כיצד להימנע ממשקאות ממוסרים?

ישנם סיפורים רבים על משקאות שעברו עליהם חומרים זרים וחלקם למרבה הצער נכונים
ישנם סיפורים רבים על משקאות שעברו עליהם חומרים זרים וחלקם למרבה הצער נכונים.

ישנם סיפורים רבים על משקאות שעברו עליהם חומרים זרים וחלקם למרבה הצער נכונים. פעולת הקפיצה למשקה נעשית במטרה לגרום למטרה להיות מבולבלת, ללא הכרה או להוריד את עכבות המטרות. מטרתו יכולה להיות קודמת לתקיפה מינית, שוד או פעילות פלילית אחרת. חלק מהתרופות המונחות במשקאות ליצירת ישנוניות או אפילו חוסר הכרה כוללות רוהיפנול (Roofie) שהוא תרופת הרגעה, GHB (Liquid X) תרופה טיפולית נוגנת הגנה. העלול לגרום לחוסר הכרה, ולקטמין (מיוחד K) חומר הרדמה המשמש לבעלי חיים. אם יש לך חששות משום שאתה לבד או שאינך מרגיש שהמצב תקין לגמרי, כדאי לשמור על ערנות ולהגביל את השתייה שלך. להלן מספר הצעות שיעזרו לך לזהות ולהימנע ממשקאות שטופלו בעת צריכת משקאות באירוע חברתי או בבר.

צעדים

 1. 1
  הישאר עם שירות המשקאות. אם מציעים לך שתייה על ידי מישהו שרק עכשיו פגשת או בקושי מכיר, הישאר בבר בזמן שהמשקה הוזמן ומוגש. תוכל לראות את הברמן מכין אותו ומעביר אותו מעבר לסרגל. לחלופין, בקש שהמשקאות יובאו לשולחן על ידי הצוות.
 2. 2
  העדיפו משקאות או פחיות שלא נפתחו על פני משקאות זכוכית. אם אתה לא נמצא עם אנשים שאתה יכול לסמוך עליהם, קח את המשקה שלך מבקבוק ותראה את החלק העליון מוסר על ידי הברמן.
 3. 3
  החזיקו את המשקה שלכם למעלה. אם תקבל משקה כוס, החזיק אותו בצורה כזו שהיד שלך מכסה את החלק העליון של הכוס. החזקתו עם כף היד מעל החלק העליון במקום כנגד הצד של המשקה, תקשה על כל אחד להחליק משהו מבלי שתשימו לב.
  העדיפו משקאות או פחיות שלא נפתחו על פני משקאות זכוכית
  העדיפו משקאות או פחיות שלא נפתחו על פני משקאות זכוכית.
 4. 4
  לפקוח תמיד על המשקה שלך. אל תשאיר את המשקה שלך ללא השגחה לשום זמן. תן אותו לחבר כדי לשמור עליו או לסיים אותו לפני שרוץ לרקוד או לבקר בשירותים. אם אתה צריך לעזוב אותו ואתה חוזר לא בטוח לגבי בטיחותו, השאר אותו וקבל חדש.
 5. 5
  קבל משקאות רק מאנשים שאתה סומך עליהם. אם אינך יכול לפקוח עין על הגשת המשקה שלך, או אם יש לך חששות לגבי האדם המציע לך משקה, עדיף לדחות בנימוס. אם אתה שותה משקאות עם חברים, בדרך כלל יהיה בסדר; ובקש מהם לפקוח עין עליך אם אתה יוצא עם מישהו שאינו ידוע במהלך הלילה, כך שאם יקרה משהו לא תקין, מישהו אחר יכנס אליו מייד.
 6. 6
  הימנע משיתוף משקאות של אחרים. זה יכול להיות תחבולה להרגיע אותך לתחושת ביטחון כוזבת. לעולם אל תתפוס משקה או גנוב מישהו ממישהו שאינך מכיר; אתה אף פעם לא יודע מה יש במשקאות שלהם ורק בגלל שהם יכולים להתמודד עם זה לא אומר שאתה יכול.
 7. 7
  חפש סימנים ברורים של התעסקות. דברים כמו שהמשקה שלך הועבר מהמקום שהשארת אותו, הקש שהוצא או הושם, פחות או יותר נוזלי ממה שאתה זוכר, מבעבע מוזר או תוסס, צבע או ריח שונה, צפים מכל סוג שהוא, תרופה ריקה חבילות ליד הזכוכית או על הרצפה וכו '.
 8. 8
  תפסיק לשתות כל מה שטעם מצחיק. כשאתה שותה משהו שטעים או יוצא דופן, עצור שם ואין לך יותר. הנח מיד שהמצב הפך להיות לא בטוח ועזוב בהקדם האפשרי, או תפוס חבר שיישאר איתו, או יותר טוב, עזוב יחד.
האם זה יצמצם את הסיכוי למשקה נוקב
אם יש לי בקבוק ואשאיר את הפער מכוסה, האם זה יצמצם את הסיכוי למשקה נוקב?

טיפים

 • דעו שנשים יכולות וגם עושות ספייק.
 • החלל את המשקאות האלכוהוליים שלך בכוסות מים. זה עוזר לך להישאר ערניים יותר, כך שיש לך פחות סיכוי להתבלבל. כמו כן, אם מישהו שם חומר זר במים שלך, סביר יותר שתטעם אותו מיד. (עם זאת, שוב, רבים מכימיקלים הנפוצים הם חסרי טעם וחסרי צבע!)
 • צפו בתסמינים של סימום: אלה כוללים תחושת ישנוניות, תחושת חולה, התחלה להרגיש שאתם מאבדים שליטה, הגפיים שלכם מרגישות כאילו אינן יכולות לזוז, סחרחורת וחוסר תחושה, ומתחילות לאבד את ההכרה. תסמינים אלה יופיעו הרבה יותר מהר משכרות, ולכן חשוב לדעת כיצד גופך מגיב לאלכוהול כדי שתוכל להבחין בהבדל. חפש עזרה מיד מחברים או מעובדי הבר; או התקשרו למשפחה ולחברים אם אינכם יכולים לקבל עזרה מיידית במקום בו אתם נמצאים.
 • אם אתה רואה את החבר שלך מציג סימנים של שיכור יותר מכפי שהיה אמור להיות בכמות האלכוהול שהם צרכו, פעל במהירות כדי למשוך את חברך מהמצב. למרבה הצער, בגלל העובדה שלתרופות לאונס תאריך יש לעתים קרובות תסמינים דומים לשכרות פשוטה, זה יכול להיות קשה להבדיל ולהפוך אותם למסוכנים עוד יותר.
 • תרופות לאונס תאריך הן לרוב חסרות צבע וחסרי ריח או עשויות להיות מוסוות על ידי המשקה בו הן מונחות.
 • קח פחם פעיל לפני היציאה לדייט מכיוון שהוא יכול לספוג תרופות בגופך ולעכב את השפעתן למספר שעות טוב. זו הסיבה שמומלץ לא לקחת תרופות מרשם ופחם פעיל בו זמנית ובמקום זאת מומלץ להפריד ביניהן לפחות 4 שעות.

אזהרות

 • זה אף פעם לא רעיון טוב לעזוב בר עם מישהו שאתה לא מכיר - אם, עם זאת, אתה מרגיש שזה הכרחי לעשות זאת, הקפד ליידע את החברים עם מי אתה עוזב ולאן אתה הולך.
  מחקר שנערך בבריטניה מצא כי רק שני אחוזים מבריכה של 1014 נפגעי אונס שתו את המשקאות שלהם בתרופות הרגעה
  זכרו שתו תמיד באחריות; מחקר שנערך בבריטניה מצא כי רק שני אחוזים מבריכה של 1014 נפגעי אונס שתו את המשקאות שלהם בתרופות הרגעה.
 • שים לב שכל משקה יכול להיות מנוקד, כולל מיץ, מים, תה, קפה, סודה וחלב.
 • בנוסף, ניתן לנקד סיגריות; רק לעשן משלך.
 • אל תהיו פרנואידים מדי בקריאת מאמר זה. עצות ואזהרות לעיל אמנם מומלצות, אך אינך צריך לבזבז כל ערב שאתה פונה לבר בפחד ואימה.
 • זכרו שתו תמיד באחריות; מחקר שנערך בבריטניה מצא כי רק שני אחוזים מבריכה של 1014 נפגעי אונס שתו את המשקאות שלהם בתרופות הרגעה. זה הרבה יותר נפוץ בסיטואציה שמישהו מנצל את העובדה שאתה פשוט שיכור. זכרו כי אלכוהול הוא גם תרופת הרגעה עם השפעות של אמנזיה.

דברים שתזדקק להם

 • טלפון נייד / טלפון סלולרי

שאלות ותשובות

 • האם מישהו יכול להיכנס לכלא / בית סוהר בגלל שתיית משקאות של אנשים?
  מבחינה מעשית, הכלא הוא קטע. אם מישהו עושה זאת במסיבה פעם אחת, האדם כנראה לא עומד בפני מאסר בפועל. עם זאת, ישנם גורמים מחמירים. באיזה חומר השתמשו? אם מדובר בהזיה חזקה ואנשים נפגעו קשה כתוצאה מכך, או גרמו לנזקים חמורים ברכוש, למשל. למישהו יכול להיות תגובה אלרגית לתרופה. או שזה יכול להיות חומר לא חוקי. האדם יכול להיות גם עבריין חוזר, או להתעלל באדם שעבר. אל תעשה זאת, והגן על עצמך מפניו.
 • האם ניתן לנקר בקבוק פופ שלא נפתח?
  לא, זה פיזית בלתי אפשרי לספוג משקה בלי לפתוח את הבקבוק. אבל היזהר אם הפופ טעים "שטוח" (ללא גזים) כשאתה פותח אותו.
 • אם יש לי בקבוק ואשאיר את הפער מכוסה, האם זה יצמצם את הסיכוי למשקה נוקב?
  שמור על האגודל מעל פתח הבקבוק. אף אחד לא יכול להכניס משהו למשקה שלך ככה. שמור תמיד על המשקה שלך ואל תשאיר אותו ללא השגחה.
 • איך אוכל לספוג משקה של מישהו (למתיחה)?
  אל תעשה את זה. ספייק משקה של מישהו זה לא מעשה קונדס, זה רעיון טיפשי. גם אם אתה רק מנסה להצחיק, אתה עלול לפגוע ברצינות במישהו שעושה את זה. תחשוב על מתיחה אחרת.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail