כיצד לשלם עלויות צו קפיות שאינך יכול להרשות לעצמך?

תובע שיש לו פסק דין שלא שולם נגדך בדרך כלל יתחיל בקבלת צו קפיאס מבית המשפט
תובע שיש לו פסק דין שלא שולם נגדך בדרך כלל יתחיל בקבלת צו קפיאס מבית המשפט.

צו קפיאס הוא צו שבית משפט יתן אם כבר איבדת החלטת בית משפט, חייבת כסף לתובע ולא הצלחת לבצע עליו תשלומים. התובע יכול לפנות לבית המשפט, להשיג פסק דין שאתה בזלזול ולקבל צו קפיאס על עצירתך. כדי להימנע מכך, עליך לשלם לתובע את החיובים או האגרות שאתה חייב. אם אינך יכול להרשות לעצמך לבצע תשלום מיידי, יש לך כמה אפשרויות לפתור את הבעיה. ייתכן שתוכל ללוות או לתכנן תוכנית תשלום עם התובע. לבסוף, בנסיבות קיצוניות, ייתכן שתוכל להגיש פשיטת רגל בכדי לפטר את החוב.

שיטה 1 מתוך 3: ללוות את הכסף הדרוש לך

 1. 1
  פנה לחבר או קרוב משפחה בכסף. אם אין ברשותך הכספים הזמינים לתשלום העמלות שאתה חייב בגין צו הקפיאס, ייתכן שתוכל ללוות אותו. הדרך הקלה ביותר ללוות תהיה הלוואה אישית מחבר או קרוב משפחה. אם אתה מכיר אנשים שיכולים להרשות לעצמם את הסכום המדובר, פנה אליהם לבקש הלוואה. יתכן שתצטרך להציע כמות קטנה של ריבית. אתה צריך להיות קצת ציפייה להיות מסוגל להחזיר את ההלוואה די מהר.
  • כדי להימנע מבעיות במס הכנסה, עליכם לכתוב את תנאי ההלוואה בכתב. עבור הלוואות לטווח קצר, בריבית של% בין 0,7% ו 4 שיידרש.
 2. 2
  בקש מתנה ממישהו שיכול. אנשים רשאים לעשות מתנות של עד 9700 € בכל שנה מבלי לשלם מס מתנה על הכסף. אמנם יכולתך למצוא מישהו שמוכן לתת לך את הכסף הרב הזה עשויה להיות מוגבלת, אך זו אפשרות לשקול, אשר נמנעת מתוצאות מס ויכולה לעזור לך לצאת מהבעיות המיידיות שלך בצו הקפיאס.
 3. 3
  קח "חלוקה קשה" מחיסכון הפנסיה שלך. אם בניתם חיסכון כלשהו בחשבון הפרישה, ייתכן שתוכלו להשתמש בחלק מהכסף הזה כדי לשלם את דמי הקאפי. בדרך כלל, כסף בחשבון פרישה חייב להישאר שם עד שתגיע לגיל 59,5 שנים. עם זאת, אם תוכל להוכיח צורך מצוקה, ייתכן שתוכל למשוך את הכספים שאתה זקוק להם.
  • לקבלת חלוקת מצוקה, פנה אל האדם במקום העבודה שלך או אל הבנק שמנהל את חשבונך. אותו אדם יוכל לספק לך את הניירת הנדרשת ואת התנאים הנדרשים לצורך משיכות כאלה.
  • IRS קובע מגבלות מסוימות על משיכות מצוקה. אתה רשאי למשוך את הסכום שאתה זקוק לו בלבד, והמשיכה חייבת להיות כדי לספק צורך פיננסי מיידי וכבד. הסכום שתמשוך יהיה חייב במס הכנסה וקנס מס נוסף בשיעור 10%. עם זאת, כדי להימנע מהאשמות נוספות של ביזוי בית משפט ואגרות משפט נוספות ועונשים על צו הקפיאס, זה עשוי להיות כדאי.
להשיג פסק דין שאתה בזלזול ולקבל צו קפיאס על עצירתך
התובע יכול לפנות לבית המשפט, להשיג פסק דין שאתה בזלזול ולקבל צו קפיאס על עצירתך.

שיטה 2 מתוך 3: עבדו תוכנית תשלומים עם התובע

 1. 1
  קבל מכתב קפיאס מהתובע. תובע שיש לו פסק דין שלא שולם נגדך בדרך כלל יתחיל בקבלת צו קפיאס מבית המשפט. צו זה זה תקף בדרך כלל עד שנה (החוקים המקומיים שלכם עשויים להיות שונים). בתוך פרק זמן זה, התובע רשאי לבחור לשלוח לך העתק של הצו בדואר ובו מכתב הדורש תשלום. סוג זה של מכתבים מכונה אות קפיאס. זה נותן לך אפשרות לארגן את התשלום מבלי להורות לבית המשפט.
 2. 2
  צרו קשר עם התובע בהצעת תשלום. כאשר תובע שולח לך מכתב קפיאס, המטרה העיקרית היא לגבות כסף, יותר מאשר להורות לך לבית משפט. אם תוכל לספק לתובע את היכולת להחזיר, אולי בפרק זמן קצר, ייתכן שתוכל למנוע מהתובע לנקוט בפעולות נוספות נגדך.
  • שלח הצעה בכתב עם פרטי יכולת התשלום שלך. כלול את העיתוי ואת סכומי התשלומים. כדי לעודד את התובע לקבל את הצעתך, עליך לבצע את התשלומים גדולים ככל שאתה יכול להרשות לעצמך, תוך פרק זמן קצר ככל שתוכל לנהל.
 3. 3
  בקש מהתובע לחתום על הסכם בכתב. אם התובע מקבל את הצעתך לבצע תשלומים לאורך זמן, עליך ליצור הסכם תשלום בכתב ולגרום לתובע לחתום. הסכם חתום זה ימנע מהתובע שריף יעצור אותך, לפחות במהלך תקופת ההסכם. אם בעוד שההסכם עדיין בתוקף, שריף אכן מופיע, עליכם להמציא את ההסכם להגנתכם.
  • הסכם לתשלום לא צריך להיות פורמלי מדי. משהו פשוט מאוד יכול להיות תקף, כל עוד הוא מכיל את תנאי ההסכם שלך ויש לו חתימות של שני הצדדים. לדוגמה, אתה יכול לכתוב משהו כמו, "ג'ון סמית ', הנתבע, מסכים לשלם ל- Able Baker, התובע, את הסכום הכולל של 1490 € התשלומים יבוצעו במרווחים שבועיים של 75 €, המגיעים בכל שבת, החל מה -1 באוקטובר 2016, ונמשך עד 11 בפברואר 2017. " ואז כל צד יחתום על ההסכם.
 4. 4
  עמד בתנאים של תוכנית התשלומים שלך. אם ברצונך להימנע ממעצר על צו הקפיאס, תצטרך לעמוד בתנאי כל התוכנית שתציע לתובע. לדוגמה, אם תציע את ההצעה שתוארה לעיל, לתשלומים שבועיים של 75 €, תצטרך לוודא שאתה יכול להרשות לעצמך סכום זה. מכיוון שתוכנית תשלומים כזו אינה כוללת את בית המשפט או המשטרה באופן ישיר, יתכן שתוכלו לפנות לתובע אם אי פעם תזדקקו לתקופת חסד קלה לכל תשלום.
אם אין ברשותך הכספים הזמינים לתשלום העמלות שאתה חייב בגין צו הקפיאס
אם אין ברשותך הכספים הזמינים לתשלום העמלות שאתה חייב בגין צו הקפיאס, ייתכן שתוכל ללוות אותו.

שיטה 3 מתוך 3: השתמש בפשיטת רגל כדי למלא את החובה

 1. 1
  שוחח עם עורך דין לפשיטת רגל לבדיקת הכספים שלך. אם הסכום שאתה חייב הוא באמת יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך, במיוחד לאור התחייבויות אחרות שיש לך, אתה יכול לשקול להגיש פשיטת רגל. פשיטת רגל היא הליך משפטי שממלא את חובותיך לשלם חובות מסוימים. כדי להיות זכאי לפשיטת רגל, יהיה עליך להוכיח כי סך החובות שלך עולה על סך הנכסים שלך, למעט כמה יוצאים מן הכלל. עורך דין לפשיטת רגל או יועץ פיננסי יוכל לעזור לך בבדיקה זו.
 2. 2
  קבע אם פסק הדין ניתן להסרה. לא כל החובות ניתנים לפירוק בפשיטת רגל. תרצה לבדוק עם עורך הדין שלך אם ניתן לממש את חובתך כלפי התובע. ברוב המקרים, סכום פסק הדין עצמו לא ניתן לפירוק, אך סכום האגרות הנוספות או הוצאות המשפט הכלולות בפסק הדין לא יכול להיות.
  • ייתכן שחלק מסוגי חובות אחרים אינם ניתנים לפירוק. אם פסק הדין נגדך היה כתוצאה מפגיעה מכוונת (תקיפה) שגרמת או בגין חוב שנגרם ממירמה מצידך, יתכן שהתובע יוכל לקבל פסק דין מבית המשפט לפשיטת רגל שאתה עדיין חייב את הכסף.
 3. 3
  הכן והגיש עתירת פשיטת רגל. במקרה פשיטת רגל מתחיל עם הגשת עתירת פשיטת רגל. העתירה עצמה היא עמוד יחיד, אך יחד איתה קבוצות של מסמכים המכונים לוחות הזמנים של פשיטת הרגל. אלה מדווחים על כל הנכסים וההתחייבויות שלך לבית המשפט ולנושים שלך. אתה יכול להשיג עותקים של הניירת גם מעורך הדין שלך, ממשרד פקידת פשיטת הרגל, או באופן מקוון.
  • הטפסים שאתה זקוק להם זמינים באתר www.uscourts.gov, על ידי קישור ל"שירותים וטפסים "ואז" טפסי פשיטת רגל ".
  • עליך להתייעץ עם עורך דין לקבלת עזרה בהשלמת עתירת פשיטת הרגל ולוחות הזמנים. בתחומים רבים ניתן למצוא עורכי דין לפשיטת רגל אשר יציעו את שירותיהם בתשלום אחיד נמוך.
  כדי להימנע מהאשמות נוספות של ביזוי בית משפט ואגרות משפט נוספות ועונשים על צו הקפיאס
  עם זאת, כדי להימנע מהאשמות נוספות של ביזוי בית משפט ואגרות משפט נוספות ועונשים על צו הקפיאס, זה עשוי להיות כדאי.
 4. 4
  דווח לתובע שלך על "השהייה האוטומטית". מיד עם הגשת בקשת פשיטת הרגל אתה מקבל סוג של הגנה המכונה "השהייה האוטומטית". זהו צו משפטי שעל כל מאמצי הגבייה נגדך להפסיק באופן מיידי. אם התובע ינסה ליצור איתך קשר לתשלום, או אם שריף יגיע לעצור אותך בצו הקפיאסות, עליך להמציא העתק של בקשת פשיטת הרגל ולהודיע לתובע או לשריף על הגנת השהייה האוטומטית.
 5. 5
  השג את שחרורך מפשיטת רגל. אם אתה מציית לכל הדרישות של בית המשפט לפשיטת רגל, אתה אמור לקבל את ההתחייבויות שלך באופן רשמי תוך כחצי שנה. ברוב המקרים תידרש להשתתף בפגישה אחת עם נאמן פשיטת רגל, המכונה "פגישת נושים" או "פגישת 341". באותה פגישה הנאמן יבדוק את הניירת שלך ועשוי לשאול אותך שאלות לגבי הנכסים והחובות שלך. אם אין סיבוכים יוצאי דופן, המקרה שלך ייפטר תוך מספר חודשים.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail