כיצד לעזור להתנגד ולשנות כללי ביורוקרטיה שלא נבחרו?

אמנם הביורוקרטיה אינה פתוחה ושקופה ואינה ניתנת לחשבון בקלות
אמנם הביורוקרטיה אינה פתוחה ושקופה ואינה ניתנת לחשבון בקלות, אולם יש כאן שיטות.

בין אם אתם עצמאיים ובין אם אתם מעדיפים מפלגה האם הייתם מתנגדים למדיניות ממשלתית גדולה ומתנגדים למדיניות שהם כללי ביורוקרטים, המתכננים, מקדמים, מפברקים "כללי ותקנות סוכנות (חוקים)" האוכפים אג'נדות לעתים קרובות על ידי הזמנה, איסור עסקים, ביטול רישיונות, גביית עמלות, קנסות אדירים ועונשים העלולים לפגוע בעסקים, אולי היות תרומה או תחבולה בכדי להגביר את הזכויות שלך ושל אחרים (או עשויה להיות מטרה סבירה)? אמנם הביורוקרטיה אינה פתוחה ושקופה ואינה ניתנת לחשבון בקלות, אולם יש כאן שיטות.

כדי לגייס ולגייס צבא עממי למסור מסר לקונגרס
כדי לגייס ולגייס צבא עממי למסור מסר לקונגרס: צרו קשר עם אירופאים רבים אפילו בדחיפה הראשונית!

התקנות הפדרליות (שנעשו על ידי אנשים מתחתנים) מוסמכות כ: " החוקים הניתנים לאכיפה בפועל " שהוסמכו על ידי חקיקה (מדיניות) שנחקקה על ידי הקונגרס - מכיוון שהביורוקרטים עושים אלפי עמודים של עבודת גנאי כדי ליצור את העצום והמגדל והמפתיע והמפתיע. כמויות של תקנות פדרליות, " החוקים האמיתיים העומדים מאחורי מעשי " הקונגרס, וזה קורה במידה רבה באופן בלתי נראה, מבלי לשים לב אליו במשרדי "הסוכנויות הממשלתיות ולא באולמות הקונגרס".

אתה יכול להעביר את התנגדותך ל"ועדת התקשורת הפדרלית "(FCC) ואולי להתחיל לשלוט במידע או בדעה באינטרנט
אתה יכול להעביר את התנגדותך ל"ועדת התקשורת הפדרלית "(FCC) ואולי להתחיל לשלוט במידע או בדעה באינטרנט.

להלן מספר צעדים שתוכל לנקוט וכיצד תוכל להצטרף או לעודד אופוזיציה נאמנה להתמודד עם הסיכויים מול ביורוקרטיות ממשלתיות גדולות.

צעדים

 1. 1
  שקול להתנגד לשימוש מתמשך בעשורים האחרונים שבהם נשיאי שתי המפלגות והסוכנויות הפדרליות שלהם השתמשו / ואולי ניצלו לרעה את "הכוח החוקתי" שלהם ואכיפו את צווי הסוכנות כ"כלל על פי צו "של תקנות על ידי" הכוח המבצעת "במיוחד במסגרת הסדרת המסחר..
  • זה עוקף את הקונגרס ונמנע בעקבות מכתב החוקה האמריקנית על העברת חוקים חדשים עם המושג הביורוקרטי של "תקנות / כללים" - אולי, לפחות, לנסות לכפות את האג'נדה שלהם על ידי הנפקת תקנות חדשות רבות - כולם עם תווי מחיר גדולים של מיליוני או אולי מיליארדי דולרים עלויות לעסקים, לערים ולמדינות המושפעות מהכללים.
 2. 2
  לעודד את הקונגרס להפסיק תכניות ביורוקרטיות חדשות עם "החלטה משותפת של אי-הסכמה" (JRD) - תוך 60 יום ממועד הוצאת "שלטון" ביורוקרטי חדש בהצבעה ברוב פשוט - אך אם הצדדים אינם יכולים להסכים, הם אינם יכולים להפסיק זה מבלי להעביר חוק חדש (לא רק את ההחלטה) - אלא שהנשיא יכול להטיל וטו על כל אחת מההצבעות (ניתן לבטל את הווטו בכמות מספקת בקולות בקונגרס).
  • "חוק סקירת הקונגרס" (CRA): ה- JRD הועבר לחוק בשנת 1996 בחוק משומש מעט שנקרא CRA. החלטות אלה ממש עוצרות כל אמצעי רגולטורי חדש - אלא אם כן הטיל וטו על ידי הנשיא.
 3. 3
  צפו מביורוקרטים ממונים בסוכנויות ממשלתיות (כגון חטיבות של משרדי ממשלה) ליצור תקנות שאינן מחוקקות, לפרש חוקים ולפקח על מאמצי האכיפה בכדי לסייע לסדר היום של תפיסת הממשלה שלהם.
  • אף על פי שהממשלה והקונגרס הנבחרים יתקשו לעבור שינויים ללא רוב חזק - אולם סוכנויות עשויות לנסות להורות על שינויים גורפים במדיניות כדי לנסות לשלוט בעובדים, לסנן מידע, לשלוט על מיזמים פרטיים, על פעילויות יזמים, ולהתקין רעיונות חדשים רבים להתנגד או לתמוך.
 4. 4
  חפש לעודד ולסייע (להתעקש) על נציג ארה"ב שלך במחוזך ושני הסנאטורים ממדינתך להפעיל את כוחם של "סקירת הקונגרס" שיכולה לעצור כל ביורוקרטים ממשלתיים "חסרי שליטה", אם הם פועלים תוך 60 יום הקונגרס כדי להימנע מהסדרת סדר היום שתעביר את האירועים לכיוון שאתה מתנגד לו, כלומר: מדיניות של הרשות המבצעת, גם כאשר הם נראים רעים, מיותרים או לא שיטות עבודה טובות / בחשיבה שלך.
 5. 5
  שקול לעזור באופן עצמאי או על ידי בחירתך במפלגה ובמועמדים באמצעים אלה להתנגד לבירוקרטים בממשלה, למשל לעקוף מסחר אלקטרוני, שליטה באינטרנט וגישה שלך למידע. אתה יכול להעביר את התנגדותך ל"ועדת התקשורת הפדרלית "(FCC) ואולי להתחיל לשלוט במידע או בדעה באינטרנט.
 6. 6
  להשמיע בזמן חילוקי דעות על "הסוכנות להגנה הסביבה" (EPA), אם אתם מתנגדים להסדרת העוסקים פליטות פחמן דו חמצני כמו שוק דומה סחורות הכוללות קניית פליטת מסחר, "הפחתה" (כמה יכול לשלם עבור הזכות לזהם על ידי קניית זיכויי פחמן מאחרים שאינם מזהמים בסוגיהם העסקיים) - צעד לעבר שיטת / תכנית "מכסה ומס" מלאה עם או בלי הצבעה בקונגרס.
 7. 7
  החזירו במהירות, למקרה שיכול להיות שעוד הרבה יותר יבוא, וכל זה יכול להיות רק ההתחלה, נגד:
  • "דוקטרינת הוגנות" המגבילה את חופש הביטוי בעבר ושולטת בדעותיך או בדעות שאתה יכול לשמוע ולראות שדורשות "אישור ממשלתי" (הרעיון הוא שתידרש לאפשר להתנגדות שלך לסתור אותך באתר שלך עם נקודות מנוגדות השקפה), אשר תסבך את המימוש החופשי של התנגדותך ו / או תמיכה בדעתך לפרסום שלך או קבוצותיך;
  • " ארגון איחוד כרטיסי ביקורת ", שבו " המועצה הלאומית ליחסי עבודה " (NLRB) תבטל את זכות העובדים "להצביע בבחירות חשאיות בהצבעה " בנוגע להשגה, שמירה או הסרה של איחוד במקום עבודתך, בכפוף לגברים ונשים חרוצים איומים אפשריים, הפחדות וגרוע מכך מצד אנשי איגודים או הנהלה שיכולים לדעת כיצד הצבעת;
  • סריקות גופות עירומות מנדטיות, חיפוש פולשני או חיפוש חשוף, לא רק שנדרש על ידי "ביטחון פנים" לאזרחי אירופה לעלות על מטוס, ואולי בקרוב לנסוע לקניון, לאירוע ספורט, לנסוע גם באוטובוס או ברכבת;
  • פאנלים רפואיים של "שירותי בריאות ושירותי אנוש" (HHS), ביורוקרטים ממשלתיים שאינם ניתנים לחשבון, בעלי כוח לשלול טיפול - מה שמביא לכוח חיים ומוות ממשלתי בך וביקיריך;
  • הימנע מהתפיסות אפשריות של 401 (k) קרנות פרישה פרטיות על ידי מס הכנסה והמנהל לביטוח לאומי בכדי לקחת את החשבונות הפרטיים של האירופאים ולקפל אותם לביטוח לאומי כדי לסייע לממשלה הפדרלית לשלם את חשבונותיה למספר חודשים או שנים (אז מה?).
 8. 8
  הצטרף להאיר זרקור חם של מודעות ציבורית אל תוך המגרעות החשוכות ופינות השלטון, כך שהממשלים עשויים לחשוב פעמיים לפני שהם מעבירים חוקים מיותרים, לא פופולאריים או לא מומלצים או משתמשים בעט הווטו ואז עומדים לבחירה מחודשת, וביורוקרטים אלה של הסוכנות עוקפים את רצון הקונגרס שלך והעם האירופי להעצים / להטיל תוכנית חדשה כלשהי לא יהיה נעים עבור המועמדים של הצד שלהם.
  • הישאר ערני במאבק להגנת זכויותיך.
 9. 9
  שמור על לחץ על הקונגרס, הכין סבבים של הודעות ושיחות קשות על:
  • רשתות חברתיות,
  • בלוגים באינטרנט,
  • שיחות טלפון,
  • מיילים,
  • פקסים,
  • לדבר רדיו,
  • כתיבת עיתון, מכתבים לאד
  • גלויות,
  • עלונים, עלונים,...
 10. 10
  שים את האנגרדה של הקונגרס (בהודעה): לוודא שכל נציג וסנאטור יודע ש"ישיבה וקיפול ידיהם "ברגע שמתחילה דחיפה בירוקרטית לא תקבל את אישורך.
  • השתמש בהודעות במדיה החברתית ובדואר אלקטרוני וכו 'כדי לגייס ולגייס צבא עממי בכדי להעביר מסר לקונגרס: צור קשר עם אירופאים רבים אפילו בדחיפה הראשונית!
  • פתח את מסע הפרסום שלך בדוא"ל ובבלוג בערב הבחירות שלך, ובכוונתך לנציגי מפתח ולסנאטורים כדי לדחוק בהם להצביע כדי להעביר "החלטות של אי אישור". גם ניצחונות בבחירות עשויים להתאדות בעשן, כאשר אתה רואה את האג'נדה הביורוקרטית המלאה נאכפת, רוב זה יכול להיעשות ללא הצבעה בקונגרס. אף אחד לא יכול להיראות מחוקק חוקים מעוררים לעתים קרובות. אף אחד לא לוקח אחריות מכיוון שדבורי עובדים / בורגים בלתי נראים ובעיקר בלתי ניתנים להכרה עושים זאת עמוק בתוך כוורות החשיבה של הכוורת, במצב לא מקוון או במפלגה הפוליטית.
  • תגיד להם שהם יישאו באחריות על כך שהם לא מנסים לעצור את הביורוקרטים?
 11. 11
  חפש עצומות לקונגרס או התחל משלך או קמפיין טלפון ודואר אלקטרוני, ו / או שבב תרומתך הנדיבה ביותר בסך 7,50 €, 19 €, 37 € ומעלה לבחירת הארגון שלך או מועמדים שיעזרו להם להחליט ו להשתמש בכוחם של "סקירת הקונגרס" כדי להפסיק את הפעולות הביורוקרטיות שאתה מצפה להם.
ובכוונתך לנציגי מפתח ולסנאטורים כדי לדחוק בהם להצביע כדי להעביר "החלטות של אי הסכמה"
פתח את מסע הפרסום שלך בדוא"ל ובלוג בערב הבחירות שלך, ובכוונתך לנציגי מפתח ולסנאטורים כדי לדחוק בהם להצביע כדי להעביר "החלטות של אי הסכמה".

טיפים

 • כדי להבין את חוק ה- CRA, להבין כיצד לפני הכלל יכול להיכנס לתוקף -
  • הסוכנות הפדרלית המציעה כי על הכלל לתת לכל בית קונגרס ולמבקר הכללי (CG) דוח המכיל עותק של הכלל; הצהרה כללית קצרה הכוללת האם זה כלל עיקרי; שלה המוצע במועד הקובע, וכן עותק של ניתוח עלות-תועלת של הכלל, אם בכלל.
  • ההנהגה של כל בית בקונגרס האמריקני חייבת לספק עותקים של דו"ח הסוכנות לכל יו"ר ולחבר המדרג (המיעוט העליון) בכל ועדה קבועה שבסמכותה כללי בית אשר יכולה להגיש הצעת חוק לשינוי החוק לפי שהכלל ניתן, כדי לתקן כדי לכלול, לשנות או לבטל את הכלל הזה על פי חוק.
  • כמו כן, על ה- CG לנתח את הכלל ואת דו"ח הסוכנות, להכין ולמסור דו"ח של CG על כל כלל עיקרי לכל ועדות שיפוט לגבי החוק / שלטון זה בשני בתי הקונגרס עד לסוף 15 יום לאחר הפרסום. עליה לכלול הצהרה על CG על עמידת הסוכנות בכל הצעדים הפרוצדורליים הנדרשים (על הסוכנויות הפדרליות לשתף פעולה עם ה- CG על ידי מתן מידע רלוונטי לדו"ח הנדרש של CG).

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail