איך להבין מדוע כדאי להביא את ילדיך לשוק האיכרים?

טיול בשוק האיכרים מספק דרך נהדרת לבלות יחד כמשפחה
טיול בשוק האיכרים מספק דרך נהדרת לבלות יחד כמשפחה.

שוק האיכרים הוא מקום נהדר להביא את ילדיכם מכל כך הרבה סיבות! שוק האיכרים מאפשר לכם לספק למשפחתכם אוכל בריא ובריא תוך תמיכה בקהילה המקומית שלכם במקביל.

הנה המציאות- חקלאים משפחתיים זקוקים לתמיכתכם! כעת, כאשר החקלאות הגדולה שולטת בייצור המזון בארה"ב, חוות משפחתיות קטנות מתקשות להתחרות בשוק המזון. קנייה ישירה מחקלאים נותנת להם תמורה טובה יותר לתוצרתם ומעניקה להם סיכוי לחימה בכלכלה הגלובלית של ימינו.

בפעם הבאה שאתה הולך לשוק ילדיך יזכרו את החקלאים
בפעם הבאה שאתה הולך לשוק ילדיך יזכרו את החקלאים.

ומבחינה בריאותית, אתה עושה למשפחה שלך טובה גדולה! חלק ניכר מהמזון שנמצא בחנויות מכולת מעובד מאוד ומגודל באמצעות חומרי הדברה, הורמונים, אנטיביוטיקה ושינוי גנטי (GMO). חלקם הוקרן, שעווה או הוגז בגז במעבר. לשיטות עבודה אלה עשויות להיות השפעות שליליות על בריאות האדם. לעומת זאת, מרבית המזון שנמצא בשוק האיכרים מעובד בצורה מינימלית, ורבים מהחקלאים שלנו מתאמצים מאוד לגדל את התוצרת המזינה ביותר האפשרית על ידי שימוש בטכניקות ברות קיימא, קטיף תוצרת ממש לפני השוק וגידול זני ירושה. (דאג לשאול כל חקלאי לגבי שיטות הגידול שלהם. גילינו שרוב החקלאים בני קיימא נהנים לדבר על אהבתם לקרקע והארכים הגדולים שהם מייצרים כדי ליצור מזון בריא ונטול חומרי הדברה!)

שיטה 1 מתוך 10: למידה על פיתוח הרגלי אכילה רגשיים בריאים

 1. 1
  הבן כי אחד המיתוסים הגדולים ביותר על אכילה רגשית הוא שהוא נובע מרגשות שליליים. כן, לעתים קרובות אנשים פונים לאוכל כשהם לחוצים, בודדים, עצובים, חרדים או משועממים.
 2. 2
  הבינו שאפשר לקשר בין אכילה רגשית לתחושות חיוביות! זה לא מקרי שמקדונלד'ס קראה לילדים שלהם "ארוחה שמחה"! הם עושים זאת כדי ליצור קשר רגשי לכל החיים בין להיות מאושר לאכילה במקד'ס, וזה עובד!
 3. 3
  היכו את גורו שיווק המזון המהיר במשחק שלהם. כל שעליך לעשות הוא להחליף את המזון המהיר ולהחליף אותו ביום כיף בשוק האיכרים! עשו זאת על בסיס קבוע וילדיכם יתחילו להשוות אוכל אמיתי בריא לאותם ימי המשפחה המאושרים בשוק.

שיטה 2 מתוך 10: לחבר ילדים עם "אוכל אמיתי"

 1. 1
  דעו שיש נתק עצום בין מרבית האירופאים למזונם. לרוב, הפסקנו לשאול מאיפה מגיע האוכל שלנו, איך מגדלים אותו ואם זה טוב לבריאותנו. במידה רבה, זו הסיבה מדפי המרכולים שלנו מרופדים בכל כך הרבה קופסאות זבל מעובד. ורובו משונה גנטית (GMO). אנחנו אלה שקונים אותו אז הם ממשיכים להכין אותו!
 2. 2
  לשבור את המעגל הזה עם הילדים שלנו. שוק האיכרים מספק הזדמנות נהדרת לקדם את הדיון בקשר לאוכל. זה הרבה יותר יעיל כשאתה מתרגל את מה שאתה מטיף. קנייה מחקלאים מקומיים מקומיים מחזקת את המסר.

שיטה 3 מתוך 10: שיחה עם חקלאים אמיתיים

 1. 1
  שים לב, ילדים הם סקרנים באופן טבעי. זה התאמה טובה כי החקלאות באמת מדהימה. חשבו על זה: שתלו זרעים בעפר, הוסיפו מים, קבלו ירקות! כמובן שיש בזה הרבה יותר מזה.
 2. 2
  כפי שצוין לעיל, רבים מהחקלאים שאנו פוגשים גאים מאוד בעבודה שהם עושים והם שמחים מאוד לדבר על כך. עם קצת אימון (אם יש צורך) אתם ילדים יכולים לשאול כמה שאלות נהדרות, כמו- למה אתה חקלאי? מה הדברים האהובים עליך לגדול? מה הדבר הכי קשה לגדול? הקל ביותר? האם אתה משתמש בחומרים כימיים או חומרי הדברה? למה או למה לא?
 3. 3
  ראה תופעת לוואי מגניבה של זה. בפעם הבאה שאתה הולך לשוק ילדיך יזכרו את החקלאים. זה נהדר להכיר חברים חדשים, במיוחד כאשר הם עושים משהו חשוב כמו גידול האוכל שלך.
עשו זאת על בסיס קבוע וילדיכם יתחילו להשוות אוכל אמיתי בריא לאותם ימי המשפחה המאושרים בשוק
עשו זאת על בסיס קבוע וילדיכם יתחילו להשוות אוכל אמיתי בריא לאותם ימי המשפחה המאושרים בשוק.

שיטה 4 מתוך 10: לתת להם לקנות אוכל בעצמם

 1. 1
  תן להם כמה דולרים לקנות מעט מאוכל משלהם להביא הביתה, בהתאם לגילם. זו כשלעצמה חווית למידה נהדרת. האם הם יחשבו זמן רב על מה לקנות? או שהם יקנו את הדבר הראשון שהם רואים? ללמוד לקנות בחוכמה ולשקול את כל האפשרויות זו מיומנות גדולה שיש.
 2. 2
  אם אנחנו באמת רוצים ללמד את הילדים שלנו את הערך של אוכל אמיתי, הם צריכים לדעת לקנות את זה!
 3. 3
  אם יש לך ילדים צעירים, במקום לעשות קניות בפועל אולי אתה יכול פשוט לתת להם לתת את הכסף לחקלאי. ילדים קטנים (והחקלאי) כנראה יהנו מזה!

שיטה 5 מתוך 10: בישול האוכל שקנית בבית

 1. 1
  גרמו לילדים להיות מעורבים בבישול. כישורי בישול בסיסיים פותחים בפניהם כל כך הרבה אפשרויות בהמשך חייהם ומקלים עליהם את הצורך לקנות ארוחות מוכנות ומעובדות מאוד. אבל זה לא תמיד קל.
 2. 2
  בישלו את האוכל שקניתם זה עתה, או את האוכל שהם קנו זה עתה אם עקבתם אחר הצעד לעיל, מקלים על כך. זה השלב ההגיוני הבא- "קנינו את הירקות האלה מהחקלאי הנחמד, עכשיו נצטרך לבשל אותם!"

שיטה 6 מתוך 10: הכנסת מאכלים חדשים

 1. 1
  יש ילדים שהם פשוט אוכלים בררנים. לשלושת הצעדים לעיל עשויה להיות השפעה עמוקה על נכונותם אפילו לנסות משהו חדש, נכון? בוא נעבור את זה- פגשנו את החקלאי, למדנו איך הם גידלו את זה, קנינו את זה, לקחנו את זה הביתה ועכשיו בישלנו את זה. זה פשוט טבעי לרצות לטעום את זה!

שיטה 7 מתוך 10: למידה על תזונה

 1. 1
  עבור ילדים גדולים יותר, שוק האיכרים מספק הזדמנות ללמוד על תזונה ומדוע אוכלים אמיתיים כל כך חשובים כדי לשמור על גוף בריא. אם ילדיכם מתחרים בספורט, תוכלו ללמד אותם מדוע חומרים מזינים יהפכו אותם לספורטאים טובים יותר. גם אם הם לא עוסקים בספורט הם יכולים להבין שאוכל אמיתי עמוס בויטמינים ומינרלים ההופכים אותם לחזקים, חכמים ובריאים יותר.
 2. 2
  בנוסף תוכלו לבחור מאכלים שאינם GMO ולתמוך בחקלאים שאינם GMO.
שוק האיכרים מספק הזדמנות ללמוד על תזונה ומדוע אוכלים אמיתיים כל כך חשובים כדי לשמור על גוף בריא
עבור ילדים גדולים יותר, שוק האיכרים מספק הזדמנות ללמוד על תזונה ומדוע אוכלים אמיתיים כל כך חשובים כדי לשמור על גוף בריא.

שיטה 8 מתוך 10: התרחקות מהמסכים

 1. 1
  מסכי טלוויזיה, מסכי מחשב, מסכי אייפד, מסכי טלפון - ארג! כן, אני יודע שאתה קורא את זה על המסך (אלא אם כן מישהו הדפיס לך את זה). המסכים מדהימים אבל יש להם את הזמן והמקום שלהם. לאוכל יש השפעה עצומה על השמנת יתר בילדים אך יחד עם זאת רוב הילדים נמצאים על התחת שלהם יותר מדי שעות ביום.
 2. 2
  האם אנחנו באמת צריכים לצפות במלך אריות פעם נוספת? שוק האיכרים הוא תירוץ נהדר להתרחק מהטלוויזיה, או Xbox או פייסבוק, אינסטגרם - מה שלא יהיה, ולקבל קצת אוויר צח.

שיטה 9 מתוך 10: קשר משפחתי

 1. 1
  טיול בשוק האיכרים מספק דרך נהדרת לבלות יחד כמשפחה. קל ליהנות זה מזה מחברה כשאתה עושה משהו בריא. עם ילדים קטנים תוכלו לשחק במשחקים מהנים כמו למצוא אוכל בצבעים שונים או בצורות שונות. עם ילדים גדולים יותר נסה ציד נבלות והציע פרס משפחתי אם המטרה נפגעת.
 2. 2
  זה אולי לוקח קצת עבודה (ושוחד או שניים) אבל השוק יכול להיות טיול משפחתי מהנה. מי יודע, בסופו של דבר תוכלו ליצור אחד מאותם זיכרונות נעימים שילדיכם יכולים לשאת ולהעביר לילדים שלהם. כמה נהדר זה יהיה!

שיטה 10 מתוך 10: לימוד חשיבות הקהילה

 1. 1
  המספר ההולך וגדל של שווקי החקלאים באירופה נותן לנו תקווה. הם משמשים לא רק כדרך לאנשים לרכוש אוכל מקומי אלא גם כסיכוי עבורם ליצור קשר עם אחרים בקהילותיהם. קנייה מקומית מקדמת תחושה של גאווה בעיר הולדתך.
 2. 2
  שווקי האיכרים מאפשרים לך ללמד את ילדיהם שהם יכולים לחולל שינוי באמצעות הצבעה בדולרים שלהם. כאשר אתה קונה ברשת חנויות מכולת גדולה, חלק קטן מהדולרים שלך נשאר מקומי. תמיכה בחקלאים מקומיים שומרת על הכסף בקהילה שלך, שם ניתן להשקיע מחדש לטובת העיר.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail