איך לקנות מניות בלי מתווך?

כדי לקנות מניות ללא מתווך, התחל בפתיחת חשבון תיווך באופן מקוון, באמצעות אתר כמו E-Trade או TD Ameritrade. לאחר מכן, הכניס כסף לחשבונך על ידי שליחת המחאה או השלמת העברת כספים אלקטרונית. ברגע שיש כסף בחשבונך, מצא את פלטפורמת המסחר באתר התיווך כדי להתחיל לקנות ולמכור מניות. המשך לקרוא לטיפים מבודק הפיננסי שלנו כיצד לקבוע את סובלנות הסיכון שלך בעת מסחר במניות.

כדי לקנות מניות ללא מתווך
כדי לקנות מניות ללא מתווך, התחל בפתיחת חשבון תיווך באופן מקוון, באמצעות אתר כמו E-Trade או TD Ameritrade.

אם המשבר הפיננסי העולמי לימד אותנו משהו, הרי שברוקרי המניות אינם ממש האלים-טובים שהם רוצים לחשוב שהם. החדשות הטובות הן שאם אתה מוכן להשקיע עבודה נוספת, אתה יכול לוותר על ייעוץ ההשקעה של מתווך ולבנות תיק משלך, באמצעות מתווך רק לביצוע עסקאות.

שיטה 1 מתוך 3: השקעה באמצעות תוכניות רכישה ישירות של מניות (dspps)

 1. 1
  להבין את היתרונות. DSPP מאפשרים לך לנצל את ממוצע העלות של דולר (DCA), שהיא האסטרטגיה של השקעה בסכום קבוע של דולר בכל חודש ללא קשר למחיר המניה. כמה חודשים מחיר המניה יהיה גבוה, ואחרים יהיה נמוך. עם זאת, לאורך זמן מחיר המניה הממוצע יירד. זה מקטין את הסיכון להשקיע סכום כסף גדול בזמן הלא נכון. אתה משתמש באותה אסטרטגיה אם אתה משקיע ב- 401 (k) או 403 (b).
  • עם DCA, סכום הדולר נשאר זהה בכל חודש, אך מספר המניות שנרכשו משתנה בגלל תנודות במחיר. אסטרטגיה זו מאפשרת למשקיעים להתעלם מהשוק לטווח הקצר ולהשקיע בחברות לאורך זמן. זה עובד מכיוון שההיסטוריה של השוק הציגה תשואות חזקות לטווח הארוך.
 2. 2
  להבין את החסרונות. למרות ש- DSPP הם השקעה נבונה עבור משקיעים מתחילים רבים או כאלה שיש להם סכום קטן להשקעה, כדאי גם להיות מודעים לחסרונות שלהם. ההשקעות שלך עשויות להיות מגוונות בצורה לא מספקת. כמו כן, העמלות יכולות להיות יקרות. בנוסף, רישום הרישומים מרתיע. לבסוף, אין לך ברירה על מועד הרכישה של המניות שלך.
  • חוסר גיוון הוא חסרון ב- DSPP. אלא אם כן אתה משקיע במספר חברות שונות במגוון תעשיות, ההשקעות שלך לא יהיו בעלות מגוון הולם.
  • העמלות, למרות שהן נמוכות, יכולות להסתכם עם הזמן. חברות רבות גובות דמי התקנה ראשוניים, דמי עסקה ברכישה, דמי מכירה ועוד.
  • על המשקיעים לעקוב אחר עלות רכישת המניות על מנת לחשב מיסי רווח הון המגיעים. בעלי DSPP מרובים לאורך שנים רבות צריכים לעקוב אחר מספר עסקאות לכל שנה.
  • אין לך שליטה על תאריך המסחר והמחיר. רכישות מניות מסוימות עשויות לארוך שבועות.
 3. 3
  דע כיצד dspps עובדים. אם יש לך סכום כסף קטן להשקעה, ואתה לא רוצה שההחזר יימחק על ידי דמי תיווך יקרים, שקול DSPP. DSPP מאפשרים לך לרכוש מניות של מניות ישירות מחברה בעזרת סוכן העברות. אתה לא צריך מתווך כדי להיות המתווך. DSPPs ידועים גם כמניות ללא עומס.
  • DSPPs זמינים בדרך כלל מחברות גדולות ומבוססות.
  • אתה יכול להסכים למשיכות חודשיות אוטומטיות מחשבון הצ'ק או החיסכון שלך לרכישת מניות נוספות.
  • סוכן העברות הוא צד שלישי המייצג את החברה. זה יכול להיות בנק, חברת נאמנות או ארגון דומה. תאגידים שוכרים סוכני העברות כדי לנהל רישום של עסקאות מניות ויתרות בחשבון המשקיעים, לביטול והנפקת אישורים וכדי לטפל בבעיות כמו תעודות אבודות או גנובות. חברות מסוימות בוחרות לפעול כסוכן העברות משלהן, אך רובן משתמשות בצד שלישי.
  כיצד אוכל לקנות מניות ללא מתווך
  כיצד אוכל לקנות מניות ללא מתווך?
 4. 4
  זהה חברה שאיתה תשקיע. לתאגידים גדולים הנסחרים לעתים קרובות יש תוכניות DSPP. התייעץ עם אתרים אינפורמטיביים כגון Computershare. באתרים אלה ישנם מאגרי מידע של אלפי חברות שניתן לחפש בהם לפי ענף ומיקום. הם גם מספקים מידע על אסטרטגיות השקעות.
  • בצע חיפוש מהיר כדי לקבל רשימה אלפביתית מלאה של חברות המציעות DSPP. או בצע חיפוש מתקדם לסינון חברות לפי ענף כלכלי או סכום השקעה ראשוני. ראה את הרכישה המינימלית של המניה ואת סכום הרכישה המינימלי של הדולר. לחץ על קישור סיכום התכנית כדי להציג מידע נוסף כגון דמי תכנית ותכונות.
 5. 5
  הירשמו והשקיעו בחברה. היכנסו לדף המשקיע באתר החברה. עיין בשאלות הנפוצות כדי למצוא קישור למידע על DSPP. קישור זה יוביל אותך לסוכן ההעברות של החברה.
  • באתר חברת ההעברות מצא מידע אודות ה- DSPP עבור החברה בה אתה מעוניין. זה יספר לך על כל העמלות הנלוות, המינימום הנדרש לפתיחת החשבון וההשקעה החודשית המינימלית.
  • ספק מידע כגון שמך, כתובתך, מספר ביטוח לאומי, פרטי חשבון הבנק וסכום המשיכה החודשי שלך.
  • ציין אם ברצונך שהדיבידנדים יישלח אליך מדי חודש או יושקע מחדש למניות נוספות.
  • אינך צריך להגדיר משיכה חודשית לרכישת מניות נוספות. ניתן לבצע השקעה חד פעמית חד פעמית של מספר מניות קבוע.
  • השקעה מחדש של הדיבידנד שלך לרכישת מניות נוספות מכונה תוכנית השקעה מחדש של דיבידנד.

שיטה 2 מתוך 3: השקעה באמצעות תוכניות השקעה מחדש של דיבידנד (טפטפות)

 1. 1
  להבין את המשמעות של DRIP. ברגע שיש לך מניות של מניות בחברה, יש לך שתי אפשרויות. אתה יכול לשלוח את הדיבידנדים החודשיים ישירות אליך או שאתה יכול לבחור להשקיע אותם מחדש לרכישת מניות נוספות. האפשרות האחרונה מכונה תוכנית השקעה מחדש של דיבידנד, או DRIP.
  • חברות רבות המציעות DSPP מציעות גם DRIP. עם זאת, אם אינך מעוניין לרכוש מניות באמצעות DSPP, תוכל לרכוש מניה אחת של מניות בחברה עם חברה כגון Frame a stock.
 2. 2
  להבין את היתרונות. ההרשמה ל- DRIP היא בדרך כלל פשוטה וכרוכה בעמלות עמלה מעטות או ללא. לאחר ההרשמה, התהליך אוטומטי לחלוטין, כך שאינך צריך לדאוג לניטורו.
  • DRIPs מאפשרים לך גם לרכוש מניות חלקיות, אשר רוכשות פחות ממניה מלאה אחת בכל פעם. לאורך זמן, רכישת מניות חלקיות היא משתלמת מכיוון שבמקום להחזיק במזומן בזמן שהיא מצטברת, היא מושקעת מיד.
  • DRIPs נהנים גם מהיתרונות של ממוצע עלויות דולר. לאורך זמן המשקיע משלם עלות ממוצעת עבור מניות המניות.
 3. 3
  להבין את החיסרון. החסרונות של DRIPs דומים לאלה של DSPPs. תלוי בחברה איתה אתה משקיע, העמלות יכולות להיות יקרות. כמו כן, על המשקיעים לחשוב על דרכים לגוון את תיק ההשקעות שלהם, וזה קשה עם ה- DRIP. למרות שממוצע עלויות הדולר ורכישת מניות חלקיות מועילים למשקיעים, DRIPs אינם מאפשרים למשקיע כל שליטה על מועד הרכישה של המניות. לבסוף, רישום רשומות לצרכי מס יכול להיות מסורבל.
  כיצד אוכל לקנות מניות אגורה במריחואנה ללא מתווך
  כיצד אוכל לקנות מניות אגורה במריחואנה ללא מתווך?
 4. 4
  בחר אפשרות להשקעה מחדש של דיבידנד. בחר בין תוכניות ההרשמה החלקיות או המלאות.
  • בתכנית הרשמה חלקית, חלק מהדיבידנדים משולם לך. השאר מושקעים מחדש בחברה.
  • עם תוכנית ההרשמה המלאה, כל הדיבידנד החודשי משמש לרכישת מניות נוספות.
  • אם הדיבידנדים החודשיים אינם מספיקים לרכישת מניות בחברה, הם רשאים לצבור עד שניתן יהיה לרכוש מניות נוספות.

שיטה 3 מתוך 3: שימוש בחשבון תיווך מקוון

 1. 1
  להבין את ההבדל בין חשבון תיווך מקוון למתווך בשירות מלא. מתווכים בשירות מלא מציעים מגוון שירותים ומוצרי השקעה. אבל הם יכולים להיות יקרים. סוכני דיסקונט וברשת מקוונים גובים עמלות קטנות, אך הם אינם מציעים ייעוץ השקעות.
  • מתווכים בשירות מלא, כמו מריל לינץ ', סלומון סמית' בארני, מורגן סטנלי ודין ויטר, מציעים ייעוץ אישי, תכנון פרישה, טיפים למס ומבחר רחב של מוצרי השקעה; עם זאת, הם גובים בדרך כלל עמלות נכבדות עבור ייעוץ אישי. כמו כן, מתווכים מרוויחים עמלות על סמך כמה אתה סוחר, ולא על ביצועי המניות שלך. זה יכול לעודד אותם לייעץ לך לרכוש כאשר זה לא בהכרח מועיל לך.
  • מתווכים מקוונים מוזלים, כמו TD Ameritrade ו- E-Trade, הם אפשרות טובה למשקיעים המכוונים עצמם שרוצים לעשות מחקר משלהם ולא לסמוך על עצתו של מתווך. העמלות נמוכות ומשקיעים בדרך כלל שולטים בחשבונות שלהם.
 2. 2
  בחר את המתווך המקוון. איכות התמיכה משתנה מחברה לחברה. חלקם גובים עמלות עבור שיחה עם אדם חי. עיין באתר החברה כדי ללמוד מידע על התמיכה שהם מספקים. התקשר אליהם עם שאלות כדי להעריך עד כמה הם מתייחסים לאנשים. בחר חברה המציעה רמת תמיכה בה אתה מרגיש בנוח.
  • שאלות חשובות שיש לשאול כוללות האם הם מציעים מבצעים מיוחדים כלשהם, כמה היתרה המינימלית היא בחשבונות תיווך, אילו עמלות הם גובים ואילו סוגי חינוך וכלי מחקר הם מציעים.
  • דעו כי ייתכן שמתווכים מקוונים אינם מציעים הרבה בדרך של מחקר וחינוך היכן להשקיע מכיוון שהם מיועדים למשקיעים שמרגישים בנוח לבצע את המחקר בעצמם. עם זאת, בחר באתר המציע תמיכה טכנית ברמה שאתה מרגיש בנוח.
 3. 3
  פתח חשבון תיווך. היכנסו לאתר החברה. מצא את הקישור "פתח חשבון". פעל לפי ההוראות לפתיחת חשבון. יהיה עליך לספק מידע מפתח, כגון שמך, כתובתך, כתובת הדואר האלקטרוני שלך ופרטי הביטוח הלאומי. האתרים מקלים על פתיחת חשבון מכיוון שזה האינטרס שלהם לעשות זאת.
 4. 4
  זהה את סובלנות הסיכון שלך. סובלנות לסיכונים היא המידה בה אתה מסוגל לעמוד בתנודות גדולות בשוק. הבנת שלך תעזור לך לבחור את כלי ההשקעה המתאימים לך. הערך את מידת סובלנות הסיכון שלך בעזרת שאלון סובלנות סיכון, הזמין באופן מקוון (כמו זה שנמצא כאן או באמצעות התיווך המקוון שלך. שיקולים אחרים בסובלנות הסיכון הם משך הזמן שאתה צריך להשקיע, נוחות פסיכולוגית עם פוטנציאל של הפסד, יכולת ההשתכרות העתידית שלך ושווי הנכסים האחרים שלך.
  • אם יש לך שנים רבות לתת להשקעות שלך לגדול, ייתכן שתוכל לעמוד בכמה שנים גרועות של הפסד כסף על השקעות. כמו כן, אם הנכסים האחרים שלך הם בעלי ערך רב, אתה עלול להרגיש בנוח יותר עם השקעות בסיכון גבוה.
  תוכל לרכוש מניה אחת של מניות בחברה עם חברה כגון Frame a stock
  עם זאת, אם אינך מעוניין לרכוש מניות באמצעות DSPP, תוכל לרכוש מניה אחת של מניות בחברה עם חברה כגון Frame a stock.
 5. 5
  בחר את סוג החשבון שלך. בחר חשבון מזומן או שוליים. לכל אחת דרגות סיכון שונות, אז בחרו את המתאימה לסובלנות הסיכון שלכם.
  • בחשבונות מזומנים עליכם לשלם את הסכום המגיע לכל עסקה במלואה עד למועד הפשרה. בבעלותך המלאה כל הכסף והניירות ערך בחשבון מזומן.
  • באמצעות חשבון שוליים, אתה יכול ללוות כסף מהמתווך למימון השקעות נוספות. עליכם לחתום על הסכם משוער, המשכון ניירות ערך כבטוחה להלוואה, ולשלם ריבית על הכסף שהושאל.
 6. 6
  ממן את החשבון שלך. בתחילה יהיה לך בין 10 ל -14 יום למימון חשבונך. בחר מתוך מגוון דרכים שונות להעברת כסף לחשבון.
  • אתה יכול לכתוב צ'ק ולשלוח אותו בדואר.
  • לחלופין, תוכל לבצע הפקדה מחשבון הצ'ק או החיסכון שלך באמצעות העברה אלקטרונית.
  • יתכן שתוכל לבצע העברה מתיווך חיצוני.
  • אפשרות נוספת היא ליצור קשר עם הבנק שלך בכדי לבצע העברה בנקאית.
  • לבסוף, תוכלו לבצע הפקדה של תעודת מלאי פיזית בחשבונכם.
 7. 7
  בצע את המסחר הראשון שלך. מצא את פלטפורמת המסחר. זהו דף האינטרנט שבו אתה יכול לבחור את פרטי המסחר שלך. בדרך כלל תוכלו למצוא זאת בכרטיסייה "סחר" או "סחר" באתר.
  • בחר את סוג ההזמנה. פירוש הדבר לבחור "קנה" או "למכור".
  • בחר את כמות המניות הרצויה שתרצה לקנות או למכור.
  • חבר את סמל המניות של החברה שלך (אם אינך יודע זאת, תוכל לחפש כאן). לאחר מכן יינתן לך מידע על תנאי המסחר הנוכחיים של החברה שלך, כגון המחיר הנוכחי של המניה ואופן ביצועיה באותו יום. בחר את סוג המחיר לביצוע המסחר שלך: שוק, שוק בסגירה או הגבלה.
  • בחר "שוק" כדי לבצע את המסחר במחיר השוק הנוכחי.
  • בחר "שוק בסגירה" כדי לבצע את המסחר קרוב ככל האפשר לסוף יום המסחר.
  • שימו לב כי הזמנת שוק או שוק בסגירה מובטחים לביצוע, אך המחיר משתנה.
  • בחר "הגבלה" כדי להזין מחיר ספציפי למסחר. אם המניה לעולם לא תגיע למחיר זה, המסחר שלך לא יבוצע.
  • שימו לב כי הזמנת הגבלה מבטיחה מחיר השווה למגבלה או טובה יותר, אך לא לביצוע
  • הזן את תקופת המסחר שלך. זה מציין את משך הזמן שבו צו ההזמנה שלך נשאר בתוקף. הבחירות שלך כוללות בדרך כלל "טוב ליום", "טוב למשך 60 יום" או "טוב עד לביטול."
  • לחץ על "עזרה" או "?" סמלים אם יש לך שאלות.
  • לחץ על הלחצן "סדר תצוגה מקדימה" כדי לבדוק את כל האפשרויות שבחרת. זו ההזדמנות האחרונה שלך לבצע שינויים כלשהם.
  • אם זה נראה מקובל, לחץ על כפתור "ביצוע סחר".

שאלות ותשובות

 • ברצוני לקנות מספר מניות בחברה רק פעם אחת ולהחזיק אותן מספר שנים. אני לא רוצה דוחות חודשיים, רבעוניים או שנתיים הכוללים עמלות לעסקה. זהו "קנייה" חד פעמית ודמי 'קנייה' הם בסדר, אך לא דמי ההשקעה בכל שנה. איך עלי לעשות זאת?
  פנה למחלקת קשרי משקיעים בחברה בה תרצה להשקיע. שאל אותם אם הם גובים עמלה תקופתית עבור ניהול חשבון עבורך.
 • האם אוכל להשאיר סוכן מניות ולשמור על מניותי שלמות?
  כן, המניות שלך הולכות איתך כאשר אתה מפסיק את השימוש במתווך מסוים.
 • כיצד אוכל לממן חשבון לרכישת מניות?
  שלח המחאה לכל המתווך שתבחר.
 • באיזה אתר מאובטח עלי להשתמש?
  אם אתה מעוניין בתיווך מקוון, ישנם רבים וטובים. ביניהם TD Ameritrade, E * TRADE וצ'רלס שוואב.
 • כיצד אוכל לקנות מניות אגורה במריחואנה ללא מתווך?
  בצע חיפוש באינטרנט אחר "מניות פרוטה לקנייה". משאב אחד הוא MarijuanaStocks.com.
 • כיצד אוכל לקנות מניות ללא מתווך?
  קרא את המאמר לעיל. זה מסביר איך.
 • באיזה אתר אני משתמש?
  אם אתה משתמש ב- DRIP או ב- DSPP, השתמש באתר החברה שבה אתה משקיע. תוכל גם ליצור קשר עם מחלקת קשרי המשקיעים שלהם ולשלוח אליהם השקעות בדואר. כמובן שניתן להשקיע דרך אתר המתווך.
 • האם מכירה זהה למסחר?
  "מסחר" פירושו קנייה או מכירה.
 • אני גר באירלנד ואני רוצה לקנות מניות בחברה מסוימת באירופה. האם זה אפשרי?
  כן. השתמש במתווך מקומי, או פנה לתיווך מקוון מבוסס ארה"ב.
 • ב- TD AMERITRADE, למה TD מייצג?
  זה מייצג את חברת האם, טורונטו-דומיניון בנק.

תגובות (20)

 • kirstyclarke
  זה הסביר את DSPP טוב מאוד ועזר לי להבין.
 • liam80
  עקמתי מכל מה שקשור לכספים כל חיי. עכשיו אני באמת מאמין שזה הזמן לשנות מסלול ולהתחיל להשקיע בעתיד.
 • abeer
  במאמר יש מידע רב עבורי. זה היה מועיל מאוד כי אני חדש בכל זה, וככל שאתה יודע יותר, כך יהיה לך טוב יותר תודה.
 • ogerhold
  כיצד לקנות מניות ללא מתווך.
 • charley21
  חיפשתי מידע על מסחר ללא מתווך ולא הצלחתי למצוא שום דבר מועיל, בהתחלה. שלוש השיטות הללו בהחלט יעזרו. השלישי מעולה במיוחד!
 • madelinelind
  מאמר טוב, קל למעקב. לא מאוד מפורש מבחינתי בבריטניה.
 • xcarter
  שיטה שתיים משלוש עזרו.
 • webertroy
  זה מאוד אינפורמטיבי, אני אוהב את זה.
 • harrisonhollie
  אני עדיין לומד. תודה על המידע המפורט.
 • bzieme
  המדריך שימושי מאוד למשקיע חדש.
 • hazlerowe
  ההתקשרות עם מתווך במשרה מלאה הייתה מבטיחה עבור מתחיל כמוני, אך העמלות שנגבו היו כה מוגזמות, עד שכל דיבידנד שהרווחנו היה חסר תועלת. חיפשתי גבוה ונמוך דרכים להתחיל להשקיע לבד, והמאמר והאתר שלך לא יסולא בפז ומכרה זהב כולל! תודה.
 • hwyman
  הציג ידע שלא הייתי מודע אליו בעבר.
 • lynchgust
  אני מעוניין לקנות מניות בחברה אחת אך חסר לי מידע כולל אם להקל על קנייה חד פעמית או שיש לי חשבון. כל הנושאים היו חינוכיים עבורי. תודה.
 • melynaheathcote
  למדתי הרבה מהמאמרים האלה. קל מאוד ופשוט להבנה.
 • kassandra27
  מאמר זה העלה את הדברים בשפה פשוטה.
 • joellepagac
  אני מתחיל בכל מה שקשור להשקעה בשוק המניות, לא בטוח מה לעשות או איך לבצע את הרכישה הראשונה שלי. המאמר שלך היה האינפורמטיבי ביותר והעניק לי השראה לעשות את הצעד הבא. אני אעקוב אחר הצעותיך כדי לראות את התוצאות. אני מקווה שאגדיל את הידע שלי ואצבור כמה מניות ששווה להחזיק בהן.
 • barrowsrosamond
  להסביר זאת במונחים של דיוט.
 • layla78
  מאמר זה הסביר בצורה ברורה, הגיונית ופשוטה מגוון דרכים לרכישת מניות ללא מתווך. הסבר זה איפשר שאלות מעקב נפוצות ושיקולים הבאים לכל מי שרוצה לקנות מניות ללא מתווך. זה לא היה טיול מכירה, חסרונות או התחזות. תודה, מדריך.
 • dorriscollins
  זה מועיל למשקיע חדש.
 • tconn
  היה מאוד מועיל וקל להבנה. תשומת לב לפרטים עוזרת מאוד. הבנתי את התהליך השתפרה משמעותית. תודה!
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לקבוע את עלות השכירות של נכס?
 2. איך להרוויח כסף במט"ח?
 3. כיצד לקרוא תרשימי מט"ח?
 4. כיצד מחשבים את שער החליפין?
 5. איך לסחור במט"ח?
 6. כיצד להחליף מתווך מניות?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail