איך לחלץ מישהו מהכלא?

אם אתה מתקשר ממישהו שמבקש ממך לחלץ אותם מהכלא, שאל אותו היכן הם עצורים והאם הם סיימו את תהליך ההזמנה, הכולל טביעת אצבע וצילום התמונה שלהם. בהתאם למדינתך, האדם יכול ליידע את סכום הערבות שלו. אם לא, תצטרך להשתתף בשימוע ההשגה על מנת לברר את הסכום המדויק. אם אינך יכול להרשות לעצמך את הערבות, שקול לעבוד עם בעל ערבות שיוכל להעמיד עבורך את הכסף. בתמורה, הם יגבו ממך שכר טרחה, שהוא בדרך כלל 10 עד 15 אחוזים מסך הערבות. צרו קשר עם בעל התחייבות מוקדם ככל שתוכלו כדי שיופיעו במערך. בדרך זו, ניתן לשלם את הערבות מיד לאחר הוצאתה, דבר שיקטין את הזמן שהאדם מבלה בהחזקה. לקבלת ייעוץ נוסף ממחברנו המשפטי, כולל כיצד להחזיר לך את סכום הערבות שלך, המשך לקרוא.

המתווה סכומי ערובה מומלצים עבור כל סוג של עבירה פלילית
סכום הערבות הבסיסית נקבע על ידי "לוח זמנים בערבות", המתווה סכומי ערובה מומלצים עבור כל סוג של עבירה פלילית.

"ערבות" היא הפקדת כסף שבתי משפט דורשים מנאשמים פליליים. בית המשפט מחזיק בפיקדון כדי להבטיח כי הנאשם ימשיך להופיע בכל בית המשפט. סכומי הערבות משתנים על פי האישומים וחומרת הפשעים ולעיתים בתי המשפט כלל אינם מתירים ערבות. "חילוץ מישהו" הוא כאשר אתה מספק את הכסף כדי שהנאשם לא יצטרך להישאר בכלא.

שיטה 1 מתוך 3: איתור מצב ההזמנה של האדם

 1. 1
  גלה אם האדם עוכב. לאחר המעצר ישוחרר אדם או יכלא אותו. אם הם בכלא, יהיה עליהם להגיש תביעה בפני שופט. תאריך ההסדרה תלוי בתאריך המעצר: אם מדובר ביום חול, הרי שההסדרה עשויה לקרות ברגע למחרת יומיים. אם האדם נעצר בסוף השבוע, הוא יצטרך לחכות עד יום שני הבא.
  • בחלק מבתי המשפט יש בית משפט בסוף השבוע או בלילה המאפשר לאנשים להתייצב מוקדם יותר. בעת ההסדרה, השופט יקבע את ערבותו של האדם.
  • בחלק מהעבירות יש סכומי אג"ח שכבר נקבעו בחוק. אם האדם ביצע אחת מהעבירות הללו, תוכל לברר את סכום הערובה מבעוד מועד. אילינוי, למשל, קובעת סכומי אגרות חוב על פי העבירה המואשמת מכיוון שהמדינה רוצה להימנע מעיכוב מופרז בשחרור מישהו כאשר תאריך ושעת המעצר הופך את זה לא נוח להעמיד את האדם לדין.
 2. 2
  בדוק היכן האדם עצור. במחלקות משטרה מטרופוליטיות גדולות עשויות להיות מיקומי אחזקה שונים. לסוכנויות שונות (מחלקת המשטרה לעומת מחלקת השריף, למשל) יש גם מתקני אחזקה שונים. הדבר הראשון שאתה צריך לשאול את האדם הוא היכן הם עצורים בדיוק.
  • אם האדם לא יצר איתך קשר, שאל את סוכנות המעצרים היכן נעצר האדם.
 3. 3
  למד את מצב ההזמנה של האדם. לא משנה מדוע האדם נעצר, הם יצטרכו לסיים את תהליך ההזמנה לפני שהם זכאים להפקיד בערבות. תהליך ההזמנה דורש תמונות, טביעת אצבע, ומידע ניירת הכולל את כתובתו של האדם, וכו 'בהתאם לאופן עסוק הסוכנות היא, מישהו עלול צריך לחכות כמה שעות לסיבוב דרך הזמנות הנהלים.
  • לאדם אין מושג כמה זמן יחכה ההמתנה שלו. אתה יכול להתקשר לסוכנות המעצרים לאחר שירדת מהטלפון עם החבר להערכת זמן על ההמתנה הצפויה.
  מה אם אשלם לעורך הערבות את 10% והאדם שנעצר מופיע בבית המשפט
  מה אם אשלם לעורך הערבות את 10% והאדם שנעצר מופיע בבית המשפט?
 4. 4
  בדוק אם באתר בית המשפט יש מידע כלשהו שאתה זקוק לו. אם לא קיבלת שיחה מהאדם, אך אתה יודע שהם נעצרו (אם היית נוכח בזמן המעצר, למשל), תוכל לראות אם בית המשפט מנהל מאגר מקוון של תהליך ההזמנה. בתחומי שיפוט רבים שומרים מידע בזמן אמת על מצבם של אנשים המוחזקים בכלא, כך שתוכלו אולי לחפש את האדם לפי שם משפחתם כדי ללמוד על מיקומו ומצב ההזמנה.

שיטה 2 מתוך 3: שימוש בערבות ערבות

 1. 1
  קבע אם יש צורך בערבות. ערבות תוגדר במתכוון. במצבים רבים, במיוחד עבור עבריינים קלים המבצעים עבירות ראשונות, עורך הדין המגן (או הסניגוריה הציבורית) רשאי לטעון בקביעה כי יש לשחרר את הנאשם ב"הכרה משלהם "(או" הכרה אישית ", המכונה איגרת יחסי ציבור)). כאשר אדם משוחרר תחת הכרה משלו, המשמעות היא שבית המשפט סומך על האדם שיחזור למועד בית המשפט בפועל מבלי להחזיק בסכום אג"ח כדי להבטיח שהאדם יחזור.
 2. 2
  גלה את סכום הערבות. סכום הערבות הבסיסית נקבע על ידי "לוח זמנים בערבות", המתווה סכומי ערובה מומלצים עבור כל סוג של עבירה פלילית. החל מהערובה המומלצת, עורך הדין המגן יכול לטעון להפחתת סכום הערובה, והתובע יכול לטעון להעלות את סכום הערובה גם מהמישור המומלץ. זה נקרא "הצעת ערובה".
  • הסיבות לכך שתובע רשאי להגיש בקשת ערובה כוללות:
   • האדם המהווה סיכון טיסה, מה שאומר שבית המשפט קובע שאדם לא צפוי לחזור למועד בית המשפט שלו. מעמד התעסוקה, המשפחה באזור וקשרים קהילתיים אחרים גורמים לקביעה זו.
   • האדם מהווה סכנה לחברה, מה שאומר שבית המשפט קובע ששחרור אדם עלול להעמיד אחרים בסכנה.
  • אם הנאשם אינו מייצג אף אחד מהגורמים הללו, אזי יכול עורך הדין המגן לטעון להפחית את סכום הערובה מתחת לסכום לוח הערבות הרגיל. עם זאת, עורך הדין האישי של האדם יגבה ככל הנראה שכר טרחה כדי להופיע ולהתווכח בשמו של האדם, שעשוי אף לחרוג מסכום הערובה המופחת.
  • אם בית המשפט מנסה לקבוע סכום בערבות העולה בהרבה על לוח הערבות בגין העבירה בהתאמה, אזי יכול גם עורך הדין המגן לטעון להוזיל את העלות בהתבסס על זכויות התיקון החמישית של הנאשם, הדורשות כי הערבות לא תהיה מוגזמת.
 3. 3
  הבן את סוגי האג"ח השונים. יש הרבה סוגים שונים של איגרות חוב שאתה יכול לפרסם כדי להוציא מישהו מהכלא. הנפוצים ביותר הם:
  • אגרות חוב בערבות פרטית. כאן אתה משלם 10% מכלל הערבות.
  • איגרות חוב בערבות ציבורית. כאשר איגרות חוב פרטיות אינן חוקיות, אתה משלם 10% מכלל הערבות למדינה. במערכת בתי המשפט הפדרלית ובוושינגטון הבירה, לשופטים סמכות לאשר איגרות חוב חתימה אם אינך יכול להרשות לעצמך לשלם ערבות.
  • קשר חתימה או "הכרה משלו / אישית". אתה מסכים לבוא לבית המשפט ואם אינך מצליח להופיע, עליך לשלם קנס כספי.
  • אגרות חוב רכוש. יש מדינות והממשלה הפדרלית שמתירות איגרות חוב אלה, בהן אתה מבטח את הקשר עם נכסי מקרקעין (כגון ביתך). אם האדם מדלג על קשר, היית מאבד את הבית שלך.
  האם עלי להיות בעל בטחונות בגין הסכום הנותר
  אם אני משלם את ה -10% לחייב בערבות, האם עלי להיות בעל בטחונות בגין הסכום הנותר?
 4. 4
  בדוק אם בעל חוב הוא אופציה באזור שלך. יש מעט שינויים במדינה בדרישות הערבות ואין הבדל בגורמי הערבות מכיוון שהם נגזרים מחוקת ארה"ב. אחת הווריאציות הגדולות ביותר כוללת האם בעל ערבות יכול לפרסם איגרת חוב במדינתך. אילינוי, קנטקי, אורגון וויסקונסין אינם מתירים כרגע בעלי ערבות.
  • בשל האופי הדורסני הנתפס של הנוהג, מדינות רבות הוציאו אותו מחוץ לחוק לחלוטין. מדינות אחרות בארה"ב גילו עניין בכך גם כן.
 5. 5
  קבע אם השיפוט מקבל איגרות חוב חתימה. לעתים קרובות, אזורים שאסרו על איגרות חוב פרטיות מקבלים "אג"ח חתימה", שבה מספר אנשים, כמו חברים וקרובי משפחה, נכנסים כדי לוודא שהם יכסו את סכום הערבות מבלי להעביר כספים בפועל. הם אחראים מבחינה משפטית לסכום אם הנאשם לא מגיע להליכי משפט. על מנת לוודא אם בית המשפט המקומי מקבל איגרות חוב חתימות, התקשר מראש ובדוק אילו סוגים הם מקבלים.
  • בדרך כלל קשרי חתימה אלה יהיו כרוכים בהצגת מעשה או תואר כלשהו. הם עשויים אפילו להיות הבטחה כי החותמים יכסו את הערבות אם הנאשם מדלג על תאריכי בית המשפט שלהם.
 6. 6
  בדוק אם אתה זקוק לעורך ערבות. במקרים שבהם יש סכום בערבות, במיוחד סכום גבוה, לאנשים רבים אין את הכספים הזמינים לפרסום איגרת חוב. שעבוד ערבות מתפרנס מהכנסת כסף למילוי דרישת הערבות. לאחר מכן הם גובים אחוז מסך הערבות הכוללת שכר טרחתם.
  • אם יש לך את הכסף, זה עשוי להיות יותר הגיוני לשלם את סכום האג"ח המלא מאשר ללכת לעורך הערבות. אם תשלם את מלוא הסכום בעצמך, אז תחזיר יותר ממה שהיית הולך אם תלך לעו"ד בערבות (בהנחה שתראה את כל ההופעות שלך).
  • בדרך כלל יש כמה חברות אג"ח בערבות שמסביב לכלא או לבית המשפט בכל עיר.
  • בדרך כלל יש מעט מאוד שונות במחיר בין ערבי ערבות. בדרך כלל גובים משכני חוב 10-15% בהתאם לסוג הפשע או המיקום הגיאוגרפי.
  • לדוגמה, עמלת איגרות חוב של 10% על סכום בערבות של 7460 אירו תביא לכך שתשלם 750 יורו לבעלי החוב שלא תחזיר. לפעמים יש גם סכום שכר טרחה מינימלי, שיחול על סכומי ערבות קטנים יותר. אם אתה יכול להרשות לעצמך להעמיד את הסכום ללא סיוע של בעל ערבות, זה דרך פחות יקרה.
 7. 7
  הכן את בעל האג"ח מבעוד מועד. אם אתה יודע בוודאות שתצטרך להשתמש בערבות ערבות כדי לסייע בהצבת הקשר, אז אתה באמת יכול לפנות לבעלי המניות מוקדם על מנת שהעובד יופיע במערך. אם האג"ח משולמת ישירות לאחר ההסדר (הופעתו הראשונה של הנאשם בפני שופט בעת קביעת סכום הערובה), הדבר יכול לקצץ משמעותית את הזמן שהאדם מבלה בהחזקה.
  • בדרך כלל יש למשקיעים מישהו בצוות בכל השעות. התקשר מראש והודיע להם מתי אתה זקוק להם. הם יכולים גם לעזור בהליכים מקומיים או בכללים לחילוץ מישהו. אם אתה שומר עורך דין, לרוב עורכי הדין הפליליים יש אנשי קשר שהם מכירים. הם יכולים להתכונן לעובד נייר שיהיה נוכח בביצוע עבורך.
  • מצבים שבהם ניתן לצפות את הצורך בתשלום ערבות ללא כל בקשה להפחתת הסכום כוללים מקרי עבירה, עבירות הכרוכות בפגיעה ("נסיבות מחמירות") ועבירות מרובות שבוצעו ברצף. על ידי ידיעה פשוטה של האישומים העומדים בפני הנאשם, ייתכן שתוכל לקבוע אם סכום הערובה הצפוי עולה על מה שאתה יכול להרשות לעצמך ללא בעל איגרות חוב.
  • אם אתה זה שנכלא, תצטרך חבר או בן משפחה שיעבוד עם בעל הקשר. כשתצא, תוכל ליצור קשר עם בעל האג"ח ולהקצות לך את האג"ח.
שקול לעבוד עם בעל ערבות שיוכל להעמיד עבורך את הכסף
אם אינך יכול להרשות לעצמך את הערבות, שקול לעבוד עם בעל ערבות שיוכל להעמיד עבורך את הכסף.

שיטה 3 מתוך 3: תשלום ערבות

 1. 1
  שלם את האג"ח. לאחר שהאדם הוזמן ויש לך סכום ערבות מוגדר, אתה יכול סוף סוף לשלם את הערבות כדי שהאדם ישוחרר. המשרד המדויק שאתה משלם משתנה לפי מיקום, אך בדרך כלל קצין המשטרה או מחלקת השריף הוא שביצע את המעצר, או שהוא יכול להיות גם פקיד בבית המשפט העליון בסמכות המחוז המתאים.
  • אתה יכול לשלם ערבות במזומן או בצ'ק, ובתי משפט רבים מקבלים גם כרטיסי אשראי.
  • בדרך כלל אתה זקוק לשם הנאשם רק כשאתה נכנס לשלם ערבות; עם זאת, המשרד הספציפי עשוי לדרוש מידע נוסף על המקרים, אשר בדרך כלל תוכלו למצוא באתר עבור בית המשפט המתאים.
 2. 2
  ארגנו טרמפ לאדם. בין אם הנאשמים משוחררים על פי ההכרה בעצמם ובין אם תפקיד ערבות, הדבר המועיל הבא שתוכל לעשות הוא לארגן טרמפ לאדם. הם ישוחררו ממתקן האחזקה בלי שום דבר מלבד מה שהיה עליהם כשהוזמנו. האדם יעריך שיש דרך לחזור הביתה, במיוחד אם אין להם דמי נסיעה במונית.
 3. 3
  ודא שהאדם מופיע לתאריך בית המשפט שלו. סכומי הערבות הם למעשה פוליסות ביטוח כדי לוודא שהאדם חוזר למועד בית המשפט בפועל. לאחר שהאדם מתייצב למועד בית משפט, סכום הערבות מוחזר לך במלואו. וודא כי מי ששילמת את הערבות שלו מופיע לתאריך בית משפט זה על מנת להחזיר את סכום הערבות שלך, אחרת לא תקבל את הכסף בחזרה.

אזהרות

 • אם האדם קיבל עונש מאסר עולם או מוות על ידי בית המשפט, אינך יכול לחלץ אותם.
 • אל תילחם במגרש הפתוח. זה יכול להוביל להאשמות נגדך.

שאלות ותשובות

 • אם לאדם שנעצר יש בעיות בריאות בזמן שהוא נעצר, האם הוא / היא יכולים להשתחרר ללא ערובה?
  זה תלוי בנסיבות. סביר להניח שלא שכן הכלא מסוגל להעניק טיפול רפואי, אך האדם עשוי להשתחרר באופן זמני לבית חולים לטיפול.
 • האם עלי לשלם את מלוא סכום הערבות בנוסף לעשרת האחוזים?
  תצטרך לשלם רק את 10% שאתה משתמש בעל איגרות חוב. אם אתה מחלץ מישהו ללא בעל איגרות חוב, תקבל את כל הכסף שלך בחזרה ברגע שהוא יגיע למועד בית המשפט.
 • מה אם אשלם לעורך הערבות את 10% והאדם שנעצר מופיע בבית המשפט? האם אני מקבל את הכסף הזה בחזרה? או שמנהל האג"ח שומר על העמלה?
  בעל האג"ח שומר על העמלה. אתה לא מקבל כסף בחזרה אם אתה משתמש בעל איגרות חוב. הדרך היחידה שתשיב את כספך היא אם תפרסם את מלוא סכום האג"ח ישירות לבית המשפט מבלי להשתמש בעל איגרת חוב.
 • במה שונה סכום הערבות ואג"ח הערבות?
  זול יותר לשלם את הערבות מבלי לעבור דרך חברה, אך אם אין לך את כל הכסף בבת אחת עדיף להשתמש בחברת ערבות. ככל הנראה לחברה תהיה אגרה קבועה, אשר בדרך כלל נקבעת בסביבות 10% מסכום הערובה. בדרך זו תוכלו לשלם את האגרה לאורך זמן.
 • אם מישהו מקבל ערבות, האם הוא או היא צריכים לחכות לפני שישתחררו מהכלא?
  לאחר ששולם הערבות, האדם משוחרר. עם זאת, זה בדרך כלל לא מיידי. צוות הכלא צריך לעבד את האדם, ובהתאם למידת תפוסתו זה יכול לקחת מספר שעות.
 • האם אוכל לחלץ מישהו מהכלא אם אני גר במדינה אחרת?
  כן. עם זאת, לכל יישוב עשויות להיות דרישות שונות. ישנן חברות אג"ח בערבות שירצו הפניות מקומיות כדי לפרסם את הערבות.
 • האם אוכל לחלץ מישהו בפנסילבניה אם אני במקסיקו?
  ייתכן שתוכל להעביר כסף בערבות למישהו בפנסילבניה.
 • האם אוכל להפקיד ערבות מבלי להשתמש בערבות בערבות?
  כן. ברוב המקומות ניתן לפרסם ערבות באופן מקוון.
 • האם אוכל לחלץ מישהו בלילה בו יכניסו אותו?
  זה תלוי בהאשמות ובחומרתן. אתה יכול להתקשר לכלא ולבדוק איתם.
 • האם אוכל להשתחרר מהכלא בשבת אם אשלם בערבות?
  זה תלוי באזור שבו אתה כלוא. במקומות מסוימים אפשר להשתחרר בשבת, אך לא תמיד.
שאלות ללא מענה
 • אם אני משלם את ה -10% לחייב בערבות, האם עלי להיות בעל בטחונות בגין הסכום הנותר? האם הפריט חייב להיות נקי מכותרות?
 • האם ניתן לחלץ אדם בסוף השבוע?
 • האם אוכל לשלם את הערבות של בן זוגי?
 • האם יש מגבלת זמן לחלץ מישהו מהכלא?
 • האם בן זוג יכול לשלם את הערבות של בן הזוג השני?

תגובות (2)

 • schadenbernardo
  מצאתי את כל התשובות שחיפשתי. ממש קל להבין ללא מונחי חוק מסובכים וללא צורך לחפש אתרים אחרים אחר תשובות. אנגלית היא השפה השנייה שלי, ולא הייתה לי שום בעיה לקרוא ולהבין את המאמר הזה. הכי טוב!
 • nova31
  לא הייתי מושג מכל הקשר בין מישהו מהכלא. גילוי שיש סוגים שונים של אגרות חוב זמין נתן לי את הביטחון ליצור קשר עם בעל ערבות ולהתחיל בתהליך. כמו שאומרים, ידע הוא מלך! תודה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail