כיצד לנהל את תצוגות הבית שלך?

טאטאו את שביל הגישה וודאו כי חזית ביתכם מסודרת ומזמינה
טאטאו את שביל הגישה וודאו כי חזית ביתכם מסודרת ומזמינה.

להלן מספר טיפים חיוניים לניהול תצפיות משלך בעת מכירת ביתך באופן פרטי.

צעדים

 1. 1
  וודאו שהבית שלכם נראה טוב מאוד, לא רק נחמד. הרושם הראשוני נחשב וחיוני כי הבית שלך נמצא במצב הטוב ביותר האפשרי כאשר קונים פוטנציאליים מגיעים לראות את הבית שלך. טאטאו את שביל הגישה וודאו כי חזית ביתכם מסודרת ומזמינה. אם יש לכם מקום חניה, העבירו את מכוניתכם למקום אחר והשאירו אותו זמין לשימוש הצופים בעת ביקורו. אינך מעוניין להעניק לרוכשים פוטנציאליים רושם שלילי מיידי בעת ניסיון למצוא היכן להחנות את מכוניתם.
 2. 2
  'להסיר מעשן' את הבית. מהרגע בו החלטתם למכור, עליכם להימנע מעישון בתוך הבית. עשן מסתנן לרהיטים ושטיחים ומשאיר ריח מגעיל. אולי אתה לא מריח את זה, אבל צופה ללא עישון יורחק. בהחלט לא לעשן בפנים ביום הצפייה!
 3. 3
  השאר כל חיות מחמד אצל שכן. הצופים עשויים להיות אלרגיים לשיער או מפחדים מכלבים, ובנוסף ריח של בעלי חיים יכול לדחות כמה צופים. דאג לנקות שיער ולהסתיר את קערות המזון ומצעים.
 4. 4
  היזהר אילו מאכלים אתה מבשל בימי הצפייה. לחם טרי יכול לספק ריח ביתי נחמד. עם זאת, ריח קארי חזק יכול לדחות את הצופים עבור חלק מהצופים.
 5. 5
  משוך את הווילונות / התריסים לאחור כדי להבטיח שהנכס יהיה קליל ככל האפשר. אור השמש יאיר מיד את הנכס וייצור אשליה של חלל. בחדרים חשוכים יותר ודא שאתה שומר על האורות דולקים. אם יש לך מתחת לאורות ארון במטבח, הדלק אותם כדי שהמטבח שלך ייראה בהיר יותר.
  וודאו שהבית שלכם נראה טוב מאוד, לא רק נחמד
  וודאו שהבית שלכם נראה טוב מאוד, לא רק נחמד.
 6. 6
  אם יש לך גינה אחורית, חתוך את הדשא ושמור עליו מסודר. גן מטופח יפה יכול להיות שובר הקרח בהבטחת כל ההצעה החשובה.
 7. 7
  כאשר הצופים מגיעים, ברכו אותם וקבלו את פניהם לביתכם. תמיד להיות מנומס ואדיב.
 8. 8
  תכנן סדר בו תראה להם את החדרים. הראה אותם ברחבי הנכס, אך אל תעמיס עליהם פרטים. אל תצביע על שליליות כלשהן, אך הזכר את מדי פעם חיובי. אם מישהו מעוניין אז הוא ישאל אותך שאלות. לאחר שהראיתם אותם מסביב, הזמינו אותם להעיף מבט נוסף לבד. הישאר בהישג יד כדי לענות על שאלות נוספות.
 9. 9
  ודא שאתה יודע אילו חברות מספקות את השירותים שלך. הצופים עשויים לשאול כמה עולה חשבונות האנרגיה שלך או אם הנכס מוכן לטלוויזיה בכבלים.
 10. 10
  חלק מהצופים עשויים להתפתות להציע לך הצעה בזמן הצפייה. אם לא נוח לך לנהל משא ומתן פנים אל פנים, הודיע להם שתיצור עמם מאוחר יותר, מכיוון שכבר הוזמנו צפיות אחרות ואינך רוצה להבטיח שום הבטחה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail