איך להיות עוזר למטבח?

עליכם לשקול להיות עוזרים למטבח
אם אתם מעוניינים לעבוד במטבח, אך אין לכם השכלה קולינרית רבה, עליכם לשקול להיות עוזרים למטבח.

העבודות הקולינריות נעות בין מדיחי כלים לשפים מובילים בכל עסק שמספק אוכל ללקוחות או לגולשים. אם אתם מעוניינים לעבוד במטבח, אך אין לכם השכלה קולינרית רבה, עליכם לשקול להיות עוזרים למטבח. רוב עוזרי המטבח מבצעים עבודות הכנה למטבח, מנקים ציוד ומשטחים ומגישים מדי פעם את האוכל ישירות ללקוחות. העבודה בדרך כלל נעשית במשמרות תמורת שכר לפי שעה. מעסיקים נפוצים הם חברות קייטרינג, מסעדות, ספקי שירותי בריאות וקפיטריות. גלה כיצד להפוך לעוזר מטבח.

צעדים

 1. 1
  בוגר תיכון, או קבל תעודת שקילות. זוהי הדרישה החינוכית המינימלית לעבודת עוזרי מטבח. בבריטניה, עליכם להשלים את האישורים הכלליים שלכם להשכלה תיכונית (GCSE) בכל נושא.
 2. 2
  לפתח כישורים כטבח. על מנת להכין אוכל, עליכם להכיר מיומנויות סכין בסיסיות, עבודת הכנה, תזמון ובישול ארוחות בסיסיות. ככל הנראה אנשים שבשלו שנים פיתחו את הכישורים הדרושים לעבודה בהצלחה בסביבת מטבח.
  • עברו שיעורי היכרות עם קולינריה, אם אין לכם כישורי בישול טובים. שקול לקבל תעודת בישול מבית ספר מקומי לקולינריה או מכללה קהילתית. תואר מתקדם מבית ספר קולינרי אינו הכרחי, אלא אם כן אתה רוצה להיות במסלול להיות שף סו או שף.
  • חפש חניכה לעוזרי מטבח אם אתה בין הגילאים 16 עד 24. אם אתה בתחום זה, יתכן שתוכל לקבל תשלום משכר עבור קבלת הסמכה, כולל תעודה ותעודה טכנית. למרות שתעבוד בשכר נמוך משכר העוזר הממוצע למטבח, תשאיר את החניכות עם כישורים יקרי ערך ברזומה שלך.
 3. 3
  חפש תעודה על אירוח, היגיינת מזון או בישול כללי. תעודה יכולה להפוך אתכם לסחירים יותר למעסיקים. יתכן שתוכל ללמוד לקבל תעודה בזמן שאתה עובד כעוזר מטבח.
  זוהי הדרישה החינוכית המינימלית לעבודת עוזרי מטבח
  זוהי הדרישה החינוכית המינימלית לעבודת עוזרי מטבח.
 4. 4
  עבוד בבית קפה, מסעדה או מטבח כדי לצבור ניסיון יקר. עוזרי מטבח רבים זכו למשרות הראשונות בענף האירוח וההגשה. הצב את החוויה הרלוונטית הזו לקורות החיים שלך.
 5. 5
  חפש פרסומים מקוונים או בעיתונים לתפקידים של עוזרי מטבח. על ידי מחקר הכישורים והניסיון המועדפים על ידי מעסיקים, תוכל להבין האם אתה מתאים ביותר לקייטרינג, למסעדות או לעבודות מוסד.
 6. 6
  הגש בקשה למקום בסוכנות זמנית. עוזרי מטבח נשכרים לרוב באמצעות סוכנויות זמני. ראיון אצל סוכנויות השמת העבודה הזמניות המקומיות שלך כדי שמגייסים יוכלו למצוא עבודה עבורך.
 7. 7
  השלם את קורות החיים שלך. כלול את השכלתך, ניסיון בעבודה וכישוריך בבישול, ניקיון וארגון. הוכיח היטב את קורות החיים שלך וודא שהוא מתאר אותך כעובד קשה עם רצון לעבוד בענף האירוח.
  • יתכן שתידרש לכתוב מכתב מקדים כדי להסביר את ניסיונך וכישוריך בפרוזה. שמור את המכתב המקדים מתחת לעמוד אחד, והסבר את כישוריך, הכבוד וההצלחה שלך בתחום הקולינריה עד כה.
  אתה אמור להיות מסוגל לקבל משרה כניסה כעוזר מטבח
  עם ההשכלה והניסיון החיוניים, אתה אמור להיות מסוגל לקבל משרה כניסה כעוזר מטבח.
 8. 8
  הגש מועמדות למשרות מקוונות, באופן אישי ובאמצעות סוכנות הזמני שלך. עם ההשכלה והניסיון החיוניים, אתה אמור להיות מסוגל לקבל משרה כניסה כעוזר מטבח. חפש משרות שנותנות הדרכה בעבודה ומקדמות מבפנים.
  • בקש מסוכנות הזמני שלך לתת את הדעת נוספת על חוזי עבודה שניתן להאריך או להפוך לקבועים אם התפקיד מתאים.

טיפים

 • על מנת לעשות טוב כעוזרי מטבח עליכם להיות מכוונים לפרטים ומוכנים לעבוד לילות, סופי שבוע ומשמרות ארוכות. בעוד שרוב עוזרי המטבח עובדים במשרה מלאה, ייתכן שתזמן את לוח הזמנים יוצא דופן אם אתה רגיל לעבודה במשרד.

דברים שתזדקק להם

 • תעודת תיכון / שווה ערך
 • יכולות בישול
 • שיעורי קולינריה (לא חובה)
 • חניכות עוזרי מטבח (אופציונלי)
 • תעודת אירוח, בישול או היגיינת מזון
 • חווית שירות אוכל
 • סוכנות תעסוקה זמנית
 • פרסומי דרושים ברשת / בעיתון
 • קורות חיים
 • מכתב כיסוי
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לעבוד בעולם הים?
 2. איך לארגן את המשרד הביתי שלך?
 3. איך מטפלים במשרד ביתי?
 4. כיצד לתבוע ניכויים במשרד הביתי?
 5. כיצד לסלק משרד ביתי?
 6. איך לקשט את המשרד הביתי שלך בתקציב?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail