איך לזהות נעלי NMD מזויפות?

אתה יכול לזהות NMDs מזויפים על ידי בדיקת הנעליים ותוויותיהם. על העקבים, ל- NMD אמיתי יהיה סמל סימן מסחרי קטן אחרי הלוגו של אדידס, שלעתים קרובות חסר זיופים. אם אתה הופך את הנעל שלך, NMD אמיתיים הטביעו נקודות על דפוס היהלום הלבן ליד החלק הקדמי של הסוליה. זיופים רבים מפספסים את הפרט הזה. אתה יכול גם לזהות זיופים לפי התוויות שלהם. NMDs אמיתי מכיל את המין של הנעליים באנגלית ובצרפתית, בעוד שזייפים רבים מכילים אותו רק באנגלית. בדוק את מספר האבטחה על גבי התווית התחתונה של הלשון. NMDs אמיתיים כוללים מספרים שונים על כל נעל, אך לעיתים קרובות מזויפים יש אותו מספר עבור שתי הנעליים. לקבלת טיפים נוספים, כולל כיצד לזהות NMD מזויפים לפי קופסת הנעליים שלהם, קרא עוד!

על נעלי NMD אמיתיות
על נעלי NMD אמיתיות, המספר הזה מרווח באופן שווה בין הקו השחור שמתחתיו לראש החלק של התווית.

NMD הם קו פופולרי של נעלי ריצה של אדידס. הם מגיעים בהמון צבעים וגדלים שיתאימו לגברים וגם לנשים. הם הפכו כל כך פופולריים, למעשה, עד שמוכרים רבים מייצרים נעלי NMD מזויפות ומעבירים אותם כדבר האמיתי. כדי להבטיח שהנעליים שלך הן המאמר האמיתי, בחן את התיבה, הסוליה והגבולות בכמה רמזים עדינים.

שיטה 1 מתוך 3: בחינת התיבה

 1. 1
  חפש אותיות למינציה בצבע כחול עמוק שמכתיבות דחיפה על הקופסה. סובב את הקופסה הסגורה כך שהתווית הלבנה בקצה אחד תפנה אליך. על נעלי NMD אמיתיות, המילה הגדולה "דחיפה" מופיעה, החל מ- B ו- O בלוח זה של הקופסה ונעטף סביב. המילה מופיעה בגוון מבריק ומעט כהה יותר של כחול מאובק מצבע הרקע שמסביב.
  • נעלי NMD מזויפות לעיתים קרובות מתחילות את המילה boost בפאנל אחר או בצבע הלא נכון.
 2. 2
  בדוק את תמונת הדגם של הנעל על הקופסה. חפש תמונה של הנעל בקצה הקופסה עם התווית. לעתים קרובות נעלי NMD מזויפות מגזימות את עקומת סוליית הנעל בתצלום זה. הבוהן של הנעל צריכה להניח שטוחה ולא לכוון כלפי מעלה.
  • נעלי NMD אמיתיות יותר בצורת טריז מאשר מעוקלות והן יופיעו כך בתמונה זו.
 3. 3
  שימו לב למרווח סביב מספר הדגם בתווית התיבה. חפש את מספר הדגם הנכון של הנעל (S79168) על התווית הלבנה בקצה הקופסה. זה צריך להיות בפינה הימנית העליונה. על נעלי NMD אמיתיות, המספר הזה מרווח באופן שווה בין הקו השחור שמתחתיו לראש החלק של התווית. על נעלי NMD מזויפות, לעתים קרובות הוא מודפס על הקו השחור שמתחת או בסמוך לו.
הם עשויים להיות נעלי NMD מזויפות
אם לנעליים שלך אין בליטה זו, הם עשויים להיות נעלי NMD מזויפות.

שיטה 2 מתוך 3: הסתכלות על הסוליה

 1. 1
  שימו לב להטבעה על הסוליה שמתחת לתקע כף הרגל. הפוך את הנעל לסוליה והסתכל מתחת לתקע הרגל הקדמית. תקע כף הרגל הזה הוא מבטא דקורטיבי שהוא כחול רויאל בתמ"גים שחורים מקוריים. ב- NMDS אמיתי, תבליט תבנית נקודה קלה על היהלום הלבן שמתחת לסוליה מתחת לתקע הרגל הזה.
  • ב- NMD מזויפים, פרט מובלט זה חסר לעיתים קרובות.
 2. 2
  בדוק את תקעי כף הרגל לגבי הלוגו והריווח המתאים. הפוך את הנעל לפרופיל כך שתביט בקצה החיצוני של הסוליה החיצונית. בנעליים אמיתיות של NMD, אתה אמור לראות שתי תקעי כף רגל: תקע כף רגל כחול רויאל מתחת לכדור כף הרגל עם השם והלוגו של אדידס בשחור, ומתחת לעקב, תקע כף רגל אדומה עם 8 חריצים המרווחים באופן שווה.
  • הצבעים של תקעי כף הרגל הללו עשויים להשתנות אם יש לכם נעלי NMD אמיתיות בצבע שאינו שחור מקורי. מראה הלוגו והחריצים צריך להישאר זהה.
 3. 3
  חפש נקודות בגודל סיכה בקצה החיצוני של הסוליה החיצונית. סובבו את הנעל כך שתביטו בצד עם תקעי כף הרגל. אם אתה מסתכל מקרוב בין שתי תקעי כף הרגל, על נעלי NMD אמיתיות יהיו 4 קווים אנכיים של נקודות בגודל סיכה בחומר הדחיפה הלבן של הסוליות. החל מתקע הרגל הכחול שעובד לאחור, יהיו 2 קווים אנכיים של 2 נקודות כל אחד ואז 2 קווים אנכיים של 3 נקודות כל אחד.
  • NMD מזויפים חסרים לעתים קרובות את נקודות הייצור המובהקות הללו. הם חלק מחומר הגברת החתימה בסוליות NMD.

שיטה 3 מתוך 3: בדיקת העליונים

 1. 1
  קרא למגדר בתווית הלשון. חפש בצד התחתון של לשון הנעל תווית לבנה. מתחת למידע הגודל, לנעליים אמיתיות יש מין המיועד של הלובש - זכר או נקבה - באנגלית ובצרפתית, שכן הנעליים מיוצרות בווייטנאם. נעלי NMD מזויפות לעיתים קרובות מדלגות על המין ופשוט מפרטות את מספר הדגם.
  • כך לדוגמא, בנעלי גברים אמיתיות ייקרא "זכר / מאלה" ובנעלי נשים אמיתיות יקראו "נקבה / נקבה".
  על נעלי NMD אמיתיות
  על נעלי NMD אמיתיות, לנעליים השמאליות והימניות שלך יהיה לכל אחת מספר ייחודי.
 2. 2
  בדוק אם יש מספר אבטחה ייחודי על כל נעל. על התווית התחתונה של הלשון, חפש קוד אבטחה בן 13 ספרות בפינה הימנית התחתונה של התווית. על נעלי NMD אמיתיות, לנעליים השמאליות והימניות שלך יהיה לכל אחת מספר ייחודי. אם המספר הזהה לשתי הנעליים, ה- NMD שלך מזויפים.
 3. 3
  חפש מרקם בסיסי דרך 3 לוחות הצד החתימה. בכל צד של החלק העליון, חפש את 3 פסי הצד החתימה האופייניים לנעלי אדידס. על נעלי NMD אמיתיות, עדיין תוכל לראות את המרקם של החומר הסרוג העליון של החלק העליון דרך לוחות הצד. הפנלים לא צריכים להיות חלקים לחלוטין.
  • לוחות אלה מוטבעים בנעל ולא אמורים לבלוט בצורה משמעותית.
 4. 4
  בדוק אם יש כיסוי בעקב עם לוגו אדידס. בדוק בעקבי נעלי ה- NMD שלך אם יש כיסוי בעקב גומי עם לוגו אדידס כמו גם כיתוב אדידס. על נעלי NMD אמיתיות, סמל סימן מסחר קטן ממוקם מעל האות s ומעט ימינה על שתי הנעליים.
  על נעלי NMD אמיתיות
  על נעלי NMD אמיתיות, סמל סימן מסחר קטן ממוקם מעל האות s ומעט ימינה על שתי הנעליים.
 5. 5
  חפש שתי בליטות זהות סביב צווארון הנעל. התבונן בצווארון הקרסול או בפתיחת כף הרגל של נעלי ה- NMD שלך. ממש מעל השרוכים משני הצדדים, צריכה להיות בליטה קלה בבד הצווארון שנמצא שם כדי לעזור לנעליים להתאים יותר. אם לנעליים שלך אין בליטה זו, הם עשויים להיות נעלי NMD מזויפות.

טיפים

 • קנו את הנעליים שלכם ממקור מכובד, כמו למשל אתר אדידס או חנות אדידס לבנים וטיח, כדי להרגיש בטוחים שאתם קונים נעלי NMD אמיתיות.

תגובות (2)

 • ztorp
  קניתי כמה NMD בפושמרק. לילה אחד הבנתי "מה אם הם מזויפים?". מדריך תודיע לי אם הם היו מזויפים או לא ומתברר, שלי אמיתיים!
 • andy59
  המאמר היה מועיל ביותר כאשר דאגתי שההתקפות שלי ב- NMD יהיו אותנטיות.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail