איך קונים ביטוח ביטול נסיעה?

מרבית חברות ביטוח הנסיעות מאפשרות לך לרכוש פוליסת ביטוח ביטול נסיעה עד ליום לפני שאתה עוזב
עם זאת, מרבית חברות ביטוח הנסיעות מאפשרות לך לרכוש פוליסת ביטוח ביטול נסיעה עד ליום לפני שאתה עוזב.

כאשר אתה מזמין כרטיסים לטיול הבא שלך, אתה יכול לתכנן את הבלתי צפוי על ידי רכישת ביטוח ביטול נסיעה. כאשר קונים ביטוח ביטול, שקול אילו גורמים עשויים להשפיע על הנסיעה שלך, בין אם הם מחלה, טיסות מבוטלות או אובדן מטען. אם אתה לא קונה ביטוח נכון לביטול נסיעה, לא רק שהטיול שלך יכול להיהרס - אתה יכול גם לאבד את ההשקעה הכספית שלך.

צעדים

 1. 1
  הערך את ההשקעה הכספית שלך בטיול. רוב מדיניות ביטול הטיול נעה בין 2 ל -9 אחוז מעלות הנסיעה הכוללת שלך. גורמי המחיר בגילך, ועלות ואורך הנסיעה שלך.
  • אם קיבלתם טיסה זולה בסכום של 74 אירו או פחות, ההשקעה שלכם בטיול שלכם קטנה למדי וייתכן כי אין לכם צורך בביטוח ביטול נסיעה.
  • מצד שני, אם הזמנתם הפלגה בתוספת של 7460 אירו, יש לכם יותר השקעה ועוד מה להפסיד. כמו כן, אם לטיול שלך יש מספר עצירות או חיבורים, יש סיכוי גדול יותר שמשהו יכול להשתבש.
 2. 2
  שקול מצבים שעלולים להשפיע על תוכניות הנסיעה שלך. אם יש לך ילדים צעירים או הורים קשישים, קיים סיכון שהם עלולים לחלות ויזדקקו לטיפול שלך. אם הזמנתם את הטיול חודשים מראש, קיים גם סיכון שבאותה תקופה משהו עלול להשתבש ולאלץ אתכם לבטל.
 3. 3
  השווה כיסוי ומחיר של לפחות 5 ספקים עצמאיים. אל תקנו ביטוח ביטול נסיעה מספינת התענוגות שלכם או מספק נסיעות אחר. אם החברה יוצאת מעסק, זה יהרוס לך את הנסיעה - אך סביר להניח כי פוליסת הביטוח שרכשת תהיה בטלה.
 4. 4
  עיין ברשימת הסיבות המכוסות לביטולי נסיעה של כל פוליסה. סיבות שכיחות נפוצות כוללות מחלה, פציעה או מותך או של חבריך לנסיעה. אתה עלול להיות מכוסה גם במקרה של מזג אוויר סוער או גניבת דרכונים ומסמכי נסיעה אחרים.
  • חלק מהפוליסות עשויות לכסות מקרים נוספים, כולל הריון, גירושין או מצבי חירום הקשורים לעבודה המשפיעים על מצבך הכלכלי או מונעים ממך לצאת לטיול שלך.
  אתה יכול לתכנן את הבלתי צפוי על ידי רכישת ביטוח ביטול נסיעה
  כאשר אתה מזמין כרטיסים לטיול הבא שלך, אתה יכול לתכנן את הבלתי צפוי על ידי רכישת ביטוח ביטול נסיעה.
 5. 5
  גלה אם הנסיעה שלך מבוטחת באמצעות כרטיס האשראי שלך. אם רכשת את הנסיעה בכרטיס שלך, ייתכן שכבר אתה מכוסה על פי חוקי האשראי הפדרליים. חוקים אלה מגנים על הצרכנים מביצוע רכישה או התקשרות של שירות ואז אי קבלת מוצרים או שירותים בתמורה.
 6. 6
  למד את הפרטים אודות פוליסת ביטוח הביטול שלך לפני חתימת החוזה ותשלום הפרמיה שלך. לדוגמא, חלק מהפוליסות מאשרות כיסוי רק אם יותר ממחצית הנסיעה שלך מושפעת מסיבה מכוסה.

טיפים

 • ככל שתקדימו לרכוש ביטוח ביטול נסיעה, כך התועלת הפוטנציאלית שלכם תהיה גדולה יותר. עם זאת, מרבית חברות ביטוח הנסיעות מאפשרות לך לרכוש פוליסת ביטוח ביטול נסיעה עד ליום לפני שאתה עוזב.

אזהרות

 • אם תשנה את דעתך, רוב חברות ביטוח הנסיעות יאפשרו לך לבטל את הפוליסה שלך 10 עד 20 יום לאחר הרכישה, כל עוד טרם עזבת את הנסיעה. בדרך כלל, החברה תחזיר את הפרמיה שלך; עם זאת, ייתכן שדמי ניהול מסוימים לא יוחזרו.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail