איך אפשר לדעת אם ג'ורדנים מזויפים?

כדי לזהות ג'ורדנים מזויפים, התחל בבחינת הלוגו והמילים שעל הקופסה ומספר סגנון הנעליים המודפס על תווית היצרן. השווה את מספר הסגנון לאחד באתר נייקי לזה שנמצא בתג שבתוך הנעל כדי לוודא שהיא אותנטית. מתחת ללשון הנעל, חפש רקמה שעליה כתוב "השחקן הגדול ביותר אי פעם". בדוק את הלוגו, התפרים והסוליה על הנעל כדי לוודא שהם איכותיים ותואמים את ג'ורדנים אחרים. לטיפים נוספים, כולל כיצד לזהות מוכר חשוד באינטרנט, המשיכו לקרוא!

כדי לזהות ג'ורדנים מזויפים
כדי לזהות ג'ורדנים מזויפים, התחל בבחינת הלוגו והמילים שעל הקופסה ומספר סגנון הנעליים המודפס על תווית היצרן.

אייר ג'ורדנים מזויפים לעתים קרובות במפעלים זרים בגלל הפופולריות שלהם. ישנם מספר פרטים שתוכל לבדוק כדי לאשר שאתה מקבל זוג אותנטי. בחן את פרטי התיבה ואשר שמספר הסגנון הנעליים תואם לה. בדוק את הנעליים עצמן לגבי פרטים איכותיים ומסוימים הספציפיים לג'ורדנס. בעת רכישת ג'ורדנס באינטרנט, קנו תמיד ממוכרים מבוססים שמפרסמים תמונות מדויקות ופרטי מוצר.

שיטה 1 מתוך 3: סימון התיבה ומספר הסגנון

 1. 1
  בחן את איכות התיבה. ג'ורדנס אמיתי מגיעים ארוזים בקופסה חסונה. המכסה צריך להתאים בחוזקה, ללא מרווחים. על המכסה יהיה לוגו "Jumpman" של אייר ג'ורדן וגם בצד הקופסה. הצבעים המודפסים על האריזה צריכים להראות אחידים ואחידים, ללא אזורי דהייה. המרקם של הקופסה עצמה יהיה עקבי.
  • הקופסאות משתנות בצבע ובסגנון בהתאם לשנה ולסוג הירדנים, כך שתרצה להריץ חיפוש תמונות בגוגל כדי לראות כיצד נראות התיבות הנוכחיות.
 2. 2
  בדוק אם קיימים שגיאות כתיב ופגמים בלוגו. ודא שכל המילים בתיבה מאויות כהלכה. ודא שהלוגו של ג'ורדן ג'ומפמן נראה שלם, בלי שום פרופורציות יוצאות דופן או דהייה. כל מה שיש על הקופסה צריך להיות מיושר כראוי, ללא שום דבר שנראה חריג או עקום.
  • אם אינך מכיר את הלוגו של Jumpman, חפש בגוגל את התמונה וודא שהלוגו על הקופסה נראה זהה לחלוטין.
 3. 3
  חפש מדבקת ייצור בחלק החיצוני של הקופסה. בכל ארגזי אייר ג'ורדן תהיה מדבקת ייצור רשמית בצד. בדוק אם יש שם סגנון מדויק של הנעל, גודל הנעליים, שילוב הצבעים וארץ הייצור. הטקסט אמור להראות אחיד והמילים יהיו מרווחות באופן שווה ונאויו כהלכה.
  • יש לחבר את המדבקה היטב לארגז, ללא בועות אוויר מתחת. זה צריך להראות שלם וקל לקריאה.
  • Jordans מזויף יכלול לרוב מדבקת ייצור מעוותת או עקומה. אם הוא ממוקם בצורה מרושלת או קשה לקריאה, זהו דגל אדום.
  הסיכויים שלך לרכוש ג'ורדנים מזויפים עולים משמעותית אם הנעליים נשלחות מאסיה
  הסיכויים שלך לרכוש ג'ורדנים מזויפים עולים משמעותית אם הנעליים נשלחות מאסיה.
 4. 4
  אשר את מספר הסגנון בן התשע הספרות על מדבקת הייצור. לכל הירדנים מספר סגנון המופיע על המדבקה החיצונית. כמעט בכל המקרים אורכו תשע ספרות. בדוק באתר נייקי את מספר הסגנון של הנעליים שאתה מעוניין לרכוש וודא שמספר הסגנון בתיבה בפועל תואם את מה שאתה רואה באתר האינטרנט שלהם.
  • מספר הסגנון מופיע בדרך כלל ממש מתחת לארץ הייצור על המדבקה.

שיטה 2 מתוך 3: בדיקת בניית הנעליים

 1. 1
  התאם את מספר הסגנון של התג לזה שרשום בתיבה. אתר את התגית הקטנה בחלק הפנימי של הנעל. כל המידע הרשום על מדבקת הייצור צריך להיות גם בתג זה. ודא שהמידע זהה לחלוטין למה שמופיע על מדבקת הקופסה, במיוחד מספר הסגנון.
  • התפרים על התג צריכים להראות אחידים ומסודרים.
  • שגיאות כתיב בתג הפנימי הזה הן כמעט תמיד אינדיקטור של ג'ורדנים לא אותנטיים.
 2. 2
  בחן את התווית מתחת ללשון. לג'ורדנים יש תווית ספציפית מאוד מתחת ללשון. הרם את הלשון ובדוק את החלק התחתון. אתה אמור לראות שם את המילים "השחקן הגדול ביותר אי פעם". הרקמה צריכה להיות לבנה, קלה לקריאה ונראית מקצועית.
 3. 3
  בדוק את הפרופורציות של לוגו ה- jumpman. בדוק שוב את הפרטים בלוגו הממוקם על גב הנעליים (או לפעמים על הלשון). הלוגו אמור להראות פריך וללא פשרות. הסתכל על הידיים, הכדורסל והרגליים כדי להבטיח שהכל נראה פרופורציונלי כהלכה. שום דבר לא צריך להראות מטושטש או כתם.
  • לג'ורדנס המזויף עשוי להיות ג'ופמן לא אחיד או גושי, עם תפרים ירודים ופרופורציות יוצאות דופן.
 4. 4
  בדוק את הפרט סביב השרוכים. הרווחים בין לשוניות שרוך הנעל צריכים להיות אחידים. כל לשוניות שרוך הנעל יהיו באותו הגודל והצורה. וודאו שכולם מחוברים היטב, באותה מידה של מתח. לג'ורדנס המזויף יהיו לרוב כמה כרטיסיות שרוך רופפות יותר מאחרות.
  ולכן הם לא בהכרח מזויפים
  לחלק מהירדנים יש את זה, כמו בן מאדים ג'ורדנס ורטרו 5, ולכן הם לא בהכרח מזויפים.
 5. 5
  חפש תפירה באיכות גבוהה. בדוק את הנעליים בזהירות לגבי תפירה נאה ומקצועית. הכל צריך להיראות מרווח באופן שווה, ללא קצוות לא גמורים או חוטים מרופטים. התפירה בעקב היא לעתים קרובות בגידה - אם זה נראה גרוע או לא אחיד, ספק את האותנטיות של הנעליים.
 6. 6
  בדוק אם יש נקודת ביניים. זה המקום בו הבד הצדדי עובר לחלק הקדמי של הנעל. זה בדרך כלל בד וצבע שונים מקטע הבוהן. על ג'ורדנס האמיתי, נקודת הבלעדית תהיה מול חור התחרה התחתון. על ג'ורדנים מזויפים, נקודת הבלעדית תתאים לעיתים קרובות לחור התחרה התחתון.
  • צפו בעצות הסוליות. "ההרים" של תבנית הבלעדית צריכים להיות קצוות חדים ולא קצוות מעוקלים.
 7. 7
  חקר את הצבעים הידועים עבור אותו סוג מסוים של ירדנים. היכנס לאתר Footlocker.com או לאתר של נייקי כדי למצוא את הצבעים האותנטיים. Colorways הם שילוב צבעים המתעדכן בכל סגנון נעליים חדש. מדי פעם ישנם צבעי מהדורה מיוחדת.
  • אם אתר או מוכר בודד מוכר צבעוניות שאינה רשומה באתר הספק ישיר של נייקי, זהו מוצר מזויף.

שיטה 3 מתוך 3: להיות מודעים לשיטות מכירה

 1. 1
  להיות מסופק לגבי כל אוויר חדש של אוויר אשר נמכר במחיר נמוך מ- 75 €. רבים מהנעליים הללו הן במהדורה מוגבלת ונמכרות במהירות, כך שאין מוטיבציה של מוכר לרדת מהמחיר מתחת לערך הקמעונאי. נדיר מאוד למצוא את ג'ורדנס במחיר נמוך מ- 75 €, אם העסקה נראית טובה מכדי להיות אמיתית, היא כנראה.
 2. 2
  וודא שהנעליים מתויגות כ"אמיתיות 100% ". אם אתה מסתכל על זוג מקוון שמופיע באותה מידה כ"אותנטי" אתה צריך להיות חשדן. אל תקנו נעלי אייר ג'ורדן המפורסמות כ"התאמה אישית "," מדגם "או" גרסה ". זה מצביע על כך שנייקי לא הזמינה אותם. אם אתה מסתכל על ג'ורדנס באינטרנט ואין מספר סגנון כלול, שלח דוא"ל למוכר כדי לברר אודותיו.
  בדוק באתר נייקי את מספר הסגנון של הנעליים שאתה מעוניין לרכוש וודא שמספר הסגנון בתיבה בפועל תואם את מה שאתה
  בדוק באתר נייקי את מספר הסגנון של הנעליים שאתה מעוניין לרכוש וודא שמספר הסגנון בתיבה בפועל תואם את מה שאתה רואה באתר האינטרנט שלהם.
 3. 3
  ודא שהנעליים מגיעות עם התיבה הנכונה. ג'ורדנים מזויפים נמכרים לעתים קרובות בקופסאות המפרטות פרטים שאינם תואמים את הנעליים עצמן. תיבות אמיתיות יכללו תיאורי צבעים נכונים וכל מספרי הסגנון צריכים להתאים. אם הנעליים שאתה שוקל כלל לא מגיעות עם קופסה, מומלץ לא לרכוש אותן.
 4. 4
  הימנע מרכישות מקוונות אלא אם כן התמונות ברורות ומפורטות. כשאתם קונים נעליים באינטרנט, וודאו שמפרסמות מספר תמונות ותוכלו לראות בבירור את הפרטים בכל אחת מהן. אם תמונה של התג הפנימי עם מספר הסגנון אינה כלולה, שלח דוא"ל למוכר בבקשה. צילומי מלאי של נעליים הם בדרך כלל דגל אדום. התיאורים צריכים להיות ברורים, ולא מעורפלים.
  • אם התמונות המסופקות קטנות במיוחד, בקש מהמוכר תמונות טובות יותר. אם הם לא מסופקים, הימנע מהרכישה.
 5. 5
  הימנע מקניית אוויר ירדן ממוכר מעבר לים. אלא אם כן אתה בטוח באותנטיות של המוכר, הימנע מרכישות מעבר לים. נייקי אולי מייבאת מהמפעלים שלהם בחו"ל, אבל הם מספקים ממרכזים מרכזיים באירופה ובאירופה. רוב הירדנים המזויפים מיוצרים באסיה, במיוחד בסין.
  • הסיכויים שלך לרכוש ג'ורדנים מזויפים עולים משמעותית אם הנעליים נשלחות מאסיה.
 6. 6
  בדוק את משוב המוכר באתרים כמו ebay. חפש מוכרים מבוססים עם הרבה משוב סולידי. הימנע מקנייה ממוכרים שיש להם מעט מאוד או ללא משוב לקוחות; הסחורה ככל הנראה לא אותנטית. לפני שתציעו הצעה על זוג ג'ורדנים, הכינו שיעורי בית וודאו שכל המידע והתמונות נראים נכון.
  • תבטח בתחושת הבטן שלך; אם משהו מרגיש לא פעיל לגבי המכירה, בטוח יותר להימנע מכך ולקנות ממישהו אחר.

שאלות ותשובות

 • מצאתי כמה טיסות ג'ורדן עם האותיות JORDAN על הסוליה. האם הם יכולים להיות מזויפים?
  לחלק מהירדנים יש את זה, כמו בן מאדים ג'ורדנס ורטרו 5, ולכן הם לא בהכרח מזויפים.
 • אם אתה מוצא נקודה מתחת לסוליה, האם הם אמיתיים?
  בשנות ה -11 וכמה זוגות אחרים יש בדרך כלל "חור" ממש מתחת למדרס אם מוציאים את תוחם הרגליים החוצה. זה נפוץ בזוגות אמיתיים.
 • האם מרשלס מוכר נעליים מזויפות?
  לא, הם מוכרים נעליים ובגדים אמיתיים. הם קונים מוצרים מחברות שהחברות רוצות להיפטר מהן (מכיוון שהן מחוץ לעונה או שהופסקו, או שהיה עודף של הפריט) במחיר נמוך ואז מוכרים את הפריטים האלה לצרכנים במחיר נמוך.
 • האם לאייר ג'ורדן יש תמיד סווטש של נייקי?
  לא, לא תמיד יש להם את הסמל. לדוגמה, הרטרו היחיד של אייר ג'ורדן שיש לו סווש הוא אייר ג'ורדן רטרו 1.
 • מה הדרך הטובה ביותר לקבוע את האותנטיות של נעלי נייקי?
  זה המאמר שאתה רוצה: איך לזהות ניקים מזויפים.
 • מה אם אני מושך את המדרסים לאחור והוא לבן?
  הם לגיטימיים אז. ג'ורדנים מזויפים הם טורקיז כשאתה מכדור את המדרס לאחור. יש גם כמה צבעים נוספים. אם זה לא לבן אז זה לא בסדר, רק זכרו את זה.
 • אם אני קונה את הירדן שלי אצל נייקי, האם זה אומר שהם אמיתיים?
  כן. אם הם מחנות נייקי, הם אמיתיים, כי נייקי היא הבעלים של המותג ג'ורדן.
 • מצאתי כמה ירדן רטרו 13 במחיר של 63 € האם הם יכולים להיות אמיתיים?
  רטרו 13 הם בדרך כלל די יקרים, ואם הם אמיתיים, הזול ביותר יהיה לפחות € 130 עם זאת, אם הקמעונאי הוא לגיטימי ויש לו מכירה אמיתית או מכירת חיסול, אז המחיר לבדו לא מספיק כדי לשפוט לפי. אם זה מקוון, שאל הרבה שאלות לפני שתגיע להחלטה שלך אם לרכוש אותם או לא.
 • אם לחלק מהקבוצות ה -11 יש שרוכים דקים יותר מאשר האחרים, האם הם מזויפים?
  לא בהכרח, כיוון שרוכים מתחלפים. הדרך הטובה ביותר לבדוק אם בני 11 שלך מזויפים או לא היא להיראות ולהרגיש את סיבי הפחמן - הם לא צריכים להיות חלקים - אתה צריך להרגיש קצת מרקם ובליטות טובות אליו.
 • כיצד אוכל לבדוק את האותנטיות של ג'ורדנס בגוגל?
  זה כמעט בלתי אפשרי. חפש ב- YouTube, ברובם יש ביקורות המציגות זוגות אמיתיים ומזויפים זה לצד זה.
שאלות ללא מענה
 • האם הירדנים שלי אמיתיים אם יש להם אזורים שחורים עם כתמים ורודים עליהם וחיתוך לבן?

תגובות (9)

 • fritschlevi
  הפרשנות המפורטת אהבתי.
 • russeltromp
  זה עזר לי לזהות את ג'ורדנים האמיתיים והמזויפים הרבה יותר טוב.
 • adahhessel
  מצאתי הרבה מידע מועיל!
 • grimesletitia
  מספר הזהות הכי עזר לי.
 • makayla64
  בהתחלה הייתי מקבל משהו מזויף, תודה, עכשיו אני יודע אמיתי ומזויף!
 • leslydonnelly
  זה היה מאוד מועיל.
 • veumtriston
  הידיעה שהמחיר הנמוך פירושו ככל הנראה שהם מזויפים.
 • reynoldsvanessa
  מצאתי כי פירטת לפרטי פרטים כדי לעזור לקורא לראות ולהבין את הנושא.
 • ethan24
  נקודת הבישול עזרה. לא הייתי מודע לטכניקה זו וכעת נוכחתי שקניתי 2 זוגות זיופים. אותו מקום, אז עכשיו אני יודע להימנע מהחנות ההיא ולספר לאחרים!
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail