איך לברר איפה להצביע?

כרטיס פרטי המצביע שלך בדרך כלל לא נדרש כדי שתצביע במקום הקלפי שלך
כרטיס פרטי המצביע שלך בדרך כלל לא נדרש כדי שתצביע במקום הקלפי שלך, אך בדוק את הנחיות הבחירות המקומיות שלך כדי להיות בטוחים.

הצבעה בבחירות היא זכות יסוד של כל אזרח. זה מאפשר לך לבחור את המנהיגים שלך ולהשפיע על החוקים המשפיעים על חייך. יסוד לאומי קיים ביכולתם של אזרחיה להצביע בבחירות פתוחות חופשיות והוגנות. אם ההצבעה חדשה עבורך, או שאתה פשוט מתקשה לברר לאן אתה צריך ללכת להצביע, יש לך כמה אפשרויות שיעזרו לך לאתר את מקום הקלפי שלך.

שיטה 1 מתוך 2: שימוש במידע על רישום הבוחרים שלך

 1. 1
  בדוק את כרטיס פרטי המצביע שלך כדי למצוא את מקום הקלפי שלך אם יש לך כזה. אם קיבלתם כרטיס מידע לבוחרים, יהיה בו כל המידע הדרוש לכם כדי לברר היכן להצביע. כאשר נרשמת להצביע יתכן שקיבלת כרטיס המפרט את רשומת ההרשמה שלך, שייכותך למפלגה, כתובתך וכתובת מקום הקלפי שלך. בכל פעם שתעדכן את שיא ההצבעה שלך, ייתכן שתקבל עותק חדש של כרטיס פרטי הבוחר שלך, שיאמר לך את מיקום הקלפי שלך.
  • אם אתה בארה"ב, אתה יכול לבקש עותק בחינם של פרטי הבוחר שלך ממשרד הבחירות המקומי שלך.
  • כרטיס פרטי המצביע שלך בדרך כלל לא נדרש כדי שתצביע במקום הקלפי שלך, אך בדוק את הנחיות הבחירות המקומיות שלך כדי להיות בטוחים.
  • אם איבדת את הכרטיס שלך, או אם אתה זקוק לכרטיס חדש, תוכל לקבל מחליף ממשרד הבחירות המקומי שלך, לעתים קרובות ללא תשלום.
 2. 2
  היכנס לאינטרנט כדי למצוא את מקום הקלפי שלך אם אתה מצביע רשום. אם אתה כבר מצביע רשום, אתה יכול לחפש באינטרנט אתרי מידע על הצבעה שמוקדשים לעזור לך למצוא את הקלפי שלך ולהצביע. אתה יכול להזין את המידע האישי שלך כדי לאתר את רישום הבוחרים שלך, שיגיד לך לאן אתה אמור ללכת להצביע. אתה יכול גם למצוא את מיקום הקלפי שלך להצבעה מוקדמת ולמידע לגבי הצבעה נעדרת, אם זו אפשרות שבה אתה גר.
  • אם אתה גר בארה"ב, אתרים כמו Vote.org או Headcount.org יכולים לעזור לך למצוא את פרטי הבוחרים שלך עם מיקום הקלפי שלך.
  • אתרים רבים במשרדי הבחירות מציעים גם הצבעות לדוגמא, כך שתוכלו ללכת לקלפי כשהבחירות שלכם מוכנות לצאת לדרך!

  טיפ: אתה יכול גם להירשם להצבעה באינטרנט, או לבצע שינויים ברישום ההצבעה שלך.

  יהיה בו כל המידע הדרוש לכם כדי לברר היכן להצביע
  אם קיבלתם כרטיס מידע לבוחרים, יהיה בו כל המידע הדרוש לכם כדי לברר היכן להצביע.
 3. 3
  התקשר למשרד הבחירות המקומי שלך כדי למצוא את מקום הקלפי שלך. כמעט בכל משרדי הבחירות המקומיים יש צוות הזמין שיעזור לך למצוא לאן אתה צריך להגיע כדי להצביע. אתה יכול להתקשר אליהם לקבלת סיוע באיתור עמדת הקלפי הספציפית שלך. הם גם יכולים לעזור לך למצוא את מיקום הקלפי של חבר או בן משפחה שאולי לא בטוח לאן הם צריכים ללכת להצביע.
  • משרדי הבחירות לרוב פועלים בשעות עבודה רגילות, אז קחו זאת בחשבון כאשר מתקשרים אליהם!
 4. 4
  צרו קשר עם מוקד ארצי לאיתור הקלפי שלכם. במדינה שלך עשויים להיות מוקדי בחירות לאומיים בחסות ארגונים המוקדשים להבטיח שלכל האזרחים יש הזדמנויות שוות להצביע ולספור הקולות שלהם. אם למדינה שלך יש מוקד לאומי, ואתה בוחר רשום, אתה יכול להתקשר לאחד מהם לקבלת סיוע באיתור הקלפי שלך. לארגונים רבים יש גם משאבים לסייע בארגון ההסעות לקלפי.
  • יתכן שתוכל להירשם להצבעה באמצעות המוקד.
  • אם אתה בארה"ב, אתה יכול להתקשר למוקד הבוחר (866-OUR-VOTE או 866-687-8683) כדי לברר לאן אתה צריך להגיע כדי להצביע.
עליכם לבקש ולהשלים טופס רישום מצביעים ובקשת הצבעה נפקדת
עליכם לבקש ולהשלים טופס רישום מצביעים ובקשת הצבעה נפקדת, שתביא לכם הצבעה נעדרת שתוכלו להשתמש בה להצבעה בבחירות.

שיטה 2 מתוך 2: הצבעה בדואר

 1. 1
  בדוק אם סמכות ההצבעה שלך מאפשרת הצבעה בדואר. מדינות רבות מאפשרות לך להצביע בבחירות על ידי הגשת הצבעה באמצעות הדואר. פנה למשרד הבחירות המקומי שלך כדי לברר אם יש להם אפשרות להצביע בדואר. אם כן, תוכלו לבקש הצבעה, להשלים אותה ולשלוח אותה בחזרה לפני מועד ההצבעה.
  • הקפידו למלא את ההצבעה לחלוטין. תחומי שיפוט מסוימים עשויים לדחות פתקי הצבעה לא שלמים.
 2. 2
  בקש הצבעה אם אתה חבר צבאי מעבר לים. אם אתה בשירותים המזוינים ואתה מוצב מחוץ למדינה, ייתכן שתוכל עדיין להצביע. מדינות רבות מציעות תוכניות שיעזרו לגברים ולנשים במדים להצביע. עליכם לבקש ולהשלים טופס רישום מצביעים ובקשת הצבעה נפקדת, שתביא לכם הצבעה נעדרת שתוכלו להשתמש בה להצבעה בבחירות.
  • אם אתה חבר בכוחות המזוינים של ארה"ב, בקש והשלם בקשה לגלויות פדרליות (FPCA), אשר תרשום אותך להצביע ותגיש בקשה להצבעה בהיעדר. אתה יכול לאסוף עותק בשגרירות, בקונסוליה או להיכנס לאינטרנט לעותק דיגיטלי.
  שתירשם אותך להצביע ותגיש בקשה להצבעה בהיעדר אתה יכול להשתמש בה כדי להצביע
  אם אתה חבר בכוחות המזוינים של ארה"ב, בקש ומלא בקשת גלויות פדרלית (FPCA), שתירשם אותך להצביע ותגיש בקשה להצבעה בהיעדר אתה יכול להשתמש בה כדי להצביע.
 3. 3
  השתמש בהצבעה נעדרת אם לא תהיה בעיר ביום הבחירות. אם אתה מחוץ לעיר או מחוץ למדינה ביום הבחירות, ייתכן שתוכל לבקש הצבעה נעדרת המאפשרת לך לשלוח את קולותיך. בקש הצבעה נעדרת ממשרד הבחירות המקומי שלך ומלא אותה. הקפד לשלוח אותו בדואר לפני כל מועדים נדרשים.

  טיפ: בחלק מהמקומות נדרש תירוץ על מנת שתוכלו להיעדר בהצבעה. הקפד לבדוק את הנחיות הבחירות המקומיות שלך.

 4. 4
  שלח את ההצבעה שלך. יש תחומי שיפוט המשלחים אוטומטית הצבעה לכל בעל זכות בחירה לקראת כל בחירות הקרובות. אתה יכול פשוט למלא את ההצבעה ולהחזירה לפני המועד האחרון שרשום בהצבעה. וודא שהצגת נכון את הצבעתך לפני החזרת ההצבעה!
  • במקומות מסוימים יש אפשרות להצביע בדואר, אך עליך לבקש הצבעה. פנה למשרד הבחירות המקומי שלך כדי לבקש הצבעה.
  • תחומי שיפוט מסוימים עשויים להציע הצבעות בדואר רק לבחירות מסוימות.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail