איך למצוא עורך דין טוב?

כדי למצוא עורך דין טוב, התחל על ידי מעבר לאתרים כמו Avvo.com כדי לבדוק ביקורות מקוונות על עורכי דין באזורך. לחלופין, צרו קשר עם לשכת עורכי הדין המקומית שלכם כדי למצוא עורך דין מכובד עם התמחות נכונה באזורכם. לאחר שמצמצמת את החיפוש, עיין באתר של כל עורך דין כדי לבדוק את הרקע החינוכי וניסיון העבודה שלהם. לאחר מכן, בחר עורך דין עם ניסיון של לפחות 3-5 שנים בתרגול סוג החוק שאתה זקוק לו לעזרה. לקבלת טיפים נוספים ממחברנו המשפטי, כמו כיצד לנהל משא ומתן על שכר טרחה עם עורך דין, המשך לקרוא!

עורך דין טוב בהחלט יעזור לך במקרה שלך
עורך דין טוב בהחלט יעזור לך במקרה שלך, אבל יש רק כל כך הרבה שעורך דין יכול לעשות בלי שיתוף פעולה ממך.

מציאת עורך דין טוב עשויה להיות הצעד החשוב ביותר שתוכלו לנקוט לקראת זכייה בתיק משפטי וזו לא חייבת להיות משימה קשה. עם זאת תצטרך לקחת את הזמן בחיפוש. התמקד במאמציך במציאת עורך דין שעסק בעבר בנושא המשפטי הספציפי שלך ושאתה מסתדר איתו באופן אישי. להקדיש זמן למציאת עורך הדין המתאים יהיה שווה את זה, מכיוון שהם נוטים יותר לעזור לך לזכות בתיק שלך.

חלק 1 מתוך 3: מציאת עורכי דין פוטנציאליים

 1. 1
  קבע איזה סוג עורך דין אתה זקוק. עדיף תמיד לאתר עו"ד בעל מומחיות מיוחדת בתחום העיסוק בעניינך (למשל, דיני רשלנות, דיני פשיטת רגל וכו '). זה רעיון טוב למצוא עורך דין המכיר את בתי המשפט ואת החוקים באזור בו אתה גר. זה יאפשר לעורך הדין שלך לייצג בצורה הטובה ביותר את האינטרסים שלך. כמה דוגמאות לתחומי תרגול כוללים:
  • דיני פשיטת רגל. זה יעיל אם אתה נאבק עם הכספים שלך.
  • המשפט הפלילי. עורך דין המתמחה במשפט פלילי חשוב אם המקרה שלך כולל פשע או פעילות שעלולה להיות בלתי חוקית.
  • מומחה לנכים. מומחי נכות יכולים לטפל בתביעות נכות לביטוח לאומי ו / או ותיקים.
  • נאמנויות ועיזבונות. סוג זה של עורכי דין עוסק בסוגיות כגון תכנון עזבון, זכאות למדיקייד, בדיקת עזבון וקבלת אפוטרופסות של הורה קשיש או סבא וסבתא.
  • דיני משפחה. עורכי דין לדיני משפחה מטפלים בעניינים כמו פרידה, גירושין, הסכמים לפני הנישואין, אימוץ, אפוטרופסות, משמורת ילדים ומזונות.
  • חוק נזקי גוף. עורכי דין לנזקי גוף מטפלים בתיקים הכוללים רשלנות רפואית, עקיצות כלבים, תאונות דרכים וכל פגיעה באדם העלולה להיות באשמתו של אחר.
  • דיני עבודה. עורכי דין לעבודה יכולים לעזור לעסק שלך לקבוע מדיניות תעסוקה או לטפל במקרים בהם עובד תובע עסק בגין סיום שלא כדין או מקום בו נתבע עסק.
  • דיני עסקים קטנים או דיני חברות. אם אתם מחפשים להקים עסק, עורך דין לעסקים קטנים או עו"ד חברות הוא הבחירה הטובה ביותר שלכם.
 2. 2
  צרו קשר עם לשכת עורכי הדין המקומית לקבלת עורכי דין מוסמכים באזורכם. עורכי דין ממלכתיים מנהלים תיעוד ציבורי אודות תלונות ופעולות משמעת שננקטו נגד עורכי דין המורשים לעסוק במדינה. לרוב עמותות עורכי הדין המקומיות יש גם שירותי הפניות בחינם שיכולים לעזור לך למצוא עורך דין שיתאים לצרכי המקרה שלך.
  • תוכל למצוא את אתר לשכת עורכי הדין שלך על ידי בחירת המדינה שלך מדף לשכת עורכי הדין הממלכתית והמקומית המסופקת על ידי לשכת עורכי הדין האירופית.
 3. 3
  סקור רישומים מקוונים של עורכי דין. אתרים רבים מציעים ביקורות בחינם על עסקים. כמה מקומות לחפש ביקורות עורכי דין כוללים: LegalZoom, Rocketlawyer, LawTrades ו- Avvo.com.
  • אתרים מסוימים, כגון LawHelp.org, מתמקדים בסיוע לאנשים בעלי הכנסה נמוכה למצוא עורכי דין.
  • ביקורות הפניות צולבות ביותר מאתר אחד. זה יעזור להתמודד עם כל הטיה בביקורות שתמצא.
 4. 4
  קבל הפניות והמלצות מחברים ובני משפחה. שוחח עם חברים ובני משפחה שהשתמשו בעורך דין. גלה את מי הם שכרו, עבור איזה סוג שירות, אם הם היו מרוצים מהשירותים, ולמה או למה לא. שאל אם הם ימליצו על עורך הדין.
 5. 5
  ערכו רשימה של עורכי הדין הפוטנציאליים שמצאתם באזור מגוריכם. כלול את שם עורך הדין, כתובת, מספר טלפון וכתובת אתר. זה יעזור לך לארגן את החיפוש שלך ככל שתתקדם.
 6. 6
  עיין באתר האינטרנט של כל עורך דין. תרצה לחפש מידע על סוג החוק שעורך הדין נוהג. בנוסף, חפש מידע רקע על עורך הדין, כגון בית הספר למשפטים שלו ותחומי התמחותו.
  • חפש קצת מידע כללי על הסוג של סוגיה משפטית אתה זקוק לעזרה עם, כוללים שאלות נפוצות (FAQ) בסעיף, או בלוג עם מאמרים הנוגעים לנושא המשפטי שלך. עורכי הדין הטובים ביותר ישמרו על אתרים מפותחים המציעים מידע רב.
  • מרבית אתרי עורכי הדין יספקו מידע על כל עורך דין העובד במשרד. התבונן ברקע החינוכי של כל עורך דין ובהיסטוריה של העבודה.
  • בדרך כלל, עליכם לחפש עורך דין עם ניסיון של לפחות שלוש עד חמש שנים העוסק בסוג החוק בו אתם זקוקים לעזרה. בנוסף, עליך לבחור עורך דין העוסק כיום בתחום בו אתה זקוק לעזרה.
  • זכרו שעורכי דין רבים נמצאים גם ברשתות החברתיות כמו טוויטר, לינקדאין או פייסבוק. בדוק גם את הפרופילים האלה. האופן בו עורך דין מעביר את עצמו לציבור עשוי לעזור לך להבין כיצד תוכל לעבוד איתו.
 7. 7
  זכור שגודל המשרד עשוי להיות חשוב. משרדי עורכי הדין יכולים להשתנות בגודלם בין עורך דין אחד לעורכי דין רבים, לכן עליכם לבחור משרד עורכי דין שלדעתכם יתאים ביותר למצבכם. תאגידים גדולים עשויים לרצות לשכור חברה בגדול שתטפל בעניינים משפטיים מסובכים ביותר, לעיתים קרובות בינלאומיים. עם זאת, אם אתה פשוט מחפש מישהו שיעזור לך להתגרש או שיעזור לך לכתוב צוואה, אתה צריך להרגיש בנוח להעסיק עורך דין ממשרד קטן יותר.
זה רעיון טוב למצוא עורך דין המכיר את בתי המשפט ואת החוקים באזור בו אתה גר
זה רעיון טוב למצוא עורך דין המכיר את בתי המשפט ואת החוקים באזור בו אתה גר.

חלק 2 מתוך 3: בחירת עורך דין

 1. 1
  קבע פגישה עם עורכי הדין שנותרו ברשימה שלך. צרו קשר עם כל עורך דין וקבעו התייעצות. רוב עורכי הדין עושים פגישות ייעוץ בחינם. עם זאת, חלקם עשויים לגבות תשלום קטן עבור התייעצות. וודא שאתה יודע אם תחויב, ואל תקבע פגישה עם עורך דין שאינו מתייחס לפרטים אלה.
  • מרבית עורכי הדין מציעים התייעצויות בחינם. התחל את החיפוש באמצעות אלה לפני שתתייעץ עם עורך דין שגובה תשלום עבור התייעצויות ראשוניות.
  • אם אינך גר באותה מדינה כמו עורך הדין, תוכל לקבוע פגישה טלפונית במקום פגישה אישית. עם זאת, מכיוון שלרוב תרצו שעורך הדין שלכם יופיע אתכם בבית המשפט, עליכם לנסות למצוא עורך דין מקומי שייצג אתכם.
 2. 2
  כתוב שאלות אודות פרקטיקת עורך הדין. בדרך כלל תוכלו לברר את המידע הבסיסי אודות עורך הדין באופן מקוון, כמו למשל כמה זמן הוא התאמן, היכן הוא למד לבית משפט למשפטים וכו '. לשאלות האישיות שלכם, שאלו על נושאים הרלוונטיים עבורכם. מקרה ספציפי. לעורך הדין לא תהיה שום בעיה לענות על כל שאלה שיש לך, והוא לא צריך להישמע מהוסס או לא בטוח. האזורים שיש לשאול עליהם כוללים שאלות על הדברים הבאים:
  • תמחור. כדאי לשאול האם עורך הדין מציע תמחור לפי שעה או שכר טרחה אחיד? תמחור בתשלום אחיד פופולרי מאוד בתחומי עיסוק רבים, במיוחד דברים כמו דיני משפחה.
  • זמן אספקה לעבודה משפטית. עליך לשאול באיזו מהירות אתה יכול לצפות שעורך הדין יסיים את הפרויקט המשפטי שלך. עורך הדין שלך ככל הנראה לא יוכל למסור לך מספר מדויק, אך הוא אמור להיות מסוגל לומר לך כמה זמן נמשכו מקרים קודמים ודומים ומתי אתה צפוי לקבל החלטה.
  • שיעור הצלחה. סביר להניח שתרצה לשאול מה הרקורד של עורך הדין במקרים כמו שלך. עורכי דין אינם יכולים להבטיח תוצאה (אסור מבחינה אתית לעשות זאת), אך עליכם לקבל מושג לאילו תוצאות אתם יכולים לצפות באופן סביר. אתה יכול גם לבקש הפניות מלקוחות קודמים. שים לב שעל עורך הדין לקבל אישור מלקוחות קודמים לפני שהוא יכול למסור לך את המידע שלהם, כך שלא תוכל לקבל הפניות באופן מיידי.
  • זמינות. כדאי לשאול כמה מהר יכול עורך הדין להתחיל. עליך לשאול גם מי יהיה איש הקשר העיקרי שלך לאורך כל התיק. האם תשמע בעיקר מעוזר או קולגה זוטר? עליך לדעת למי לפנות בשאלות בעניינך.
  • התנהגות פסולה. אם לעורך הדין יש התנהלות לא נכונה או נזיפה בתיעוד שלו - שתוכלו לגלות באתר לשכת עורכי הדין במדינתכם - שאלו עליהם. במקרים מסוימים, ההפרה עשויה להיות מינורית, כגון אי תשלום דמי הבר במועד. עליכם להחליט האם ההפרה משמעותית מספיק בכדי להפריע לכם.
 3. 3
  הביאו מסמכים או מידע לפגישה. עורך הדין עשוי לבקש מכם להביא מסמכים מסוימים, אך עליכם להביא גם כל מה שנראה לכם חשוב לתיק. אסוף מסמכים אלה מבעוד מועד כדי להיות בטוח שתוכל לאתר אותם ביום הפגישה.
 4. 4
  השתתף בהתייעצויות שלך. נפגש עם כל עורכי הדין שבחרת או שוחח איתו. אל תהסס לרשום הערות תוך כדי שיחה עם כל אחד מהם, כדי שתזכור בהמשך מה כל עורך דין אמר ומה היו ההתרשמות הראשונית שלך.
  • זכור שאתה מראיין את עורך הדין לעבודה. התייחס לפגישה שלך ככזו, ראיון עבודה. אם אתה מרגיש כאילו עורך הדין לא מקשיב לך או לא עונה לשאלותיך, בחר עורך דין אחר.
 5. 5
  בחר עורך דין שאתה מרגיש בנוח איתו. מלבד ניסיון וידע חזק בחוק, בחר עו"ד שאתה חושב שתסתדר איתו ואוהב לעבוד איתו.
  • אם עורך הדין גורם לך אי נוחות כלשהי, עליך לבחור מישהו אחר שייצג אותך.
  • שקול גם עד כמה עורך הדין ענה על שאלותיך. אם הוא היסס, השתמש יותר מדי "חוקיות" או לא עמד בצרכים שלך, בחר מישהו אחר.
  • אם ליותר מעורך דין אחד יש את הכישורים שאתה מחפש, עליך לבחור בעצמך שאתה מרגיש הכי בנוח איתו.
עורך דין לעסקים קטנים או עו"ד חברות הוא הבחירה הטובה ביותר שלכם
אם אתם מחפשים להקים עסק, עורך דין לעסקים קטנים או עו"ד חברות הוא הבחירה הטובה ביותר שלכם.

חלק 3 מתוך 3: התחשבות בעלויות

 1. 1
  הבן כיצד עורכי דין גובים עבור שירותיהם. בדרך כלל, ישנן שלוש דרכים עיקריות שעורכי הדין מחייבים עבור שירותיהם: שכר טרחה אחיד, דמי מגירה או שכר טרחה לפי שעה.
  • עו"ד הגובה שכר טרחה אחיד יגבה שכר טרחה אחד (לעיתים מראש) עבור טיפול בנושא שלם, ללא קשר לכמה שעות הנושא לוקח. כמה דוגמאות למקרים שמטופלים בדרך כלל באמצעות שכר טרחה אחיד הם תיקים פליליים, תיקים בפשיטת רגל, תיקים ביחסי פנים (כגון ענייני גירושין או משמורת) ועריכת מסמכים, כמו עריכת צוואה או מסמך נאמנות.
  • עורך דין שגובה דמי מגירה אינו גובה שכר טרחה משפטי מהלקוח אלא אם כן עורך הדין מחזיר כסף עבור הלקוח, באמצעות הסדר או משפט. עורך הדין יקבל אחוז מסכום הפשרה, לרוב בין 30 ל -40 אחוז. כמה דוגמאות למקרים שמטופלים בדרך כלל על בסיס דמי מגירה הם מקרי נזקי גוף, מקרי אפליה בעבודה וסוגים אחרים של מקרים בהם צפויה התאוששות גדולה מתאגיד או מעסק.
  • עורכי דין שגובים תעריף שעות "שעות" בחשבון ואז גובים מהלקוח את סכום השעות שעבדו בעניין הלקוח. בדרך כלל, תעריפי שעות משמשים עסקים ותאגידים שעשויים להיות מעורבים בהתדיינות משפטית. בנוסף, אנשים עשויים להיות מחויבים בתעריף שעה בגין התדיינות ארוכה או מסובכת.
 2. 2
  משא ומתן על תשלום. תקצב את מה שאתה מסוגל להוציא, ושאל אם עורך הדין יוכל לטפל בתיק שלך בסכום שתקצבת. בנוסף, עליך להקפיד לומר לעורך הדין שלך שעליו ליידע אותך לפני שתעשה דבר בעניינך שיוציא אותו מהתקציב.
  • זכור כי גם בתקציב קפדני, אם המקרה שלך מסתבך באופן משמעותי או לוקח יותר זמן משמעותי ממה שעורך הדין ציפה במקור, ייתכן שתצטרך לשלם יותר הוצאות משפט.
  • אם אינך יכול להרשות לעצמך את שכר טרחת עורך הדין מראש, שאל על הסדרים פוטנציאליים כגון תוכניות תשלום. עורכי דין רבים מוכנים לעבוד איתך על בסיס הצרכים הכספיים שלך.
  • ישנן מספר דרכים בהן עורכי דין יכולים לעזור לאנשים עם הכנסה בינונית או נמוכה למצוא ייעוץ משפטי. חברות רבות מציעות "דמי הזזה" על סמך הכנסותיך, כך שתשלם כמה שרמת ההכנסה שלך מאפשרת. לפעמים אתה יכול אפילו לשלם בסחר חליפין, על ידי סחר בסחורות או שירותים (למשל, עיצוב אתרים, גינון) עבור ייעוץ משפטי. זה תלוי בעורך הדין האישי.
 3. 3
  בצע מכתב התקשרות או שומר. עורך הדין שלך יספק לך מכתב התקשרות או שומר. זהו חוזה בינך לבין עורך דינו המגדיר את אופי ההתקשרות המשפטית שאתה מעורב בה, ואת תנאי ותנאי ההסכם שלך עם עורך הדין שלך.
  • תנאים אלה צריכים לכלול את ההוצאות שאתה אחראי עליהן, את השיעור שעורך הדין יגבה ואת התוספת המינימלית לחיוב. הערה: התוספת המינימלית לחיוב צריכה להיות שש דקות, ולא 15 דקות.
בחר עורך דין אחר
אם אתה מרגיש כאילו עורך הדין לא מקשיב לך או לא עונה לשאלותיך, בחר עורך דין אחר.

טיפים

 • שקול לפטר את עורך הדין שלך על אחת מהפעולות הבאות: חסר תאריכי הגשה או בית משפט, סירוב למסור לך עדכונים על מצב המקרה שלך, לא לענות לשיחות טלפון ולהודעות דוא"ל, ולא להיות כנה וגלוי כשאתה שואל שאלות.
 • כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר מהמקרה שלך, שתף פעולה עם עורך הדין שלך. ספק תמיד את כל המסמכים המבוקשים ואל תדלג על דיונים. עורך דין טוב בהחלט יעזור לך במקרה שלך, אבל יש רק כל כך הרבה שעורך דין יכול לעשות בלי שיתוף פעולה ממך.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל להחזיר מזונות ילדים שחייבים גב מאקס מחוץ למדינה שיש לו ירושה?
  מכיוון שהירושה שלו לא הייתה חלק מהנכסים המשולבים והבעלים שלך בזמן הגירושים, אינך יכול לגבות מהירושה שלו.
 • כיצד אוכל למצוא את כתובות הדוא"ל של עורכי הדין?
  התקשר למשרדיהם ובקש מהם, או עיין באתרי האינטרנט שלהם; לרובם רשומות אימיילים.
 • איזה סוג של עורך דין אני צריך כדי לתבוע את SSDI, SSA, ALJ ומועצת הערר?
  אתה צריך לפנות לבית המשפט באזור וושינגטון הבירה (המעגל הרביעי) ואתה צריך מומחה לביטוח לאומי; חפש באינטרנט מישהו מתאים. תביעות נכות נדחות מכיוון שהתובע אינו מתאר בצורה מספקת את מה שעשו בעבודה - הימנע מהגישה של "ובכן כולם יודעים מה עושה מילוי ריק" מכיוון שלרוב האנשים אין שום מושג לגבי מה שמישהו אחר עושה ב תפקיד העבודה שלהם. זכור, עבור SSA, הקריטריונים הם שהמוגבלות מונעת ממך לעבוד. כך שמורה יכול לעבוד גם אם הוא משותק, ואילו שכבת לבנים לא יכלה. הסיבה האחרת להכחשה היא שהאדם פשוט אינו נכה, בהתחשב בכל הגורמים.
 • כיצד אוכל להילחם בצו מגן שהוטל עלי בטענות שווא באינדיאנה אם אני גר בפלורידה? משרד משטרה שירת אותי טלפונית, האם זה חוקי?
  אני לא עורך דין אבל זה לא נשמע נכון. איך יודעים שהמתקשר היה למעשה שוטר? גם ההגשה בין המדינות חשודה. וודא שאתה מקבל את כל המידע הנוגע לצו המגן שנשלח אליך בדואר מוסמך, ואם הוא נראה לגיטימי, שכר עורך דין.
 • מה אני יכול לעשות אם עורך הדין לא עושה כלום בשבילי ויגרום לי לאבד הכל?
  אתה יכול לתבוע את עורך הדין בגין רשלנות ולהגיש תלונה בלשכת עורכי הדין, אולם אתה צריך להיות מציאותי - ודא שיש לך מקרה אמיתי על ידי שוחח תחילה עם עורך דין אחר.
שאלות ללא מענה
 • איזה סוג של עורך דין אני צריך אם המשטרה נקראה אלי לאסוף מרשם בבית מרקחת?
 • כיצד אוכל למצוא עו"ד לטיפול בתביעה ייצוגית נגד חברה מחוץ למדינה החייבת לי בחזרה שכר?
 • האם תמיד יש צורך בצוואה לעבור לתנאי?
 • כיצד אוכל למצוא עזרה כשמנסים להשיג שטר בנכס שגאלתי?
 • איזה סוג של עורך דין יטפל באחריות ובחבות על מוצרים?

תגובות (10)

 • gpfeffer
  טיפים נהדרים כיצד למצוא ועורך דין לראיין. אני אשתמש בהם בכדי למצוא עורך דין מצליח.
 • daniel01
  זה היה מקום טוב להתחיל בו.
 • addison25
  בניגוד לרוב החיפושים שלי, לא הרגשתי שמוליכים אותי בדרך שנקבעה מראש. במקום זאת, נמסר לי מידע מדויק ותמציתי שעזר לי להחליט על דרך פעולה.
 • abrakus
  מעולה! מעבר למה שחיפשתי! כמי שחווה מציאת עורך דין בפעם הראשונה, קישור זה חורג ממספר המידע על מנת שאמלא את צרכיי! תודה!
 • steve43
  זה עזר לי לסדר את כל הבעיות בייצוג המקרה שלי. המידע היה ברור וקל לשימוש. הסעיפים היו מתוכננים היטב והרגשתי קצת יותר מסוגלים ומצוידים למצוא עורך דין טוב.
 • tobygray
  חשב שזה נכון לעניין בלי הרבה מילוליות לקרוא. מאוד ידידותי לקוראים.
 • corneliuslockma
  מאמר זה עזר לי לסיים פרויקט שהתחלתי בו. זה אפשר לי לדעת איך לסיים את התלבושת שלי שלב אחר שלב בשיטות המועילות שלך שתכננת ביותר.
 • tyralakin
  זה מציע שיטה צעד אחר צעד ברור לאיתור והערכה של עורכי דין. תודה.
 • adrianbennett
  לאחר שקראתי את המאמר השלם כיצד להעסיק עו"ד טוב ולעשות את השאלות, אני יודע עכשיו מה אני מחפש ולחפש עו"ד. הסברי העמלות היו טובים.
 • esaunders
  הצעדים להזמנת עורך דין היו ישירים ולעניין. מאוד אינפורמטיבי.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail