כיצד לפתוח עסק של קופסאות מנוי?

שים לב לכל משפיעי מדיה חברתית שאולי תוכל לעבוד איתם כדי לשווק את תיבת המנויים שלך
שים לב לכל משפיעי מדיה חברתית שאולי תוכל לעבוד איתם כדי לשווק את תיבת המנויים שלך.

תיבת מנוי היא שירות שאנשים יכולים להירשם אליו בכדי לקבל מוצרים שהם מעוניינים בהם ממש בפתח ביתם. הקמת מותג תיבות מנוי הוא רעיון עסקי מהנה ומרגש שיכול להתחיל תחביב ואף לצמוח לעיסוק במשרה מלאה. כדי להשיק מיזם מוצלח של קופסאות מנוי, חשוב שתסביר מוחות רעיון ייחודי עבור הקופסה שלך, תשווק אותו ביעילות ללקוחות פוטנציאליים, ואז תוודא שהקופסאות הראשונות יגיעו אליהם במקשה אחת ובזמן!

חלק 1 מתוך 4: סיעור מוחות בעסקי תיבות המנוי שלך

 1. 1
  בחר נישה ייחודית עבור תיבת המנוי שלך. ישנם שירותי תיבות מנוי רבים המציעים מגוון רחב של מוצרים, אז עשה כמיטב יכולתך להמציא רעיון המבדיל את תיבת המנוי שלך מכל השאר. כדי למצוא נישה, נסה למצוא אזור בשוק שעדיין אינו מכוסה בשירות תיבות מנוי אחר.
  • זה יכול להיות מגמה מתפתחת או שוק יעד מסוים שמעוניין במשהו ייחודי שעדיין אינו מוצע על ידי שירות תיבות מנוי.
  • זה בסדר למכור את אותו ז'אנר מוצרים כמו שירות תיבות מנוי אחר, אבל נסה לעשות משהו אחרת כדי להפוך את שלך למיוחד. לדוגמה, אם אתה רוצה להקים תיבת מנוי לקפה, אתה יכול למכור רק קפה אורגני כדי להבדיל את עצמך.
  • וודאו כי המוצרים שלכם לא כל כך סתומים שלא יהיה שוק עבורם. עשה מחקר מקוון וודא שיהיו מספר אנשים שנלהבים מהמוצרים שאתה רוצה להציע.
 2. 2
  חקר את קהל היעד שלך ואת המתחרים שלך. עשה מחקר מקוון וברשתות החברתיות כדי לקבוע אילו סוגים של אנשים עשויים להירשם כמנוי לתיבה שלך ואילו שירותי מנוי דומים אחרים ישנם. זה יאפשר לך להתאים את המסרים השיווקיים שלך כדי ליצור קשר עם לקוחות פוטנציאליים ולהבדיל את עצמך מהמתחרים.
  • חפש האשטגים שונים הקשורים למוצרים שלך ולתיבות מנוי ברשתות החברתיות כדי לראות על מה אנשים מדברים.
  • שים לב לכל משפיעי מדיה חברתית שאולי תוכל לעבוד איתם כדי לשווק את תיבת המנויים שלך.
 3. 3
  בוא עם שם ולוגו לעסק שלך. בחר שם קליט וייחודי וודא שהוא כבר לא נלקח על ידי מותג אחר. עבוד עם מעצב גרפי לעיצוב לוגו עבור המותג אם אין לך כישורים בעיצוב גרפי בעצמך.
  • אתה יכול להשתמש בתוכנית כמו Adobe Illustrator כדי ליצור לוגו עסקי.
  • וודא כי תוכל להשתמש בשם המותג שלך ליצירת חשבונות מדיה חברתית, וכתובת אתר טובה זמינה לאתר. חפש בפלטפורמות המדיה החברתית את השם הרצוי לך כדי לוודא שהוא לא נלקח, וחפש באתר אירוח אתרים כדי למצוא כתובות אתרים זמינות הכוללות את השם.
אם אתה רוצה להקים תיבת מנוי לקפה
לדוגמה, אם אתה רוצה להקים תיבת מנוי לקפה, אתה יכול למכור רק קפה אורגני כדי להבדיל את עצמך.

חלק 2 מתוך 4: יצירת טיפוס של תיבת המנוי הראשונה שלך

 1. 1
  מצא מקורות לסוגי המוצרים שתכלול. וודאו כי תוכלו לרכוש מגוון סוגי המוצרים שאתם רוצים למכור. זכור כי כל תיבת מנוי צריכה להיות שונה בכדי לשמור על עניין אצל אנשים, כך שיהיה לך מקורות מרובים מהם תוכל לקבל את המוצרים.
  • כשתתחיל את הדרך הראשונה, מומלץ לתכנן את המוצרים שתכלול בשש התיבות הראשונות מבעוד מועד. בדרך זו, לא תתחבטו למצוא מוצרים חדשים ברגע האחרון!
  • ודא שהמוצרים שאתה מקור יהיו קלים למשלוח. הם לא צריכים להיות שבירים מאוד או גדולים מכדי שיתאימו בקלות לקופסה עם מוצרים אחרים. זכור שככל שהתיבה גדולה יותר, כך עלויות המשלוח שלך יהיו גבוהות יותר.
 2. 2
  הזמינו דוגמאות או כמויות קטנות של מוצרים מספקים כדי לנסות אותם. נסה את המוצרים בעצמך או הוציא אותם לחברים כדי לקבל את המשוב שלהם. צור איזשהו כרטיס ציון או סקירת הערכה עבור כל מוצר, ואז מלא אותם לצד בודקי המוצר המגויסים שלך כדי לבחור את הטוב ביותר מבין הטובים ביותר.
  • אתה יכול להפוך את החלק הזה למהנה על ידי אירוח מסיבת דגימה כדי לנסות מוצרים עם חבריך.
 3. 3
  בחר חומרי אריזה ומשלוח. מצא מקור אמין לאספקת אריזות. בחר את הקופסאות בפועל שתשלח וכל חומר אריזה נחוץ אחר, כגון ריפוד להגנה על המוצרים.
  • ודא שאתה יכול להשיג את אספקת האריזות בכמויות גדולות מדי חודש (או לעתים קרובות ככל שאתה מתכנן לשלוח את הקופסה).
  • אם תוכלו למצוא ספק אריזה שיכול לספק גם שירותי הדפסה ועיצוב, הדבר יכול לחסוך לכם זמן רב בתהליך העיצוב והקישוט.
 4. 4
  תכנן וקשט את הקופסא ואת האריזה. החליטו כיצד תוכלו לקשט את הקופסאות ובאילו חומרי אריזה להשתמש בפנים. הדפיסו את הלוגו והעיצובים שלכם ישירות על הקופסאות לקבלת אפשרות מקצועית למראה וחוסכת זמן, או הדפיסו מדבקות לקבלת אפשרות זולה יותר.
  • חשוב על כל חווית unboxing עבור לקוחותיך ונסה להפוך אותה לחוויה מיוחדת. החלק הפנימי של הקופסה צריך להיראות יפה כמו גם החלק החיצוני.
  • תוכלו למצוא שירות הדפסה באזורכם שיוכל להעביר את העיצובים שלכם לארגזים, או שלפעמים ספקי חומרי האריזה עצמם מסוגלים לעשות זאת.
 5. 5
  הרכיבו מוצרים לתיבת המנוי הראשונה. קבל החלטה סופית לגבי המוצרים שייכנסו לתיבת המנוי הראשונה שתשלח. וודא שאתה יודע כמה מכל מוצר תוכל לספק והגדר מכסה על הזמנות במידת הצורך.
  • ארזו תיבת אב-טיפוס וצילמו תמונות לאתר ולערוצי המדיה החברתית שלכם.
  • תיבות מנוי מסוימות הן הפתעה מדי חודש, בעוד שאחרות מספרות למנויים מה יקבלו. זה תלוי בך לאיזה מסלול אתה רוצה ללכת.
 6. 6
  הגדר מחיר עבור תיבת המנוי שלך. חשב את העלויות שלך עבור כל קופסה על ידי הוספת עלויות המוצרים בפנים, עלות כל האריזה ועלויות המשלוח. קבעו מחיר שמאפשר לכם להרוויח, אך לא כל כך גבוה שלא משתלם ללקוחות שלכם לשלם ברציפות.
  • פקטור בכמה זמן תבזבז מילוי הזמנות כדי לקבוע כמה רווח אתה רוצה לעשות.
  • שולי רווח של 40% נחשבים לשוליים טובים שאליהם ניתן לכוון עם עסק תיבות מנוי.
חפש האשטגים שונים הקשורים למוצרים שלך ולתיבות מנוי ברשתות החברתיות כדי לראות על מה אנשים מדברים
חפש האשטגים שונים הקשורים למוצרים שלך ולתיבות מנוי ברשתות החברתיות כדי לראות על מה אנשים מדברים.

חלק 3 מתוך 4: שיווק תיבת המנויים שלך

 1. 1
  צור אתר עבור תיבת המנוי שלך. השתמש בשירות חינמי המאפשר לך ליצור אתר באמצעות תבניות, או לשכור מפתח אתרים ליצירת אתר עבור המותג שלך. הקפידו לכלול תוספי מסחר אלקטרוני המאפשרים ללקוח להירשם לשירות המנויים ולבצע תשלומים.
  • ישנם גם מספר שווקי תיבות מנוי מקוונים שתוכל להירשם אליהם בכדי להקל על התהליך (מכיוון שכבר יש להם תשתית למכור תיבות מנוי), או להשלים אתר משלך.
  • שמור על האתר שלך פשוט וממוקד עיצוב. אנשים קונים את החוויה של תיבת המנויים, אז הפוך את האתר שלך לאטרקטיבי מבחינה ויזואלית, כולל כמה תמונות למראה מקצועי של התיבות שלך, וקצת מידע על הנישה שלך.
  • אם אתה רוצה לקבל תנועה אורגנית לאתר שלך, דאג לעבוד על SEO של האתר כדי למקם אותו בתוצאות מנועי החיפוש.
 2. 2
  התחל באז ברשתות החברתיות על המותג שלך. צור ערוצים בפלטפורמות המדיה החברתית הראשית כמו פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר. התחל לפרסם תוכן ותמונות עם האשטגים פופולריים ורלוונטיים בתיאורים כדי למשוך עוקבים וליצור באז.
  • מדיה חברתית היא דרך נהדרת לקבל הרבה פרסום בחינם עבור תיבת המנוי שלך. ברגע שתגדיל את המעקב שלך באופן אורגני, תוכל לעבור לפרסום ברשתות חברתיות בתשלום אם זה בתקציב שלך.
 3. 3
  שלם עבור פרסום אם יש לך את התקציב לכך. שלם עבור מודעות במנועי חיפוש או ברשתות מדיה חברתית כדי להציב את המותג שלך מול אנשים רבים יותר. זהו צעד שני טוב אחרי שאתה מגדיל תנועה לאתר שלך ומעקב אחר המדיה החברתית באופן אורגני.
  • אם אינך יודע דבר על פרסום בתשלום, בקש מחבר שעובד בשיווק דיגיטלי או שכר משווק דיגיטלי עצמאי שיעזור לך להתחיל.
  • משפיעים רבים על מדיה חברתית עובדים עם מותגים תמורת תשלום קבוע או עמלה. פנה אל משפיעים ברשתות החברתיות שעלולים לקדם את המוצר שלך לקהל גדול כדי לראות אם זו אפשרות קיימא.
ישנם שירותי תיבות מנוי רבים המציעים מגוון רחב של מוצרים
ישנם שירותי תיבות מנוי רבים המציעים מגוון רחב של מוצרים, אז עשה כמיטב יכולתך להמציא רעיון המבדיל את תיבת המנוי שלך מכל השאר.

חלק 4 מתוך 4: השקת תיבת המנויים שלך

 1. 1
  קבע תאריך לתיבה הראשונה למשלוח והתחל לקבל הזמנות. בחר תאריך משלוח ותאריך יעד שבו הלקוחות צריכים להירשם. עקוב אחר מספר ההזמנות שמגיעות וודא שתוכל למלא את כולן.
  • הפסק לאפשר הזמנות מוקדמות אם לא תוכל להשיג מספיק מוצרים כדי למלא את כולם.
  • שלח ללקוחות דוא"ל אישור לאחר שהם מנויים ושלם כדי להודיע להם מתי הם צפויים לקבל את התיבות שלהם.
  • הישאר פעיל ברשתות החברתיות כדי ליידע את העוקבים על מועדי המנויים, תאריכי המשלוח וכל מידע אודות מוצרים שתרצה לשתף. המשך לשלם עבור פרסום כדי שההזמנות יתגלגלו.
 2. 2
  הזמינו את המוצרים לקופסה הראשונה לאחר המועד האחרון למנוי לקוחות. אתה תדע כמה תיבות אתה צריך לשלוח לאחר המועד האחרון שבו הלקוחות צריכים להירשם לתיבה. הזמינו את כל המוצרים שבחרתם והתכוננו לארוז אותם.
  • ודא שיש מספיק זמן בין תאריך המועד האחרון למנוי הלקוח לבין תאריך המשלוח שבחרת לרכוש את כל המוצרים.
 3. 3
  ארז את ההזמנות הראשונות שלך ושלח אותן בזמן. ארז בזהירות את כל המוצרים בקופסאות שלך שתשלח. דאגו לארוז מוצרים בצורה מושכת ועקבית מבחינה ויזואלית בכדי להעניק ללקוח חוויית Unboxing נחמדה.
  • כשתתחיל לראשונה, כנראה שתוכל להתמודד עם המשלוח בעצמך, או בעזרת כמה חברים. לאחר שקהל הלקוחות שלך יגדל, כדאי שתבדוק שירותי הגשמה שיכולים לדאוג לחלק זה עבורך.
 4. 4
  הערך את הצלחת המשלוח הראשון שלך. חשוב כיצד התהליך כולו עבר ואם יש משהו שאתה צריך לשנות למשלוח השני. הפסק לעבוד עם ספקים שקשה היה לקבל מהם מוצרים, ניתוח אילו טקטיקות שיווק עבדו בצורה הטובה ביותר, ובצע את כל השינויים הדרושים בתהליך ההגשמה שלך.
  • אם שליחת קופסאות בעצמך הייתה מלחיצה מדי או לא יעילה, עליך למצוא שירות מילוי שיעזור לך במשלוח השני.
  • מומלץ לשלוח סקר קצר בדוא"ל למנויים שלך כדי לשאול מה היה הניסיון שלהם ולראות אם יש להם משוב שתוכל להשתמש בו כדי לשפר את השירות שלך.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail