כיצד לפתוח עסק לעיבוד נתונים?

עלות פתיחת עסק לעיבוד נתונים תהיה תלויה בגודל העסק שלך ובמורכבות עיבוד הנתונים
עלות פתיחת עסק לעיבוד נתונים תהיה תלויה בגודל העסק שלך ובמורכבות עיבוד הנתונים.

עיבוד נתונים הוא תחום גדול וגדל. הוא מכסה כל דבר, החל מעסקים קטנים כמו חברות חיוב רפואי וכלה בחברות "ביג דאטה" שיוצרות פלטפורמות שנקנו על ידי IBM או גוגל תמורת מיליוני דולרים. במהלך עשר השנים הבאות, עיבוד הנתונים צפוי לחוות צמיחה מדהימה. אתה יכול להיכנס לשטח על ידי החלטה ראשונה איזה סוג של עיבוד נתונים אתה רוצה לספק. אז אתה צריך ליצור את המבנה העסקי שלך עם המדינה שלך ולמצוא מימון. כדי להרחיב את העסק שלך, זהה את בסיס הלקוחות היעד שלך ובנה אתר.

חלק 1 מתוך 4: תכנון העסק שלך

 1. 1
  זהה את המתחרים שלך. התבונן סביב וראה אילו עסקים מבצעים את סוג עיבוד הנתונים שאתה רוצה לעשות. תשומת לב למתחרים היא המפתח לאורך כל תהליך ההפעלה. בפרט, אתה רוצה לזהות כיצד תוכל להתבלט.
  • אתה יכול להתבלט על ידי מציאת נישה, שעשויה להיות תלויה בחוויה שלך. לדוגמה, אם יש לך ניסיון בתחום הבריאות, אתה יכול להמשיך בעיבוד נתונים עם רופאים בתחום זה. אתה יכול להדגיש את החוויה שלך במאמצי השיווק שלך.
  • אתה יכול גם להתבלט על בסיס המחיר שאתה גובה. לאחר שתזהה את המתחרים שלך, תוכל לקבל את מבנה העמלות שלהם, שעשוי להיות זמין באופן מקוון. לחלופין, תוכל להתקשר ולבקש זאת. לאחר מכן, התאם את התמחור שלך בהתאם.
 2. 2
  ניתוח צרכי המימון שלך. עלות פתיחת עסק לעיבוד נתונים תהיה תלויה בגודל העסק שלך ובמורכבות עיבוד הנתונים. ייתכן שתוכל לנהל חברת קידוד רפואית קטנה מהבית שלך. לעומת זאת חברות ביג דאטה מגייסות לעיתים קרובות מעל 75 מיליון יורו ממשקיעים לפני שהתחילו.
  • אם אינך יודע את צרכי המימון שלך, מצא מישהו עם עסק לעיבוד נתונים כמו זה שאתה רוצה להקים. חקרו באינטרנט כדי לגלות כמה כסף הם היו צריכים להתחיל. לחלופין, תוכלו להיפגש איתם. הם עשויים להיות מוכנים לחלוק תובנות.
 3. 3
  ניסחו תוכנית עסקית. תוכנית עסקית מסייעת לך להתמקד על ידי הגדרת אמות מידה אליהן אתה יכול להתייחס. יתכן שתצטרך להציג גרסה של התוכנית העסקית שלך למשקיעים או לבנקים בעת הגשת בקשה להלוואה. תוכנית עסקית צריכה לנתח את הענף ולדון במוצר או בשירות שלך. זה גם צריך לזהות לקוחות פוטנציאליים ולכלול תחזיות פיננסיות.
  • תוכנית עסקית לשימושך שלך יכולה להיות בסיסית למדי. כל שעליך לעשות הוא להקליד אותו ולהדפיס אותו.
  • אם אתה מראה את זה למשקיעים פוטנציאליים, כלול הרבה גרפיקה צבעונית (כגון תרשימים או גרפים) וקשור אותו כספר.
 4. 4
  מצא עזרה. ישנם משאבים רבים העומדים לרשותך בעת פתיחת העסק שלך, ולעולם לא אמור להרגיש שאתה בתהליך זה לבד. במקום זאת, פנה למומחים שיוכלו לעזור לך בפיתוח העסק שלך:
  • מרכזי פיתוח לעסקים קטנים. מרכזים אלה מנוהלים על ידי מינהל העסקים הקטנים ויכולים לעזור לך בעריכת התוכנית העסקית שלך. הם מספקים גם שירותי הדרכה וייעוץ. תוכל למצוא את המרכז הקרוב ביותר שלך כאן: https://sba.gov/tools/local-assistance/sbdc.
  • מחלקות למדעי המחשב באוניברסיטה. אם יש לך רעיון ל"ביג דאטה ", ייתכן שתרצה לדבר עם מומחה אחר בתחום. עליכם לפנות לאוניברסיטאות הסמוכות ולשאול אם הסגל יהיה מוכן לדבר איתכם.
  • עורכי דין. ישנם נושאים משפטיים רבים שתצטרך לטפל בהם בעת פתיחת העסק שלך. אתה צריך להיפגש עם עורך דין עסקי כדי לקבל תשובות לכל השאלות. אתה יכול לקבל הפניה על ידי ביקור בלשכת עורכי הדין המקומית או הממלכתית.
שאל מה הם מקווים לצאת מהצטרפותך לעסקי עיבוד הנתונים שלך
שאל מה הם מקווים לצאת מהצטרפותך לעסקי עיבוד הנתונים שלך.

חלק 2 מתוך 4: הבטחת מימון

 1. 1
  השג הלוואה. עסקים קטנים יותר לעיבוד נתונים יכולים לקבל הלוואה כדי לסייע לדרך. כדאי לשקול לקבל הלוואה מבנק או מאיגוד אשראי. שקול גם אם אתה זכאי להלוואה בערבות SBA.
  • בנק ירצה לראות את המידע הכספי האישי שלך, כגון החזרי מס והיסטוריית האשראי שלך. הם גם רוצים להסתכל על התוכנית העסקית שלך.
  • ה- SBA עשוי גם להבטיח את ההלוואה שלך, מה שאומר שהם ישלמו אם ברירת המחדל שלך. יהיה עליך לעמוד בדרישות ההשאלה של SBA, כגון אשראי מצוין וללא ברירות מחדל בעבר. עם זאת, אם אתה זכאי, לעתים קרובות אתה מקבל תנאים נוחים מאוד וריבית נמוכה. שאל בנק אם הוא מציע הלוואות מגובות SBA.
 2. 2
  הקש על מקורות מימון אחרים. יתכן שלא תזכה בהלוואת עסק. במצב זה, עליך לשקול מקורות מימון אחרים, כגון אלה:
  • הוציא הון מהבית שלך. הבית שלך הוא כנראה הנכס הגדול ביותר שלך. אתה יכול לקבל הלוואת הון עצמי או קו אשראי ביתי ולהשתמש בכסף זה כדי לפתוח את העסק שלך. זכור שעל ידי הקשה על ההון הביתי שלך אתה מסכן את ביתך אם אינך יכול לבצע את התשלומים.
  • השתמש בכרטיס אשראי. דאג להשתמש בכרטיס אשראי נפרד לעסק ולא לשים הוצאות בכרטיס האשראי האישי שלך.
 3. 3
  לרדוף אחר הון סיכון או משקיעים מלאכים. סטארט-אפים גדולים יותר של "ביג דאטה" זקוקים לסכומי כסף גדולים כדי לפתח את המוצרים שלהם. לפיכך, לעתים קרובות הם מחפשים משקיעים וחברות השקעות חזקות. הון סיכון זמין רק לעסקים שעלולים לגדול במהירות רבה מאוד.
  • יהיה עליך לחקור חברות הון סיכון או משקיעים באנגלים. לרבים יש אתרים שצריכים להסביר את אסטרטגיית ההשקעה שלהם. תוכלו לבקר באתר http://thefunded.com לבדיקת משקיעים שונים מיזמים שונים.
  • כשאתה מזהה משקיעים פוטנציאליים, שלח דוא"ל מהיר ושאל אם אתה יכול להיפגש באופן אישי או לדבר בטלפון. כלול סיכום של עמוד אחד על החברה שלך או, באופן אידיאלי, סרטון קצר. הסרטון אמור להסביר במהירות את רעיון הנתונים הגדולים שלך.
  • כאשר אתה נפגש עם משקיעים, אתה יכול לספק את המגרש שלך. כדאי להשקיע זמן ניכר בהשחזה. מגרש טוב אמור לספר סיפור: הוא צריך לזהות בעיה וכיצד העסק שלך יפתור אותה. תרגל את המגרש שלך שוב ושוב כדי שתרגיש בנוח.
  • אתה צריך גם לגבות את הפתרון המוצע שלך בעובדות. זה המקום בו התוכנית העסקית שלך תועיל. אתה אמור להיות מסוגל להסביר במהירות מדוע המוצר שלך טוב יותר מאחרים בשוק.
  • אם אתה משתמש במצגת PowerPoint, שמור אותה תחת 12 שקופיות.
 4. 4
  שקול להביא בן זוג. שותף יכול לספק הון חוזר לעסק שלך. השותף האידיאלי יהיה מי שתורם מיומנויות ייחודיות לעסק. לחלופין, אתה יכול להביא שותף "שותק", שתורם הון אך אין לו סמכות לקבל החלטות.
  • יהיה עליכם לראיין מבעוד מועד שותפים פוטנציאליים. שאל מה הם מקווים לצאת מהצטרפותך לעסקי עיבוד הנתונים שלך. שאלו גם כמה זמן הם יכולים להקדיש לעסק. אתה עלול לגלות שלשותפים פוטנציאליים יש ציפיות לא מציאותיות.
  • שאלו גם על מצבם הכלכלי. מישהו עמוק בחובות עלול להוות סיכון רע. אתה צריך להרגיש בנוח לשאול אם אתה יכול לבצע בדיקת אשראי על שותפים פוטנציאליים.
  • ודא שהשותף הפוטנציאלי שואל אותך שאלות. זה לא רק מראה את העניין שלהם בעסק אלא גם ימנע הפתעות לא רצויות אם הם יצטרפו לעסק שלך.
  • לאחר שתביא שותף, תצטרך לפרוש בבירור את התפקידים והאחריות של כל אדם. אתה יכול לעשות זאת במסמכי ההפעלה שלך.
אתה יכול להתקשר לחבורת עסקים לשאול אם הם זקוקים לשירותי עיבוד נתונים או ליישומים
אתה יכול להתקשר לחבורת עסקים לשאול אם הם זקוקים לשירותי עיבוד נתונים או ליישומים.

חלק 3 מתוך 4: הקמת העסק שלך

 1. 1
  צרו את המבנה העסקי שלכם. לכל עסק יש מבנה מסוים, שחלקו חייב להירשם במדינה. כדאי להיפגש עם רואה חשבון או עורך דין כדי לדון באיזה מבנה הכי מתאים לך.
  • תאגיד נמצא בבעלות בעלי המניות שלו והוא ישות משפטית נפרדת. אם מישהו תובע את התאגיד, בעלי המניות אינם אחראים אישית לחובות העסקיים. אתה יכול לשלב על ידי הגשת תקנון התאגדות למדינתך.
  • LLC נמצא בבעלות חבריו. כדי להקים חברה עם אחריות מוגבלת (LLC), עליך להגיש תקנון ארגון למדינה. כמו בתאגידים, חברות LLC מגנות על בעליהן מאחריות לחובות העסקיים.
  • בעלות יחיד אינה דורשת ממך להגיש ניירת. יש לך בעלים אחד. ככלל, אתה משתמש במספר הביטוח הלאומי שלך ומגיש את הרווחים או ההפסדים העסקיים שלך כחלק מדוח הרווח האישי שלך. כבעלים יחיד, אתה אחראי אישית לחובות עסקיים.
  • לשותפות בעלים משותפים אחד או יותר. אתה לא צריך להגיש ניירת כדי ליצור שותפות. במקום זאת, תוכל ליצור שותפות כאשר אתה מסכים לצאת לעסקים יחד. השותפים אחראים אישית לחובות עסקיים.
 2. 2
  נסח את כללי ההפעלה שלך. עסקים רבים זקוקים לכללים הקובעים כיצד העסק יתנהל. בדרך כלל אינך צריך להגיש את הכללים האלה למדינה, אך סביר להניח שמדינתך תדרוש ממך לשמור על הכללים במקום העסקי שלך.
  • לתאגיד צריכים להיות תקנון שמזהה את מקום העסק ואת הדירקטוריון. התקנון צריך גם להסביר כיצד מכנים פגישות וכיצד נושאי משרה / דירקטורים מטפלים בניגודי אינטרסים.
  • ל- LLC צריך להיות הסכם הפעלה. הסכם התפעול מזהה את החברים ואת אחוז הבעלות שלהם. זה גם מסביר כיצד מחלקים רווחים והפסדים ומכיל כללים להתקשרות לפגישות ולקיום קולות.
  • לשותפות צריכה להיות הסכם שותפות, הדומה להסכם הפעלה.
  • הבעלים הבודדים אינם זקוקים לכללים כתובים.
 3. 3
  השג רישיונות והיתרים דרושים. לכל מדינה דרישות שונות. תוכל להשתמש בכלי ה- SBA בכתובת https://sba.gov/starting-business/business-licenses-permits/state-licenses-permits כדי לברר את הדרישות שלך. לחץ על המדינה שלך.
 4. 4
  קנו ציוד הכרחי. כדאי לברר עם עסק נוכחי כדי לגלות איזה ציוד תזדקק לו. אם אתה פותח עסק לחיוב רפואי ביתי, למשל, עליך לרכוש את הדברים הבאים:
  • מחשב חדש
  • מדפסת לייזר
  • מכשיר פקס
  • טלפון עם תא קולי
  • תוכנת חיוב רפואית
מצא מישהו עם עסק לעיבוד נתונים כמו זה שאתה רוצה להקים
אם אינך יודע את צרכי המימון שלך, מצא מישהו עם עסק לעיבוד נתונים כמו זה שאתה רוצה להקים.

חלק 4 מתוך 4: הגעה ללקוחות

 1. 1
  כוון לאנשים הנכונים. אתה יכול להתקשר לחבורת עסקים לשאול אם הם זקוקים לשירותי עיבוד נתונים או ליישומים. עם זאת, יהיה לך הרבה יותר טוב אם אתה מכוון לאנשים שישתמשו בשירותים שלך.
  • מישהו עם עסק בחיוב רפואי עשוי לנסות למקד לרופאים, שבדרך כלל עסוקים. במקום זאת, שוחח עם מנהל המשרד ושאל אותם אם הם זקוקים לשירותי חיוב.
  • אם אתה מציע שירותי נתונים גדולים - בין אם יישומים ובין אם הם ניתוחים - עליך לדבר עם מפתחים במקום עם מנהל המידע הראשי. מפתחים הם המשתמשים בפועל שכנראה ישאלו את השאלות הרלוונטיות ביותר.
 2. 2
  בקש מהלקוחות הנוכחיים הפניות. דרך טובה נוספת למצוא לקוחות היא לשאול את הלקוחות הנוכחיים שלך אם הם מכירים מישהו אחר שזקוק לעיבוד נתונים. ברגע שיש לך שם, אתה יכול להתקשר אליו או לשלוח להם הצעה עסקית.
  • אתה יכול לומר ללקוחות שלך: "האם אתה מכיר מישהו אחר שזקוק לעיבוד נתונים? אנחנו באמת מנסים למצוא לקוחות חדשים. שלח להם את השם שלך אם תעשה זאת."
  • תוכל גם לשלוח כרטיס ביקור או חומר פרסומי אחר כאשר אתה שולח ללקוח הנוכחי את חשבונו. לאחר מכן הם יכולים לשתף את החומר עם אנשים אחרים העשויים להתעניין בעסק שלך.
 3. 3
  צור אתר. עסקים רבים נמצאים כעת באינטרנט, וזה מקום נוח ללקוחות פוטנציאליים למצוא אותך. עליכם ליצור אתר בסיסי. באתרים כגון GoDaddy יש בוני אתרים שתוכל להשתמש בהם. אתה יכול גם לקנות את שם הדומיין שלך באמצעותם. זכור לקבל את שם העסק שלך כדומיין שלך.
  • אתה יכול גם לשכור מישהו שיבנה עבורך אתר. אתה צריך לחפש במחיר הטוב ביותר.
 4. 4
  פרסם את העסק שלך. פרסום אפקטיבי תלוי בשוק היעד שלך. אם אתה מנסה להגיע לציבור, מודעות אינטרנט או דפוס עשויים להיות יעילים ביותר. עם זאת, פרסום מסוג זה הוא יקר ולא כדאי אם שוק היעד שלכם צר יותר.
  • אתה יכול ליצור פליירים או כתבי יד שאותם תוכל לשלוח ללקוחות פוטנציאליים. שמור תמיד עותק דיגיטלי של כל פיסת מידע כדי שתוכל לשלוח אותו כקובץ מצורף.
  • הדפיסו כרטיסי ביקור כדי שתוכלו לחלק אותם בכל פעם שתפגשו לקוח פוטנציאלי.

שאלות ותשובות

 • כיצד נוכל להשיג את פרויקטים של הזנת נתונים מחברות או ארגונים גבוהים יותר?
  שלח להם הצעה עסקית.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לפתוח עסק זיקוקין קמעונאי?
 2. כיצד לפתוח עסק בעמדת זיכיון?
 3. כיצד לפתוח סוכנות אימוץ?
 4. איך לפתוח עסק קיוסק?
 5. איך לפתוח עסק של מכירות פומביות?
 6. איך לפתוח אולם באולינג?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail