כיצד לחקור ביעילות לפני פתיחת בר משלך?

ככל הנראה הדרך הטובה ביותר להתמודד עם סחר הבר היא לעבוד בפועל בבר
ככל הנראה הדרך הטובה ביותר להתמודד עם סחר הבר היא לעבוד בפועל בבר.

אז אתה רוצה לפתוח בר. אני מקווה שלא הגעת להחלטה זו בזמן שזרקת בחזרה כמה מאותם תערובות אלכוהוליות טעימות שאתה מקווה למכור בחבית ללקוחות הפוטנציאליים שלך. על מנת לפתוח עסק מצליח, תצטרך לבצע את בדיקת הנאותות שלך. יהיה עליך ללמוד את סחר הבר, להבין את העניינים של שוק השוק המקומי שלך ואת בסיס הלקוחות שלך, לרכוש רישיון משקאות, ואז לבנות את הבר שלך. כל זה אולי נראה מרתיע, אך עבור מי שיכורים מהרעיון לפתוח בר משלהם, ניתן לעשות זאת אם תחקרו ביעילות מבעוד מועד.

חלק 1 מתוך 4: לימוד סחר ברים

 1. 1
  קבל עבודה בבר. ככל הנראה הדרך הטובה ביותר להתמודד עם סחר הבר היא לעבוד בפועל בבר. נסו להתקדם לרמת המנהל. הנוף הנשקף ממצב זה יאכזב אותך במהירות. בעלות על בר לא תהיה מורכבת מבינגרים של כל הלילה עם הלקוחות שלך, אלא תהיה עבודה קשה. תצטרך לשלוט חביות במרתף ולנקות שירותים בנוסף להגשת משקאות לנכרים.
 2. 2
  שוחח עם בעלי הברים האהובים עליך. אם הם עסוקים מדי, קבע פגישה. הציע לקחת אותם לארוחת צהריים, כי הם יעשו לך טובה גדולה.
  • לאחר שקיבלת את תשומת ליבו של בעל בר ולפחות חצי שעה לדבר יחד, שאל אותו כיצד הוא התחיל ומה נדרש כדי לפתוח בר ולהפעיל כזה. קחו המון הערות. חזור מספר פעמים, אם אפשר. היו נחמדים וקנו דברים בבר שלהם כדי שלא יתעצבנו מכם שאתם מסתובבים. אל תפריעו להם בשאלות כשהמקום תפוס.
  • זכור שאם אתה מתכנן לפתוח בר באזור, יתכן ובעל הבר לא יהיה נוטה לדבר איתך ולחשוף את סודותיו. אם אתה חושד שזה המצב, בקר בבעלים של ברים אחרים באזורים שונים.
 3. 3
  הירשם למגזינים בתעשייה. בר ומשקאות הוא דוגמה מצוינת למגזין סחר ברים המכסה את ההתפתחויות המרתקות ביותר בתחום, כולל חדשות על מבשלות חדשות, אסטרטגיות ובר נושאים, משקאות חדשים ואפילו טכנולוגיות חדשות. מגזין מועדון לילה ובר הוא אפשרות נוספת והיא בחינם. כתבי עת אלה מהווים משאבים מצוינים שיעזרו לך להבין ולחדד את נושא הבר שלך.
  • בין אם אתם רוצים "טיסה מפוארת", סרגל עתידני מלא באורות מהבהבים או גסטרופוב מואר ועמום עם רמז של בר צלילה, תוכלו למצוא טיפים וטריקים לעיצוב בפרסומי הסחר הללו.
 4. 4
  השתתף בתערוכות לפני פתיחת הבר שלך. לתערוכות יש יתרון על פני פרסומי סחר. הם יוצרים קשר עם קמעונאים ומפיצים אחרים. תוכלו ללמוד על חוויותיהם של אחרים, לנסות אלכוהול חדש, לראות את המגמות האחרונות בענף הבר, ולקבל מבצעים מיוחדים שיעזרו להפוך את העסק שלכם לרווחי בעתיד. שלא לדבר על זה, הם פשוט כיף.
  • מדי שנה מתקיים מועדון הלילה והבר הצג בעיר אחרת. בשנת 2016 יוקמו מעל 600 דוכנים לאלפי המבקרים שלהם. בנוסף לכנס שנתי זה, מתקיימות תערוכות קטנות יותר ברחבי הארץ מדי חודש. היכנס לאתר 10 פעמים לקבלת רשימת תאריכים ופרטים על כל תערוכה.
אל תיתן לבר שלך לצאת לדרך בגלל שלא ציפית את העלויות המופלאות של פתיחת בר מוצלח
אל תיתן לבר שלך לצאת לדרך בגלל שלא ציפית את העלויות המופלאות של פתיחת בר מוצלח.

חלק 2 מתוך 4: התחשבות בשוק באזורכם

 1. 1
  עבור למספר ברים מצליחים באזור שלך. קנו משקה בכל אחד מהם, ורשמו הערות על מה שאתם אוהבים ולא אוהבים. נסה בשעה עמוסה ואז חזור אחר כך בשעה שקטה. להבין כיצד עסקים אלה פועלים ומה מושך לקוחות אליהם. האם יש להם לילות נושא? האם יש להם משקאות מוזלים? האם יש להם אווירה נוחה? האם הם מושכים את הלקוח ה"אידיאלי "שלך?
 2. 2
  גלה כמה כסף מקומיים מוציאים בדרך כלל על ברים.. אל תפעל מתוך הנחה ש"אם תבנה אותו, אנשים יבואו ויבזבזו הרבה כסף. " יהיו זמנים קשים ותקופות טובות, אך בסיס הצרכנים שלך לא יופיע יש מאין רק עבור העסק שלך. פנה לממשלה העירונית שלך ובקש נתונים סטטיסטיים של מיסים על שירותי בידור, אוכל וברים באזור שלך.
  • לדוגמא, נניח שכ- 750 €, 000 הושקעו על אפשרויות לסעודה, בידור ובר בשנה שעברה ויש 10 מפעלים באזורכם המספקים מענה לצרכים אלה, ואז תוכלו להתחיל בהנחה בסיסית שכל עסק הביא בסביבות 74600 € בשנה שעברה.
  • ייתכן כי עסק אחד או שניים משכו הרבה יותר לקוחות ולכן המספרים הללו יתברגו מאוד. פגעים כבדים אלה עשויים אפילו לקחת עד 80% מהשוק, מה שישאיר את שמונת העסקים הנותרים להילחם על יותר מ 149,000 € אם אין מספיק מקום לרווח באזור שלך, שקול להעביר את הבר שלך לחלק רווחי יותר של העיר.
 3. 3
  מצא מקום לפתוח את הבר. באופן אידיאלי זה צריך להיות מקום שמביא אנשים רבים לעבר היעד הדמוגרפי שלכם, ואידיאלי זה צריך להיות מקום שכבר מכיל את הבר והמסעדות. אם תצטרכו לרכוש פחות דברים (למשל כסאות בר, דוכנים וכיסאות), יהיו לכם פחות עלויות הפעלה.
  • אל תפחד לחשוב מחוץ לקופסה. במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה זול יותר להרכיב חלל שלא במקור נועד להיות בר. זה עשוי אפילו לעזור לך להתמקם בנושא. הסתכל על חללים שאינם מנוצלים כמו כנסיות ישנות, תחנות כיבוי אש, או אפילו בתים באזורים בנויים עם חיי לילה בריאים. אנשים מסוימים עשויים להימשך לאווירה המשונה של בר יותר מהמשקאות שהוגשו שם בפועל.
 4. 4
  וודא כי חוזה השכירות שלך מאפשר מכירת אלכוהול. אם תקבל רישיון משקאות חריפים, אך החוזה שלך אוסר על מכירת משקאות אלכוהוליים, תהיה בונוס. יהיה עליך לשאת ולתת מחדש עם המשכיר שלך או שתצטרך לעבור. וודא שהחוזה שלך אידיאלי עבור בר.
 5. 5
  בחר נושא העונה על תחומי העניין של הלקוח שלך. בעוד שתמיד חלמת לפתוח פאב משלך בסגנון אנגלי, יתכן שהבארים לא יהיו מעוניינים במפעל כזה. אולי כבר יש חמישה פאבים אחרים בסגנון אנגלי לבחירתך. אתה לא רוצה שהבר שלך יהיה רעש לבן, נכון? בזמן שאתה חוקר את האזור שלך, ראה איזה סוג של פס חסר ומה עשוי למשוך את הדמוגרפיה שבחרת.
  • ישנם עשרות נושאים לבחירה. בעלי ברים רבים מסכימים כי נושאים רבים לעתים קרובות מושכים לקוחות לדלפקי הבר שלהם. פיראטים, מרגלים, זומבים, אגדות וחופים טרופיים הביאו עסקים לבעלי ברים ברחבי העולם. מדוע לא לשקול ליצור סרגל ערכות נושא?
  • קשטו לפי נושא הבר שלכם. לא סתם מטיחים כמה שלטים על הקיר או מציירים את כל המקום באותו גוון חום. שקול בזהירות את נושא הבר שלך ואז נשא נושא זה ברחבי המקום. זה ייצור חוויה ייחודית יותר עבור הלקוחות שלך. אתה יכול אפילו לשאת את הנושא אל המשקאות והמאכלים שאתה מוכר.
  • לדוגמה, אם אתה רוצה שיהיה בר ג'אז, היית רוצה לבנות במה שיוכלו לנגן על מוזיקאי ג'אז. אתה יכול לשים תמונות על קירות אגדות הג'אז. אתה יכול לשלב את הנושא שלך בתפריט המשקה. הציעו ג'ין וטוניקים "ג'אזיים" או רום-רול וקולות.
זכור שאם אתה מתכנן לפתוח בר באזור
זכור שאם אתה מתכנן לפתוח בר באזור, יתכן ובעל הבר לא יהיה נוטה לדבר איתך ולחשוף את סודותיו.

חלק 3 מתוך 4: ביצוע מתמטיקה

 1. 1
  גלה את התקציב שלך. סביר להניח שתזדקק ליותר מ 74600 אירו דולר כדי לפתוח את הבר שלך. מספר זה יכול להיות סביר אם אתם מתכננים לפתוח בעיירה קטנה במיסיסיפי הכפרית, אך אם אתם מתכננים לפתוח חנות בניו יורק או בלוס אנג'לס, יהיה עליכם להיות מוכנים לגייס סכום גבוה פי חמישה מסכום זה או יותר. זכור כי בערך 75% מהברים / המסעדות שנפתחים נסגרים בשנה הראשונה. אל תיתן לבר שלך לצאת לדרך בגלל שלא ציפית את העלויות המופלאות של פתיחת בר מוצלח.
  • אם התקציב שלך לא יכול לשרוד לפחות אתחול בתוספת כמה חודשי ריצה בלי לספר שקל לפני שתצטרך לוותר, אז תשכח מזה. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא להפעיל את הבר ואז נגמר לך הכסף לפני שהעסקים יצטברו לרמה רווחית. במידת הצורך, בחר מיקום אחר או מצא דרך אחרת לקצץ בהוצאות. זכור, כל זה צריך להיות מתוכנן לפני שתנקוט בצעדים אחרים.
 2. 2
  קחו בחשבון את עלויות הבנייה. אם הסרגל הרצוי טרם נבנה, הוסף מספר חודשים ואלפי דולרים בנוסף לעלויות האחרות שלך לבנייתו. זכור כי בנייה היא תהליך מתוזמן וככל הנראה ייקח זמן רב יותר ממה שתוכנן.
 3. 3
  חישבו כמה תצטרכו להוציא כדי להצטייד במלאי הבר. אין נוסחה לסרגל מלא לחלוטין. הכל תלוי כמה אנשים אתה מושך לבר שלך וכמה הם צורכים. כמה ברים המתמקדים ב"המוני בירה "ירצו לקבל מגוון בירות בהישג יד, ואילו בר יין ירצה לקבל מבחר גדול של יינות. עם זאת, יש סט סטנדרטי של משקאות, משקאות חריפים, ליקרים ומיקסרים שכל בר ירצה לקבל. אמירה "אנחנו לא מוכרים את המשקה הזה כאן" ללקוח עלולה לגרום לו לעזוב, אז תהיה מוכן לכל דבר.
  • הקפידו על ג'ין, וודקה, רום, וויסקי, טקילה וברנדי בנוסף לבירה ויין. אלה הם משקאות ראשוניים. ניתן לצרוך אותם בעצמם או לשלב אותם עם מרכיבים שונים אחרים ליצירת אלפי משקאות.
 4. 4
  קח בחשבון את שכר העובדים הפוטנציאליים שלך. זה לא הולך להיות מבצע של איש אחד. תזדקק לברמנים, מלצרים / מלצריות, מארח / מארחת, שפים, צוות שרותים, שומרי ספרים, מנהלים בזמן שאתה נמצא, ואוטובוסים כדי לשמור על המקום נקי. צריך לשלם את כל האנשים האלה. כשאתה מחשב את התקציב שלך, קח בחשבון את העובדים שלך. ייתכן שתעסיק אדם לכל משרה, עובד בעל מקצוע שעשוי לטפל ברבות מהמטלות האלה, או שאולי אפילו תחלק כל עבודה בין עובדים. הכל תלוי כמה גדול הבר שלך מקבל וכמה מאמץ אישי אתה רוצה להשקיע בעצמך בבר.
 5. 5
  בררו היכן תקבלו את הכסף. ברגע שאתה יודע כמה כסף אתה זקוק, בדוק מהיכן אתה משיג אותו. סביר להניח שתצטרך ללוות אותו, אז היי עסוק בלימוד הלוואות ואשראי. ישנם מספר סוכני הלוואות לעסקים קטנים ברחבי הארץ. עבוד איתם בכדי להתחיל מסגרת אשראי או לקבל הלוואה שתכסה את העלויות הצפויות לפתיחת העסק שלך.
להבין את העניינים של שוק השוק המקומי שלך ואת בסיס הלקוחות שלך
יהיה עליך ללמוד את סחר הבר, להבין את העניינים של שוק השוק המקומי שלך ואת בסיס הלקוחות שלך, לרכוש רישיון משקאות, ואז לבנות את הסרגל שלך.

חלק 4 מתוך 4: קבלו את רישיון המשקאות המתאים

 1. 1
  בררו איזה רישיון אתם זקוקים. כל מדינה / מדינה שונה. בהתאם למרחב שלך, שעות הפעילות וסוגי המשקאות הנמכרים, תזדקק לרישיון אחר. עיין באתר ועדת האלכוהול והטבק לקבלת הרישיון הספציפי לו תזדקק.
  • באזורים מסוימים, אתה פשוט צריך למלא ניירת ולשלם אגרה, אך באזורים אחרים יש צורך בבדיקות, ברשימות מפורטות של משקאות הנמכרים ובפיזור יחס צפוי של מכירות מזון לאלכוהול.
 2. 2
  רכשו רישיון קיים. באזורים מסוימים כמו סן פרנסיסקו, רישיונות משקאות חדשים אינם מופצים על ידי העירייה; במקום זאת, עליך לרכוש רישיון ממישהו אחר - כנראה בעל בר מתחרה. במקרה זה, עליך לקנות עסק של בעל בר אחר כדי לפתוח עסק משלך. על מנת להשלים את ההעברה, תזדקק ל:
  • טופס "הסכמת העברה" מהבעלים הנוכחי
  • 4 עותקים של תוכניות הקומה שלך חתומות על ידי הבעלים
  • חוזה שכירות חתום או הוכחת בעלות על הבניין בו ישמש את הרישיון
  • פינוי ארנונה מגזבר המחוז שלך
 3. 3
  הגש את הניירת. בנסיבות אידיאליות, בקשתך עשויה להיות מאושרת או להידחות בעוד 8 עד 10 שבועות, אך עשויה להימשך עד 12 שבועות לטיפול אם הרשויות המקומיות מגובות.

שאלות ותשובות

 • מהו תפריט טוב לטרקלין?
  זה תלוי בנושא הטרקלין שלך ובטעם הקהל שלך. מצא מקומות דומים וקבל רעיונות מהתפריטים שלהם.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail