איך להתעשר?

אין דרך מובטחת אחת להתעשר. עבור רוב האנשים, הדרך הטובה ביותר לבניית עושר נשענת על שילוב של הרחבת פוטנציאל ההשתכרות שלך, הוצאות נבונות, הימנעות מחובות, חיסכון בכסף והשקעה בזהירות. להתעשר מתחיל להרוויח כסף טוב. אתה יכול לעשות זאת בדרכים רבות: ללכת לבית ספר, לקבל השכלה גבוהה ולהצטרף למקצוע בעל שכר גבוה; מתקדמים במקצועות מקצועיים; או פתיחת עסק קטן מצליח; בין השאר. הימנע מחובות במידת האפשר, במיוחד חובות כרטיסי אשראי, הנושאים ריבית גבוהה. אם יש לך כרטיס אשראי או חוב אחר בריבית גבוהה, שלם אותו ברגע שאתה יכול. כשאתה בונה את ההכנסה שלך, התמקד בחיסכון כסף על ידי חיים בתוך האמצעים שלך, הוצאת כספיך בזהירות וחסכון ככל שתוכל.הכנס חלק מההכנסות שלך לחיסכון וההשקעות שלך לפני שאתה מוציא אותו על דברים אחרים. 401k, IRA או תוכניות השקעה אחרות המועילות במס הן גם דרך טובה להרוויח עושר לטווח ארוך, במיוחד אם המעסיק שלך מציע תרומות תואמות. נצלו את ההשקעות שלכם בצורה הטובה ביותר על ידי השקעה בקרנות עמלות נמוכות רחבות, כמו קרנות מדד S&P 500, או קרנות פרישה ממוקדות המשקיעות בתיק רחב ומתאימות את יתרת המניות ואג"ח לאורך זמן כדי למקסם את התשואה כשאתה צעיר. והגן על הנכסים שלך ככל שאתה מתבגר. אמנם אין ערובה לכך שדרך כלשהי תעשה אותך עשירה, אך על ידי ביצוע צעדים אלה, תהיה לך במצב הטוב ביותר להתעשר ולקבל עצמאות כלכלית.או תוכניות השקעה אחרות בעלות הטבה במס הן גם דרך טובה להרוויח עושר לטווח ארוך, במיוחד אם המעסיק שלך מציע תרומות תואמות. נצלו את ההשקעות שלכם בצורה הטובה ביותר על ידי השקעה בקרנות עמלות נמוכות רחבות, כמו קרנות מדד S&P 500, או קרנות פרישה ממוקדות המשקיעות בתיק רחב ומתאימות את יתרת המניות ואג"ח לאורך זמן כדי למקסם את התשואה כשאתה צעיר. והגן על הנכסים שלך ככל שאתה מתבגר. אמנם אין ערובה לכך שדרך כלשהי תעשה אותך עשירה, אך על ידי ביצוע צעדים אלה, תהיה לך במצב הטוב ביותר להתעשר ולקבל עצמאות כלכלית.או תוכניות השקעה אחרות בעלות הטבה במס הן גם דרך טובה להרוויח עושר לטווח ארוך, במיוחד אם המעסיק שלך מציע תרומות תואמות. נצלו את ההשקעות שלכם בצורה הטובה ביותר על ידי השקעה בקרנות עמלות נמוכות רחבות, כמו קרנות מדד S&P 500, או קרנות פרישה ממוקדות המשקיעות בתיק רחב ומתאימות את יתרת המניות ואג"ח לאורך זמן כדי למקסם את התשואה כשאתה צעיר. והגן על הנכסים שלך ככל שאתה מתבגר. אמנם אין ערובה לכך שדרך כלשהי תעשה אותך עשירה, אך על ידי ביצוע צעדים אלה, תהיה לך במצב הטוב ביותר להתעשר ולקבל עצמאות כלכלית.או קרנות פרישה ממוקדות המשקיעות בתיק רחב ומתאימות את יתרת המניות ואג"ח לאורך זמן כדי למקסם את התשואה כאשר אתה צעיר ולהגן על הנכסים שלך ככל שאתה מתבגר. אמנם אין ערובה לכך שדרך כלשהי תעשה אותך עשירה, אך על ידי ביצוע צעדים אלה, תהיה לך במצב הטוב ביותר להתעשר ולקבל עצמאות כלכלית.או קרנות פרישה ממוקדות המשקיעות בתיק רחב ומתאימות את יתרת המניות ואג"ח לאורך זמן כדי למקסם את התשואה כאשר אתה צעיר ולהגן על הנכסים שלך ככל שאתה מתבגר. אמנם אין ערובה לכך שדרך כלשהי תעשה אותך עשירה, אך על ידי ביצוע צעדים אלה, תהיה לך במצב הטוב ביותר להתעשר ולקבל עצמאות כלכלית. לקבלת טיפים נוספים, כולל כיצד להתעשר על ידי הקטנת הוצאות המחיה שלך, המשך לקרוא!

קשה להתעשר, אבל קשה עוד יותר להישאר עשירים
קשה להתעשר, אבל קשה עוד יותר להישאר עשירים.

עושר: כמעט כולם רוצים את זה, אך מעטים האנשים שבאמת יודעים מה עליהם לעשות על מנת להשיג זאת. להתעשר נדרש שילוב של מזל, מיומנות וסבלנות. כדי להתעשר, תצטרך לשים את עצמך בדרך שמובילה לקריירה מעשירה כספית, ואז לטפל בכסף שאתה מרוויח בחוכמה על ידי השקעה בו, שמירתו והפחתת הוצאות המחיה שלך. להתעשר זה לא קל, אבל עם מעט התמדה וקבלת החלטות מיומנות, זה בהחלט אפשרי.

שיטה 1 מתוך 5: השקעה

 1. 1
  שים כסף בשוק המניות. השקיעו כסף במניות, איגרות חוב או כלי השקעה אחרים שיעניקו לכם החזר השקעה שנתי (ROI) מספיק גדול כדי לקיים אתכם בפנסיה. לדוגמה, אם יש לך מיליון דולר מושקעים ואתה מקבל החזר ROI אמין על 7%, זה 52200 € לשנה, פחות אינפלציה.
  • אל תתפתו לסוחרי יום שאומרים לכם שקל להרוויח כסף מהיר. קנייה ומכירה של עשרות מניות מדי יום היא למעשה הימורים. אם אתה מבצע עסקאות גרועות - וזה קל להפליא לעשות זאת - אתה יכול להפסיד הרבה כסף. זו לא דרך טובה להתעשר.
  • במקום זאת, למד להשקיע לטווח הארוך. בחרו מניות טובות עם יסודות איתנים ומנהיגות מצוינת בענפים שמתוכננים לצמיחה עתידית. ואז תן למניות שלך לשבת. אל תעשו עם זה כלום. תן לזה להתמודד עם העליות והירידות. אם אתה משקיע בחוכמה, כדאי שתצליח מאוד לאורך זמן.
 2. 2
  חסוך כסף לפנסיה. המשך לשמור. נראה כי פחות אנשים חוסכים מספיק לפנסיה. יש המרגישים שלעולם לא יוכלו לפרוש. נצל את התוכניות הפנסיוניות הנדחות ממס כגון IRA ו 401K. הטיפול במס שהם מגלמים יעזור לך לחסוך מהר יותר לפנסיה.
  • אל תשים את כל אמונך בביטוח הלאומי. אמנם זה הימור טוב שהביטוח הלאומי ימשיך לעבוד במשך כ -20 השנים הבאות, אך נתונים מסוימים מצביעים על כך שאם הקונגרס לא ישנה את המערכת באופן קיצוני - על ידי העלאת מיסים או הפחתת הטבות - הביטוח הלאומי לא יהיה זמין ב צורתו הנוכחית. אולם סביר להניח כי הקונגרס יפעל ל"תיקון "הביטוח הלאומי. בכל מקרה, ביטוח לאומי מעולם לא תוכנן להיות המשאב היחיד לגמלאים בשנותיהם המאוחרות יותר. זה חשוב כל כך שתחסוך ותשקיע לעתיד.
  • השקיעו ב- IRA רוט. IRA של רוט הוא חשבון פרישה שאנשים עובדים בו יכולים לתרום סכום שנתי של 4100 €, ואז הכסף מושקע ויוצר ריבית דריבית. אם אתה ממתין לגיל הפרישה בכדי להוציא כסף מרשות ה- IRA של רוט שלך, הכסף שאתה מושך אינו ממוס, מכיוון שהוא היה ממוס בזמן שהרווחת אותו לראשונה.
  • תרום לחשבון 401 (k). זהו חשבון שהקים המעסיק שלך ובו ניתן להשקיע תרומות במס. המעסיק שלך עשוי לבחור להתאים את כל התרומות שלך או את חלקן. זה כנראה הדבר הכי קרוב שתגיעו ל"כסף חינם "בחייכם! לתרום לפחות מספיק כדי לנצל את המשחק בצורה מלאה.
 3. 3
  השקיעו בנדל"ן. נכסים יציבים יחסית כמו נכסים מניבים, או קרקע לפיתוח פוטנציאל בתוך אזור גובר בהתמדה הוא דרך טובה עושר לבנות. כמו בכל השקעה, אין ערבויות. עם זאת, אנשים רבים הצליחו די טוב עם נדל"ן. השקעות כאלה עשויות להעריך ערך לאורך זמן. לדוגמא, יש אנשים שחושבים שדירה במנהטן כמעט מובטחת שתעלה בערכה בכל תקופה של חמש שנים.
 4. 4
  השקיעו את זמנכם. לדוגמא, אולי תרצה שיהיה לך זמן פנוי, אז אתה נותן לעצמך כמה שעות ביום לא לעשות כלום. אבל אם היית משקיע שעות ספורות בכדי להתעשר, תוכל לעבוד על כך שיש לך 20 שנות פנאי (24 שעות ביממה!) עם פרישה מוקדמת. על מה אתה יכול לוותר עכשיו בתמורה להיות עשיר אחר כך? יועץ ההשקעות דייב רמזי אוהב לומר לקהל הרדיו שלו: "חי כמו אף אחד אחר היום כדי שתוכל לחיות כמו אף אחד אחר מחר."
 5. 5
  הימנע מרכישות העלולות לפחת במהירות. הוצאה של 37300 אירו על מכונית נחשבת לפעמים לבזבוז מכיוון שסביר להניח שהיא לא תהיה שווה מחצית כל כך הרבה בתוך חמש שנים, ללא קשר לכמות העבודה שאתה משקיע בה. ברגע שאתה נוהג במכונית חדשה מהמגרש, היא פוחתת בערך 20% -25% בערכה וממשיכה לעשות זאת בכל שנה בבעלותך. זה הופך את רכישת הרכב להחלטה פיננסית חשובה מאוד.
 6. 6
  אל תבזבז כסף על דברים טיפשים. זה מספיק קשה להתפרנס. אבל קשה ו כואב כאשר הדברים שאתה מוציא מזומנים שהרווחת הקשים על הם חורים שחורים פיננסיים. הערך מחדש את הדברים שאתה מוציא עליהם כסף. נסו להבין האם הם באמת "שווים את זה". להלן כמה דברים שאתה כנראה לא רוצה להוציא עליהם כל כך הרבה כסף אם אתה מתכנן להתעשר:
  • בתי קזינו וכרטיסי לוטו. מעטים ברי המזל מרוויחים כסף. כולנו מאבדים את זה.
  • חסרונות כמו סיגריות. מעשנים כבדים יכולים רק לראות את הכסף שלהם עולה בעשן.
  • סימונים ענקיים כמו ממתקים בבית הקולנוע או שתייה במועדון.
  • דוכני שיזוף וניתוחים פלסטיים. אתה יכול לחלות בסרטן העור בחינם אם תרצה. והאם עבודות אף והזרקת בוטוקס נראות טוב כמו שהובטח? למד כיצד להזדקן בחן! אתה לא היחיד שמתבגר.
  • כרטיסי טיסה מהשורה הראשונה. מה אתה מקבל תמורת 750 יורו נוספים? מגבת חמה ועוד 10 ס"מ (10,2 ס"מ) של מקום לרגליים? השקיעו את הכסף הזה במקום לזרוק אותו.
 7. 7
  הישאר עשיר. קשה להתעשר, אבל קשה עוד יותר להישאר עשירים. העושר שלך תמיד יושפע מהשוק, ולשוק יש עליות וירידות. אם יהיה לך יותר מדי נוח כשהזמנים טובים, תוכל במהירות לרדת למצב הראשון כאשר השוק יגיע לשפל. אם אתה מקבל קידום או העלאה, או אם החזר ה- ROI שלך עולה באחוזים, אל תוציא את התוספת. שמור אותו כאשר העסק איטי וההחזר על ההשקעה שלך יורד בשתי נקודות אחוז.
איך אני מתעשר בתשע
איך אני מתעשר בתשע?

שיטה 2 מתוך 5: העשרה דרך קריירה

 1. 1
  אקסל אקדמי. בין אם מדובר במכללה ארבע-שנתית או בהכשרה מקצועית, יש אנשים מצליחים שעושים השתלמות מעבר לתיכון. בשלבים המוקדמים של הקריירה, למעסיקים שלך אין כמעט מי שיפוט אותך מלבד הרקע החינוכי שלך. ציונים גבוהים בדרך כלל מובילים למשכורות גבוהות יותר.
 2. 2
  בחר את המקצוע הנכון. עיין בסקרי שכר המעידים על הכנסות שנתיות ממוצעות למקצועות ספציפיים. הסיכויים שלך להתעשר פוחתים אם אתה עוסק בקריירה בהוראה לעומת קריירה במימון. הנה כמה מהעבודות המשתלמות ביותר באירופה:
  • רופאים ומנתחים. רופאים המרדימים מרוויחים 149000 € + בשנה.
  • מהנדסי נפט. מהנדסים שעובדים עם חברות גז ונפט יכולים להתפרנס טוב מאוד. ברוב המקרים הם מרוויחים מעל 101,000 € לשנה.
  • עורכי דין. עורכי דין מגיעים רק מעל 97000 € לשנה, מה שהופך את זה לתחום מכניס אם אתה יכול להשקיע את הזמן.
  • מנהלי IT ומהנדסי תוכנה. אם אתה טוב בתכנות ושורץ במחשבים, שקול את התחום הפיצוי הזה. מנהלי IT מרוויחים באופן קבוע 93300 € לשנה.
 3. 3
  בחר את המיקום הנכון. לך לאן שהמשרות הטובות. אם אתה רוצה לרדוף אחר מימון, למשל, יש הרבה יותר הזדמנויות בערים הגדולות מאשר באזורים כפריים ומאוכלסים. אם אתה רוצה לבנות סטארט-אפ, סביר להניח שתרצה לשקול ללכת לעמק הסיליקון. אם אתה רוצה לעשות את זה גדול בתעשיית הבידור, סע לוס אנג'לס או ניו יורק.
 4. 4
  קבל עבודה ברמת כניסה ותעבוד בדרך שלך למעלה. שחק את משחק המספרים. הגישו מועמדות למקומות רבים והעמידו עצמכם להרבה ראיונות. כשאתה מקבל את העבודה שלך, היצמד אליו וקבל את החוויה שאתה צריך כדי להתקדם.
 5. 5
  החלף עבודה ומעסיק. לאחר שקיבלתם קצת ניסיון, שקול למצוא עבודה חדשה. על ידי שינוי הסביבה שלך, אתה יכול להגדיל את השכר שלך ולחוות תרבויות ארגוניות שונות. אל תפחדו לעשות זאת מספר פעמים. אם אתה עובד מוערך, סביר להניח שהחברה הנוכחית שלך עשויה להציע לך העלאה או הטבות אחרות אם הם יודעים שאתה מסתכל לעזוב.
האם יש דרך שבה אוכל להתעשר ולהרוויח כסף באינטרנט
האם יש דרך שבה אוכל להתעשר ולהרוויח כסף באינטרנט?

שיטה 3 מתוך 5: צמצום הוצאות המחיה

 1. 1
  נסה קופונים קיצוניים. זו אחת הרגשות הטובים בעולם כאשר אתה יכול לקבל תשלום עבור לקחת דברים הביתה שאתה משתמש בהם באופן קבוע. אם אתה עושה את זה נכון, אתה באמת יכול לקבל תשלום עבור קופון. במקרה הגרוע, תוכלו לחסוך כמה דולרים נוספים שתוכלו לתחוב ליום גשום. במקרה הטוב, תקבל טונות של דברים בחינם ותהיה עשיר יותר בתהליך.
 2. 2
  קנה בכמויות גדולות. זו לא הדרך הקלה ביותר לקנות, אך בדרך כלל היא היעילה ביותר. אם אתה יכול ללוות או לקנות חברות לקמעונאי בתפזורת כמו Costco, זה יכול להיות הגיוני כלכלי. במקרים מסוימים תוכלו למצוא מוצרים המותגים למכירה בהנחות רציניות.
  • אם אתם רעבים ואתם אוהבים עוף, קנו ארבע פרגיות מבושלות מראש בקוסטקו בסוף היום, כשהן יוצאות למכירה. לפעמים הם יירדו מ- 3,70 € כל אחד ל- 1,90 € כל אחד, כלומר תקבלו לפחות עשר ארוחות דשנות במחיר של כ- 0,70 € כל אחד! הקפיאו תרנגולות שאינכם אוכלים מיד.
 3. 3
  למד אוכלים יכולים. עד 40% מהמזון באירופה הולך לבזבז לפני שהוא נאכל אי פעם. אפרסקים עסיסיים, אוכמניות ואפילו בשרים ניתנים לשימור ולאחסון לצריכה מאוחר יותר. היה חכם לגבי האוכל שאתה קונה. ממש לאכול את זה. אוכל מבוזבז הוא כסף מבוזבז.
 4. 4
  צמצם את חשבונות השירות שלך. חשמל, גז ושירותים אחרים יכולים להשפיע עמוקות על התקציב החודשי שלך אם תאפשר להם. אז אל. היו חכמים לגבי דרכים לשמור על קור רוח בבית בקיץ וחם בחורף. אתה יכול אפילו לשקול השקעה או בנייה של פאנלים סולאריים כדי לתעל את האנרגיה הטבעית של השמש לחשמל. שמור על שירות השירותים שלך נמוך וצפה בכסף שאתה חוסך מתחיל לעלות.
 5. 5
  קבל ביקורת אנרגיה ביתית. זה יאפשר לך לגלות כמה דולרים מחלחלים מהבית שלך בצורה של אנרגיה אבודה.
  • אתה יכול לבצע ביקורת אנרגיה משלך אם אתה טיפוס חרוץ, אך אל תהסס להזמין איש מקצוע שיסיים עבורך את הביקורת. זה אמור לעלות בין 220 € ל -370 €, וזה לא זול, אבל זה יכול לעזור לכם לחסוך הרבה יותר מזה לאורך זמן (במיוחד אם תחליטו לבודד את הבית מחדש).
 6. 6
  לך לצוד או לחפש מזון. יתכן שתצטרך להשקיע בציוד ובהיתרים, אך אם כבר יש לך אלה, זו דרך זולה להשיג אוכל משלך. אם אתה נגד את הריגת בעלי חיים באופן מוסרי, די קל לחפש מזון, תלוי היכן אתה גר. רק דאגו למזון רק למאכל שמקורו ותכונותיו אתם בטוחים. לחלות או להרעיל זה אף פעם לא כיף.
האם אוכל להתעשר רק על ידי חיסכון זה לא סביר
האם אוכל להתעשר רק על ידי חיסכון זה לא סביר, אבל חיסכון הוא התחלה טובה.

שיטה 4 מתוך 5: חיסכון בכסף

 1. 1
  שלם לעצמך קודם. המשמעות היא שלפני שאתם הולכים לפוצץ את המשכורת על זוג נעליים חדש או על מועדון גולף שאינכם זקוקים לו, שימו כסף בצד בחשבון שלא נוגעים בו. עשה זאת בכל פעם שאתה מקבל תשלום וצפה בחשבונך גדל.
 2. 2
  ערכו תקציב (ויצמדו אליו). צור תקציב חודשי המכסה את כל ההוצאות הבסיסיות שלך ומשאיר קצת כסף "כיפי" בצד. עמידה בתקציב שלך וחיסכון של קצת כסף לפחות בכל חודש היא דרך טובה להניח את הבסיס למאמציך להתעשר.
 3. 3
  שדרג לאחור את המכונית והבית שלך. האם אתה יכול להסתפק בדירה במקום בבית, או שיש לך שותפים במקום במקום שלך? האם אתה יכול לקנות מכונית משומשת במקום מכונית חדשה ולהשתמש בה במשורה יותר? כל אלה דרכים לחסוך טונות של כסף בכל חודש.
 4. 4
  קיצצו בהוצאות. בדוק את הדרכים בהן אתה מוציא כסף בצורה קלילה וחושב מחדש על הכל. לדוגמא, הימנע מללכת לסטארבקס כל בוקר. 3 € זה שאתה מוציא על קפה מעצבים בכל בוקר מסתכם ב 21 € לשבוע, או 1090 € במהלך שנה!
 5. 5
  עקוב אחר ההוצאות שלך. כדי לעודד את היעילות שלך בקיצוץ בהוצאות שלך, חשוב לעקוב אחרין. בחר אחד מיישומי מעקב ההוצאות הרבים שיש בסביבה, כמו מאהב כסף או מנטה, והקליט כל אגורה שנכנסת ויוצאת מהארנק שלך. לאחר 3 חודשים בערך, אתה אמור להיות מסוגל לדעת לאן רוב הכסף שלך הולך ומה אתה יכול לעשות בשביל זה.
 6. 6
  הוצא את החזר המס שלך בחוכמה. בשנת 2007, החזר המס האירופי הממוצע היה 2040 € זה הרבה כסף! האם אתה יכול להשתמש בכסף הזה כדי לשלם חובות או ליצור קרן חירום במקום לפוצץ אותה על משהו שיאבד מחצית מערכו בשנייה שאתה קונה אותו? אם תשקיע כמעט 2240 אירו בחוכמה, זה יכול להיות שווה פי עשרה באותה שנים.
 7. 7
  נפרד מכרטיס האשראי שלך. האם ידעת שאנשים שמשתמשים בכרטיסי אשראי לרכישות מוציאים יותר כסף מאשר אנשים שמשתמשים במזומן? הסיבה לכך היא פרידה עם מזומנים מכאיבה. השימוש בכרטיס אשראי אינו נושא כל כך עוקץ. אם אתה יכול, התגרש מכרטיס האשראי שלך ותראה איך זה מרגיש לשלם במזומן. סביר להניח שבסופו של דבר תחסכו עומס כסף.
  • אם אתה כן מתחזק כרטיס אשראי, עשה דברים כדי להפחית את ההוצאות. נסו לשלם את היתרה המלאה בכל חודש ובזמן. התוצאה היא אשראי ללא ריבית. לכל הפחות, בצע את התשלום המינימלי החודשי לפני תאריך היעד, כדי למנוע עמלה מאוחרת.

שיטה 5 מתוך 5: חופשי למשכנתא

 1. 1
  מימן מחדש את המשכנתא הביתית שלך. מחזר מימון לשיעור נמוך יותר או להלוואה ל -15 שנה במקום הלוואה ל -30 שנה. בדרך זו אתה משלם רק כמה מאות דולרים נוספים לחודש, אך תחסוך לעצמך הרבה יותר מזה בריבית כוללת.
  • לדוגמא, משכנתא של 149,000 € על הלוואה ל -30 שנה תעלה לך עוד 139,000 € בתשלומי ריבית, כך שאתה משלם בפועל סך של 288000 € במהלך 30 שנה. מצד שני, אם אתה מוכן לשלם כמה מאות דולרים נוספים בחודש (לדוגמא, 260 €) על ידי מימון מחדש להלוואה ל -15 שנים (בדרך כלל בריבית נמוכה יותר), תוכל לשלם את המשכנתא שלך רק 15 שנה, והחלק הכי טוב הוא שתחסוך לעצמך ריבית אדירה של 92300 €. זה כסף בכיס שלך. שוחח עם קצין הלוואות על האפשרויות שלך.
זו לא דרך טובה להתעשר
זו לא דרך טובה להתעשר.

טיפים

 • קנו רק את מה שאתם צריכים, ולא את מה שאתם רוצים. בחר בחירות זהירות.
 • כתוב את כל הדברים שאתה קונה ואת כל המחירים, וראה לאן הכסף שלך הולך. לעתים קרובות כשאנשים עושים זאת, הם נדהמים ללמוד בדיוק כיצד הם מוציאים את כספם.
 • בעל הכנסה אחת יותר במשפחה יעזור לך להבטיח את מצבך הכלכלי טוב יותר מאשר להיות רק אחד.
 • חפש כל הזדמנות להרוויח כסף. למכור פריטים שאינך משתמש בהם יותר, קטן ככל שיהיה.
 • שמור על רישום האשראי שלך נקי. ציון אשראי נמוך יקשה על זכאות להלוואות או מסגרת אשראי.
 • נסו לבשל בבית ולעשות את המטלות היומיומיות בעצמכם. הימנעות משירותים מקצועיים כמו כביסה ועזרה ביתית יכולה לחסוך לך הרבה כסף.
 • הלוואת כסף מקובלת כאשר היא תשמש לרכישת נכסים מניבים.
 • לפעמים צריך להוציא כסף כדי להרוויח כסף.
 • כל לילה לפני שאתה הולך לישון, רוקן את כל החלופה הרזרבית שלך (מטבעות במיוחד) לצנצנת. לאחר כשנה בערך, ייתכן שיהיה לך לפחות 110 € במטבעות. מעת לעת להפקיד את הכסף הזה לחיסכון.
 • אין דבר כזה כסף בחינם אלא אם כן אתה יורש אותו, וגם אז אתה חייב להתמודד עם זה בחוכמה או שתאבד גם את זה. היוצא מן הכלל הנוסף הוא התאמת המעסיק עבור ה- IRA שלך או 401K, כאמור לעיל.
 • חקור מספיק על כל הרעיונות העסקיים שאתה נמשך אליהם לפני שתתחיל.
 • הקיפו את עצמכם במיליונרים מתוצרת עצמית. קבל את כל המידע שאתה יכול על האופן שבו אנשים עשירים התחילו להרוויח כסף גדול ומה הם עושים כדי לשמור על עושרם.
 • אם כסף שורף חור בכיס למשהו ספציפי (מכונית חדשה, כאשר הדגם הנוכחי שלך עובד בסדר), הכריח את עצמך לחכות חודש לפני הקנייה. בקש מבן משפחה או מחבר מהימן מאוד להחזיק את כספך עבורך אם זה כל כך הרבה פיתוי. הקדש זמן לשקול העלות האמיתית של מה שאתה רוצה לקנות, היתרונות והחסרונות, כמה זה יחזיר אותך בשאיפותיך לעומת הסיפוק המיידי, וכיצד ניתן להשתמש בכסף הזה בצורה טובה יותר.
 • אם אתה בעל עסק, שמור על הוצאותיך האישיות נמוכות ככל האפשר והשקיע מחדש בחברה שלך עד שתהיה עצמאי כלכלית. בינתיים תרם לקרן חירום בהיקף של כשישה חודשי הוצאות מחיה. שים סכום זה בחשבון חיסכון, בחשבון שוק הכסף או בתקליטור לטווח קצר מאוד.
 • לעמוד בפיתוי לקנות סחורה יקרה. פריטים זולים יותר יכולים להיות איכותיים, ושמירה על שליטה הדוקה בארנק תמיד תשתלם בטווח הארוך.
 • שלם תחילה את חשבון הריבית הגבוהה ביותר שלך ואז התמקד בתשלומים בחשבון הריבית הגבוה ביותר הבא עד שיהיה לך חוב לחלוטין. תוכנית זו תעלה לכם הכי פחות ריבית. שיטה חלופית היא לשלם תחילה את ההלוואות הקטנות ביותר. זה מאפשר לך לראות התקדמות המתבצעת על ידי ביטול מהיר של חלק מהשטרות שלך.
 • אם אתה מוצא את עצמך רוצה משהו יקר בחיפוש אחר סיפוק מיידי, הפנה את עצמך בפינוק קטן במקום להיכנע לגדול. התרחקו מחליפת המעצב או הארנק, אך קנו חרוט גלידה או קחו סרט במקום. כרטיס הסרט 6 € הוא הרבה פחות יקר מארנק של 600 €, אך עשוי להעניק לכם את אותה התחושה של לעשות משהו "בדיוק בשבילכם".
 • אם אתה רוצה להתעשר מהר מאוד, אתה בהחלט צריך לקחת סיכונים. גישה טובה בהרבה היא לצבור עושר בצורה איטית ובטוחה יותר.
 • עשו קניות בגדים בסתיו או באביב כאשר לרוב יש מכירות טובות יותר.
 • אם אתה פוקד ברים ומועדונים, דלג על הטיול מדי פעם. לך שבוע אחד, דלג על השבועיים הבאים.

שאלות ותשובות

 • האם אוכל להתעשר רק על ידי חיסכון
  זה לא סביר, אבל שמירה היא התחלה טובה. אתה צריך להבין דרך להרוויח הרבה כסף. ואז, בנוסף לחיסכון, סביר להניח שתצטרך להשקיע.
 • איך אני מפסיק להוציא?
  צרו תקציב ודבקו בו באדיקות. לפני שאתם יוצאים לקניות, חישבו בדיוק כמה מזומנים אתם צריכים והשאירו את השאר מאחור. השאר גם את הפלסטיק מאחור - מחקרים מראים שאנשים מוציאים יותר משמעותית כאשר הם נושאים כרטיס אשראי.
 • איך אני מתעשר בתשע?
  תשע הוא גיל קשה להתעשר, אך אתה יכול להתחיל להניח את הבסיס על ידי עבודה בעבודות משונות למשפחה וחברים ולחסוך כסף.
 • האם יש דרך שבה אוכל להתעשר ולהרוויח כסף באינטרנט?
  אם יש לך את הכישורים הנדרשים, ישנם אתרים באינטרנט בהם תוכל למצוא עבודות פרילנסר שתוכל לעשות מהבית. עבודה זו דורשת בדרך כלל מערך מיומנויות כמו כתיבה, עריכה, תכנות מחשב, הזנת נתונים וכו '. ישנם גם סקרים שתוכלו לעשות בכסף, אך לדרוך בזהירות. סקרים מסוימים הם הונאות ואתה יכול בסופו של דבר להפסיד כסף אם הם יקבלו גישה לחשבון הבנק שלך. בדוק אם קיימים סקרים אמינים.
 • איך אוכל להרוויח כסף כסטודנט?
  מרבית המכללות והאוניברסיטאות מציעות תכניות לימודי עבודה לסטודנטים עם צורך כלכלי. אתה יכול גם לקבל תשלום על רישום שיעורים שאתה כבר לוקח, להצטרף לניסויים במחקר או לסייע לפרופסורים במחקר.
 • אני טיפש ואני מקבל ציונים גרועים, האם אני עדיין יכול להתעשר?
  אולי אתה טיפש בתחום אחד אבל אתה יכול להיות נהדר בתחום אחר. דג תמיד מרגיש טיפש יותר צופה בקוף מטפס על עץ כל כך בקלות ויודע שהוא לא יכול לטפס. מצא תחום שבו אתה יכול להיות טוב. כולם טובים במשהו. ציונים גרועים לא אומר בהכרח שאתה לא יכול להתעשר. כדי להתעשר נדרש ידע פיננסי וכלכלי, זה לא בהכרח משנה איך או מה למדת.
 • האם שימוש בכרטיס אשראי אינו טוב להתעשרות?
  כרטיסי אשראי אינם רעים כשלעצמם. בדרך כלל השימוש החסר באחריות בהם הוא שגורם הרס כלכלי. אם יש לך כרטיס אשראי לזמנים שהם נחוצים בהחלט זה יכול להיות רעיון טוב, אך השימוש בו לעתים קרובות מדי יכול להכניס אותך לחובות כבדים. היזהר בכרטיסי אשראי, אך אל תפחד מהם.
 • אם אני רוצה להרוויח וליהנות מהחיים במקביל, איך אני מנהל כסף?
  שים לפחות 10% מההכנסה שלך לחיסכון או השקעות. לקבלת טיפים אחרים, עיין במאמר זה: כיצד לנהל את הכסף שלך בצורה חכמה.
 • אני נער שעובד במשרה חלקית במכולת. האם אין לי התחייבויות קודמות אחרות, האם רעיון טוב הוא ללכת למשרה מלאה?
  אם אתה עובד טוב, העסקה במשרה מלאה היא צעד ראשון מצוין בצבירת כסף. חשוב מאוד ללמוד השכלה טובה, וייתכן שתצטרך לעבוד במשרה חלקית בשנים הראשונות. עם זאת, חלק מהיזמים הצליחו ללא השכלה פורמלית רבה.
 • כיצד אוכל להחזיר לעצמי ביטחון לאחר שפוטרתי מעבודתי?
  הזכר לעצמך שהיו אנשים מצליחים מאוד שאיבדו עבודה בשלב כלשהו בחייהם. מה שחשוב הוא לא כמה פעמים נפלת (או נפילת), אלא האם אתה חוזר לקום שוב ולומד מאותם חוויות.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך מכניסים כלי עזר לשמך?
 2. איך לעשות כסף קל?
 3. איך לעשות כסף מהיר באינטרנט?
 4. איך להרוויח כסף במהירות ללא כרטיס ביטוח לאומי?
 5. איך למצוא כסף קל?
 6. איך להרוויח 100 דולר מהר?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail