איך למצוא מישהו בכלא?

כדי למצוא מישהו בכלא, התחל בביקור באתר הלשכה הפדרלית לכלא אם האדם שאתה מחפש נמצא בכלא פדרלי. לאחר מכן, השתמש בכלי חיפוש מסד הנתונים על ידי הזנת שם האדם או מספר בית הסוהר. אם אתה מחפש מישהו בכלא ממלכתי, חפש אותו באתר VINELink, שמנהל מאגר של אסירים ממלכתיים בפריסה ארצית. לחלופין, נסה לחפש את האסיר באתר מחלקת התיקונים של המדינה. לקבלת טיפים כיצד לאחזר את פרטי האסיר מתוצאות החיפוש שלך, המשך לקרוא!

כדי למצוא מישהו בכלא
כדי למצוא מישהו בכלא, התחל בביקור באתר הלשכה הפדרלית לכלא אם האדם שאתה מחפש נמצא בכלא פדרלי.

רישומים פליליים הם רישומים ציבוריים, כמו גם שמות האנשים השוכנים כיום במתקני תיקון ממלכתיים או פדרליים. כל עוד יש לך מידע מזהה נכון, בדרך כלל קל יותר למצוא מישהו בכלא מאשר למצוא אדם אחר. גם אם אסיר מועבר למתקן אחר, תוכלו לעקוב אחר שביל הנייר ולגלות היכן נמצא אותו אדם. מידע זה זמין לקהל הרחב - אינך צריך להפגין קשר מסוים עם האסיר כדי לדעת היכן הוא נמצא, אם כי בדרך כלל זה לא המקרה אם אתה באמת רוצה לבקר או לשלוח דואר.

שיטה 1 מתוך 3: איסוף מידע רקע

 1. 1
  אשר את שמו החוקי של האדם. למרות שאתה אולי מכיר מישהו בכינוי, לרשומה בכלא יהיה השם החוקי המלא של האדם.
  • מרבית הרשומות הפליליות כוללות רשימות של כינויים או שמות ידועים אחרים, אך בדרך כלל ניתן לחפש אותן רק לפי שם משפחה ושם משפחה חוקי.
  • זכור שאתה עשוי לחשוב שיש לך את השם החוקי המלא של האדם, כאשר למעשה אין לך. אם אתה נקלע למבוי סתום בחיפוש שלך ולא מצליח למצוא את האדם, הדבר סביר יותר מכך כי אין לך את שמו החוקי. לדוגמא, מישהו עשוי לעבור בשם האמצעי במקום שמו הפרטי.
 2. 2
  אסוף מידע נוסף. מידע מזהה אחר, כגון תאריך לידה, יכול לעזור לצמצם את תוצאות החיפוש שלך ולאפשר לך למצוא מישהו בכלא ביתר קלות.
  • חיפוש ברשתות חברתיות יכול לעזור לך ללמוד כמה מהפרטים האלה. ייתכן שתרצה לשאול חברים או משפחה של האדם אם הם ידועים וזמינים עבורך.
  • זה חשוב במיוחד אם לאדם שאתה מנסה למצוא יש שם נפוץ יחסית. לדוגמא, אם אתם מחפשים את ג'ון סמית, החיפוש שלכם במאגר אסירים ממלכתי או פדרלי עשוי להוביל לאסירים רבים בשם זה. פרטים נוספים יכולים לעזור לך למצוא את הערך הנכון בצורה יעילה יותר.
  • הדרך היעילה ביותר למצוא מישהו בכלא היא לחפש אותו לפי מספר תעודת הזהות של האסיר שלהם, אך רוב הסיכויים שלא יהיה לך מידע זה עד לאחר שמצאת אותו במסד נתונים של אסירים.
 3. 3
  קבע את בית המשפט בו הורשע האדם. שמו של בית המשפט ומיקומו עשויים לספק רמזים למיקום ולסוג המתקן לתיקון בו משרת האדם.
  • כעניין ראשוני, עליכם לברר אם האדם הורשע בעבירה מדינה או פדרלית. מי שהורשע בפשע בבית משפט פדרלי ישה בכלא פדרלי, ואילו מישהו שהורשע בפשע ממלכתי עשוי להיות בכלא ממלכתי או בכלא.
  • בדרך כלל אדם שהורשע בבית משפט במדינה ירצה את עונשו במתקן תיקון באותה מדינה. עם זאת, ייתכן שהאדם הועבר אם היא למשל הייתה תושבת מדינה אחת אך ביצעה פשע במדינה אחרת.
  • מיקומו של האדם בתוך המדינה עשוי גם להיות תלוי בזמינות השטח בבתי כלא ובבתי כלא סמוכים.
  בדרך כלל קל יותר למצוא מישהו בכלא מאשר למצוא אדם אחר
  כל עוד יש לך מידע מזהה נכון, בדרך כלל קל יותר למצוא מישהו בכלא מאשר למצוא אדם אחר.
 4. 4
  חפש ברשומות של בית משפט פלילי. מכיוון שמקום שבו מישהו מרצה תלוי לעתים קרובות בסוג ובמידת הפשע שהוא הורשע בביצוע, הרישומים הפליליים יכולים לעזור לך להבין היכן האסיר נמצא.
  • זכור כי ייתכן שתחויב בתשלום זעום לביצוע חיפושים מלאים ברישומים פליליים, אך אתה אמור להיות מסוגל לקבל מידע בסיסי כגון הפשע שבגינו הורשע בחינם.
  • במרכז הארצי לבתי משפט במדינה יש מדריך של רישומים פליליים מקוונים הזמינים עבור כל מדינה.
  • אנשים שהורשעו בעבירות חמורות פחות שוהים בדרך כלל בבתי כלא במחוז, ואילו אלה שהורשעו בעבירות חמורות או אלימות ככל הנראה נמצאים בבתי כלא במדינה. בתי סוהר נוטים להחזיק עבריינים לא אלימים המרצים עונשים קצרים יותר, ואילו לבתי כלא יש ביטחון רב יותר ומגבלות ומיועדים לעבריינים אלימים המרצים עונשים ארוכים יותר.

שיטה 2 מתוך 3: איתור אסיר פדרלי

 1. 1
  בקר באתר הלשכה הפדרלית לבתי הסוהר (BOP). הלשכה הפדרלית לבתי הסוהר מנהלת מאגר נתונים של כל האסירים הפדרליים הכלואים משנת 1982 ועד היום.
  • אם האדם שאתה מחפש נכלא לפני 1982, יתכן שמאתר האסירים המקוון לא יהיה בעל שום תיעוד שלו. כדי למצוא רשומות אלה, עליך ליצור קשר עם מינהל רשומות הארכיון הלאומי ולא עם BOP.
  • בעוד שה- BOP מאכלס מדי פעם כמה אסירים שהורשעו בפשעי מדינה או אלה שהורשעו בעבירות פליליות במחוז קולומביה, הרישומים הם בעיקר על אלה שהורשעו בפשעים פדרליים בבית משפט פדרלי.
 2. 2
  ערכו חיפוש אסירים. אתה יכול לחפש לפי מספר רישום BOP של האסיר או לפי שם.
  • חיפוש לפי מספר הרשמה של BOP הוא הדרך היעילה ביותר למצוא מישהו בכלא הפדרלי, אך בדרך כלל לא תדע מידע זה בפעם הראשונה שאתה מחפש.
  • חיפושים לאיתור BOP אסיר לפי שם פרטי ושם משפחה, אך כוללת גם שדות גזע, גיל, ומין שאתה יכול למלא כדי לצמצם את תוצאות החיפוש.
 3. 3
  אחזר את הרישום הנכון מתוצאות החיפוש. תלוי כמה צמצמת את החיפוש שלך, ייתכן שתצטרך לחפש מספר רישומים כדי למצוא את האדם הנכון.
  • כל רישום יכלול את שם האסיר, מספר רישום ה- BOP, גיל, מין, גזע ותאריך שחרור או מקום כלא. לחיצה על שם הכלא תעביר אתכם לאתר של אותו בית סוהר, שם תוכלו למצוא כתובת או פרטי קשר לכלא עצמו.
יכול לעזור לצמצם את תוצאות החיפוש שלך ולאפשר לך למצוא מישהו בכלא ביתר קלות
מידע מזהה אחר, כגון תאריך לידה, יכול לעזור לצמצם את תוצאות החיפוש שלך ולאפשר לך למצוא מישהו בכלא ביתר קלות.

שיטה 3 מתוך 3: איתור אסיר מדינה

 1. 1
  הירשם ב- vinelink. VINELink מסופק על ידי רשת ההודעות הלאומית לקורבנות, ויש לו מידע על מיקום ומצבם של האסירים הממלכתיים בפריסה ארצית.
  • זכור שכדי למצוא אסיר ב- VINELink, עליך לדעת תחילה את המצב בו הוא כלוא. בנוסף, ל- VINELink יש מידע על אסירים ממלכתיים בלבד, ולא על אסירים השוכנים במתקני תיקון פדרליים. http://thelawdictionary.org/article/best-way-to-find-someone-in-jail-for-free/
  • באפשרותך לחפש כל אחד מהאסירים על ידי הזנת שם פרטי ושם משפחה או מספר תעודת זהות של האסיר. מנוע החיפוש גם בתחומים נוספים כגון טווח לידה או בגיל שאתה יכול להשלים אם אתה יודע שמידע להגביל את תוצאות החיפוש ולהגדיל את הסיכויים שלכם למצוא את האדם הנכון.
  • אינך צריך להירשם כדי לבצע חיפוש, אך עליך להגדיר חשבון משתמש אם ברצונך לשמור את החיפוש שלך או לקבל התראות.
  • לאחר שתגדיר חשבון משתמש, תוכל לבחור לקבל דוא"ל או הודעת טקסט כאשר סטטוס המשמורת של האדם ישתנה או שהוא יועבר למיקום אחר.
 2. 2
  בקר באתר מחלקת תיקוני המדינה. בכל מחלקת תיקונים של מדינות יש אתר אשר יספק לכם מידע על המחלקה ועל רשת בתי הכלא והכלא שלה.
  • בדף הבית של מחלקות תיקוני מדינה או מחוז כולל בדרך כלל קישורים למידע על כל לכלא או מאסר אוכלוסיות שלהם, כמו גם שאלות נפוצות ומידע מחפש אסירים בפרט.
 3. 3
  מצא את מנוע החיפוש של האתר. ברוב המדינות יש בסיס נתונים לחיפוש המפרט את כל האסירים השוכנים כיום במתקני תיקון.
  • הקפד לקרוא את המידע הכלול בדף החיפוש הראשוני בנוגע לדיוק הרשומות במאגר ובאיזו תדירות עדכון. זה חשוב במיוחד אם אתה מסתכל באתר של עיר או מחוז ולא מדינה שלמה.
  • ערים ומחוזות גדולים יותר עשויים לעדכן את מסד הנתונים המקוון לעתים קרובות, בעוד שאזורים כפריים יותר עשויים להתעדכן רק כמה ימים או פעם בשבוע.
  ואילו מישהו שהורשע בפשע ממלכתי עשוי להיות בכלא ממלכתי או בכלא
  מי שהורשע בפשע בבית משפט פדרלי ישה בכלא פדרלי, ואילו מישהו שהורשע בפשע ממלכתי עשוי להיות בכלא ממלכתי או בכלא.
 4. 4
  ערכו חיפוש אסירים. בדרך כלל אתה יכול לחפש באמצעות שם פרטי ושם משפחה של האדם, או מספר תעודת הזהות של האסיר שלו.
  • זכור שעליך להיות בעל השם החוקי הנכון של האדם כפי שהוא מופיע ברישומי בית המשפט או בזיהוי שהונפק על ידי הממשלה.
  • מערכות מסוימות מאפשרות לך גם להגביל את החיפוש על ידי הכללת מידע אופציונלי כגון תאריך הלידה של האסיר, גיל או גזע. אחרים מאפשרים לך לחפש לפי מספרי זיהוי אחרים כגון מספר הביטוח הלאומי של האסיר.
 5. 5
  אחזר את הרישום הנכון מתוצאות החיפוש. תלוי עד כמה הצלחת לצמצם את תוצאות החיפוש שלך, וכן את גודל המחלקה שאתה מחפש, ייתכן שתצטרך לבדוק כמה רשומות לפני שתמצא את האדם הנכון.
  • לאחר שמצאת את האדם הנכון, הרישום בדרך כלל יספק לך מידע נוסף, כולל המיקום בו האסיר שוכן ומספר תעודת הזהות של האסיר שלו. ייתכן שתרצה לרשום את המספר הזה כדי שתוכל לחפש מהר יותר אם תצטרך למצוא אותו או אותה שוב.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail