כיצד להשתמש בפרסום בתשלום לקליק?

פרסום של תשלום לקליק (PPC) הוא סוג של פרסום מקוון המשותף למנועי חיפוש ואתרי מדיה חברתית
פרסום של תשלום לקליק (PPC) הוא סוג של פרסום מקוון המשותף למנועי חיפוש ואתרי מדיה חברתית.

פרסום של תשלום לקליק (PPC) הוא סוג של פרסום מקוון המשותף למנועי חיפוש ואתרי מדיה חברתית. רוב מודעות תשלום לקליק נועדו להופיע כאשר גולש באינטרנט משתמש במילות מפתח מסוימות. מודעות תשלום לפי קליק ואופטימיזציה למנועי חיפוש הן הדרכים הנפוצות ביותר בהן עסקים מנסים לדירוג גבוה בתוצאות חיפוש. תוצאות חיפוש ופרסום מניבות כ- 30 אחוז מהתעבורה העסקית באינטרנט. בניגוד לשיטות פרסום מסורתיות, מודעות PPC עולות למפרסם כסף רק כאשר אנשים לוחצים על ההיפר-קישור לאתר שלהם. ההצלחה של פרסום בתשלום לקליק תלויה במחקר מילות המפתח, במעקב אחר קמפיינים ובתוכן מקוון. עבור מרבית האתרים, הצלחה בפרסום לא נמדדת רק בתנועה מוגברת ממודעות, אלא גם ממספר המכירות שמופקות. למד כיצד להשתמש בפרסום בתשלום לקליק.

שיטה 1 מתוך 3: תכנון מודעות ppc

 1. 1
  חקר ודיווח על התנועה והמכירות הבסיסיים שלך. אי אפשר לעקוב אחר הערך של מודעת PPC אם אין לך נתונים על תעבורת האתר לפני שהמודעה מופיעה. הקצה למישהו לאסוף את נתוני המכירות והתנועה שלך מהאתר שלך למשך חודש אחד לפחות, כך שתוכל לשפוט את תוצאות קמפיין ה- PPC על פי נתונים אלה.
 2. 2
  צור דף נחיתה. אחת הדרכים הטובות ביותר להגדיל את סיכויי ההצלחה שלך עם מודעת PPC היא לפתח דף נחיתה למודעה שמלא בתוכן איכותי. דף נחיתה שפונה ללקוח האידיאלי שלך ונותן מידע ספציפי יהיה לרוב בעל סיכוי גדול יותר להצלחה מאשר דף בית כללי.
  • דפי נחיתה אינם דפי מוצר באופן מסורתי. בדרך כלל הם מעודדים קריאה לפעולה, כגון מתן גישה לאנשים לתוכן איכותי כל עוד הם מזינים את כתובת הדוא"ל שלהם. לאחר מכן, תוכלו לתקשר איתם בדוא"ל. הגדר את הקריאה לפעולה בדף זה, כדי להגדיל את יחס ההמרה שלך.
  • שקול ליצור מספר דפי נחיתה על סמך מילות המפתח שבהן אתה משתמש לקידום מודעות ה- PPC שלך. לדוגמא, אתר גלישה עשוי להקים דף נחיתה עבור פרסום מילות המפתח "לוחות הגלישה" שלהם המציג סרטונים של אנשים שרוכבים על לוחות גלישה או הדרכות. מודעת PPC ל"בגדי ים לנשים "עשויה להציג תכונה של גולשת מקצוענית לובשת דגם פופולרי של בגדי ים.
 3. 3
  השקיעו במעקב אחר תעבורת רשת. או צור קשר עם מתכנת האתר שלך או צור חשבון חינם ב- Google Analytics. הגדר קמפיין לכל חשבונותיך הקיימים וצור קמפיין לכל מודעת PPC.
  למד כיצד להשתמש בפרסום בתשלום לקליק
  למד כיצד להשתמש בפרסום בתשלום לקליק.
 4. 4
  קבעו תקציב. תוכניות פרסום רבות מסוג PPC מאפשרות לך להגדיר מקסימום יומי, כך שהפרסומת שלך לא תוצג כאשר הגעת למספר הקליקים הרצוי. החליטו על משך הזמן שאתם רוצים לפרסם, למשל חודש, ובחרו תקציב יומי שיאפשר לכם להישאר רווחיים.
  • עשה מחקר מילות מפתח. בחר 20 מילות מפתח וחפש אותן בגוגל, בינג, AOL, יאהו ומנועי חיפוש אחרים. אם אתה רואה שמתחרים מובילים מדורגים גבוה, אז כנראה שאתה בדרך הנכונה; עם זאת, אם הוא מייצר הרבה קישורים לא רלוונטיים, הכסף שלך לא יושקע היטב באמצעות מונחי חיפוש אלה.
  • אם האתר שלך לא מופיע בדף הראשון של הרישומים עם אף אחד ממונחי החיפוש, פרסום PPC הוא הדרך להופיע במהירות בתוצאות החיפוש. כדאי לבדוק גם אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), אך שינויים באתר SEO עשויים לארוך שבועות או חודשים כדי לשפר את דירוג מנועי החיפוש שלכם.

שיטה 2 מתוך 3: יצירת מודעות ppc

 1. 1
  חקר אפשרויות פרסום PPC. חלק מהתוכניות הפופולריות ביותר כוללות את Google AdWords, Microsoft AdCenter ו- Facebook Ads. אלה מקומות טובים להתחיל מכיוון שהם תוכניות ידידותיות למשתמש שלא לוקח הרבה זמן להקים.
 2. 2
  זהה את קהל היעד שלך. חשוב לדעת בדיוק למי אתה מוכר על מנת לשווק להם. אם היית בנעליהם, באילו מילות מפתח היית מחפש כדי למצוא את המוצר שלך? באילו אתרים ואפליקציות היית מבקר? ככל שתוכל לזהות לגבי קהל היעד שלך (לקוח) כך קמפיין התעבורה בתשלום שלך יותאם טוב יותר ויהיה סיכוי גבוה יותר להצליח.
 3. 3
  בחר את מילות המפתח שלך. בין אם על אתרי מדיה חברתית או לחפש תוכניות PPC מנוע, מילות מפתח חיפוש הם הגורם שקובע מי שרואה את המודעה שלך. בחר מילות מפתח ספציפיות בעלות ערך גבוה הפונות למחפשים שרוצים לקנות ולא פשוט להסתכל.
  • שקול לקנות את שם המותג שלך כמילת מפתח. זה חשוב במיוחד אם האתר שלך לא מופיע גבוה בראש תוצאות החיפוש כשאתה מחפש את החברה או את שם המותג שלך.
 4. 4
  נצל גורמים קובעים אחרים. בחר אזורים גיאוגרפיים וזמני שיא, אפשרויות המוצעות כעת על ידי מנועי חיפוש רבים לרישומים ממומנים. פייסבוק מאפשרת לך גם לצמצם את מקומם של המודעות שלך לפי מין, סטטוס יחסים וקבוצות.
  • בדוק פורמטים שונים של PPC. לדוגמה, סוג זה של מודעות בדרך כלל מופיע בחלק העליון, הימני או התחתון של רשימות החיפוש בצורה של קישורים. עם זאת, מודעות באנר המשתמשות בגרפיקה ובכותרות הוכחו כמוצלחות יותר, באופן כללי, מאשר מודעות מבוססות טקסט.
  ההצלחה של פרסום בתשלום לקליק תלויה במחקר מילות המפתח
  ההצלחה של פרסום בתשלום לקליק תלויה במחקר מילות המפתח, במעקב אחר קמפיינים ובתוכן מקוון.
 5. 5
  השתמש באנשי מקצוע בשיווק כדי לעצב את המודעה שלך. קל מאוד ליצור מודעות PPC בגוגל ובפייסבוק; עם זאת, הכותרות, הטקסט והתמונות קובעים אם הם מהווים מודעה אטרקטיבית עבור הצרכן. שכור מעצב גרפי לעיצוב מודעות באנר והשתמש במילים כמו "מכירה", "הנחה" או "בלעדי" כדי לעודד אנשים ללחוץ.
 6. 6
  קבע הצעה טובה למודעה שלך. מרבית מודעות ה- PPC מאפשרות לך להציע עבור הסכום שאתה משלם לקליק. זכור כי סביר להניח שעסקים קטנים יעלו על ידי חברות גדולות בקלות עבור מונחי חיפוש פופולריים, אז בחר את מילות המפתח שלך בקפידה.

שיטה 3 מתוך 3: מסעות פרסום של ppc

 1. 1
  הגדר כמה גרסאות שונות של המודעה שלך, כדי לקבוע אילו מונחי חיפוש יעבדו בצורה הטובה ביותר עבור החברה שלך. זו הדרך הטובה ביותר לבדוק את אחוזי ההצלחה של מילות מפתח מסוימות או כותרות פרסומות מול אחרים.
 2. 2
  הקצה למישהו לפקח על המודעה שלך מדי יום ובשבוע. אם אתה בודק מילות מפתח או מוצרים שונים, תוכל לקבוע בעוד שבוע או שבועיים אילו מודעות יעבדו הכי טוב עבור החברה שלך. מרבית תוכניות הפרסום של PPC מאפשרות לך לעקוב אחר ההתקדמות שלך מדי יום במסך החשבון שלך, כמו גם באמצעות מכירות באתר שלך.
 3. 3
  אל תשנה את המודעה שלך לעתים קרובות. אם תמשיך לחזור לחשבונך כדי לשנות ניסוח, תמונות או קישורים, זה יפריע לאיסוף הנתונים. עדיף לכוונן את המודעה על ידי ניסיון כמה מונחי חיפוש שונים או אפשרויות ניסוח ואז לכבות את המודעה כשתוכל לראות מה עובד הכי טוב.
  מודעות PPC עולות למפרסם כסף רק כאשר אנשים לוחצים על ההיפר-קישור לאתר שלהם
  בניגוד לשיטות פרסום מסורתיות, מודעות PPC עולות למפרסם כסף רק כאשר אנשים לוחצים על ההיפר-קישור לאתר שלהם.
 4. 4
  השווה את קמפיין הפרסום שלך ב- PPC מול נתוני הבסיס שלך. אלא אם כן אינך מוכר מוצרים ושירותים באתרך, הצלחת המודעה נקבעת על ידי עליות מכירות ולא על ידי עלייה בתנועה.
  • אם אתה משתמש בדף הנחיתה כדי לאסוף כתובות דוא"ל ולתקשר עם מסד נתונים חדש בדוא"ל, ודא שאתה אוסף גם את הנתונים האלה. יתכן שיידרשו מספר מיילים למסד נתונים זה כדי לקבוע כמה לידים חדשים שהומרו ללקוחות.
 5. 5
  עצור את מסעות הפרסום של PPC אם אתה רואה תנועה גבוהה יותר במהלך חודשים ספורים, אך ללא עלייה במכירות. פירוש הדבר שלא קבעתם אילו מילות מפתח מושכות קונים, או פירוש הדבר שהמוצר שלכם אינו אידיאלי לפרסום PPC.

אזהרות

 • היזהר שחבל על כסף לפתח מודעת PPC מטעה. אם מישהו לוחץ על המודעה שלך וסוגר את החלון מיד, אתה עדיין משלם עבור המודעה. נסה תמיד לגרום למודעה שלך לפנות ללקוח האידיאלי שלך, ולא לגולש אינטרנט טיפוסי.

דברים שתזדקק להם

 • מילות מפתח
 • דף נחיתה
 • מעקב אחר אתרים
 • חשבונות פרסום של PPC
 • תקציב
 • הצעות מחיר
 • מודעות באנר
 • מעצב גרפי / צוות שיווק
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail