איך נרשמים להצבעה בדואר?

כדי להירשם להצבעה בדואר באירופה, תצטרך לעמוד במערכת דרישות הזכאות הבסיסיות. עליך להיות אזרח ארה"ב, ולפחות בן 18 עד יום הבחירות. אם אתה מתחת לגיל 18, ייתכן שתוכל להירשם מראש להצבעה אם חוקי מדינתך מאפשרים זאת. אם אתה מצביע בפעם הראשונה, תצטרך לספק הוכחת זהות בעת ההרשמה כגון רשיון נהיגה, תעודת זהות או דרכון. יתכן שתצטרך לספק הוכחות נוספות למגורים כגון חשבון שירות נוכחי או הצהרת בנק. כמו כן, שים לב כי יתכנו דרישות זכאות נוספות למדינתך. לדוגמא, מדינות מסוימות עשויות שלא לאפשר לאלה עם הרשעות עבריינות לשעבר להצביע. תוכל ללמוד עוד על דרישות המדינה שלך על ידי ביקור באתר משרד הבחירות הממלכתי שלך. כשאתה מוכן להירשם,אתה יכול לעשות זאת על ידי מילוי טופס הרשמה לבוחרים בדואר לאומי או באמצעות טופס רישום המצביעים של המדינה שלך. כדי להדפיס את טופס ההרשמה לבוחרים בדואר, בקר באתר הוועדה לסיוע בבחירות בארה"ב בכתובת eac.gov. שלח את הטופס המלא לכתובת המסופקת למדינתך לפני מועד אחרון לרישום המצביעים של מדינתך. אתה אמור לקבל את אישור ההרשמה שלך בדואר תוך שבועיים עד ארבעה שבועות. אם אתה נרשם בפעם הראשונה במדינתך, תצטרך לצרף עותק של הוכחת הזיהוי שלך, כמו רישיון הנהיגה בארה"ב או דרכון אמריקאי. יתכן שתצטרך לספק הוכחת מגורים עם תיעוד כגון חשבון שירות נוכחי. שים לב שתושבי שטחי ויומינג וארצות הברית אינם יכולים להשתמש כרגע בטופס ההרשמה לבחירת דואר.אם אתה גר באחד המקומות האלה, אתה יכול להירשם בדואר רק באמצעות טופס הרשמה ממלכתי. אתה יכול לאסוף טופס הרשמה ממלכתי במשרדי ממשלה רבים, כגון סניף הדואר, ה- DMV המקומי שלך או ספריה ציבורית, ואולי באופן מקוון באתר משרד הבחירות הממלכתי שלך.

אך הכללים לגבי מי יכול להצביע בדואר שונים עבור כל מדינה
כל מדינה מאפשרת הצבעה כלשהי בדואר, אך הכללים לגבי מי יכול להצביע בדואר שונים עבור כל מדינה.

הצבעה בבחירות במדינה או בפדרל היא חובה חשובה מכיוון שזו ההזדמנות שלך להשמיע את קולך ולהראות תמיכה במועמדים. אם אינך רשום כרגע וברצונך שהצבעתך תחשב בבחירות הבאות במדינה או בפדרל, תוכל להגיש בקשה בדואר בקלות. מדינות מסוימות עשויות לדרוש ממך להירשם עד חודש לפני בחירות, לכן הקפד לבדוק את המועד האחרון. הקפד לבדוק את דרישות הזכאות של המדינה שלך מכיוון שהם עשויים להשתנות ולהגיש את הבקשה לפני המועד האחרון. תלוי היכן אתה גר, יתכן שגם תהיה זכאי להצביע בדואר, כך שלא תצטרך ללכת לקלפי ביום הבחירות. אזהרה: מדינות רבות משנות את כללי ההצבעה והבחירות בתגובה ל- covid-19. בקר בכתובת https://vote.org/covid-19/ כדי לראות אם כללי המדינה שלך השתנו.

שיטה 1 מתוך 2: הרשמה להצבעה בפעם הראשונה

 1. 1
  אשר שאתה זכאי להצביע במדינתך. בכל המדינות עליך להיות אזרח ארה"ב, בן 18 לפחות עד יום הבחירות, ולעמוד בדרישות התושבות של מדינתך. מצא מידע ספציפי עבור המדינה שלך בכתובת https://vote.org/voter-registration-rules/
  • במדינות מסוימות יש דרישות נוספות. למשל, יתכן שלא תהיה זכאי להצביע אם הורשעת בעבירה או בוצע על ידי המדינה. אם יש לך הרשעה בעבירה, אתה יכול ללמוד עוד על זכויות ההצבעה שלך בכתובת https://campaignlegal.org/restoreyourvote.
  • אם אתה מתחת לגיל 18, ייתכן שתוכל להירשם מראש כדי להצביע אם מדינתך תאפשר זאת. אם אתה עדיין לא בן 18 ולמדינה שלך אין הרשמה מראש, הירשם בכתובת https://vote.org/pledge-to-register כדי לקבל תזכורת לטקסט ביום הולדתך ה -18 וקישור להרשמה להצבעה.
 2. 2
  מצא את בקשת ההרשמה מוועדת סיוע בבחירות. בקר באתר נציבות הסיוע לבחירות בארה"ב (EAC) ובאתר טופס ההרשמה הלאומי לבוחרים בדואר. באפשרותך למלא PDF מקוון או להדפיס אותו כדי למלא אותו ביד.
  • תוכל למצוא את טופס ההרשמה כאן: https://eac.gov/sites/default/files/eac_assets/0,17/Federal_Voter_Registration_ENG.pdf.
  • אתה יכול גם להשתמש באותו טופס בקשה כדי לדווח על שם או כתובת אם אתה כבר רשום.

  טיפ: אם אינך בטוח אם אתה רשום במדינתך, תוכל לבדוק את סטטוס ההרשמה שלך בכתובת https://verify.vote.org/ או על ידי ביקור באתר האינטרנט שלך לבחירות במדינה.

 3. 3
  בדוק את המועד האחרון של מדינתך להרשמה בדואר. המועד האחרון משתנה ממדינה למדינה, אך חלקם עשויים לדרוש ממך להירשם כבר חודש לפני כל בחירות.
  • תוכל למצוא את המועד האחרון למדינתך בהוראות הספציפיות למדינה שעוקבות אחר טופס ההרשמה. תוכל גם למצוא את מועדי הרישום של מדינתך כאן: https://vote.org/voter-registration-deadlines/.
 4. 4
  קרא את ההוראות ליישום רישום המצביעים. קרא את ההוראות הכלליות וההגשת הבקשה כדי שתדע למלא ולהגיש את הטופס כהלכה. לאחר מכן עבור אל החלק האחורי של הבקשה כדי למצוא את הזכאות וההנחיות הטופס שלך למדינה.
  • וודא שאתה מבין היטב כיצד למלא את הטופס לפני שתתחיל לעבוד עליו. פעולה זו תמנע ממך לבצע שגיאות שעשויות לגרום לעיכוב היישום שלך.
  כדי להירשם להצבעה בדואר באירופה
  כדי להירשם להצבעה בדואר באירופה, תצטרך לעמוד במערכת דרישות הזכאות הבסיסיות.
 5. 5
  סמן את התיבות בראש היישום כדי לאשר את זכאותך. שתי השאלות הראשונות בטופס שואלות אם אתה אזרח ארה"ב ואם תהיה בן 18 לפחות עד יום הבחירות. שים "X" או סימן ביקורת בתיבה המתאימה.
  • אם תשובתך לשתי מהשאלות הללו היא "לא", אינך זכאי להצביע ואין למלא את שאר הטופס.
 6. 6
  שים את שמך וכתובותיך בתיבות 1-3 ביישום. השתמש בדיו שחור או כחול למילוי הטופס שלך, כך שיהיה קל יותר לקרוא ולעבד אותו. שים את שמך המלא בתיבה 1 ביישום, החל משם המשפחה שלך. ואז כתוב את כתובת הבית שלך בתיבה 2 וודא שכל המידע שלך כתוב בצורה ברורה ומדויקת. אם יש לך כתובת למשלוח נפרדת, הוסף אותה לתיבה 3.
  • אתה לא יכול לרשום תיבת דואר בתיבה 2, אבל אתה יכול לרשום אחת בתיבה 3.
  • אם אתה גר באזור כפרי אך אין לך מספר בית או שאין לך כתובת, מלא את סעיף ג 'בתחתית הבקשה. רשמו על שמות את שמות הרחובות הקרובים ביותר. צייר "איקס" על המפה כדי לסמן את ביתך ואז הניח נקודה כדי לייצג נקודות ציון בולטות, כגון חנויות מכולת, כנסיות או סניף דואר.
 7. 7
  כתוב את תאריך הלידה ואת מספר הטלפון שלך בתיבות 4 ו- 5 בהתאמה. השתמש בתבנית MM / DD / YYYY כאשר אתה מפרט את תאריך הלידה שלך. ואז רשום מספר טלפון בתיבה 5 שבו פקידים יכולים ליצור איתך קשר אם יש לך שאלות או חששות לגבי בקשתך.
  • אינך צריך לספק מספר טלפון אם אינך מעוניין בכך, אך יתכן שייקח זמן רב יותר לטפל בכל דאגה בקשתך.
  • הקפידו לכתוב את תאריך הלידה שלכם ולא את התאריך הנוכחי מכיוון שזו טעות נפוצה.
 8. 8
  הכנס את מספר הזהות שלך לתיבה 6. חפש את מצבך בדפים האחוריים של היישום כדי למצוא איזו צורת זיהוי אתה זקוק לתיבה 6. ייתכן שיהיה עליך להשתמש בתעודת הזהות שלך, מספר הביטוח הלאומי או צורה אחרת של זיהוי. על פי הוראות המדינה שלך, כתוב מידע זה בתיבה 6.
  • אם אין לך זיהוי זה, פעל לפי ההוראות הספציפיות של המדינה. לדוגמה, ייתכן שתנחה לכתוב "NONE" בתיבה. מאוחר יותר המדינה שלך עשויה להקצות לך מספר זיהוי מצביע ייחודי לעיבוד בקשתך.
 9. 9
  בחר מפלגה פוליטית מועדפת אם מדינתך דורשת זאת. מצא את מצבך המופיע בדפים האחוריים ביישום כדי לראות אם אתה נדרש לבחור את העדפת המפלגה שלך. בהתבסס על הוראות אלה, בחר את המפלגה שאליה אתה מתיישר יותר וכתוב את שם המפלגה בתיבה 7. תוכל גם להשאיר תיבה זו ריקה אם המדינה שלך מאפשרת זאת.
  • מדינות מסוימות לא יאפשרו לך להשתתף בבחירות מקדימות, במועצות ועידה אם אינך רשום במפלגה פוליטית.
  • כמה מפלגות שתבחרו כוללות רפובליקנים, דמוקרטים, ליברטריאנים או עצמאיים, כמו גם אחרים המוכרים על ידי מדינתכם.
 10. 10
  ספק מידע על הגזע שלך או מוצא אתני אם מדינתך דורשת זאת. מצא את מדינתך המופיעה בעמודים האחוריים של היישום כדי לראות אם אתה נדרש לרשום את הגזע או הקבוצה האתנית שלך בתיבה 8. כמה מדינות מבקשות את הגזע שלך ואת הקבוצה האתנית שלך, אך מדינות רבות אינן דורשות מידע זה. כמה מדינות מורות לבוחרים להשאיר את תיבה 8 ריקה.
  • אם מדינתך זקוקה למידע אודות הגזע שלך או הקבוצה האתנית שלך, כתוב את הבחירה המתארת אותך בצורה הטובה ביותר מרשימה זו: הודי אירופי או ילידי אלסקה; תושבי אסיה או פסיפיק; שחור, לא ממוצא היספני; היספני; רב גזעי; לבן, לא ממוצא היספני; או אחר.
  בדוק עם חוקי ההצבעה והתקנות של מדינתך מכיוון שאזורים מסוימים עשויים שלא לאפשר לך להירשם או להצביע בדואר
  בדוק עם חוקי ההצבעה והתקנות של מדינתך מכיוון שאזורים מסוימים עשויים שלא לאפשר לך להירשם או להצביע בדואר.
 11. 11
  חתום ותאריך את השדות בתיבה 9. קרא את היישום כדי לוודא שאייתת הכל נכון. אם כל המידע מדויק, חתום על שמך המלא בתוך תיבה 9 לאורך הקו. לאחר מכן כתוב את התאריך של היום בתיבה ישירות למטה באמצעות הפורמט MM / DD / YYYY.
  • אם לא תחתום על הבקשה, היא לא תהיה תקפה ולא תוכל להירשם.
  • אם המבקש אינו מסוגל לחתום על עצמו, הכניס את שמו, כתובת ומספר הטלפון של האדם שעזר למבקש לחתום בתיבה ד 'למטה.
 12. 12
  מלא את החלקים A, B או C אם הם חלים עליך. אם אתה משנה את שמך, מלא את שמך לפני ששינית אותו בסעיף A. השתמש בסעיף ב 'כדי לרשום אם נרשמת באיזשהו מקום וזו הפעם הראשונה שאתה נרשם מהכתובת החדשה שלך. אם אין לך כתובת של מספר בית, השתמש בסעיף C כדי לצייר מפה המציגה את הרחובות הצולבים ואתרי ציון בולטים ליד ביתך.
 13. 13
  (אופציונלי) כלול עותק של הזדהות עם היישום שלך. אם אתה נרשם להצביע בפעם הראשונה ושולח בדוא"ל את בקשת ההרשמה הזו, החוק הפדרלי מחייב אותך להציג הוכחת זיהוי בפעם הראשונה שאתה מצביע. אתה עלול להיות פטור מדרישה זו אם תגיש עותק של תעודת הזהות שלך כאשר תשלח בדואר בטופס רישום הבוחר שלך. אם ברצונך לספק עותק של תעודת הזהות שלך יחד עם הטופס, צלם צילום של תעודת הזהות הנוכחית והתקפה שלך ותיעוד אחר המציג את שמך וכתובתך, כמו העתק של חשבון שירות נוכחי, הצהרת בנק, משכורת, או מסמך ממשלתי.
  • הגש עותקי מסמכים רק עם בקשתך מכיוון שהם לא יוחזרו אליך.
  • אם אתה מצביע בפעם הראשונה או גר במדינה שדורשת ממך להציג צו מזהה כדי להצביע, ייתכן שתצטרך להביא תעודה מזהה נוספת להצביע, גם אם תגיש צילומים העומדים בדרישות הפדרליות עם בקשתך. בדוק את דרישות זיהוי המצביע של המדינה שלך בכתובת https://vote.org/voter-id-laws/.
 14. 14
  שלח את הבקשה למשרד הבחירות במדינה שלך לפני המועד האחרון. חפש את המדינה שלך בהוראות העוקבות אחר הבקשה כדי לבדוק שוב את המועד האחרון ולמצוא את כתובת הדואר עבור המדינה שלך. שים את הבקשה שלך במעטפה, כתוב את כתובת הדואר הנכונה, והוסף חותמת לתשלום דמי משלוח. הקפד להגיש את הבקשה שלך בדואר לפני המועד האחרון שרשום למדינתך.
  • יש מדינות ש"הודבקו על ידי "מועדים, ואילו אחרות" קיבלו "מועדי בקשה לרישום דואר. וודא שאתה יודע את המועדים הנכונים למדינתך והשאיר לעצמך זמן נוסף במקרה שיש עיכובים בלתי צפויים.
  • בדרך כלל המועד האחרון יהיה בין 7-30 יום לפני הבחירות המתוכננות, אך הוא ישתנה בהתאם למדינה. לכן, אם תרצו להירשם לפני הבחירות לנשיאות ב -3 בנובמבר 2020, יהיה עליכם להירשם עד חודש אוקטובר.
  • המדינה שלך עשויה לשלוח לך כרטיס רישום מצביע בדואר כדי לאשר שעיבד את הרישום שלך.
  • אם יש בעיה בהרשמת המצביעים שלך או שלא ניתן לאמת את המידע שלך, אתה עשוי לפנות למשרד הבחירות הממלכתי שלך לקבלת מידע נוסף.

שיטה 2 מתוך 2: בקשת הצבעה להצבעה בדואר

 1. 1
  בדוק את דרישות הזכאות של מדינתך לבקשת הצבעה בדואר. כל מדינה מאפשרת הצבעה כלשהי בדואר, אך הכללים לגבי מי יכול להצביע בדואר שונים עבור כל מדינה. בדוק את כללי מדינתך כדי לראות אם אתה זכאי לבקש הצבעה להצבעה בדואר בכתובת https://vote.org/absentee-voting-rule/.
  • כמה מדינות שולחות לכל בוחר הצבעה בדואר, אך רובן דורשות מהמצביעים לבקש זאת. יש מדינות שמאפשרות לכל אחד לבקש הצבעה ללא שום הנמקה או תירוץ, אך אחרות דורשות מהמצביעים סיבה או תירוץ מאושרים. לדוגמא, מדינות מסוימות מאפשרות הצבעות בדואר רק אם אתה מעל גיל 65, יש לך נכות או אם אתה נוסע מחוץ למיקום הקלפי שלך ביום הבחירות.
  • מדינות מסוימות דורשות ממך לבקש הצבעה בדואר לכל בחירות, ואחרות עשויות לאפשר לך להציב בקביעת קבע באמצעות רשימת דואר.

  אזהרה: מדינות רבות משנות את כללי ההצבעה והבחירות בתגובה ל- COVID-19. בקר בכתובת https://vote.org/covid-19/ כדי לראות אם כללי המדינה שלך השתנו.

 2. 2
  בדוק את המועד האחרון של מדינתך לבקש הצבעה להצבעה בדואר. אם אתה זכאי להצביע בדואר, בדוק את תאריך היעד של מדינתך לבקש הצבעה בכתובת https://vote.org/absentee-ballot-deadlines/. זכור כי יתכן שתורשה לבקש את הצבעתך באופן מקוון, בדואר, בפקס או באופן אישי, וייתכנו מועדים שונים לכל תהליך.
  אם אתה זכאי להצביע בדואר
  אם אתה זכאי להצביע בדואר, בדוק את תאריך היעד של מדינתך לבקש הצבעה בכתובת https://vote.org/absentee-ballot-deadlines/.
 3. 3
  מלא בקשה להצבעה בדואר. אם אתה זכאי להצביע בדואר, מצא את טופס הבקשה של מדינתך באתר הבחירות הממלכתיות שלך או התחל בכתובת https://vote.org/absentee-ballot/. מלא את כל השדות ביישום וודא שאתה מספק מידע מדויק. אם המדינה שלך מאפשרת לך להגיש את הבקשה באופן מקוון, פעל לפי ההוראות להגשה. במדינות מסוימות, יהיה עליך להדפיס את טופס הבקשה לחתימה ולתאריך לפני שתשלח אותו.
  • מדינות מסוימות כמו קולורדו, אורגון, יוטה וושינגטון שולחות אוטומטית הצבעה בדואר לכל המצביעים. אם אתה גר באחת המדינות הללו, אינך צריך לבקש הצבעה על מנת להצביע בדואר. תוכל לאשר את כללי המדינה שלך בכתובת https://vote.org/absentee-voting-rules/.
 4. 4
  שלח את הבקשה למשרד הבחירות המקומי שלך אם מדינתך אינה מתירה הגשה מקוונת. חפש באתר מזכיר המדינה או משרדי הבחירות במחוז שלך כדי שתדע לאן לשלוח את הבקשה. הכניסו את הבקשה למעטפה וספקו את דמי המשלוח הנכונים. שלח את הבקשה לפני המועד האחרון כדי להבטיח שתקבל את ההצבעה בדואר.
  • יישומי דואר אלקטרוני בדרך כלל אמורים להימשך לפחות 7 ימים לפני מועד הבחירות, אך הם עשויים להיות שונים בהתאם למקום מגוריכם. לדוגמא, אם ברצונך להצביע בבחירות לנשיאות ב -3 בנובמבר 2020, ברוב המדינות, תצטרך לשלוח את בקשתך עד 27 באוקטובר 2020. בדוק את תאריך היעד של מדינתך בכתובת https://vote.org/absentee -מועדים לבחירות /.
  • אם לא תשלח את הבקשה לפני המועד האחרון, לא תקבל את ההצבעה בדואר לקראת הבחירות הקרובות.
  • אם למדינה שלך אין בקשה רשמית, אתה יכול להשתמש בטופס שנוצר כאן כדי לבקש את ההצבעה שלך: https://vote.org/absentee-ballot/.
 5. 5
  הגש מועמדות אישית אם אינך יכול להגיש בקשה באופן מקוון או בדואר. מדינות מסוימות עשויות גם לאפשר לך לבקש את הצבעתך באופן אישי. בדוק את כללי המדינה שלך בכתובת https://vote.org/absentee-voting-rules/ כדי לברר אם ואיפה אתה יכול לעשות זאת. הקפד גם לבדוק את המועד האחרון לבקשות פנים בכתובת https://vote.org/absentee-ballot-deadlines.
 6. 6
  מלא והחזיר את ההצבעה ברגע שתקבל אותה. המדינה שלך עשויה לאפשר לך להחזיר את ההצבעה בדואר או באופן אישי. בדוק את המועד האחרון בכתובת https://vote.org/absentee-ballot-deadlines וודא שהוא סומן או נמסר ביד לפני המועד האחרון.

טיפים

 • נסה להירשם מוקדם ככל שתוכל כדי להבטיח שאתה זכאי להצביע ביום הבחירות.

אזהרות

 • בדוק עם חוקי ההצבעה והתקנות של מדינתך מכיוון שאזורים מסוימים עשויים שלא לאפשר לך להירשם או להצביע בדואר.
 • אינך יכול להירשם להצבעה במספר מיקומים מכיוון שזה לא חוקי.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לשנות את שמך?
 2. איך לעשות על עצמך בדיקת רקע?
 3. כיצד לבצע בדיקת רקע מיידית?
 4. כיצד לבצע בדיקת רקע פלילי בקלות?
 5. כיצד לחפש רשומות צבאיות?
 6. כיצד לעבור בדיקת רקע?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail