איך לחסוך כסף על שימורים?

חנויות מסוימות כמו מועדון סם מאפשרות לך לחסוך כסף על ידי מכירת סחורות - כולל מזון משומר - בכמויות גדולות
חנויות מסוימות כמו מועדון סם מאפשרות לך לחסוך כסף על ידי מכירת סחורות - כולל מזון משומר - בכמויות גדולות.

ישנן דרכים רבות לחסוך כסף במזון משומר. הדרכים הקלות ביותר הן לחפש מבצעים כפי שמפורסמים על ידי מכולת מקומיות וקופוני קליפ שבהם אתה יכול להשיג מזון משומר תמורת פחות. קנייה בתפזורת היא בדרך כלל דרך טובה לחסוך כסף גם במזון משומר. ואם אתה קונה שימורי מזון מחוץ לעונה, תוכל להשיג אותו במחיר נמוך יותר.

שיטה 1 מתוך 3: רודף אחר עסקאות

 1. 1
  קנה בכמויות גדולות. חנויות מסוימות כמו מועדון סם מאפשרות לך לחסוך כסף על ידי מכירת סחורות - כולל מזון משומר - בכמויות גדולות. יתכן שתצטרך לקנות קופסה שלמה, למשל, עם אפונה משומרת, אך העלות לכל קופסת שימושים תהיה נמוכה מזו שהיית קונה במכולת רגילה.
  • לעתים קרובות תוכלו להשיג עסקאות בתפזורת בקנה מידה קטן יותר בחנויות מכולת רגילות. למשל, אם אתה קונה שלוש פחיות אפונה, אתה עלול לשלם דולר אחד לכל פחית, בסכום כולל של שלושה דולרים. אבל אם אתה קונה רק פחית אחת של אפונה, אתה עשוי לשלם 1,10 € עבור פחית אחת.
  • בדוק את המחירים של מוצרים משומרים בזמן שאתה קונה, עם עין לעבר שימורי מזון שיורדים במחיר ככל שאתה קונה יותר.
 2. 2
  השתמש בקופונים. חנויות מכולת רבות מוציאות דפי קופונים לתושבים המקומיים. ייתכן שתוכל גם להשיג קופונים על ידי ביקור במכולת המקומית שלך ומחפש דף קופונים זמין בסמוך לחזית החנות.
  • הירשם ל"מועדון הקונים ","מועדון התגמולים"או תוכנית דומה בכל חנויות המכולת המקומיות שלך כדי להבטיח שתקבל את גיליונות הפרסומת העדכניים ביותר בדואר או בדוא"ל.
  • ייתכן שתוכל למצוא קופונים שימושיים לחסכון כסף באוכל משומר דרך אתרים כמו Groupon.
 3. 3
  חפש מכירות. אם אתה רואה שימורי מזון שאתה מעוניין במבצע, קנה אותם. ניצול המכירות הוא דרך נהדרת לחסוך במזון משומר. בחלק מהחנויות יש מדורים מיוחדים שבהם ניתן להשיג מוצרים מוזלים.
  • שים לב למכירות המפורסמות בטלוויזיה ובעיתון המקומי שלך כדי לזהות מכירות בהן תוכל לחסוך כסף על מזון משומר.
  קנייה בתפזורת היא בדרך כלל דרך טובה לחסוך כסף גם במזון משומר
  קנייה בתפזורת היא בדרך כלל דרך טובה לחסוך כסף גם במזון משומר.
 4. 4
  קנו שימורי מזון מחוץ לעונה. בדיוק כמו מאכלים טריים, למאכלים משומרים יש עונות מכירה שיא. למשל, רוטב חמוציות יעלה יותר סביב חג ההודיה וחג המולד. כדי לחסוך כסף, הימנע מקניית שימורי מזון בעונה.
 5. 5
  קנו רק מותגי חנויות. מותגי חנויות - בניגוד למותגי שמות - תמיד זולים יותר. אך בכל הנוגע לאיכות, לעתים רחוקות יש הבדל. בדוק במדפים התחתונים כדי לאתר מזון משומר של חנויות.
  • מזון משומר בחנות משומר לרוב מתקבל מאותו יצרן בו משתמשים המותגים. הן מותג החנות והן מותג השמות פשוט מטיחים תוויות משלהם על המוצרים וגובים מחירים שונים.
 6. 6
  קנו פחית בגודל משפחתי. פחיות בגודל משפחתי גדולות מפחיות רגילות, אך הן פחות יקרות ליחידת משקל. קניית פחיות בגודל משפחתי, אם כן, יכולה לחסוך לך כסף.
  • השקיעו בסט מיכלי אחסון מפלסטיק חסונים, כך שתוכלו לאחסן את שאריותכם בקלות, במיוחד אם לא תשתמשו בכל מזון השימורים המשפחתי בגודל אחד.

שיטה 2 מתוך 3: תכנון מראש

 1. 1
  סמן את מוצרי השימורים שלך. אם תוקף השימורים שלך יפוג, תצטרך להשליך אותם. לזרוק אוכל זה כמו לזרוק כסף לפח. בצע פעולה למניעת בזבוז על ידי תיוג המזון המשומר שלך עם תאריכי תפוגה.
  • כתוב את תאריך התפוגה בחזית המזון המשומר שלך עם סמן. בדרך זו, כשאתה פותח את המזווה שלך, תוכל לראות במהירות אילו מוצרים משומרים הכי קרובים לתוקף.
  יתכן שתוכל למצוא קופונים שימושיים לחסכון כסף באוכל משומר דרך אתרים כמו Groupon
  יתכן שתוכל למצוא קופונים שימושיים לחסכון כסף באוכל משומר דרך אתרים כמו Groupon.
 2. 2
  ארגנו את המזווה שלכם. לאחר שתווית את מזון השימורים שלך על ידי כתיבת תאריך התפוגה באותיות מודגשות בחזית, הזמין את שימורי המזון שלך על סמך תאריכי התפוגה שלהם. הציבו קופסאות שימורים הקרובות לתפוגה לכיוון החזית, וקופסאות שימורים שמסתיימות עוד יותר בעתיד לכיוון הגב. זה יעזור לך להשתמש בפריטים שמתקרבים לתפוגה תחילה.
 3. 3
  קנו בחוכמה. למרות שזה רעיון טוב לאגור את שימורי המזון שלך ולקנות בכמויות גדולות, אתה עדיין צריך להגדיר גבולות סבירים לכמות השימורים שאתה מאחסן. למשל, אל תקנו אוכל משומר יותר מכפי שתוכלו להכניס למזווה שלכם.
  • בדקו את המזווה שלכם לפני שאתם יוצאים לחנות. אם אתה רואה שיש לך מלאי בשימורים, אל תרכוש אוכל משומר נוסף.
 4. 4
  אל תקנו אוכל משומר מוכן. שימורי אוכל מוכנים - צ'ילי, מרק ורטבים - נוטים להיות יקרים יחסית. אבל מרכיבים משומרים גולמיים - פירות, ירקות, בשרים וקטניות - משתלמים יותר.
  • במקום לקנות אוכל משומר מוכן, קנו את החומרים להכנתו בעצמכם, ואז הקפיאו את המנה במנות קטנות הניתנות בקלות להפשרה ולחימום.

שיטה 3 מתוך 3: שימורי מזון בעצמך

 1. 1
  בחר את השיטה שלך. ישנן שתי טכניקות שימורים. האחד משתמש בקופסאות שימור לחץ, מכשיר שמכניס מזון משומר ללחצים גבוהים כדי ליצור טמפרטורות גבוהות. השיטה האחרת היא שימוש בקופסאות שימורים של מים רותחים, מכשיר בו מזון משומר שקוע במים רותחים.
  • כשמרים בשר, פירות ים, עופות וירקות, שימור לחץ הוא שיטת השימורים היחידה המוכרת כבטוחה על ידי ה- USDA.
  שים לב למכירות המפורסמות בטלוויזיה ובעיתון המקומי שלך כדי לזהות מכירות בהן תוכל לחסוך כסף על מזון משומר
  שים לב למכירות המפורסמות בטלוויזיה ובעיתון המקומי שלך כדי לזהות מכירות בהן תוכל לחסוך כסף על מזון משומר.
 2. 2
  הרכיבו את החומרים שלכם. בנוסף למכשיר שימורים, שימורים בבית דורשים צנצנת זכוכית (צנצנת מייסון, בדרך כלל) וכמובן שהאוכל הרצוי יכול. אם תגדל תוצרת משלך, תוכל לחסוך עוד יותר כסף על חומרי השימורים שלך.
  • לעתים קרובות אתה יכול להרכיב חומרי שימורים - כולל מכונת שימורים - בחינם על שווקים דיגיטליים כמו קרייגסליסט.
  • נסו להשיג סט צנצנות שימורים בחינם או בשיעור הנחה (אך הקפידו לעקר אותן על ידי הרתחתן במים לפני השימוש).
  • אם יש לך גן קהילתי באזור שלך, ייתכן שתוכל לשכור לעצמך מגרש קטן לגידול הירקות שאתה רוצה.
 3. 3
  האם האוכל שלך יכול. ישנן שתי שיטות שימור סטנדרטיות. האחד מכונה "אריזה חמה". זה כולל הלבנת המזון שלך (בדרך כלל ירקות), והעמסתו היטב לצנצנות שימורים יחד עם חלק מהמים שעליהם הובילו. השנייה מכונה "אריזה גולמית". זה כולל הנחת מזון גולמי לצנצנת שימורים ושפיכת מים חמים מאוד עליה.
  • אם יש לכם שימורי מים רותחים, עליכם לארוז את המזון המשומר. אם יש לכם שימורי לחץ, עליכם לארוז את מזון השימורים.
  • לאחר האריזה החמה, אטום את הצנצנת במכסה מתכת ופעל לפי ההוראות המצורפות למכשיר השימורים שלך כדי לקבוע את צעדיך הבאים. משך הזמן שהמזון המשומר שלך יצטרך להשקיע במכשיר השימורים תלוי בכמות שיש לך ובאיזה סוג אוכל מדובר.
  • העלות הנוספת היחידה בעת שימורים היא הזמן שלך. שימורי לחץ עובדים מהר יותר מאשר שימורי מים רותחים.
 4. 4
  קבע תאריכי תפוגה. לאחר ששמרתם את המזונות בעצמכם, תצטרכו להקצות לכל פחית תאריך תפוגה, כך שניתן יהיה לשלב אותה במערכת המזווה שלכם. באופן כללי, אוכל משומר ביתי מומלץ לאכול תוך שנה אחת.

טיפים

 • אין לקנות מזון משומר או פגום.
 • שימורי אוכל בעצמכם עולה כמחצית מכמות קניית שימורי מזון במכולת.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail