיס אשראי נתון
אם השתמשת בהעברות יתרה, מקדמות במזומן או הצעות מיוחדות אחרות לערימת חוב כרטיסי האשראי הקיים שלך, יתכן שיהיו לך יתרות מרובות המצטברות ריביות בשיעורים שונים בכל כרטיס אשראי נתון.

נשיאת אחוז גבוה ממסגרת האשראי הפתוחה שלך כחוב עלולה לפגוע בציון האשראי שלך; דעות מקצועיות של "כמה זה יותר מדי" משתנות בין 25 ל -50 אחוזים. ועם שיעורי ריבית ברירת מחדל שיכולים להגיע עד 30 אחוזים ומעלה, חובות כרטיסי אשראי יכולים בקלות לעלות לך ריבית של 750 € ומעלה לשנה. באופן מובן קשה לעמוד בפני הצעות העברת יתרה באחוזים, ואם אתה משתמש בהם בחוכמה הריבית המופחתת יכולה לעזור לך לשלם את החוב שלך מהר יותר. אך אם אינך נזהר, הצעה זו לאיזון עשויה לעלות לך יותר ממה שאתה מצפה.

צעדים

 1. 1
  עיין בכל דוחות כרטיס האשראי הקיימים שלך. ערכו רשימה מקיפה של כמה אתם חייבים, על איזה קלפים, בכמה ריבית.
  • בין אם אתה כולל סוגים אחרים של חובות ובין אם לא, כגון משכנתא או הלוואות לרכב, תלוי בך. ככלל אתה חוסך הכי הרבה כסף כאשר אתה מתרכז בתשלום חוב בריבית הגבוהה ביותר, וככל שיהיה לך פחות חוב מסתובב כך האשראי שלך יופיע טוב יותר. זה בדרך כלל אומר לשלם תחילה את כרטיסי האשראי שלך בריבית גבוהה.
  • אם השתמשת בהעברות יתרה, מקדמות במזומן או הצעות מיוחדות אחרות לערימת חוב כרטיסי האשראי הקיים שלך, יתכן שיהיו לך יתרות מרובות המצטברות ריביות בשיעורים שונים בכל כרטיס אשראי נתון. כל הצהרה צריכה לרשום כמה מהיתרה שלך צוברת ריבית באיזה שיעור, וכמה גובה ריבית בפועל על כל "נתח" היתרה שלך לתקופת החיוב ההיא.
  • אם אינך מצליח לפענח את הצהרת כרטיס האשראי שלך, פנה למנפיק כרטיסי האשראי שלך ובקש מהם להסביר כמה מהיתרה שלך כפופה לאילו שיעורי ריבית.
 2. 2
  ערוך רשימה של כל הצעות העברת היתרה באפס אחוז שיש לך כרגע גישה אליהן וכמה אשראי שיש לך בכל הצעה.
  • זכור כי מעבר ל -25 עד 50 אחוז מהיתרה הזמינה של אותו כרטיס יכול להפחית את ציון האשראי שלך. אבל אם אתה משלם ריביות גבוהות וכבר נושא יתרות גבוהות בכרטיסים אחרים, הכסף שאתה חוסך כנראה שווה את זה.
  • מרבית ההצעות באפס אחוז זמינות לזמן מוגבל בלבד, לכן שימו לב מתי יפוג תוקף של כל הצעה. לאחר פקיעת ההצעה, כל יתרה שנותרה כפופה בדרך כלל לשיעור הרכישה המוגדר כברירת מחדל של כרטיס האשראי.
  • רשום גם את העמלות הקשורות להצעות העברת היתרה. מרבית ההצעות באפס אחוז אוספות על אחוז מוגדר מהיתרה שתעביר, ורוב הצעות העברת היתרה כרוכות בתשלום מינימלי ולא משנה כמה תעביר.
  ערוך רשימה של כל הצעות העברת היתרה באפס אחוז שיש לך כרגע גישה אליהן וכמה אשראי שיש לך בכל הצעה
  ערוך רשימה של כל הצעות העברת היתרה באפס אחוז שיש לך כרגע גישה אליהן וכמה אשראי שיש לך בכל הצעה.
 3. 3
  חשב כמה אתה יכול להרשות לעצמך לשלם, לחודש, בכל היתרות באפס אחוז שאתה מעביר. הכפל זאת במספר החודשים שהיתרה תהיה כפופה לשיעור האפס.
  • אין טעם להעביר יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך לשלם לפני שהיתרה באפס אחוז תחול על ריביות רגילות. בהתאם לשיעור ריבית ברירת המחדל של אותו כרטיס, אתה עלול בסופו של דבר לאבד כסף במקום לחסוך אותו אם תעביר יותר ממה שאתה יכול לשלם.
 4. 4
  השווה את העמלה שתגבה בגין העברת היתרה לכרטיס האחוז האפסי, בכמות הריבית שתגבה ממך אם תשאיר את היתרה בכרטיס הנוכחי. ברוב המקרים, עמלת העברת היתרה תהיה נמוכה משמעותית משיעור הריבית - אך עליכם לבדוק תמיד כדי לוודא.
 5. 5
  התקשר למספר שירות הלקוחות בגב כרטיס האשראי ללא ריבית שאליו ברצונך להעביר את היתרה שלך.
  • אם קיבלת את הצעת העברת היתרה באופן מקוון, תוכל לבצע את ההנחיות להשלמת העברת היתרה באופן מקוון.
  • מדי פעם תקבל בדואר גם הצעות להעברת יתרת כרטיסי אשראי - בדרך כלל יחד עם הצהרתך לכרטיס קיים. אלה עשויים להיות בצורה של צ'ק שאתה פשוט מבצע לחברת כרטיסי האשראי האחרת (או לעצמך) ולשלוח בדואר או במזומן.
  • היו מוכנים לספק את מספר כרטיס האשראי עבור הכרטיס ממנו אתם מעבירים יתרה. יתכן שתצטרך לספק גם מידע אחר, כגון שם הבנק שמנפיק את כרטיס האשראי. דאג לספק מידע מלא ונכון; כישלון לעשות כן עלול לגרום להעברת יתרה מאוחרת או כושלת.
מדי פעם תקבל בדואר גם הצעות להעברת יתרת כרטיסי אשראי - בדרך כלל יחד עם הצהרתך לכרטיס קיים
מדי פעם תקבל בדואר גם הצעות להעברת יתרת כרטיסי אשראי - בדרך כלל יחד עם הצהרתך לכרטיס קיים.

טיפים

 • להישאר בראש התשלומים על היתרה שהועברת באפס אחוז, חשוב מאוד. אפילו תשלום מאוחר אחד עלול לגרום לאובדן שיעור האפס שלך.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail