כיצד למצוא עורך דין מנוסה בפלילים?

ללא ספק תרצה למצוא את הסנגור הפלילי המנוסה ביותר שאתה יכול
אם הואשמת בעבירה, ללא ספק תרצה למצוא את הסנגור הפלילי המנוסה ביותר שאתה יכול.

אם הואשמת בעבירה, ללא ספק תרצה למצוא את הסנגור הפלילי המנוסה ביותר שאתה יכול. עליכם להבין כי ישנם סוגים ורמות שונות של חוויה. עורך הדין המנוסה ביותר במדינה בטיפול בתיקי מעילה, למשל, אינו הבחירה הטובה ביותר אם מואשמים ב- DUI. אם אתה מבצע מחקר תחקירי ופשוט, אתה יכול למצוא מישהו שמתאים לצרכים שלך ואמור להיות מסוגל לעזור לך.

חלק 1 מתוך 3: מציאת סניגור פלילי

 1. 1
  חקר את מדינתך או איגוד עורכי הדין המקומי. לשכת עורכי הדין היא ארגון מקצועי של עורכי דין. יש לשכת עורכי דין ארצית, לשכת עורכי הדין האירופית (ABA), כמו גם איגודי עורכי דין פרטיים. בערים גדולות או בינוניות תמצאו אפילו עיר מקומית או עורכי דין אזוריים. לארגונים אלה בדרך כלל יש אתרים מקוונים. אם אתה מחפש את לשכת עורכי הדין המקומית שלך באינטרנט, סביר להניח שתמצא רשימות של עורכי דין, המסודרות לרוב לפי מומחיות.
 2. 2
  קבל המלצות מחברים או קולגות. שאל אנשים שאתה מכיר אם השתמשו אי פעם בעורך דין, במיוחד בכל נושא פלילי הדומה לשלך. אם מישהו שאתה מכיר התמודד בעבר עם אישומים פליליים, ברר את שמו של עורך הדין ושאל עד כמה חברך היה מרוצה מהייצוג.
 3. 3
  בקש הפניה מעורך דין שאתה מכיר. אם כבר יש לך עו"ד שאיתו עבדת איתו לעניינים אזרחיים, כגון לעסקים או מיסים, ייתכן שתוכל לבקש מאותו עו"ד פנייה למישהו שעושה עבודות פליליות. אתה עלול לגלות שעורך הדין עצמו מסוגל לעזור לך. אם לא, אתה יכול כנראה להפנות למישהו אחר שיכול.
  העסקת סניגור פלילי מנוסה יכולה להיות יקרה למדי
  העסקת סניגור פלילי מנוסה יכולה להיות יקרה למדי.
 4. 4
  השתמש באינטרנט כדי לחקור סנגורים פליליים. האינטרנט יכול להיות כלי שימושי ורב עוצמה אם אתה משתמש בו כראוי. אם אתה מבצע חיפוש אחר "עורך דין פלילי" במיקומך, סביר להניח שתקבל תגובות רבות. עליכם לקרוא היטב את התוצאות. לא רק לבחור את הראשון. קרא את התיאורים שלהם אודות ניסיונם, התיקים בהם טיפלו ובתי המשפט בהם הם הופיעו. חפש מישהו שהניסיון שלו הכי מתאים לצורך שלך.
  • ABA מציע מדריך הפניות ארצי עורכי דין. מאותו אתר תוכלו לבחור את מדינתכם ותועברו למידע ליצירת קשר מקומי של לשכת עורכי הדין שיכולים לעזור לכם למצוא עורך דין קרוב אליכם.
  • כדוגמה מקומית, לשכת עורכי הדין הממלכתית בטקסס כוללת תכונת חיפוש מקוונת. אתה יכול לחפש עורכי דין לפי שמם, או לפי תחום ההתמחות שלהם.
  • לשכת עורכי הדין של מדינת ניו יורק גם מפרטת שירות הפניות לעורכי דין בדף הבית שלה. על ידי התקשרות לשירות הפניות לעורכי דין בטלפון 800-342-3661, ניתן להפנות לעורך דין באזור הגיאוגרפי שלך, עם הכישורים הנחוצים לך.
 5. 5
  חשוב להשתמש בסנגור ציבורי. הסנגור הציבורי הוא עורך דין העובד עבור הממשלה בתפקיד הגנתי. הוא מייצג לקוחות שאינם יכולים להרשות לעצמם להזמין עורך דין פרטי. אם אינך מאמין שאתה יכול להרשות לעצמך לשכור עורך דין פרטי שייצג אותך, ייתכן שזו אפשרות תקפה. חלק מהסנגורים הציבוריים עשויים להיות מנוסים מאוד ופשוט בחרו לקחת את התפקיד הזה כדי לעזור לאנשים אונים.
  • אתה עשוי להיות זכאי לסנגור ציבורי גם אם אתה מועסק. בית המשפט ישקול את הנסיבות הכוללות בנוגע לכספיך בבואו להחליט אם אתה כשיר.

חלק 2 מתוך 3: ביצוע הבחירה הסופית שלך

 1. 1
  חקר את רשומות המדינה לגבי כל דוחות המשמעת. עליך לברר לפני שתעסיק עו"ד שהוא או היא במצב טוב עם לשכת עורכי הדין במדינה. עורכי דין יכולים להיענש על ידי מדינתם בשל מגוון דברים. חלקם מינוריים, כמו עבריינים בתשלום דמי, וחלקם גדולים ומביאים לאיבוד רישיונם לעריכת דין. ברוב המדינות, אתה יכול לחפש ברשומות לשכת עורכי הדין כדי לברר אם עורך הדין שלך עמד בפני צעד משמעתי כלשהו. אז עליכם להחליט אם הדו"ח מספיק רציני בכדי לשנות את דעתכם לגבי העסקתו.
  • אתר המחקר המשפטי Findlaw.com יש עזר מועיל קישורים לכול מדינה כדי לעזור לך לבדוק את רשום המשמעת של עו"ד הפוטנציאלים שלך.
  • אם אתה מגלה, למשל, כי עורך דין הושעה פעם אחת את רישיונו באופן זמני בגין אי תשלום דמי המדינה, יתכן שזה לא יספיק כדי לשנות את דעתך. עם זאת, אם אתה מוצא דוח על סנקציות בגין טיפול לא נכון בכספי לקוחות, עליך להיות מודאג.
 2. 2
  בדוק את דירוג מרטינדייל-האבל עבור כל עורך דין שאתה שוקל. מרטינדייל-האבל הינה חברת פרסום משפטית שבין היתר מכינה ומפרסמת מערכת דירוג של עורכי דין. מערכת זו מבוססת על חוות דעת הניתנות על ידי עורכי דין אחרים ועל ידי שופטים במדינה. דירוג "AV" הוא הדירוג הגבוה ביותר שמשרד עורכי דין או עורך דין יחיד יכול לקבל. דירוג זה אמור לתת לך אינדיקציה טובה ליכולתו המשפטית, המוניטין והאתיקה של עורך דין מסוים.
 3. 3
  חפש את ההיסטוריה של עורך הדין באופן מקוון. ערכו חיפוש באינטרנט אחר שם עורך הדין או אחר לקוחות שהוא ייצג. זה עשוי להראות לך רשומות, חוות דעת כתובות בבית משפט או מאמרים בעיתון על עורך הדין. אם עורך הדין היה מטפל בעניינים שגררו עניין ציבורי ניכר, אתה עלול למצוא סיפורים או מאמרים המתארים אותם. זה יכול לעזור לך להבין טוב יותר את החוויה של עורך הדין.
  • השתמש במילים כמו "ביקורת", "תלונה" או משהו דומה, בשילוב עם שם עורך הדין. חיפוש כזה יכול להוביל אותך לאתרי תלונות מקוונים, בלוגים ופורומים, שם תוכל ללמוד עוד על עורך הדין. היזהר, עם זאת - המידע שאתה קורא באתרים מסוג זה לרוב אינו מבוסס על סמך דעתו של אדם אחד בלבד.
  אם אתה מבצע חיפוש אחר "עורך דין פלילי" במיקומך
  אם אתה מבצע חיפוש אחר "עורך דין פלילי" במיקומך, סביר להניח שתקבל תגובות רבות.
 4. 4
  ראיינו עורך דין פוטנציאלי אחד או יותר. כאשר אתה בוחר עורך דין, עליך להתייחס לייעוץ הראשון שלך כמו לראיון עבודה. אחרי הכל, זה מישהו שאתה הולך להעסיק. שאל שאלות שיעזרו לך להחליט אם עורך הדין הוא מישהו שאיתו תרצה לעבוד ומי יכול לעשות את מה שאתה צריך.
  • שאל על החוויה. כדאי לשאול על שנים של תרגול, אבל לא לעצור שם. עורך דין מבוגר אינו בהכרח טוב יותר. שאל על רמת ההצלחה של עורך הדין ועל שביעות רצונם של לקוחותיו.
  • שאל במיוחד על חוויה בבית המשפט בה הואשמת. עורך דין בעל ניסיון מקומי יכיר את הנהלים המקומיים, את מזג התובעים והשופטים, וידע בצורה הטובה ביותר לנהל את לוח הזמנים של בית המשפט. חלק גדול מההצלחה של המקרה שלך עשוי לבוא במשא ומתן מחוץ לכותלי בית המשפט, וכן עורך דין מנוסה יותר בבית המשפט הספציפי שלך יהיה סיכוי טוב יותר של מו"מ על עסקה חיובית עבורכם.
  • שאל על מקרים ותוצאות דומות. אם אתה מואשם ב- DUI, למשל, אתה רוצה עורך דין שמבין בתיקים של DUI, שטיפל בהם בעבר, ושיש הצלחה טובה להביא לשחרור לקוחותיו או להגביל את האישומים נגדם.
 5. 5
  ודא שאתה מרגיש בנוח לדון בבעיות שלך עם עורך הדין. אתה צריך גם לוודא שהוא / היא לא נטל עומס יתר בעת הטיפול במקרה שלך. על עורך הדין לקבל את הזמן הנדרש לשים לב אליך ולמקרה.
  • בזמן שאתה משוחח עם עורך הדין, בדוק עד כמה הוא או היא מסבירים את הדברים כדי שתוכל להבין אותם.
  • שימו לב עד כמה עורך הדין מקשיב לכם ומתייחס לצרכים הספציפיים שלכם. נסה לקבוע אם הוא או היא קשובים לך למקרה הספציפי שלך, או אם זה נשמע כאילו הוא רק מדקלם נאום.
  • אם נראה כי עורך הדין מופרע לעניינים אחרים בזמן הפגישה איתך, זה יכול להיות סימן לכך שהתיק שלך לא יזכה לתשומת הלב הראויה.
 6. 6
  בקש מעו"ד פנייה ללקוח עבר. עורך דין מנוסה אמור להיות מסוגל ליצור איתך קשר עם לקוחות קודמים שהוא ייצג, כך שתוכל לדבר איתם. גלה מהם איך הייתה החוויה וכמה הם היו מרוצים מעורך הדין.
  • יש בתי משפט שמפרסמים את העגינה שלהם באופן מקוון או משתמשים במסוף רשומות ציבורי. אם זה זמין באזור מגוריך, אתה יכול לנסות לחפש את שם עורך הדין במאגר בית המשפט לאיזה סוג תיקים הוא או היא טיפלו.
 7. 7
  גלה אודות שכר טרחת עורך הדין, התמחור והליך החיוב. חשוב שתדע כיצד ומתי עורך הדין מצפה לקבל תשלום. אולי קשה לחשוב על כספים כשאתה עומד בפני אישומים פליליים, אך זהו חלק הכרחי בעסק. שאל אם עורך הדין יחייב אותך לפי שעות, או שכר טרחה אחיד עבור כל הפרויקט שאתה זקוק לו.
  • עבור משהו כמו חיוב שגרתי ב- DUI, למשל, עורכי דין רבים עשויים להיות מוכנים לחייב תשלום שטוח פשוט.
  • גם אם עורך הדין גובה שכר טרחה קבוע בכדי לדון בתיק שלך, הדבר עשוי להשתנות אם האישומים יוגדלו או אם העניין יעבור לדין במפתיע. שוחח עם עורך הדין על האפשרויות הללו וגלה מה יקרה אז.
 8. 8
  קרא בעיון את הסכם השימור של עורך הדין. לאחר ביצוע הבחירה הסופית, על עורך הדין לשלוח לך הסכם שומר. זה יכול להיות בצורה של מכתב, או שזה יכול להיות חוזה יסודי יותר. כשאתה מקבל אותו, קרא אותו בעיון וודא שאתה מבין אותו. בשלב זה, עדיין יש לך אפשרות לבחור עורך דין אחר, אם אתה מוצא משהו בהסכם השימור הנוגע לך.
  • גלה אם שכר טרחת עורך הדין כולל העמדת תיקך למשפט, או שמא תוספת. עורכי דין מסוימים עשויים לצטט לך טווח מחירים ראשוני לטיפול בתיק שלך, אך אז מעבר למשפט עשוי להיחשב בתשלום נוסף. עליכם להבין כמה אתם משלמים, ומה זה מכסה. אם זה לא מוגדר בבירור בהסכם הניהול, עליכם לשאול.
  • בדוק בהסכם עלויות נוספות למומחים. ייתכן שלא תזדקק לעד מומחה במקרה שלך, אך אם תעשה זאת, עליך לברר בהתחלה מה זה יעלה לך. בררו האם מדובר בעלות שתצפו מכם לשלם, או האם עורך הדין ימסור לעד המומחה עלות התיק הכלולה בשכר טרחתו.
שאל אנשים שאתה מכיר אם השתמשו אי פעם בעורך דין
שאל אנשים שאתה מכיר אם השתמשו אי פעם בעורך דין, במיוחד בכל נושא פלילי הדומה לשלך.

חלק 3 מתוך 3: הבנת הצורך שלך בעורך דין פלילי

 1. 1
  הבן את האישומים נגדך. כאשר אתה מואשם בעבירה, משמעות האישומים היא שהפרת חוק כלשהו או מדינה פדרלית. העונש עשוי להיות כל דבר, החל מהצורך בתשלום קנס ועד מאסר. סוג הענישה והאפשרות למאסר יהיו תלויים בסוג הפשע שאתה מואשם בו. עורכי דין פליליים מסווגים בדרך כלל את האישומים לארבע קטגוריות שונות:
  • הפרה: זוהי ההפרה הנמוכה ביותר. על הפרות יש לשלם בדרך כלל קנס. בדרך כלל לא תתמודד עם אפשרות למאסר. עבור משהו כמו הפרת נהיגה, אתה יכול גם להוסיף עונש של נקודות על רישיון הנהיגה שלך או השעיה של רישיון הנהיגה שלך.
  • טעות: מדובר בפשע שיש בו עונש מרבי של עד שנה בכלא המחוזי. בין אם אתה באמת צריך לרצות מאסר ובין אם לאו, יהיה תלוי בטיעונים או במשא ומתן שעורך הדין שלך יכול לנהל בשמך.
  • עבירה פלילית: זו הרמה הגבוהה ביותר של אישומים פליליים. אישומי עבירה לא אומרים אוטומטית שאתה בהחלט תלך לכלא, אך לאישום יש אפשרות לכלא שנה או יותר בכלא הממלכתי. תלוי בפשע ובהתאם לחוק במדינתך, הפרת עבירות יכולה אפילו להיענש עם עונש מוות.
  • "וובלר": זו אינה הגדרה פורמלית, אך זהו מונח שעורכי הדין עשויים להשתמש בו לתיאור פשעים העלולים להיות מסווגים כעבירות או עבירות פליליות (הוא "מתנדנד" בין השניים). בסופו של דבר, ההגדרה תהיה תלויה בעונש שהשופט קובע.
 2. 2
  היו מוכנים לשלם. העסקת סניגור פלילי מנוסה יכולה להיות יקרה למדי. אפילו במקרה הפשוט ביותר, ייתכן שהחיובים יעמדו על 3730 אירו ומעלה. אם המקרה שלך יגיע למשפט, המחיר יהיה גבוה בהרבה. אתה יכול כנראה לחסוך קצת כסף על ידי חיפוש עו"ד שעוסק בעצמו, במקום אחד שעובד עם משרד גדול. עם זאת, ככל הנראה, לחברה הגדולה יהיו יותר משאבים זמינים שיעזרו לך. הבחירה היא בסופו של דבר עליכם להחליט מה אתם יכולים להרשות לעצמכם.
  • בהתאם להאשמות נגדך ולמדיניות של עורך הדין שתבחר בסופו של דבר, ייתכן שתוכל לארגן תשלומים לאורך זמן. עם זאת, מרבית עורכי הדין ידרשו שומר ניכר לפני שהם יתחילו לעבוד אצלכם. אין שום ערובה להצלחה.
  • הסדרי אגרות חירום אסורים ברוב השיפוט בעבודה פלילית. סניגורים פליליים אינם רשאים להפוך שכר טרחה לתלוי בהבטחה לתוצאות.
 3. 3
  קבל עזרה מחברים או בני משפחה. אם נכלאתם, יתכן שתצטרכו לעזור לחברים או למשפחה שיעזרו לכם לעורך דין. אם אינך בטוח לגבי עורך הדין שמשפחתך שכרה, אתה יכול להשתמש באדם בדיוק בעת ביצוע התביעה, ולבצע חיפוש אחר עורך דין חדש עם שחרורך.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail