כיצד לבדוק עסק בלשכת העסקים הטובה יותר?

כדי לבדוק עסק בלשכה לעסקים טובים יותר, נווט לדף הבית של BBB והקלד את שם העסק שאתה רוצה לחפש. לאחר מכן לחץ על הקישור לקריאת הדו"ח של BBB על אותה חברה. הדו"ח כולל את דירוג BBB, שנע בין A + ל- F. תוכל ללחוץ על "סיבה לדירוג" כדי ללמוד עוד על אופן חישובו. ניתן גם להציג ביקורות של לקוחות וכל תלונות צרכניות שהוגשו נגד העסק. כדי ללמוד כיצד להגיש תלונה ל- BBB ממחברנו ליזם, המשך לקרוא!

ואז הוא משתמש להכנת דוחות על כל עסק
ה- BBB אוסף ומאסף מידע על עסקים בכל הגדלים, ואז הוא משתמש להכנת דוחות על כל עסק.

הלשכה לעסקים טובים יותר ("BBB") הינה סוכנות להגנת הצרכן ללא כוונת רווח הפועלת באירופה ובקנדה. ה- BBB אוסף ומאסף מידע על עסקים בכל הגדלים, ואז הוא משתמש להכנת דוחות על כל עסק. דיווחים אלה מוגשים לצרכנים מתוך כוונה להקים קהילה עסקית אמינה. עסקים מקבלים ציון בין A + ו- F בהתאם למספר גורמים המשפיעים על אמינותם ואמינותם. הידיעה כיצד לבדוק עסק בלשכה לעסקים טובים יותר תאפשר לך לראות אם הוגשו תלונות נגד העסק. זה גם ייתן לך גישה לדו"ח של BBB על אותו עסק.

שיטה 1 מתוך 4: בדיקת דוח BBB

 1. 1
  ודא שאתה יודע את השם ואת האיות הנכון של העסק. בשל הבדלים במבנים העסקיים, יתכן וקשה לך לאתר את הדו"ח עבור חברה מסוימת, לכן היכנס לאתר הרשמי של החברה על מנת למצוא את האיות הנכון.
  • הלשכה לעסקים טובים יותר עשויה להגיש את הדו"ח בשם חברת האם. בדוק באתר החברה אם מדובר בחברת בת של ארגון האם גדול יותר.
 2. 2
  בקר באתר האינטרנט של ה- bbb. נווט שלך בדפדפן האינטרנט אל אתר BBB ולבחור ארץ המגורים שלך. לאחר מכן, הזן את העיר והמדינה / המחוז שלך או את המיקוד כדי לעבור לאזור המקומי של BBB. אל תדאג אם העסק שאתה מחפש נמצא בעיר או במדינה אחרת, חיפוש בדף האינטרנט המקומי של BBB שלך עדיין מאפשר לך לחפש במאגר ה- BBB כולו.
 3. 3
  חפש את החברה. הקלד את שם החברה בטופס החיפוש וציין את מיקום העסק לפי עיר או מיקוד. לחץ על כפתור "חיפוש" כדי להתחיל בחיפוש. תוכל גם לחפש לפי קטגוריית ענף ספציפית על מנת למצוא עסקים חדשים שאתה עשוי להיות מעוניין לעסוק בהם.
 4. 4
  נווט לדף הפרופיל של העסק. עיין בתוצאות החיפוש עד שתמצא את העסק. לחץ על שם החברה כדי להגיע לדף הפרופיל שלהם. מכאן תוכל לגשת לכל המידע שה- BBB העמיד לרשות החברה. המידע על הדוח מסופק על ידי החברות ואינו מאומת ישירות על ידי BBB. אתה יכול ללחוץ כדי:
  • קרא את דוח BBB על עסק זה
  • להגיש תלונה
  • הגש סקירת לקוחות
כיצד אוכל לדעת אם עסק טוב עם ה- BBB
כיצד אוכל לדעת אם עסק טוב עם ה- BBB?

שיטה 2 מתוך 4: הבנת דוח BBB

 1. 1
  בדוק את דירוג ה- BBB של העסק. הדירוג, שנע בין A + ל- F, יוצג באופן בולט בראש עמוד הפרופיל. לחץ על הקישור שכותרתו "סיבה לדירוג" למידע נוסף על הגורמים הקובעים את דירוג החברה. לעיתים עסקים יופיעו באתר BBB אך לא יהיה להם דירוג. המשמעות היא שה- BBB לא אסף מספיק מידע על החברה בכדי להנפיק דירוג. ציון דירוג BBB מבוסס על דירוג של עסק:
  • סוג העסק וזמן בתעשייה.
  • היסטוריית תלונות עם BBB.
  • עיסוק בפרקטיקות עסקיות שקופות.
  • אי עמידה בהתחייבויות BBB.
  • סוגיות פרסום ידועות.
  • רישוי ותביעות ממשלתיות שהובאו נגד העסק.
 2. 2
  בדוק אם הוגשו תלונות נגד העסק. צרכנים יכולים להגיש תלונות רשמיות נגד עסק ב- BBB, ותלונות אלו (ומעמדן) זמינות בלשונית "תלונות" בדף הפרופיל. התלונות מפורטות ברשימת שלוש השנים האחרונות.
 3. 3
  קרא ביקורות של לקוחות. צרכנים יכולים לפרסם ביקורות המתארות את החוויות האישיות שלהם עם העסק. ביקורות של לקוחות נהדרות ללמוד כיצד העסק מספק שירותים ספציפיים. בנוסף ליכולת לקרוא ביקורות של לקוחות, אתר BBB מאפשר גם לצרכנים לדרג את חוויית הלקוח שלהם על סמך חוויה חיובית, חוויה ניטרלית או חוויה שלילית. כאשר היא מסופקת יש גם אפשרות לראות מגמות בחוויות סקירת לקוחות.
השווה מידע שנמצא באתר BBB למידע מאתרי סקירת עסקים אחרים הממוקדים בצרכנים
השווה מידע שנמצא באתר BBB למידע מאתרי סקירת עסקים אחרים הממוקדים בצרכנים.

שיטה 3 מתוך 4: הגשת תלונה על BBB

 1. 1
  שקול להגיש תלונה ל- BBB. חלק מהסיבות לכך שה- BBB מכובד כל כך היא שהם מאפשרים לצרכנים ברחבי הארץ לדווח על עסקים באמצעות אותם פורמטים והליכים להגשת תלונות. לאחר קבלת התלונה ה- BBB משמש כמתווך חסר פניות ומספק גישה לכלים ליישוב סכסוכים על מנת לפתור את התלונה.
  • הערך הנוסף של ה- BBB, מלבד רק הקלה בתהליך התלונה, הוא יכולתו של BBB לאסוף ולהפיץ מידע ונתונים פומביים בנוגע לאינטראקציות הצרכניות עם עסקים ספציפיים.
 2. 2
  קבע אם יש להגיש תלונה ל- BBB. אם חוויתם חוויה לא נעימה עם החברה שחיפשתם, זה יכול להיות רעיון טוב להגיש תלונה על מנת למנוע בתקווה למנוע גם מצרכנים עתידיים חוויה גרועה דומה. ה- BBB מטפל בתלונות בין צרכנים ועסקים. הם אינם מטפלים בסכסוכי דיני עבודה, אפליה או תביעות בתחום הבריאות, ולא בעניינים שנמצאים כרגע או כבר משפטי.
  • ה- BBB מציע, אך אינו מחייב את הצרכנים לנסות לפתור את הבעיה מול העסק לפני שמתחילים בתהליך הגשת התלונות הרשמי של BBB.
  • ה- BBB רושם תלונות ב -5 תחומים שונים: בעיות פרסום ומכירות, בעיות חיוב וגבייה, בעיות במוצר או בשירות, בעיות אספקה ובעיות אחריות או אחריות.
 3. 3
  הגש את תלונת BBB שלך באופן מקוון. ניתן להגיש תלונה דרך אתר האינטרנט המקוון BBB. תוך שני ימי עסקים כל המידע שהגשת מועבר לעסק, ואז יהיו לו 14 יום להגיב. אם התגובה לא תתקבל תוך 14 יום, ה- BBB ישלח לעסק תלונה שנייה. BBB יספק לך עדכון בשאלה האם התקבלה תגובה או לא. תלונות BBB נפתרות בדרך כלל תוך 30 ימי עסקים.
  • ה- BBB אינו יכול להכריח עסק להשיב לתלונה מכיוון שאין לו סמכות חוקית. זה יכול לבטל חברות BBB עבור אותם אנשי עסקים שאינם עומדים בתקנים שכל חברי BBB מסכימים מרצונם לעמוד בהם.
 4. 4
  עברו על תהליך פתרון התלונות. ה- BBB אוסף מידע משני הצדדים בתלונה ומשתמש בטקטיקות שונות ליישוב סכסוכים על מנת למנוע את הסכסוך להגיע לבית המשפט. התהליכים השונים ליישוב סכסוכים שמאפשרת BBB כוללים:
  • BBB יכול לספק מתווך מיומן שיסייע גם לכם וגם לעסק להגיע לפתרונות שהוסכם הדדי לסכסוך הנדון.
  • יישוב סכסוכים בלתי פורמלי ניתן על ידי פקיד שמיעה בעל הכשרה מקצועית, שמאזין ומקבל החלטות לא מחייבות שמטרתן לפתור את הסכסוך.
  • בוררות מחייבת ניתנת על ידי בורר מיומן שמאזין לשני הצדדים, שוקל על הראיות שהוצגו ומקבל החלטה בנוגע ליישוב סכסוך שעל כל הצדדים לבצע. על מנת שבוררות תהיה מחייבת, על שני הצדדים להסכים לקבל את החלטת הבוררות.

שיטה 4 מתוך 4: קביעה אם ה- BBB הוא האפשרות הטובה ביותר שלך

 1. 1
  אל תשקל יותר מדי את העובדה שחברה מוכרת BBB. אף על פי שה- BBB הוא מקור נהדר לגישה למידע מפורט אודות עסק, ה- BBB ספג ביקורת על כמה משקל הציבור נותן לתהליך ההסמכה של BBB. הסיבה לכך היא שתהליך ההסמכה של BBB דורש רק הגשת בקשה ושכר טרחה ל- BBB, כמו גם הסכמה של העסק להקפיד על סטנדרטים מופשטים כמו פעולה בשקיפות.
  • שקול הסמכה של BBB להיות יותר כמו חברות במועדון, לעומת היותה הסמכה אמיתית למצויינות עסקית. אף על פי שהסמכת BBB מעידה על כך שעסק מעריך את יחסיו עם הציבור, אין פירוש הדבר כי BBB ביצעה סקירה מקיפה ומעמיקה של החברה ופעילותה.
 2. 2
  השווה מידע שנמצא באתר BBB למידע מאתרי סקירת עסקים אחרים הממוקדים בצרכנים. בניגוד ל- BBB, חברות מסוימות כמו Angie's List נשענות על דמי חבר מצרכנים ולא מעסקים. כתוצאה מכך, יש פחות תמריץ עבור Angie's List לנפח דירוגים, או לפעול בדרך אחרת לטובת עסקים רשומים. אף על פי שכל החברות הללו מסתמכות גם על פרסומות עסקיות, השימוש במספר אתרים לבדיקת חברה הוא דרך נהדרת לקבל תמונה ברורה של עסק, נוהגיו ואינטראקציות עם הציבור.
 3. 3
  שקול להשתמש במקורות ספציפיים לתעשייה כדי לבדוק חברה. ה- BBB מספק מידע כללי על חברות, ולפעמים המידע הספציפי יותר הולך לאיבוד בתמונה הגדולה יותר. קח את הזמן לאתר מקורות ספציפיים יותר לתעשייה הסוקרים ומספקים מידע אודות עסקים. לדוגמה, אם אתה בודק חברת חלקי מחשב, שקול לבדוק ביקורות על PCWorld.com או מקורות אחרים הקשורים למחשבים.
הידיעה כיצד לבדוק עסק בלשכה לעסקים טובים יותר תאפשר לך לראות אם הוגשו תלונות נגד העסק
הידיעה כיצד לבדוק עסק בלשכה לעסקים טובים יותר תאפשר לך לראות אם הוגשו תלונות נגד העסק.

אזהרות

 • BBB הוא ארגון ללא מטרות רווח הנתמך בעמלות מהארגונים החברים בו. אין לה סמכויות משפטיות מלבד פרסום ואינה יכולה להכריח אף עסק לתקן תלונה. הערך העיקרי של BBB לצרכנים הוא יכולתו לפרסם ולעקוב אחר שיטות עבודה שליליות של עסקים שזוהו במיוחד.
 • רבים, בעיקר עסקים מקומיים קטנים, אינם חברים ב- BBB ואינם מספקים מידע. היעדר חברות כשלעצמה לא אמור לגרום לדאגה מיותרת.
 • אף על פי שהיותו חבר בתשלום ב- BBB אינו גורם לרייטינג על פי ה- BBB, היו תלונות על כך שאנשים שאינם חברים אינם מקבלים את הציונים הגבוהים של חברי העסקים בתשלום.
 • כל אחד יכול להגיש תלונה וביקורת - בין אם מוצדק ובין אם לאו. שקול היטב לפני שאתה מסתמך יותר מדי על תלונה אחת או ביקורת של לקוחות.

טיפים

 • תוכלו להשוות את הדוחות של עסקים דומים דרך אתר BBB. פשוט חפש מונח כללי כגון "אינסטלטורים" כדי לראות רשימה של כל עסקים בתחום האינסטלציה באזור שצוין.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל להגיש תלונה נגד חברה?
  עיין בהגשת תלונה טובה יותר של לשכת עסקים.
 • מה עלי לעשות אם אני לא מוצא את הכתובת או את מספר הטלפון של חברה והם גבו את כרטיס האשראי שלי?
  התחל עם הבנק שהנפיק את כרטיס האשראי שלך. הם יכולים לעקוב אחר תשלומים שנשלחו מחשבונך.
 • כתוב "לא נמצאו תוצאות" למספר טלפון, כתובת אתר ושם. האם זה אומר שהוא ארגון מזויף?
  זה יכול להיות הונאה, אבל אם זה לא ארגון גדול זה אולי לא נמצא באינטרנט. דאג לעולם לא לקפוץ למסקנות; לחשוב בשכל הישר.
 • כיצד אוכל לבדוק אם חברה מקוונת היא לגיטימית או לא?
  לגיטימיות היא שאלה משפטית האם עסק רשום כראוי ברשויות המתאימות. עיין במדריך "כיצד לבדוק אם חברה אמיתית" להלן התהליך.
 • כיצד אוכל ליצור קשר עם BBB אם אין לי גישה למחשב?
  בדוק אם הספרייה המקומית שלך מציעה גישה חופשית למחשב או בקש מחבר לחפש את מספר הטלפון של ה- BBB המקומי שלך כדי שתוכל להתקשר.
 • האם אוכל להגיש תלונה נגד קבלן ללא רישיון?
  כן. יהיה עליך לכלול את שמם ואולי את מספר הטלפון או כרטיס הביקור שלהם כדי להגיש את התלונה.
 • מה אוכל לעשות בקשר לעסק המשתמש ב- BBB כפרסום אך אינו חבר?
  רק לחברות שהוסמכו על ידי הלשכה לעסקים טובים יש את הזכות החוקית להשתמש בחותם או בסימני הארגון ורק בתנאים מסוימים בפרסום שלהם. אם יש לך סיבה להאמין כי נעשה שימוש לא תקין בשמו או בחותם של BBB, הגש תלונה למשרד Better Business המקומי שלך.
 • האם מסעדה יכולה להתמודד במזומן בלבד, ללא כרטיסי חיוב?
  אין חוקים שמכתיבים עסק חייב לקחת כרטיסי חיוב או אשראי. ישנם כמה חוקים המכתיבים כי עסק חייב לקבל מזומן. אז כן, זה אפשרי. עם זאת, מנקודת מבט כדאיות עסקית, זה לא מומלץ מכיוון שאנשים מצפים להיות מסוגלים להשתמש באשראי. אנשים יבינו יותר אם אתה דוכן בחוף הים או יריד אבל לא אם אתה לבנים, שם הם מצפים כי השימוש בחיוב ובכרטיס אשראי יהיה זמין.
 • כיצד אוכל לברר אם עסק לגיטימי?
  נסה לחפש בגוגל את שם העסק ולראות מה עולה. אם אין דבר שלילי, נסה את השם ואחריו "ביקורות" או "הונאות" וראה מה אחרים אמרו עליו.
 • איך אני מרמה את הממשלה באמצעות קבלת מענקים?
  אל תנסה להטעות את הממשלה. אתה תמיד נתפס, ומשלמי המסים הכנים צריכים להמציא את מה שהונאת באמצעות מיסים גבוהים יותר
שאלות ללא מענה
 • כיצד אוכל לדעת אם עסק מנסה להונות אותי?
 • כיצד אוכל לברר על חברה דרך מספר טלפון דרך BBB?
 • כיצד אוכל לדווח על עסק ל- BBB?
 • כיצד אוכל לדעת אם עסק טוב עם ה- BBB?
 • האם האתר WEBUYHOMES4CASH.ORG הוא עסק חוקי?

תגובות (21)

 • florianstehr
  הידיעה שהוא נתמך על ידי BBB עוזרת.
 • rippinrosalee
  עכשיו אני מבין שה- BBB הוא חברות. למדתי גם לבדוק מספר מקורות. תודה.
 • barry56
  מאמר זה הבהיר שאלות רבות באשר למה הצעד הבא שלי צריך ויכול להיות נגד העסק עליו הגשתי תלונה. מצאתי כי לאחר בדיקת תשובת העסק לתלונתי הם דיווחו על מידע שגוי לחלוטין. מאמר זה הועיל באיזה חלק ה- BBB ממלא בתלונה שלי ומה הם עושים בכדי לסייע בפתרון התלונה.
 • sophie74
  תהיתי איך לחקור חברות, דירוגים וביקורות. אתר זה נתן לי הבנה טובה יותר של זה, בנוסף לתובנה לגבי BBB. מאוד מועיל, תמציתי, קל להבנה. תודה.
 • amueller
  הייתי צריך לאמת את קיומו החוקי של חברת LLC, להמשיך בביטחון לעבוד איתם. למרבה המזל המידע שמצאתי ב- BBB חיובי.
 • dane25
  גיליתי שאני יכול לחפש קטגוריה מסוימת, בניגוד לעסק יחיד.
 • jeffrylowe
  לא ידעתי הרבה על BBB עד עכשיו.
 • garnettveum
  המאמר השלם עשה לי יותר נוחות עם BBB- תודה!
 • sunny99
  זה עזר לי לדעת ולהבין מהו התהליך.
 • bergejodie
  לברר אם עסק אמיתי.
 • fgreen
  צריך להשתמש בטיפים קודם. תודה.
 • dudley50
  אתר טוב מאוד, מבין. הצעדים והטיפים הספציפיים היו נהדרים.
 • anna57
  קל לקריאה ולהבנה.
 • adahhessel
  יש לי סוכנות גבייה שאומרת שאני חייב 7460 € עבור הלוואה שבוצעה בשנת 1996 עם מינהל העסקים הקטנים. עכשיו אני אקיים את ההוראות שלך כיצד להשיג דוח BBB על סוכנות האיסוף. תודה.
 • jrohan
  זה היה פשוט טוב לדעת שאתם כאן כדי לעזור לאלה הזקוקים לעזרה ומגנים עלינו מפני אותן חברות לא טובות שמנסות להתגבר עלינו על ידי כך שזה יישמע טוב וזה לא. תודה!
 • kamille22
  עלינו לדעת כמה פרטים על עסק שאמור לעשות עבודה עבורנו.
 • sporeralvera
  זה ברור ומובן.
 • saundersdale
  מידע טוב על מה אתה יכול ומה לא יכול לעשות. החלקים המועילים ביותר היו כיצד לבדוק חברה וכיצד להגיש תלונה.
 • hemmerich
  בדרך כלל אני האדם הראשון שאמר למישהו "בדוק את הלשכה לעסקים טובים יותר לפני שאתה קונה את זה - ובמיוחד אם אתה קונה את זה באינטרנט." עכשיו הגיע תורי ללכת לפי עצתי שלי. אני שמח שעשיתי את זה. יש לי יותר ביטחון עכשיו בגלל ה- BBB.
 • patelchris
  זה הסביר דרכים להשיג מידע עסקי.
 • baileyvalentina
  מועיל מאוד בהסבר על תהליך BBB.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד להשיג רשומות CPS?
 2. כיצד למצוא נכסים ללא דורש במדינת וושינגטון?
 3. כיצד להגן על נכסים מפני תביעה?
 4. איך לתבוע חברה?
 5. כיצד להכין מסמכים משפטיים?
 6. איך לחתום כמיופה כוח?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail