איך להיות מיליארדר?

כדי להיות מיליארדר, התחל לחסוך כמה שיותר כסף בשלב מוקדם מכיוון שקל יותר להרוויח הרבה כסף אם חסך לך כסף. כמו כן, ללמוד קשה בבית הספר ולקחת שיעורים במקצועות כמו מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה, שכולם תחומים שיכולים להוביל למשרות בשכר גבוה. בנוסף לחסכון ולעשות טוב בבית הספר, תוכל גם להשקיע חלק מהכסף שלך בשוק המניות כדי לעזור לך לצמוח את עושרך. לקבלת טיפים נוספים על הפיכתם למיליארדר, כמו להגיע לתוכנית לחמש שנים, המשיכו לקרוא!

איך אוכל להפוך למיליארדר במהירות אם אני צעיר
איך אוכל להפוך למיליארדר במהירות אם אני צעיר?

להיות מיליארדר זה יותר מלהיות חבורה של אפסים בחשבון הבנק שלך. השקעת הון עשויה להיות חדשה עבור חלקם, אך היא איננה מכשול להפוך למיליארדר. לעבוד מחיים של מעט או כלום לחיים בחיק המותרות הוא החלום האירופי הקלאסי. כדי להפוך למיליארדר, ליצור הזדמנויות, להשקיע בחוכמה ולשמור על עושר. הנה תיאוריה כיצד להפוך למיליארדר.

חלק 1 מתוך 3: יצירת הזדמנויות

 1. 1
  ללמוד קשה. בדרך כלל מיליארדרים לא קורים במקרה. היה מיליארדר על ידי לימוד ריביות, מדרגות מס ודיבידנדים.
  • לימודי מימון ויזמות. למד לזהות את צרכי הצרכן, ואז פתח מודלים עסקיים למילוי צרכים אלה. נכון לעכשיו, כישורי מדעי המחשב וטכנולוגיה חדשה הם קריירה משתלמת.
  • אם לא שמעתם כבר עבודות STEM (מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה) הולכות וגדלות וכבר הן בעלייה. השתתפות בשיעורי "STEM" כדי להגדיל את הסיכויים שלך לקבל עבודה בעתיד, כמו גם תחומים בהם לבדיקת השכר אין כמעט מגבלה.
  • קראו על מיליארדרים מצליחים; וורן באפט, ביל גייטס או ג'ון האנטסמן, האב. היו חכמים עם כסף כדי לצבור יותר.
 2. 2
  תחסוך כסף. צריך כסף כדי להרוויח כסף. הקדישו סכום כסף ספציפי מכל משכורת והכניסו אותו לחשבון חיסכון לאיסוף ריביות ושימוש להשקעות עתידיות.
  • החליטו איזה אחוז מהרווחים יתקבלו - סכום של עד 15 אירו למשכורת ישפיע על שלוש או ארבע שנים. השקיע כסף שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד בהשקעה בסיכון גבוה.
 3. 3
  התחל חשבון פרישה פרטני ( אירה). ה- IRA זמין ממוסדות פיננסיים ותוכניות פיננסיות מותאמות אישית, שהוקמו כדי לחסוך לעתיד. כדי לחסוך מיליארד דולר התחל לחסוך בהקדם האפשרי. ריבית מצטברת על חיסכון.
  • בהתאם למוסד הפיננסי, ייתכן שיהיה צורך בסכום מינימלי של כסף בהתחלה. אפשרויות מחקר ושיחה עם יועץ פיננסי.
 4. 4
  שלם את חוב כרטיס האשראי שלך. קשה להתקדם עם חובות שתלויים מעל הראש. יש לשלם הלוואות סטודנטים וחובות כרטיסי אשראי בהקדם האפשרי. שיעורי האחוזים השנתיים הממוצעים נעים בין 20% ל -30%, כך שהיתרה תמשיך לגדול.
 5. 5
  הכינו תוכנית לחומש. העריך כמה כסף ניתן לחסוך במשך 5 שנים. החלט את הדרך הטובה ביותר להשתמש בכסף, בין אם זה השקעה, הקמת עסק או מתן כסף לגבות ריבית.
  • שמור על כספים בראש סדר העדיפויות. רשמו יעדים פיננסיים והתייחסו אליהן באופן קבוע. כדי להישאר מעוניין בפרויקטים פיננסיים, כתוב תזכורות והנח אותן במקום בו הן יראו מדי יום - למשל על מראת האמבטיה או על לוח המחוונים של המכונית שלך.
איך אוכל להפוך במהירות למיליארדר
איך אוכל להפוך במהירות למיליארדר?

חלק 2 מתוך 3: השקעה

 1. 1
  קנו נדל"ן. דרך נפוצה להרוויח כסף היא השקעה בנדל"ן. נכס עשוי לצבור ערך לאורך שנים, ועשוי לספק החזר השקעה טוב. ניתן להעיף, להשכיר או לפתח השקעות.
  • היזהרו מהשקעה במהלך שוק מנופח באופן מלאכותי, וודאו שהמשכנתא החודשית משתלמת בקלות. זה יהיה רעיון טוב לקרוא על משבר המשכנתא הסאב פריים בשנת 2008 באירופה כדי ללמוד מסיפורי אזהרה.
 2. 2
  השקיעו בעסקים. פתיחת עסק משלך או רכישה של עסק יכול להיות דרך מוצקה להרוויח כסף. צור או בחר חברה המציעה מוצר או שירות שאתה קונה בעצמך, והשקיע זמן וכסף לשיפורו. למד על התעשייה כדי להבדיל בין השקעות עסקיות טובות ורעות.
  • השקעה באנרגיה ירוקה וטכנולוגיית מחשבים עשויה להיות תוכנית טובה לעתיד. על פי ההערכות, עסקים אלה יצמיחו במהלך העשורים הבאים, ולכן השקעה כעת עשויה להיות השקעה חכמה.
 3. 3
  קנו ומכרו מניות. שוק המניות עשוי להיות מקום טוב להגדלת העושר. צפו היטב בשווקים לפני הקנייה ושימו לב אילו מניות מצליחות. הודיעו לבצע רכישות חכמות. מרבית המניות מעריכות לטווח הארוך. לרכוב מטבלים קטנים בערכם ולקחת סיכונים מזדמנים.
  • תוכניות השקעה מחדש של דיבידנד (DRIP) ותוכניות רכישת מניות ישירות (DSP) עוקפות מתווכים (ועמלות) על ידי קנייה ישירה מסוכני החברה. אלה מוצעים על ידי יותר מ -1000 תאגידים גדולים. השקיעו פחות מ -15 € -30 לחודש; ניתן לקנות מניות חלקיות של מניות.
 4. 4
  חשבונות שוק הכסף הפתוחים (mmas) חשבונות אלה דורשים סכום מינימום גבוה יותר מחשבונות חיסכון רגילים, אך נצברים כפליים משיעור הריבית של חשבון חיסכון. תשואות MMA בעלות תשואה גבוהה מסוכנות במידה מסוימת - משיכת הכסף והשפעה על השקעותיה מוגבלות - אך זו דרך טובה לאפשר לכסף לצמוח על ידי ביצוע, למעשה, שום דבר.
 5. 5
  השקיעו באג"ח ממשלתיות. איגרות חוב הן תעודות ריבית המונפקות על ידי סוכנויות ממשלתיות, כמו האוצר, אשר אינן מציבות סיכון של מחדל. הממשלה שולטת בבתי הדפוס ויכולה להדפיס את כל הכסף שיידרש לכיסוי הקרן, כך שמדובר בהשקעות בטוחות יחסית ודרך טובה לגוון את ההשקעות שלך.
  • שוחח עם מתווך אמין ושקול תוכנית לרכישת אגרות חוב כדי לגוון את התיק שלך.
איך אני הופך למיליארדר מהיותי סופר
איך אני הופך למיליארדר מהיותי סופר?

חלק 3 מתוך 3: שמירה על עושר

 1. 1
  התייעץ עם מתווכים טובים לקבלת ייעוץ. כסף טוב כמו העצה שהתקבלה. לאחר שצבר כמות נכבדה של עושר, אף אחד לא רוצה לבזבז זמן מצטופף מול צג וצופה במניות המשתנות בשבריר אחוזים. אתה רוצה להיות בחיים החיים. יועצים ומתווכים פיננסיים טובים ואמינים, יפעלו בכדי לשמור על נפיחות בחשבונות שלך בכספים עודפים.
 2. 2
  גוון תיק והשקעות. אל תשמור כסף במקום אחד. גוון את הפורטפוליו שלך והשקיע במניות, נדל"ן, קרנות נאמנות, אג"ח והשקעות אחרות המומלצות על ידי מתווכים לשינוי הסיכון. אם השקעה מסוכנת במגבות סופגות ShamWow מסתיימת, לפחות עדיין יש לך סכום כסף נכבד במיזמים אחרים.
 3. 3
  קבל החלטות פיננסיות חכמות. האינטרנט מלא בתוכניות מניות פרוטות ובהוקום להתעשר במהירות הרודפת את הבורים ומפתה אנשים קלים לקבל החלטות כלכליות גרועות. עשה את המחקר והתחייב לכל החיים של השקעה והרווח כסף. יש מעט מאוד יוצאים מן הכלל להפוך למיליארדר בן לילה.
  • כשאתה בספק, שמור על השקעות. גיוון כסף בחוכמה, הענקת ריביות ורכיבה על שווקים משתנים תהיה החלטה חכמה בטווח הארוך.
  • אם משהו נראה טוב מכדי להיות אמיתי, היזהר. לעולם אל תפעל מהר מדי ותמיד תנתח את המצב.
 4. 4
  דע מתי לצאת. בשלב מסוים, חיוני לדעת מתי לצאת מהשקעה לפני שהיא קורסת מתחתיך. אם הקפתם את עצמכם במתווכים חכמים, הקשיבו לעצותיהם, אך דעו גם מתי להקשיב למעי.
  • אם אתה רואה הזדמנות למכור בגדול ולהרוויח, עשה זאת. רווח הוא רווח. אם המניה בסופו של דבר מעריכה את השנה הבאה, עדיין הרווחת כסף שתוכל להשקיע מחדש במקום אחר.
 5. 5
  פעל לפי החלק. כדי להיות מיליארדר, התנהג כמו אחד. התערבב עם אנשים בעלי כסף ותרבות, קח עצות וידע מהנוסים.
  • טיפח אינטרסים באמנות, אוכל משובח וטיולים. שקול לקנות יאכטה ומלכודות סטנדרטיות אחרות של עשירים שאינם משתלמים.
  • יש הבחנה בין "כסף ישן" ל"כסף חדש ". כסף חדש הוא מונח גנאי לאנשים שצברו עושר במהירות וחיים בצורה ראוותנית, מבזבזים וחיים אורח חיים מפואר. כדי להחזיק בעושר, ללמוד מכסף ישן ולעלות לסטרטוספירה.
בן כמה אתה צריך להיות כדי להשקיע בעסקים ולקנות מניות
בן כמה אתה צריך להיות כדי להשקיע בעסקים ולקנות מניות, נדל"ן וכדומה?

טיפים

 • למד לקחת סיכונים מחושבים. כסף מרוויח ריבית בבנק, אך כדי להרוויח יותר שקול דרכים אחרות להשקיע.
 • תהיה יצירתי. כדי לפתוח עסק או להשקיע בעסק, צרו פיתרון לבעיה בזווית שאיש אחר לא שקל.
 • פתח מסגרת של ניהול ושגרה נכונים. חסוך זמן והשתמש בזמן נוסף באופן קונסטרוקטיבי.
 • קבל נסיגות. אף אחד לא מקבל הכל בסדר כל הזמן, אז זה ברור שבטיפוס למעמד המיליארדר שלך תעשה טעות או שתיים בהשקעות, מניות או אזורים כספיים אחרים. כל עוד אתה לומד מהטעויות שלך אתה אמור להיות מסוגל לצחצח את ההפסד בלי יותר מדי בעיות.

אזהרות

 • הימנע מהונאות עשירות. הרץ מאנשים שמבטיחים תשואות לא מציאותיות בשוק המניות (כל תשואה של 10-15% ומעלה).

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל לפתוח עסק משלי?
  עליכם לקרוא מאמרים נוספים במדריך בנושא פתיחת עסק משלכם. לדוגמה, הנה מאמר שצריך לענות ישירות על שאלתך.
 • האם אוכל להיות מכונאי מיליארדר עם ציונים גרועים בתיכון?
  אם אתה עובד קשה, הכל אפשרי. עם זאת, כנראה שתצטרך להחזיק רשת שלמה של סדנאות מכניקה ברחבי הארץ, ולהציע משהו יוצא דופן מעבר למכניקות אחרות שעושות מיליארדים להתגלגל. אולי תתמקד תחילה בשיפור הציונים האלה והרחבת הכישרונות שלך לפני שתחלום. ממיליארדיך; משתלם גם להבין שכסף באמת לא כל מה שחשוב בחיים.
 • האם ילד בן 13 יכול להפוך למיליארדר? אם כן, איך?
  כל מיליארדר היה פעם בן 13. קרא ספרים על השקעות. אחד טוב הוא "The Making of an European Capitalist" על וורן באפט.
 • האם זמר יכול להפוך למיליארדר?
  מבחינה היפותטית, כל אחד יכול להפוך למיליארדר דרך כל עבודה, אך באופן מציאותי, לא. רוב המוסיקאים העשירים צברו את עושרם בדרכים אחרות. אם החלום שלך בחיים הוא להפוך למיליארדר, יש רק מספר משרות נבחר שיכול אפילו לאפשר לאדם להיות אחד ואפילו למשרות אלה יש סיכוי כמעט אפס. במקום להתמקד בכסף, מצא משהו שאתה אוהב לעשות מכיוון שיש תשוקה זה הדבר החשוב ביותר.
 • איך אוכל להפוך למיליארדר במהירות אם אני צעיר?
  לעבוד קשה ולהתחבר לאנשים שיש להם כסף. הם עשויים להציג בפניכם הזדמנויות השקעה ותעסוקה.
 • איך אוכל להפוך במהירות למיליארדר?
  השקיעו במניות הנכונות.
 • בן כמה אתה צריך להיות כדי להשקיע בעסקים ולקנות מניות, נדל"ן וכדומה?
  אין גיל ספציפי להתחיל להיות משקיע. וורן באפט התחיל כשהיה בן 7. קרא על מה אתה רוצה להשקיע, ובקש מכל מי שאתה מכיר שמשקיע טיפים.
 • איך אני הופך למיליארדר מהיותי סופר?
  כתוב על נושא שמרתק באופן גורף למיליוני אנשים.
 • האם כשאני פותח חברה משלי עדיף לעשות זאת ברמה הלאומית או ברמה הבינלאומית?
  לעתים קרובות, עדיף להקים חברה ברמה הלאומית. כשהחברה שלך גדולה מספיק, אתה הופך לבינלאומי.
 • איך אוכל לחסוך כסף כשאני כל כך שבור?
  אתה לא יכול. אבל אולי אתה לא שבור כמו שאתה חושב שאתה. אולי אתה פשוט נוהג לקנות דברים שאתה לא לגמרי '' זקוק להם. '' נסה לחיות לפי האמצעים שלך. אל תקנו שום דבר אלא אם כן ממש לא תוכלו לשרוד בלעדיו. אם אי פעם אתה לא נשבר, התחל לחסוך קצת כסף כל חודש. זה לא צריך להיות הרבה. פשוט התחל לחסוך. אתה תפתיע את עצמך לאחר זמן מה.

תגובות (30)

 • ekuhn
  נתת לנו דרכים להיות מיליארדר, כמו שאמרת לגבי שוק המניות, טכנולוגיית מחשבים וכו '.
 • sean85
  זה עזר לחשוב יותר על העתיד, לחסוך ולשלם חובות. בדרך זו, אני יכול להצליח.
 • igreenholt
  זה היה מאוד מועיל. קראתי זאת כילד ועכשיו אני מיליונר.
 • esporer
  זה פתח את עיניי וגרם לי להבין שאני צריך להפסיק לבזבז את הכסף שלי ולהתחיל להחזיר אותו בחזרה.
 • josiane32
  מאמר זה עזר ביסודות ובבסיסים של היותו מיליארדר מתוצרת עצמית.
 • connellynicolas
  זה יעזור לי ליצור את הקריירה שלי ולהגדיל את העסק העתידי שלי.
 • herminia67
  העצה הניתנת לפיה קיימים תיקי עושר רבים ושונים העשירים הגדלים עזרו.
 • mmorris
  זה המאמר הנכון לאנשים הנכונים שלוקחים את זה ברצינות, זה יעזור להם.
 • barrett89
  הצלחתי לקבל תובנה כיצד להכניס דברים לתהליך כדי ליצור אפשרויות להפוך למיליארדר. אני יכול להעריך את הזמן שלקח להפיק את המידע הזה.
 • dcartwright
  נעזר בידיעה כיצד לחסוך כסף ואיך להשקיע בעסק מסוים, תודה.
 • kuhlmanviolette
  זה עזר לי בכך שנתן לי את הרעיון לתכנן מוקדם, לעבוד קשה ולהשקיע כדי לבנות את הצמיחה של העסק שלי.
 • torpheaven
  אני אוהב את העצות ליצירת פתרונות ייחודיים לבעיות, כי אני אוהב לעשות את זה. זה נהדר לחשוב שאני יכול להרוויח כסף לעשות משהו שאני אוהב!
 • wpowell
  כל הנקודות המכוסות במאמר זה הן מאוד אינפורמטיביות ושימושיות.
 • jordon52
  אני מודה לאנשים שתרמו רעיונות מושגים ותובנות בניהול כספים כדי להצליח בחיים ולעזור לאחרים.
 • petewunsch
  אני המום לחלוטין, תודה על הטיפים האלה! עם חסד אלוהים וטיפים שנותנים לי, אני חייב להיות מיליארדר לפני גיל 40.
 • bbergstrom
  מאמר טוב למתחילים כדי לקבל נקודת מבט כיצד לקבוע צעד אחר צעד פיננסי טוב יותר בזמנים שונים.
 • karahowell
  הצעדים שניתנו הם נהדרים. אני יודע שאם אלך אחריהם אהיה מיליארדר לפני 40!
 • creid
  מאמר זה מפרט צעדים הגיוניים לכל מי שרוצה להיות עשיר יותר, לא עשיר מיליארדר, אך עשיר בכל זאת.
 • josephscott
  אני רק בן 16 ומאוד נהנתי לקרוא אותו. זה היה טוב עם התמונות.
 • estefania23
  החלק שהכי עזר לי במאמר זה היה להשקיע בשוק המניות ולקנות נדל"ן.
 • llewellyngoodwi
  הסיפור הזה די עזר לי למלא את מוחי בצעדים בסיסיים מסוימים של הפיכת מיליארדר, שחלמתי עוד מימי ילדותי. אשתדל כמיטב יכולתי ללמוד את הרעיונות האלה ולהניע את עצמי לאורך כל חיי.
 • robinsonkarlie
  אני בסך הכל ילדה מתבגרת בת שש עשרה, אבל תכננתי לדחוק בשנות העשרים לחיי. פתאום, מיליארדר צץ בראשי, אז חיפשתי איך להיות מיליארדר. איכשהו המאמר הזה עזר לי.
 • grady34
  רבים מהטיפים האלה מועילים ושימושיים מאוד. והכי חשוב אני אוהב את הטיפ שלך על כך שכסף אינו הכל ולא שם חשיבות רבה מדי על כסף. נהניתי מאוד גם מנקודת המבט החיובית והאופטימית שלך.
 • nigellesch
  זה עזר ביצירת פיתרון לבעיה עם זווית שאף אחד אחר לא שקל.
 • awilson
  זה עזר מאוד. לא ידעתי על השקעה ועל היותי מיליארדר. תודה רבה.
 • quinn69
  זה עזר לי לדעת טיפים עסקיים, איך לחסוך, להשקיע, להקליט. מכיוון שאני עדיין משתמש בה, אני יודע שזה יעזור לי להגשים את חלומי להיות מיליארדר.
 • crooksvicky
  הגישה החיובית של כל אדם עושה שינוי חיובי בחיים. מאמר זה מוביל גם לאותו תרחיש.
 • hknight
  זה נתן לי את הידע על השקעות. אני יכול לומר דבר אחד, אני אהיה מיליארדר תוך כמה שנים, ואז אפגוש את יוצר המדריך.
 • bridiedickens
  אני חושב שכל המאמר היה מועיל. לא ידעתי על חלק האג"ח אבל עכשיו זה הגיוני.
 • georgebrown
  אני רק רוצה לומר תודה על שיתוף המידע הרלוונטי שיעזור לי להיות יותר יציבה כלכלית, חכמה ומאושרת. אני מכור לחינוך המלמד ידע פיננסי, פיתוח עצמי, צעדים מגניבים כדי להיות בריאים כלכלית. זה האתר המועדף עלי!
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail