כיצד לקבוע אם אתה זקוק לביטוח נסיעות?

ודא שביטוח בריאות הנסיעות שלך יכסה את כל הסיבוכים הקשורים אליו
לדוגמה, אם יש לך מצב קיים מראש, ודא שביטוח בריאות הנסיעות שלך יכסה את כל הסיבוכים הקשורים אליו.

אם אתם מתכננים טיול מורחב, תוכלו לשקול צורות שונות של ביטוח נסיעות. אם אתה נוסע לחו"ל, עליך לבדוק את פוליסת ביטוח הבריאות המקומי שלך ולבדוק אם הוא מכסה הוצאות רפואיות מחוץ לארץ. אם זה לא, אתה צריך לקנות צורה כלשהי של ביטוח בריאות נסיעות. עליך לבדוק גם בכרטיסי האשראי שלך ובכל פוליסות ביטוח אחרות כדי לבדוק אם הם יכסו דברים כמו ביטוח רכב שכור, ביטולי טיסה או איבוד מזוודות. לבסוף, אם בסופו של דבר תקבלו ביטוח נסיעות כלשהו, עליכם להסתובב ולהקפיד לקרוא את האותיות הקטנות של הפוליסה בכדי לקבל את הכיסוי המתאים לכם.

שיטה 1 מתוך 3: בחינת צרכי ביטוח בריאות

 1. 1
  פנה אל ספק ביטוח הבריאות שלך. אם אתה נוסע לחו"ל, עליך ליצור קשר עם ביטוח הבריאות שלך בנוגע לפוליסה שלך. Medicare ונשאים עיקריים רבים לא יכסו הוצאות רפואיות מחוץ לאירופה. בגלל זה, אתה צריך לנסות להבין אם התוכנית שלך מכסה אותך. אם אתה נוסע מבית, אתה מכוסה בפוליסת ביטוח הבריאות הנוכחית שלך.
  • קבע מה מכסה חברת הביטוח שלך. שאל שאלות כמו "כמה מההוצאות הרפואיות שלי אתה מכסה?" ו"אילו דברים יכוסו במהלך הטיול שלי? "
  • הקפידו לשאול על פינוי רפואי. אם אתה מטייל במקום כלשהו שיש לו מערכת בריאות גרועה או אם אתה עוסק בפעילויות מסוכנות, עליך לוודא שיש לך כיסוי פינוי רפואי.
 2. 2
  העריך את בריאותך. כאשר אתה חושב לקבל ביטוח רפואי לטיול שלך, שקול את הבריאות הכללית שלך. האם אתה מישהו שחולה בקלות או לעיתים קרובות? האם יש לך מצב רפואי כרוני? אם ענית בחיוב לאחת מהשאלות הללו, יהיה עליך כיסוי רפואי כלשהו.
  • אם יש לך מצב קיים מראש, מתכנן לעשות הרבה נסיעות, או שלא היה לך פיזי זמן רב, עליך לבקר אצל הרופא שלך לקבלת פיזי בסיסי לפני שאתה עוזב.
  • אם אתה נוסע למקום בו קיים סיכון מוגבר לחלות, עליך לקבל כיסוי רפואי.
  אתה צריך לקנות צורה כלשהי של ביטוח בריאות נסיעות
  אם זה לא, אתה צריך לקנות צורה כלשהי של ביטוח בריאות נסיעות.
 3. 3
  שקול כמה זמן היית נעלם. ככל שאתה רחוק יותר זמן, כך גדל הסיכוי שיש לך בעיה רפואית כלשהי. נסיעות, ג'ט לג וחשיפה למזון חדש יכולים להשפיע על מערכת החיסון ועל בריאות העיכול. אם היית נעלם לתקופה ממושכת, עליך לקבל כיסוי רפואי כלשהו בזמן שאתה נמצא בחו"ל.
  • לפני שאתה עוזב, מצא מתקנים רפואיים במקום שאליו אתה מתכנן לנסוע שנמצאים ברשת הרפואית שלך ושאת את המידע הזה איתך. זה עשוי לחסוך לך הרבה כסף אם אתה נמצא בתאונה וזקוק לטיפול חירום.
 4. 4
  קחו בחשבון את הפעילויות המתוכננות שלכם. אם אתם מתכננים לצאת לטיול בחו"ל בו יש פוטנציאל לחירום רפואי, עליכם כנראה לקבל ביטוח בריאות למטיילים. ביטוח רפואי נסיעות הוא רעיון טוב אם אתם עוסקים בפעילויות מסוכנות מרחוק כמו שנורקלינג, רכיבה על אופנועים, צניחה חופשית או טיפוס על סלעים. אם אתה מתכוון לעסוק בפעילות בה אתה עלול להיפגע, הקפד לקבל ביטוח בריאות למטייל.
  • זה חשוב במיוחד אם אתה הולך למקום מרוחק או שיש לו מתקני בריאות ירודים.
  • אם אתה עושה דבר מסוכן מרחוק, עליך לקנות מדיניות המכסה פינוי חירום. אם אתה נפצע קשה ואין לך כיסוי פינוי רפואי, אתה עשוי להיות מחוץ 29900 € ל 37300 € דולר.

שיטה 2 מתוך 3: חקירת צורות אחרות של ביטוח נסיעות

 1. 1
  קבל ביטוח עבור פריטי כרטיס גדולים. מומלץ לקבל ביטוח לרכישות גדולות כמו טיסות יקרות, הפלגות וחבילות טיולים. אם מסיבה כלשהי אתה צריך לבטל, אתה לא רוצה להיות מחוץ למאות ואפילו לא אלפי הדולרים ששילמת עבור דברים אלה. קבלת ביטוח עבור הוצאות גדולות אלה עשויה גם לספק שקט נפשי נחוץ ביותר.
  • אם אתם מטיילים עם פריטים יקרים או שלא יסולאו בפז, כדאי לכם גם לקבל כיסוי כלשהו.
  אתה מכוסה בפוליסת ביטוח הבריאות הנוכחית שלך
  אם אתה נוסע מבית, אתה מכוסה בפוליסת ביטוח הבריאות הנוכחית שלך.
 2. 2
  בדוק את ההטבות של כרטיסי האשראי שלך. בכרטיסי אשראי שונים יש מספר הטבות הקשורות לביטוח. למשל, כמה כרטיסי אשראי יהיה לספק ביטוח רכב עבור רכב שכור. אחרים מספקים הגנה על נסיעה ומכסים את הוצאות המזוודות שאבדו. לפני שתסדיר את סידורי הנסיעות שלך, פנה לספק כרטיס האשראי שלך וקבע אילו הטבות מציע הכרטיס שלך, אם בכלל.
  • כרטיסי אשראי מסוימים עשויים אפילו לספק כיסוי אם תצטרכו לבטל טיסה.
  • שאל שאלות כמו "האם המזוודות שלי יהיו מוגנות מפני אובדן או נזק?" ו"אם אכנס לתאונת דרכים, כמה תכסו? "
 3. 3
  חפשו כיסוי חופף. חלק מפוליסות הביטוח הקיימות שלך עשויות לכסות את כל ההוצאות שצצות במהלך הנסיעה שלך. לדוגמה, ביטוח בעלי הבית או השוכרים שלך עשוי לכסות אובדן או נזק למזוודות שלך. אם יש לך ביטוח רכב, סביר להניח שאתה מכוס אם אתה שוכר רכב. בדוק את הפוליסות הקיימות שלך או שוחח עם סוכן הביטוח שלך כדי לראות אילו דברים מכוסים.
  • אם כבר יש לכם ביטוח חיים, לא תזדקקו לפוליסת מוות בשוגג.
  • עם מטען שאבד, חברת התעופה תכסה גם את ההפסד שלך עד לנקודה מסוימת.
  • אם הכיסוי הקיים שלך לא מגן על המזוודות שלך, קח רק רכוש שאתה יכול לחיות איתו. אם אתה צריך לנסוע עם חפצי ערך ואתה לא מכוסה, אתה צריך לקבל ביטוח.
  • שאל את סוכן הביטוח שלך שאלות כמו "האם ביטוח הרכב שלי מכסה מכוניות שכורות בחו"ל?" ו "האם ביטוח השוכר שלי מכסה את המזוודות שלי?"

שיטה 3 מתוך 3: קבלת הביטוח הנכון

 1. 1
  קנו ביטוח משלכם. במקום לקנות פוליסה מסוכן הנסיעות או מאתר ההזמנות שלכם, מצאו פוליסה באמצעות מתווך מקוון. סוכן נסיעות יכול למכור לך פוליסה שמשלמת את עמלת המכירה הגבוהה ביותר במקום להציע ללקוח את הכיסוי הטוב ביותר. זה יעזור לכם להשיג ביטוח זול. אם כבר יש לך ביטוח בריאות, פנה לספק הנוכחי שלך כדי לראות אם הוא מציע כיסוי נוסף שתוכל לרכוש לטיול שלך.
  עליך לבדוק את פוליסת ביטוח הבריאות המקומי שלך ולבדוק אם הוא מכסה הוצאות רפואיות מחוץ לארץ
  אם אתה נוסע לחו"ל, עליך לבדוק את פוליסת ביטוח הבריאות המקומי שלך ולבדוק אם הוא מכסה הוצאות רפואיות מחוץ לארץ.
 2. 2
  לסיר בחנויות. כשאתה מחפש ביטוח, ודא שאתה מסתכל על מספר ספקים. בדוק מתווך מקוון כמו InsureMyTrip והשווה מחירים שונים. שוחח עם נציג מכירות וקבל את פרטי כל הפוליסות שאתה מעוניין בהן.
  • זה חשוב במיוחד לכל פוליסות ביטוח בריאות נסיעות. אי קבלת המדיניות הנכונה עשויה לעלות לך אלפי דולרים.
 3. 3
  קרא את האותיות הקטנות. אם אתה רוכש פוליסה, אתה רוצה לוודא שהיא תכסה את כל הבעיות שאתה נתקל בהן. לדוגמה, אם יש לך מצב קיים מראש, ודא שביטוח בריאות הנסיעות שלך יכסה את כל הסיבוכים הקשורים אליו. אינך מעוניין לקנות ביטוח רק כדי לגלות אחר כך שהוא אינו עונה על צרכיך. קרא את האותיות הקטנות וקבל מדיניות שמתאימה לך.
  • לפני שאתם קונים, בקשו עותק של הפוליסה והקפידו לעבור עליה.
  • שוחח עם סוכן ביטוח וודא שכל צרכיך מסופקים. שאל אותם דברים כמו "האם זה מכסה את המצב הקיים שלי?" ו"המדיניות הזו תכסה את עלות כל המזוודות שלי אם אאבד אותה? "
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail