איך מרוויחים זיכויים בביטוח לאומי?

עובדים מרוויחים זיכויים עבור הכסף שהם מרוויחים המכוסים בביטוח לאומי
עובדים מרוויחים זיכויים עבור הכסף שהם מרוויחים המכוסים בביטוח לאומי, עד 4 נ"ז בשנה.

ככלל, אתה מרוויח זיכויים בביטוח לאומי כשאתה עובד ומשלם מיסים על ביטוח לאומי. זיכויים של ביטוח לאומי קובעים, בדרך כלל, מתי אתה זכאי להטבות ביטוח לאומי, וכמה אתה יכול לקבל הטבות. מספר הזיכויים הדרוש לך עשוי להשתנות בהתאם לבקשתך לקצבת פרישה או נכות. החישוב שונה גם בעת חישוב ההטבות לניצולים לאחר שנפטר מי שעבד ושילם מיסי ביטוח לאומי.

שיטה 1 מתוך 3: קבלת נקודות זיכוי לפנסיה

 1. 1
  עבודה בעבודה הנחשבת לביטוח לאומי. מרבית המשרות זכאיות לזכות בזכות ביטוח לאומי, אפילו רווחים מעבודה עצמית. עם זאת, ישנם כמה משרות שאינן מכוסות על ידי הביטוח הלאומי ואינן מרוויחות זיכויים.
  • עובדים פדרליים שנשכרו לפני 1984, עובדי רכבת עם יותר מעשר שנות שירות, ועובדי ממשלות מדינות ומקומיות מסוימות אינם מכוסים בביטוח הלאומי.
  • לביטוח הלאומי יש גם כללים מיוחדים לאופן קבלת הזיכויים אם אתה עושה עבודות ביתיות או משק חקלאי, או אם אתה עובד עבור כנסייה או ארגון המזוהה עם הכנסייה שאינו משלם מיסי ביטוח לאומי.
  • אם אתה בצבא, אתה בדרך כלל מרוויח נקודות זכות באותה צורה כמו אזרחים, אם כי אתה עשוי להרוויח נקודות זיכוי נוספות בזמן שאתה בתפקיד פעיל.
 2. 2
  שלמו מיסי ביטוח לאומי. כדי להיות זכאי להטבות פרישה של הביטוח הלאומי, עליך לשלם מיסים של הביטוח הלאומי על הכסף שאתה מרוויח. אם אתה שכיר, המעסיק שלך מונע את הכסף הזה באופן אוטומטי מתלוש המשכורת שלך ברוב המקרים.
  • מעסיקים משלמים חלק ממסי הביטוח הלאומי של עובדיהם. אם אתה עצמאי או מנהל עסק משלך, אתה אחראי לשלם את כל מיסי הביטוח הלאומי שלך בעצמך.
 3. 3
  חשב את הרווחים השנתיים שלך. צבירת זיכויים מבוססת על משך הזמן שאתה עובד וכן על כמות הכסף שאתה מרוויח. אתה יכול להבין את הסכום הכולל שהרווחת על ידי בחינת ה- W-2 או ה- 1099 שלך.
  • באפשרותך גם לבדוק את סכום ההכנסה הספציפי שהיה כפוף למס ביטוח לאומי על ידי עיון בדוח הביטוח הלאומי שלך. תוכל לגשת להצהרה שלך באופן מקוון בכתובת https://ssa.gov. מדף הבית, לחץ על הקישור "כניסה / למעלה" ופעל לפי ההנחיות ליצירת חשבון.
  • המינהל לביטוח לאומי גם שולח לך הודעה מדי כמה שנים.
  אתה מרוויח זיכויים בביטוח לאומי כשאתה עובד ומשלם מיסים על ביטוח לאומי
  ככלל, אתה מרוויח זיכויים בביטוח לאומי כשאתה עובד ומשלם מיסים על ביטוח לאומי.
 4. 4
  חלק את הרווחים שלך כדי למצוא את הזיכויים שהרווחת. זיכויי ביטוח לאומי הם, למעשה, יחידות חשבונאות. סכום כסף מסוים (המשתנה מדי שנה) שווה אשראי אחד. אתה יכול להרוויח עד 4 נקודות זכות בכל שנה נתונה. לשנת 2017 אתה מקבל אשראי אחד על כל 970 € שאתה מרוויח.
  • לדוגמה, אם הרווחתם 9330 אירו בשנת 2017, שכולם מכוסים בביטוח לאומי, הייתם מרוויחים 4 נקודות זיכוי לשנה. מצד שני, אם הרווחתם רק 3360 € בשנת 2017, הייתם מרוויחים 3 נקודות זכות בלבד. אתה צריך להרוויח לפחות 3880 € כדי להרוויח את מלוא 4 הזיכויים.
 5. 5
  בדוק את הצהרת הביטוח הלאומי שלך באופן קבוע. הביטוח הלאומי שלך הוא חלק חשוב בפנסיה שלך, אז אתה צריך לוודא שההכנסות שלך מדווחות ונזקפות כראוי. אם תבדוק את הצהרת הביטוח הלאומי שלך באופן קבוע, תוכל לזהות שגיאות אפשריות ברשומות המעסיק שלך.
  • הקפד על הרגל להשוות בין תלושי השכר שלך בסוף השנה לבין הצהרת הביטוח הלאומי שלך וודא שמספרי ההכנסה הכוללים זהים. אם הם לא זהים, הבעיה עשויה להיות אצל המעסיק שלך או בביטוח הלאומי.
  • אם אתה עצמאי, השווה את הצהרת הביטוח הלאומי שלך להחזרי המס שלך כדי לוודא שההכנסה שלך משתקפת במדויק.
 6. 6
  ודא שרשומות המעסיק שלך מדויקות. ייתכן שההכנסה לא תיזקף כראוי לחשבון הביטוח הלאומי שלך אם למעסיק שלך יש טעות ברשומות שלהם. בדוק את תלושי השכר וה- W-9 אצל המעסיק שלך כדי לוודא שיש להם את מספר הביטוח הלאומי הנכון שלך אם אתה מבחין בפערים.
  • שוחח עם המנהל שלך או עם מישהו בשכר או משאבי אנוש אם קיימת שגיאה ברשומות שלך שמשפיעה על הביטוח הלאומי שלך.
  • אם רשומות המעסיק שלך מדויקות, רשומות הביטוח הלאומי עשויות להיות לא מדויקות. התקשר למספר 1-800-772-1213 כדי לדווח על השגיאה באמצעות המערכת האוטומטית של הביטוח הלאומי, או עצור במשרד הביטוח הלאומי הקרוב ביותר.

שיטה 2 מתוך 3: חישוב נקודות זכות נכות

 1. 1
  קבע את הרבעון שבו הפכת לנכה. ככלל, מספר הזיכויים הדרוש לך בכדי לזכות בנכות תלוי במועד הפיכתך לנכה, וברבעון הקלנדרי בו חל יום הולדתך.
  • אם יום ההולדת שלך הוא בין התאריכים 1 בינואר ל- 31 במרץ, הוא חל ברבעון הראשון. אם יום ההולדת שלך הוא בין התאריכים 1 באפריל ל -30 ביוני, הוא חל ברבעון השני. אם יום ההולדת שלך הוא בין התאריכים 1 ביולי ל -30 בספטמבר, הוא חל ברבעון השלישי. אם יום ההולדת שלך הוא בין ה -1 באוקטובר ל -31 בדצמבר, הוא חל ברבעון הרביעי.
 2. 2
  בדוק את השנים בהן עבדת. כדי לזכות בנכות, עליך לעמוד במבחן עבודה שנערך לאחרונה. לפחות חלק מהקרדיטים שלך עבד בשנים האחרונות לפני שנכרת. תשתמש ברבעי לוח השנה כדי לקבוע אם אתה עובר מבחן זה.
  • לדוגמא, אם הפכת לנכה ברבעון שמלאת לגיל 31 ואילך, ודאי עבדת לפחות 5 שנים מתוך תקופת 10 השנים שהסתיימה ברבעון ההוא.
  • Social Security Administration יש שולחן בקונטרס שלו על קצבת נכות, זמין ב https://ssa.gov/pubs/EN-05-10029.pdf.
  • אם אתה עיוור, ייתכן שלא תצטרך לעמוד במבחן זה. צרו קשר עם המינהל לביטוח לאומי בטלפון 1-800-772-1213, או בקרו במשרד הביטוח הלאומי הקרוב.
  עליך לשלם מיסים של הביטוח הלאומי על הכסף שאתה מרוויח
  כדי להיות זכאי להטבות פרישה של הביטוח הלאומי, עליך לשלם מיסים של הביטוח הלאומי על הכסף שאתה מרוויח.
 3. 3
  סה"כ מספר השנים שעבדתם. כמו כן, עליך לעמוד במבחן "משך העבודה" כדי לזכות בנכות. באופן כללי, אם יש לך 40 נקודות זכות, אתה זכאי לקצבאות נכות מלאות. זה אומר שעבדתם 10 שנים.
  • אם אתה צעיר יותר, אינך זקוק לכמה שנים של עבודה בכדי להיות זכאי. לדוגמה, אם אתה נכה לפני שמלאו לך 28, אתה בדרך כלל זקוק לעבודה בשווי של 1,5 שנים בלבד, או 6 נקודות זכות, כדי לזכות בנכות בביטוח לאומי.
 4. 4
  התייעץ עם עורך דין לנכות בביטוח לאומי. אם אתה מגיש בקשה לקצבאות נכות בביטוח לאומי, יש לך את הזכות להיות מיוצג על ידי עורך דין. התהליך יכול להיות זמן רב וקשה, אך עורך דין לצידך יעזור.
  • בעל עורך דין יכול גם לחסוך לך את הלחץ והטרחה בצורך לערער על הכחשות מרובות.
  • מרבית עורכי הדין לנכים מציעים ייעוץ ראשוני בחינם, בו תוכלו להשתמש בכדי לקבל ייעוץ לגבי סיכויי האישור שלכם וכיצד התהליך יתנהל.
 5. 5
  הגש בקשה להטבות ברגע שאתה נכה. זה יכול לקחת חודשים, אם לא שנים, עד לקבלת אישור לקצבאות נכות מביטוח לאומי. מסיבה זו, בדרך כלל עדיף לא לחכות ולהגיש בקשה.
  • אם שוחחת עם עורך דין, הם יוכלו לעזור לך להעביר אותך בתהליך השלמת הגשת הבקשה הראשונית שלך.
  • באתר האינטרנט של הביטוח הלאומי ישנם גם משאבים שיכולים לעזור לך להדריך אותך בתהליך הבקשה.

שיטה 3 מתוך 3: הערכת נקודות זיכוי לשרידות

 1. 1
  גלה מי זכאי להטבות שארים. כאשר מישהו ששילם ביטוח לאומי נפטר, בני משפחה מסוימים, כמו בן / בת הזוג או ילדיהם, עשויים להיות זכאים לקצבת שארים.
  • ככלל, בן זוג שנותר בחיים זכאי להטבות מלאות כשהוא מגיע לגיל 60. אם הוא נכה, הוא יכול להיות זכאי להטבות מלאות כבר בגיל 50.
  • ילדים לא נשואים ובני זוג גרושים עשויים להיות זכאים בנסיבות מסוימות. צרו קשר עם המינהל לביטוח לאומי בטלפון 1-800-772-1213 אם אתם סבורים כי אתם עשויים להיות זכאים לגמלת שארים לאחר מותו של אדם קרוב.
 2. 2
  חישב כמה שנים הנפטר עבד. ככלל, אדם שנפטר צריך לעבוד 10 שנים לפני מותו כדי שניצוליו יהיו זכאים להטבות בביטוח הלאומי.
  • עבור עובדים צעירים יותר, המינהל לביטוח לאומי משתמש בחישובים דומים לאלה המשמשים לקצבת נכות. לדוגמא, ניצולים יכולים לתבוע הטבות מעובד צעיר שמת לפני גיל 28, בתנאי שהם עבדו לפחות 1,5 שנים בשלוש השנים שקדמו למותם.
  זיכויים של ביטוח לאומי קובעים
  זיכויים של ביטוח לאומי קובעים, בדרך כלל, מתי אתה זכאי להטבות ביטוח לאומי, וכמה אתה יכול לקבל הטבות.
 3. 3
  חשב את מספר הזיכויים שהיה למנוח. זיכויים עובדים באותה המידה גם עבור גמלאות השאירים כפי שהם עושים עבור גמלאות פרישה רגילות. באופן כללי, אם האדם היה מרוויח 40 נקודות זכות, הניצולים שלו יהיו זכאים להטבות ניצולים מלאות.
  • עובדים מרוויחים זיכויים עבור הכסף שהם מרוויחים המכוסים בביטוח לאומי, עד 4 נ"ז בשנה.
  • עובדים צעירים יותר שמתים אינם צריכים להרוויח כמה שיותר נקודות זכות לפני מותם כדי ששורדיהם יהיו זכאים להטבות מלאות. המינהל לביטוח לאומי משתמש באותם חישובים שישמשו אם העובד היה מושבת.
 4. 4
  התאם את הזיכויים הדרושים בהתאם לגיל הנפטר. אם מישהו נפטר בגיל צעיר יותר, לפני שהוא זכאי לקבל תגמולי ביטוח לאומי, השאירים שלו עדיין עשויים להיות זכאים לקצבת שארים. עם זאת, הסכום שהם משולמים ומשך הזמן שהם משולמים עשויים להיות מופחתים משמעותית.
  • אולם באופן כללי, עובד צעיר יותר שנפטר אינו צריך לקבל נקודות זיכוי רבות כמו עובד מבוגר כדי שהניצולים הזכאים שלהם יתחילו לקבל תגמולים.
 5. 5
  למידע נוסף צרו קשר עם הביטוח הלאומי. אם אתה מאמין שאתה או בן משפחתך עשויים להיות זכאים לקבל גמלת שארים לאחר מותו של אדם אהוב, עליך להתקשר למינהל הביטוח הלאומי בהקדם האפשרי ולהסביר את מצבך המשפחתי הספציפי.
  • קצבאות השאירים קצת יותר מורכבות מקצבאות פרישה או נכות, והכישורים מעורפלים במקצת. לעתים קרובות, האם מישהו מקבל הטבות נקבע על סמך נסיבותיו המיוחדות.
  • הביטוח הלאומי יבדוק כמה זמן המנוח עבד ומשלם לביטוח הלאומי, והאם הוא כבר מקבל גמלה.

טיפים

 • זיכויים לביטוח לאומי משפיעים גם על זכאותך למדיקר. אם מלאו לך 65 ואין לך לפחות 40 נקודות זכות, אינך יכול להעפיל למדיקר. מצד שני, אתה יכול להצטרף למדיקר לפני גיל 65 אם הרווחת יותר מ 40 נקודות זכות.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail