איך לבזבז פחות מ 37 € לשבוע על אוכל?

אך בהחלט יכול לחסוך לך כסף במקום לקנות אוכל ממותג ידוע
גנרי לא תמיד אומר בהכרח גרוע יותר, אך בהחלט יכול לחסוך לך כסף במקום לקנות אוכל ממותג ידוע.

האם הכסף נגמר? האם אתה מתקשה להסתדר? או שאתה פשוט שם לב שאתה מגייס חשבון אוכל עצום ותוהה איך תוכל להוריד אותו?

צעדים

 1. 1
  צור תוכניות ארוחות זולות זולות שבדרך כלל ניתן להכין במחיר של 1,50 אירו או פחות למנות לאדם יחיד. כמו צ'ילי, אורז מטוגן או אוכל שניתן להקציף בחלק גדול כך שיישארו שאריות לשימוש מאוחר יותר. ואז צרו רשימת מרכיבים שיכולים לאפשר זאת.
 2. 2
  לעולם אל תקנו מרכיבים שאינכם בטוחים כיצד לבשל כראוי או יודעים למתוח אותם כדי להחזיק מעט זמן. מכיוון שהאוכל עלול להישאר בזבוז אם לא תדע להשתמש בו מלכתחילה.
 3. 3
  תמיד קונים בכמויות גדולות. כמו שקיות תפוחי אדמה גדולות, שקית אורז גדולה או אריזות גדולות של עוף וכו '. קנייה בתפזורות בדרך כלל תחסוך לך כסף במקום לקנות אותן בנפרד או במנות קטנות. היזהר אם כי אתה יכול בסופו של דבר לבזבז אוכל שיתקלקל אם לא תצליח לאכול את זה כל הזמן. בדוק את מחירי היחידות של הפריטים. חבילה בתפזורת עשויה להתמחר יותר לקילו / פריט מאשר לחבילה קטנה יותר. בדוק תמיד תחילה, במקום להניח ש'יותר יותר טוב '.,
 4. 4
  שקלת פעם להמשיך באורח חיים צמחוני?. בשר די יקר לטווח הארוך ויכול לגייס את חשבון האוכל ממש מהר. אתה עדיין יכול לאכול בשר אבל שקול לקנות בשר רק פעמיים בשבוע.
 5. 5
  הפסיקו לשתות שתייה קלה ומשקאות קפאין. פריטים אלה תורמים בדרך כלל לחשבונות אוכל גדולים. שתיית מי ברז מומלצת בחום והיא אפשרות טובה וזולה יותר, אך שימוש במסנן מים מומלץ, אך אינו נדרש.
 6. 6
  שקול לקנות מוצרים גנריים. גנרי לא תמיד אומר בהכרח גרוע יותר, אך בהחלט יכול לחסוך לך כסף במקום לקנות אוכל ממותג ידוע. דוגמאות למותגים גנריים יהיו: ערך רב (Walmart), ללא שם וכו '.
 7. 7
  אל תזלזלו בשאריות. אם יש לכם אי פעם שאריות, שקול לאחסן אותם במיכל כלשהו ושמור על קור רוח במקרר. הם יכולים לשמש למשהו בהמשך.
 8. 8
  אל תאכלו בחוץ. אתה יכול בקלות להוציא את כל תקציב השבוע שלך רק על ידי אכילה בחוץ ביום אחד.
 9. 9
  בחר 3 - 5 ימים מכל שבוע כדי לחפש במקרר ובמטבח שלך. לא תמיד צא ולקנות אוכל אם כבר יש לך כמה שכיבה לרשותך. היו יצירתיים עם מה שיש לכם.
 10. 10
  זכור להשתמש בקופונים כיוון שהם חוסכים לך כמה דולרים. אם אי פעם תראה "קנה אחד, קבל אחד בחינם", אל תקנה 2 במשקלים שונים באמת. נסה לקנות 2 דברים עם אותו משקל, אלא אם מדובר באריזה מראש עם אותו משקל.
 11. 11
  בדוק אם יש מבצעים בחנות. לפעמים יש לחנויות סוג של מבצעי קידום מכירות או מבצעים מיוחדים שבהם תוכלו לחסוך כסף גדול באוכל. אם במקרה יש לך קופון על העסקאות המיוחדות בחנויות, אולי תוכל לחסוך עוד יותר כסף על זה.
 12. 12
  שקול להכניס חלק מהאוכל שלך למקפיא. אם אינך מתכנן להשתמש במרכיב מסוים למשך זמן מה, שקול לשים אותם בכלי מאובטח בטוח ולהכניסו למקפיא לשימוש מאוחר יותר. פעולה זו תסייע לוודא שזה לא הולך רע ולשחרר אותו לבזבז בסופו של דבר.
מכיוון שהאוכל עלול להישאר בזבוז אם לא תדע להשתמש בו מלכתחילה
מכיוון שהאוכל עלול להישאר בזבוז אם לא תדע להשתמש בו מלכתחילה.

טיפים

 • נסו לשתות רק מי ברז. זו אלטרנטיבה זולה ובריאה יותר למיץ, סודה וקפה.
 • אם אתה במקרה חטיף, נסה לאכול פירות. אבל אם אתה חייב להיות ג'אנק פוד, אז נסה למצוא קופסה המכילה אריזות פופקורן למיקרו. או קנו שקית זולה אבל גדולה של בייגלה קטנים ואז הקציבו אותה למשך שבוע או 2. אולי זה לא הבחירה החליפית האלטרנטיבית הבריאה ביותר אבל בהחלט לא כל כך לא בריאה.
 • אל תבזבז שאריות. יש בו שימושים רבים, כגון לקחת אותו כארוחת צהריים בעבודה, להשתמש בו במהלך ארוחת הערב למחרת, או להשתמש בו למנה אחרת אם זה אפשרי.
 • יש לקנות קינוחים רק אם נשאר לכם כסף בתקציב של 37 € או פחות.
או קנו שקית זולה אך גדולה של בייגלה קטנים ואז הקצבו אותה למשך שבוע או שבועיים
או קנו שקית זולה אך גדולה של בייגלה קטנים ואז הקצבו אותה למשך שבוע או שבועיים.

אזהרות

 • הימנע ממוצרים משומרים. שימורי אוכל עשויים להיות זולים אך המנות בדרך כלל קטנות ולא שוות את העלויות. אז הימנע מזה אלא אם כן תוכל למצוא דרך לתת לזה לתרום לתוכניות הארוחות הזולות שלך.
 • משקאות סודה, מעובדים וקפאין אינם טובים עבורך ויכולים להסתכם די מהר בחשבון המזון שלך, לכן עדיף לנסות לוותר על שתייתם.
 • היזהר עם קופונים או מבצעים "קנה אחד, קבל אחד בחינם". אם אי פעם תשתמש בשניים עבור קופונים או מבצעים מיוחדים על מזון שמגיע באריזות בגדלים שונים, אני ממליץ לקנות רק שניים מגורמי משקל זהים או דומים מאוד. אם קניתם 2 מאותו מזון ארוז אך אחד היה קטן בהרבה מהאחר, החנות בדרך כלל תגבה מכם את המזון הגדול והיקר יותר ותעניק לכם רק את הקטנה בחינם.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail