איך לברר אם יש לך צו למעצר שלך?

כדי לראות אם יש לך צו למעצרך, עבור אל העיר, המחוז, המדינה או האתר הפדרלי שבו אתה חושב שיש לך צו מעצר. לאחר מכן, עיין בסעיפים "משפטי" או "בריאות ובטיחות" לחיפוש אחר צו. לחלופין, הקלד "צו מעצר" בסרגל החיפוש של דף הבית. אם אתה מעדיף לדבר עם מישהו, התקשר לכל בית משפט במדינתך ושאל אם יש צו עבורך, מכיוון שמדינות מנהלות מאגר צוים שנגיש מכל בית משפט. עם זאת, השתמש בשם שלך בגוף שלישי אם אתה רוצה להישאר אנונימי. לחלופין, השתמש בשירות צד ג 'מקוון שיכול לבצע חיפושי צווי. מכיוון שחלק משירותים אלה גובים עמלה ומספקים לך רק נתונים סטטיסטיים חיוניים ומידע על נכסים, ודא להשתמש בהם כמוצא אחרון. לקבלת טיפים נוספים של מחברנו המשפטי, כולל כיצד לפנות לבתי משפט, קרא עוד!

המדינה או האתר הפדרלי שבו אתה חושב שיש לך צו מעצר
כדי לראות אם יש לך צו למעצרך, עבור אל העיר, המחוז, המדינה או האתר הפדרלי שבו אתה חושב שיש לך צו מעצר.

הוצאת צו למעצרך היא בעיה חמורה שיכולה לנבוע ממגוון מצבים, החל ממועד החמצה של בית משפט ועד עבירות פליליות. במקרים מסוימים, אולי אפילו לא ידוע שיש צו מעצר שלך, מה שאומר שאתה יכול להילקח במעצר בתחנת תנועה שגרתית, במשרד או בבית שלך. הטיפול בצו המעצר שלך הוא חיוני בכדי למנוע צבירת קנסות וסיבוכים נוספים. ישנן מספר דרכים לברר אם יש צו מעצרך, והבנת האפשרויות שלך עוזרת לך לפתור את הבעיה בצורה הטובה ביותר.

חלק 1 מתוך 3: חיפוש אחר צו

 1. 1
  חפש באתרים רשמיים של הממשלה. אם יש לך גישה לאינטרנט, תוכל לברר במהירות האם יש צו מקומי למעצרך או לא. עבור לאתר העיר, המחוז, המדינה או הפדרל שבו אתה חושב שיש לך צו מעצר. אתרים ממשלתיים מתעדכנים, מה שהופך אותם לדרך אמינה לקבל מידע.
  • כל אתרי הממשל הפדרלי מסתיימים ב-. gov, ואילו אתרי מדינות יכולים להסתיים ב-.gov או ב-.us.
  • חפש את הסעיפים "משפטי" או "בריאות ובטיחות" כדי לראות אם הם מציעים חיפוש.
  • לחלופין, נסה להזין ביטוי כגון "צו מעצר" בסרגל החיפוש בדף הבית של האתר.
  • מחוזות מסוימים אינם מציעים חיפושים אחר כתבי אישור מקוונים. במקרה זה, עיין באתר השריף המקומי או במחלקת המשטרה לקבלת פרטי קשר.
 2. 2
  התקשר לפקיד בית המשפט. אם תרצה לדבר עם מישהו, אתה יכול להתקשר ישירות לבית המשפט. אתה יכול להתקשר לכל בית משפט במדינה שלדעתך הצו עשוי להיות, מכיוון שמדינות מקיימות מאגר צוים אליו ניתן לגשת מכל בית משפט ממלכתי. אל תזהה את עצמך; במקום זאת, פשוט שאל אם קיים צו חוב ל"אדם X "(המשתמש בשמך כאן) בתיק פלילי או אזרחי. הכן את המידע הבא: מספר התיק (אם ידוע לך), השם, תאריך הלידה ומספר הביטוח הלאומי.
  • פקיד בית המשפט של מעגל אחד לא יוכל למסור לך מידע אם יש לך צו מעצר מבית משפט מעגלי אחר.
  • זכור כי במקרים מסוימים, כגון מקרי עבריינות משפחתית ונוער, ומקרי אלימות במשפחה הכוללים צווי הגנה, שלום או מניעה, ייתכן שלא תוכל למצוא מידע באמצעות פקיד בית המשפט. עם זאת, הפקיד עדיין אמור להיות מסוגל לספר לך על צו מעצר, גם אם הוא או היא לא יכולים למסור את המידע הספציפי שלך על המקרה עצמו.
  • תיקים פליליים הם בעיקר רישום ציבורי, ולכן לא אמורה להיות לך בעיה לקבל מידע על אלה. עם זאת, סוגים מסוימים של תיקים אזרחיים אינם רשומים פומביים, כגון מקרי עבריינות במשפחה ובני נוער, ומקרי אלימות במשפחה הכוללים צווי הגנה, שלום או הרחקה. במקרה של סוגים אלה, שקול להתייעץ עם בעל ערבות או עורך דין.
  • אתה יכול גם להתקשר למשרדי המחוז, המדינה או הפדרל.
  • שים לב שאם אתה מתקשר מהטלפון שלך, המשטרה תוכל לאתר ולעצור אותך. הם יכולים להתחקות אחר מספר הטלפון לכתובת, או לכל פרטי חיוב המשויכים למספר הטלפון הזה. אם אתה עצבני להתקשר לעצמך, בקש מחבר קרוב או בן משפחה להתקשר אליך.
 3. 3
  בדוק את הרשומות הציבוריות בבית משפט מחוזי. אתה יכול להשתמש במחשבים בבית המשפט המחוזי שלך כדי לבצע צווי. אם אתה מרגיש לא בנוח לעשות זאת בעצמך, בקש ממישהו שיעשה זאת עבורך (חבר, בן משפחה, עורך דין או בעל ערבות).
  • מרבית העבירות הקלות לא יובילו למעצר מיידי. יתכן שתוכלו לשלם קנס ולסדר את העניין במהירות.
  • הוזהר, עם זאת, שאם יש צו עבורך, אתה עלול להילקח במעצר.
 4. 4
  השתמש בשירות צד ג 'מקוון. ישנם מספר אתרים שיכולים לבצע עבורך חיפוש צו. חלקם בחינם, ואחרים גובים תשלום.
  • שירותים אלה מהירים וקלים, אך עשויים שלא לתת לך את כל המידע שאתה מחפש. לדוגמה, הם עשויים לספק נתונים סטטיסטיים חיוניים ובעלות על נכסים, אך לא מידע על צווי מעצר. מסיבה זו, שירותים אלה צריכים להיות מוצא אחרון.
כיצד אוכל לברר אם קיים צו למעצר בתי היום
כיצד אוכל לברר אם קיים צו למעצר בתי היום, ללא תשלום?

חלק 2 מתוך 3: לימוד הפרטים

 1. 1
  גלה מתי הוצא הצו. לפעמים אנשים יכולים להיות לגמרי לא מודעים לכך שיש להם צו למעצרם. הידיעה מתי הוצאת הצו יכולה לשפוך אור על כמה פרטים חשובים.
  • ייתכן שקשורים לחיובך קנסות שהצטברו מאז הוצאת הצו. אלה יופיעו במידע הצו. אם הצו הוצא לפני זמן רב, תרצה להסדיר את העניין במהירות לפני שתקבל עונשים נוספים.
  • בנוסף, במקרים מסוימים, אם הוצא הצו לפני זמן רב, לא ניתן להעמיד לדין אדם בגין הפשע. זה לא כי פג תוקפו של הצו, אך לחלק מהעבירות יש התיישנות מוגבלת (תקופה בה ניתן להעמיד לדין את החשוד). לכן, אם אתה סבור שיש לך צו למעצר בגין אירוע בסיסי שהתרחש לפני יותר משנתיים, חפש את האישום שיופיע בצו (או משהו דומה) כדי לראות אם יש מגבלה על זמן שהצו יהיה תקף.
 2. 2
  בירור לגבי האישומים. אם אתה יודע במה אתה מחויב, תוכל להכין בצורה נאותה יותר את תגובתך. מידע חיוני כולל את תאריך העבירה, פרטי האישומים וסוג המקרה (למשל עבירה, עבירה, כרטיס תנועה וכו ').
  • יתכן שתוכל להימנע מעצר באמצעות תשלום קנס.
  • חומרת האישום שלך עשויה להשפיע על בחירתך בייצוג משפטי.
  • כמו כן, שים לב לכל מועד הרשעה, גזר דין, סילוק ותנאי, אם הם חלים על עניינך.
 3. 3
  שימו לב לסכום הערבות. אם אתה חושש כי תיכנס לכלא, ידיעת סכום הערובה שנקבע מראש עבור האישום שלך יכולה לעזור לך לגייס כספים כדי להימנע ממאסר בזמן שאתה ממתין למשפט.
נסה להזין ביטוי כגון "צו מעצר" בסרגל החיפוש בדף הבית של האתר
לחלופין, נסה להזין ביטוי כגון "צו מעצר" בסרגל החיפוש בדף הבית של האתר.

חלק 3 מתוך 3: תגובה לצו

 1. 1
  התמודד עם הצו בהקדם האפשרי. ללא קשר לחיוב, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות בעצמך הוא להגיב במהירות. היותך יוזם ביחס לצו שלך עוזר לך להימנע מעצר בפומבי ובתקופות לא מתאימות. יתר על כן, זה מגביל את כל העמלות הצוברות.
 2. 2
  צרו קשר עם עורך דין. במקרה שניתן צו בגין עבירה גדולה, סביר להניח שתרצה ליצור קשר עם עורך דין פלילי. עורך דין יכול לעזור לך להבין את הצו שלך ויציע הצעות לגבי הצעדים הבאים האפשריים. בנוסף, עורך דין יכול להתלוות אליך לבית המשפט המקומי כדי לברר אודות הצו שלך. הביא את מספר הצו וכל המידע הרלוונטי שיש לך עד כה.
  • מצא עורך דין המתמחה בסוג התיק שלך (עליך לדעת את סוג התיק ממידע הצו - ראה חלק 2, שלב 2).
  • הימנע מלבחור את השם הפרטי שאתה רואה בספר הטלפונים או בכל פרסומת אחרת. במקום זאת, קבל הפניה ממישהו שהיה במצב דומה, או שמישהו מכיר עורך דין טוב.
  • אתה יכול גם למצוא עורכי דין על ידי עיון באתר לשכת עורכי הדין הממלכתית שלך. (מדריך של איגודי עורכי דין ממלכתיים ניתן למצוא בכתובת http://shop.europeanbar.org).
  • פגש תחילה עם עורך הדין כדי לוודא שהם מישהו שאתה מרגיש בנוח ויכול לסמוך עליו.
  • אם אינך מצליח לשלם עבור עורך דין, פנה למשרד הסנגוריה הציבורית במחוז בו הוצא הצו שלך. בקש לשוחח עם עורך הדין התורני ולהסביר שברצונך לנקות את הצו שלך.
 3. 3
  הסגיר את עצמך. הכנסת עצמך יכולה לסייע בהחלקת התהליך, ובכך להפחית את הסיכון לענישה חמורה ולקנסות, ובמקרים מסוימים ליצור רישום פלילי.
  • התחל על ידי הגשת עצמך לפקיד בית המשפט. בקש מידע לגבי הצעדים הבאים, אך וודא שיש לך את הפקיד הנכון. לקבלת צווי מחוז ומדינה, שוחח עם פקיד המחוז; לצווים פדרליים, שוחח עם פקיד בית המשפט המחוזי בארה"ב.
  • הביאו עמכם עורך דין או נציג משפטי לייעוץ. ניתן לטפל בכמה עבירות ואישומים קלים ללא שימוע.
  • אם תסגיר את עצמך לתחנת משטרה, אתה עלול בסופו של דבר להישלח בכלא עד לזמן שנקבע בבית המשפט.
  • עורך דין שמונה לבית המשפט יינתן עבורך אם תסגיר את עצמך.
 4. 4
  אל תתעלם מהצו. זה רק ידביק אותך. בפעם הבאה שתעבור על נהיגה במהירות מופרזת, או אפילו תעבור למשרד פקידת המחוז לעניינים שגרתיים, אתה עלול להיעצר במקום.
פקיד בית המשפט של מעגל אחד לא יוכל למסור לך מידע אם יש לך צו מעצר מבית משפט מעגלי אחר
פקיד בית המשפט של מעגל אחד לא יוכל למסור לך מידע אם יש לך צו מעצר מבית משפט מעגלי אחר.

טיפים

 • גלה מתי השופט יראה אנשים מהמחוז שלך ויפנה את עצמך יום קודם. ואז נראה אותך למחרת.
 • גם אם אתם חווים גניבת זהות, נסו להתמודד עם הצו בטלפון. אמנם ייתכן שלא ביצעו את הפשע, שהצו הוא עדיין חוקי החוצה שלך שם.
 • אם אתה חושב שיש לך צו למעצר שלך ואתה מוכן להסגיר את עצמך, אתה יכול פשוט לשאול שוטר. לשוטרים יש גישה למאגרי מידע מיוחדים ויכולים לומר לך אם יש לך צו מצטיין. אמנם שיטה זו מהירה, אך בהחלט תוביל למעצרך אם יש צו חריג.
 • אם נעשה ניסיון לעצור אותך, אל תתנגד. התנגדות למעצר יכולה להיחשב כעבירה או עבירה.
 • אם אתה אכן נעצר, סגור את הפה. אל תתפלפל למידע שעלול לפגוע במקרה שלך. אל תחתום על שום דבר שמאפשר לבלש לחקור אותך ללא מועצה משפטית, ואל תנסה להסביר את עצמך למשטרה, שכן כל מה שאתה אומר למשטרה יכול לשמש כראיה נגדך.

אזהרה

 • במאמר הקודם מורכב של מידע משפטי, וזה לא צריך להתפרש ייעוץ משפטי.

שאלות ותשובות

 • האם שוטר יעצור אותי אם יש לי צו אם הוא יעבור במקום?
  לא, המשטרה תחפש את שמך רק במאגר המידע הלאומי לפשע (NCIC) אם היא עצרה אותך לעניין אחר. יתר על כן, הם אינם יכולים לעצור אותך אלא אם כן יקבלו אישור מהסוכנות המנפיקה כי הצו עדיין פעיל. לפיכך, המשטרה אינה עורכת חיפושים אקראיים באנשים שנוסעים במקום.
 • כיצד אוכל למצוא את שמי אם אני חושב שיש לי צו?
  פשוט התקשרו למחלקת המשטרה המקומית, שאלו אם (שמכם) יש צווי מצטיינים! אתה לא צריך להגיד להם מי אתה, אתה יכול להגיד שאתה מסתכל לשכן.
 • האם אוכל לשלוח קרוב למשרד הפקיד לברר ולשלם את הקנסות כדי שהשופט יוכל לפנות את הצו?
  זה תלוי בסוג הצו. אם זה רק בגין קנסות שטרם נותרו והצו אינו צו "לא בערבות", סביר להניח שהתשובה חיובית. מדינות מסוימות מאפשרות לך לעשות זאת בעוד ששטחי שיפוט אחרים אינם מאפשרים זאת. התקשר למשרד הפקיד, לערב ערבות או לעורך הדין שלך או לסנגור הציבורי כדי לברר בוודאות.
 • פספסתי תאריך בבית משפט להפרת מבחן כי הייתי כל היום בבית החולים. מה עליי לעשות?
  התקשר מיד לעורך הדין שלך (אני מקווה לפני הוצאת הצו על הספסל) וקבע תאריך בית משפט חדש שיופיע בתיק. אתה יכול לעשות זאת גם על ידי הופעה בבית המשפט, אך אם אתה עושה זאת, עבור דבר ראשון בבוקר כדי לעלות על השקע להיום. בדרך זו אתה יכול (אם בית המשפט מאפשר) קרוב לוודאי לראות שופט על צו ההפרה על תנאי או לפטר אותו ולהגדיר תאריך חדש ו / או להפקיד בערבות עליו.
 • יש לי צו ספסל. האם אוכל ללכת לאי של רייקר לבקר את החבר שלי?
  אתה יכול. עם זאת, סביר להניח שתעצרו על הצו העומד לפני שתזכו לראות אותו, ובהתאם לסוג הצו, תצטרכו לפתור את זה לפני שתשיבו לחופש שלכם. לכן, אתה צריך לפנות / לפתור אותו לפני שאתה נכנס לכלא כדי לראות את החבר שלך.
 • האם יונפק צו אם איידע את קצין השחרורים שלי שאני צריך לתאם פגישה פנים אל פנים?
  כל עוד הודיעת להם, לא אמור להיות הוצא צו. אם לא תופיע מבלי לספק הסבר מראש, יתכן שקיים צו עבורך. במקרה זה, אלא אם כן יש לך סיבה תקפה, כגון מחלה או אשפוז, אתה עלול להתמודד עם השלכות נוספות. הפתרון הטוב ביותר שלך הוא ליצור קשר מראש עם קצין השחרורים שלך אם אתה יודע שאתה לא יכול להגיע לפגישה שלך.
 • כיצד אוכל לברר אם קיים צו למעצר בתי היום, ללא תשלום?
  אתה יכול להתקשר לפקיד המחוז או לבדוק אם המחוז שלך מציג צווי מקוון. שים לב שבמקרים מסוימים, עשוי להיות עיכוב בהוספת צווי למערכת.
 • מישהו השאיר הודעה בתא הקולי שלי לפיה צו למעצר יונפק אם לא אענה לשיחה. אני מנסה להתקשר בחזרה, אבל אני אף פעם לא מתחבר לאדם. האם עלי להיות מודאג?
  נשמע כמו הונאה. רוב הסוכנויות אינן מאיימות במעצר אם לא תפנה אליהן.
 • האם יצור איתי קשר אם יש לי צו?
  כן, הם ימצאו אותך.
 • כיצד אוכל לדעת אם התנאי שלי מבוטל?
  התקשר לפקיד בית המשפט במחוז מגוריך ושאל. מדינות מסוימות, כגון וושינגטון, דורשות שיעבדו חיפושי צו באמצעות WSP (סיירת מדינת וושינגטון). אתה יכול גם פשוט לבדוק את מחלקת המבחן המקומית שלך או את קצין המבחן שלך.
שאלות ללא מענה
 • האם זה נורמלי שמשרדי פקידות העירונים יתקשרו אליך לגבי צו מעצר או שיש סיכוי גבוה יותר שתהיה שיחת תרמית?
 • איך אנשים יכולים לברוח מבית משפט נעדר כל כך הרבה פעמים?
 • כיצד אוכל לברר את תאריך בית המשפט באופן מקוון?
 • קיבלתי הודעה קולית לפיה הוצא לי צו מעצר בגין אישום במרמה במצב שמעולם לא הייתי בו, וכשאני מתקשר חזרה, אני מקבל אות עסוק. מה אני עושה?
 • כיצד אוכל להשיג את הרישומים הפליליים של מישהו בחינם?

תגובות (4)

 • yspinka
  זה עזר לגלות אם יש לי צו.
 • qrobertson
  זה היה מאוד מועיל! תודה.
 • noemierunte
  אתר נהדר! לא היה לי מושג שהיה כל כך קל לרכוש מידע כזה. אני רואה עכשיו שכל מה שצריך זה קצת קריאה. אתר זה הוא התחלה נהדרת. תודה!
 • riley20
  מצאתי את האתר שאני זקוק לו.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail