איך לעבוד ביעילות עם מהנדסים יועצים?

על משרדי ממשלה וחברות פרטיות לעבוד עם מהנדסים יועצים על מנת להשלים פרויקטים מבלי לחרוג ממגבלות התעסוקה
על משרדי ממשלה וחברות פרטיות לעבוד עם מהנדסים יועצים על מנת להשלים פרויקטים מבלי לחרוג ממגבלות התעסוקה.

על משרדי ממשלה וחברות פרטיות לעבוד עם מהנדסים יועצים על מנת להשלים פרויקטים מבלי לחרוג ממגבלות התעסוקה. תפיסה מוטעית נפוצה היא שקשה לעבוד עם יועצים; עם זאת, קשר יועץ / חברה מצליח דורש תקשורת נוספת, סבלנות והבנה של הפרויקט. עליכם להבין כיצד יועץ עובד, ולהתאים את התקשורת שלכם כדי למנוע בעיות ולפתור אותן לפני שהן גדולות. גלה כיצד לעבוד ביעילות עם מהנדסים יועצים.

צעדים

 1. 1
  להבין את הסיבות להתקשרות עם מהנדס, במקום להעסיק. ישנם תסכולים מובנים הנגרמים כתוצאה מעבודה עם מישהו חדש בארגון שלך ועובד באופן עצמאי. עם זאת, אם אתה מודע גם ליתרונות, ייתכן שיהיה לך קל יותר להתמודד עם החסרונות.
  • מהנדסים יועצים נשכרים ומשלמים עבור מסירת פרויקט שהושלם. למהנדס יהיה תמריץ גדול יותר להשלים פרויקט בפרק זמן מוגדר. מהנדסים אלו מונעים במיוחד לספק עבודה איכותית.
  • מהנדסים יועצים מכניסים רעיונות וניסיון חדשים למשוואה. מחקרים הראו כי החלפת צוותים והזרמת חברה בכישרון חדש יכולים לגרום להם לפתור בעיות באופן פרודוקטיבי יותר. למהנדס הייעוץ שלך עשויים להיות רעיונות שונים ממה שהחברה משתמשת בדרך כלל, וזה יכול להיות דבר טוב.
  • יועצים הנדסיים הם לעתים קרובות מומחים בתחומם. מהנדס שעובד על פי חוזה חייב להיות מסודר, מצוין בפתרון בעיות ובעל רקורד טוב.
  • אין לך את התקורה הנדרשת לעובדים. מהנדסים יועצים משולמים על פי הצעות המחיר שלהם על פי היקף הפרויקט. בדרך כלל הם דורשים תשלומים במרווחים שנקבעו על פי החוזה שלהם, שאינם כוללים עלויות תקורה שעובד רגיל ייצר.
 2. 2
  זכור 3 דברים חשובים: תקציב, היקף ולוח זמנים. הדברים צריכים להיות מתוארים בחוזה. לפני שתתקשר עם מהנדס ייעוץ לגבי היבט חדש בפרויקט, שאל אם אתה משנה אחד מהמשתנים האלה.
  • יש לקבוע את התקציב לפרויקט ולדון עם המהנדס. עליך להתוות תהליך לאישור עלויות נוספות.
  • היקף הפרויקט הוא ההגדרות במסגרתן על המהנדס לפעול. קרא את החוזה ותיאורי הפרויקט לפני שתעבוד עם מהנדס הייעוץ, כדי שתדע מה מתאים לתחום הפרויקט ומה לא. לדוגמה, החברה שלך עשויה לעבוד על פרויקט ליצירת מבנה חניה. אם תאורת הרחוב אינה בגדר הפרויקט, אין לבקש מהנדס לבצע אותה ללא הוצאות נוספות.
  • צרו לוח זמנים ביחד. מישהו מהארגון ומהנדס צריכים לשבת ולכתוב לוח זמנים ששני הצדדים יכולים להסכים עליו. כשיש שינויים בתקציב ובהיקף, זה עשוי להשפיע גם על לוח הזמנים. לוח הזמנים שלך אמור לכלול אבני דרך, תקופות בדיקה ודוחות התקדמות.
  גלה כיצד לעבוד ביעילות עם מהנדסים יועצים
  גלה כיצד לעבוד ביעילות עם מהנדסים יועצים.
 3. 3
  תקשר באופן תדיר ואישי. אל תציית לאותם כללי תקשורת שרוב העובדים משתמשים בהם, כאשר הדוא"ל הוא אופן הדיון היחיד. לעתים קרובות יש ליועצים יותר מ -1 פרויקט, אז כדאי להתקשר למהנדס כשאתה צריך לדבר כדי להיות יעילים יותר וליידע אותם שיש לך על מה לדון.
  • תקשורת לקויה היא אחת התלונות העיקריות שיש לאנשים עם מהנדסים. ניתן להתעלם מתקשורת טקסט ודואר אלקטרוני ולפרש אותם בצורה שגויה. פגישות טלפוניות ואישיות הן הדרך הטובה ביותר לטפל בנושאים חשובים מכיוון שיש פחות סיכון לאי הבנה.
  • בקש ועיין בדוחות התקדמות במרווחי זמן קבועים. עליכם לבקש עדכון קצר מהאדם בכל שבוע, שבועיים או חודש. תוכל לבדוק את היקף, תקציב ולוח זמנים באבני דרך ברגע שיש לך תחושה לשינויים בפרויקט מדוחות אלה.
 4. 4
  התייחס מיד לחששות כוח האדם. צור תוכנית איוש לפרויקטים גדולים יותר עם היועץ שלך. לחלק מהמהנדסים אין צוות גדול, לכן עליכם לוודא שהם יכולים לכסות את העסקת עובדים חדשים.
 5. 5
  להיות מנהיג. הודיעו על חשיבותכם בפרויקט אם אתם אנשי הקשר העיקריים. תפקידכם להופיע, להציע דרכים להיפגש, לתקשר ולעבוד יחד בצורה יעילה, שכן קרוב לוודאי שאדם זה היה בקשר עם אנשים רבים ושונים בחברה.
  סביר יותר להניח שתכשל בפרויקט אם אתה ומהנדס הייעוץ שלך לא נמצאים בשלבי התכנון
  סביר יותר להניח שתכשל בפרויקט אם אתה ומהנדס הייעוץ שלך לא נמצאים בשלבי התכנון.
 6. 6
  לשאול שאלות. מכיוון שאתה בא מסביבות שונות, אתה לא צריך להניח שום דבר. אל תאפשר להשאיר שום דבר באוויר הנוגע לפרויקט, לתאריכים או לתקציב.
 7. 7
  תן ביקורת בונה. זה נורמלי לבקש ממהנדסים יועצים לשנות משהו; עם זאת, תפקידכם להעביר את החדשות בצורה מקצועית. קבע מה אתה אוהב בזה ואילו שינויים תרצה לראות בלי להשתמש בחפירות אישיות או להציע שמישהו אשם.
 8. 8
  צור סביבה בוטחת. כבד את האדם והיה מקצועי ואדיב כדי שתקבל כבוד בתמורה. אם יש בעיה, בדוק דרך לטפל בה יחד, במקום להאשים את אותו אדם למענך.
  זה נורמלי לבקש ממהנדסים יועצים לשנות משהו
  זה נורמלי לבקש ממהנדסים יועצים לשנות משהו; עם זאת, תפקידכם להעביר את החדשות בצורה מקצועית.
 9. 9
  טפל בבעיות באופן מיידי. יתכן שאתה לא עובד באותה סביבה או באותו לוח זמנים, לכן תקשר תמיד ברגע שאתה מבחין בבעיה. צריך לטפל בהם מוקדם, לפני שמקדישים יותר מדי זמן וכסף לעבודה בעייתית.

אזהרות

 • אל תדלג על שלבי התכנון. השקיעו זמן ותקצבו כסף ליצירת פרויקט מבוסס. יש סיכוי גבוה יותר שתכשל בפרויקט אם אתה ומהנדס הייעוץ שלך לא נמצאים בשלבי התכנון.

דברים שתזדקק להם

 • תחום
 • תקציב
 • לוח זמנים
 • אבני דרך
 • דוחות התקדמות
 • תקשורת טלפונית
 • ביקורת בונה
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail