כיצד לבחור מתווך מקוון?

בחירת המתווך המקוון הנכון היא עניין של להבין כמה נקודות בסיסיות ואז לערוך מחקר מדוקדק על סוגים שונים
בחירת המתווך המקוון הנכון היא עניין של להבין כמה נקודות בסיסיות ואז לערוך מחקר מדוקדק על סוגים שונים של מתווכים.

הצלחה בשווקים הפיננסיים מתחילה לרוב בבחירת המתווך המתאים. רוב המתווכים כיום מבוססים באופן מקוון, מה שיכול להקל עליך מאוד לעצב את אסטרטגיית ההשקעה שלך ואת תיק העבודות שלך כמו שאתה רוצה. בחירת המתווך המקוון הנכון היא עניין של להבין כמה נקודות בסיסיות ואז לערוך מחקר מדוקדק על סוגים שונים של מתווכים.

חלק 1 מתוך 3: קביעת היסודות

 1. 1
  החליטו איזה סוג משקיע אתם רוצים להיות. חלק מהמשקיעים מבצעים הרבה עסקאות לטווח הקצר מתוך כוונה להשיג רווחים כספיים מהירים. זה מכונה לעתים קרובות "מסחר יומי". אחרים משקיעים באופן שמרני, קונים מניות ומכשירים פיננסיים אחרים לטווח הארוך. יש מתווכים הטובים ביותר לסוחרי יום, בעוד שאחרים טובים למשקיעים שמרניים יותר.
 2. 2
  בדוק אם אתה זקוק למתווך בשירות מלא או למתווך הנחות. מתווך בשירות מלא מספק הכוונה של מומחים ומגוון רחב של שירותים החל מייעוץ השקעות ועד תכנון פרישה. אמנם יקר, מתווך כזה יכול להועיל למשקיעים מתחילים. לעומת זאת, מתווכי דיסקונט גובים פחות ומציעים פחות שירותים. מתווכים אלה עשויים להיות טובים יותר עבור אלה שיכולים לקבל החלטות השקעה נכונות ללא עזרה.
  • כמה מתווכים מוזלים יציעו מחקר איכותי באתרי האינטרנט שלהם, מה שהופך אותם לאופציה טובה עבור משקיע מתחיל שאינו יכול להרשות לעצמו מתווך בשירות מלא.
  • מתווכים בשירות מלא יציעו לעיתים קרובות ייעוץ השקעות אחד על אחד, בין אם במיקום פיזי ובין אם באמצעות צ'אט מקוון. חלק מתווכי ההנחות מציעים גם שירות זה, אך שים לב ששירות מיוחד כזה יכול להגיע לתג מחיר גבוה, ובכך באופן חלקי לשלול את יתרון העלות של מתווך הנחות.
 3. 3
  שים לב לאיזה סוג מתווך אתה מתמודד. מתווכים העוסקים ישירות עם המשקיע ידועים כמתווכים רגילים, ואילו אלה הפועלים כמתווכים בין לקוחותיהם לבין חברות תיווך גדולות יותר ידועים כמשווקי מתווכים. בדרך כלל פחות משווקים עברו את אותו תהליך הכשרה ואישור אינטנסיבי שעוברים מתווכים רגילים. הם עשויים להיות מוסדרים פחות בזהירות מאשר מתווכים רגילים. זה לא אומר שכל המפיצים לא ניתנים לערעור, אבל זה אומר שעליכם להיזהר כשאתם עובדים, במיוחד אם אתם בוחרים מתווך בפעם הראשונה.
חלק מהמתווכים המקוונים עשויים לדרוש סכום מינימלי גבוה להשקעה
חלק מהמתווכים המקוונים עשויים לדרוש סכום מינימלי גבוה להשקעה.

חלק 2 מתוך 3: מחקר על עלויות ועמלות של מתווכים

 1. 1
  היזהר ממינימום חשבונות גבוה. חלק מהמתווכים המקוונים עשויים לדרוש סכום מינימלי גבוה להשקעה. הסיבה לכך היא שזה יכול להיות קשה להם להרוויח כסף בחשבונות קטנים. זכור שאם אין לך הרבה כסף להשקיע, קשה יותר לגוון את אחזקותיך מספיק, מה שעלול להשאיר אותך חשוף לירידות שוק.
  • ישנם כמה מתווכים בעלי דירוג גבוה שאינם דורשים מינימום חשבון כלל, או שיש להם דרישות נמוכות. במספר אתרים ישוו ברוקרים עבורכם. חפש "ביקורות סוכני מניות".
 2. 2
  הימנע מעמלות ועמלות גבוהות. הם יכולים למחוק חלק ניכר מההחזר על ההשקעה שלך. יחד עם זאת, מתווך שגובה עמלה מינימלית בלבד לכל עסקה לא עשוי להועיל במיוחד בכל הנוגע לייעוץ השקעות. חלק מהמתווכים יגבו עמלות עבור כל שירות שהם מספקים, שיכולים להסתכם במהירות. בבחירת מתווך, בדוק היטב את מבנה העמלות שלהם כך שתשלם רק עבור השירותים שאתה רוצה.
 3. 3
  הימנע ממתווכים שגובים עמלות "נסתרות". אלה יכולים לכלול דמי "אחזקה", דמי חוסר פעילות, דמי העברה ואגרות עבור בקשת הצהרות נייר במקום הצהרות מקוונות. בקש מהמתווך שאתה שוקל לקבל רשימה של כל עמלה שהם גובים.

חלק 3 מתוך 3: חקר תכונות שונות של מתווכים

 1. 1
  סקירות והפניות של מתווכים ללימודים. לעולם אל תבחר מתווך מבלי לערוך מחקר אינטנסיבי לגבי סוג הערך שהם מספקים ללקוחותיהם. אינך צריך לעבור דרך בנק או את המתווכים עצמם בכדי לקבל מידע זה. ישנם מספר רב של אתרי מימון של צד שלישי מכובד המדרגים מתווכים. שני אתרים כאלה הם Stockbrokers.com ו- Nerdwallet.com.
  • נקודת התחלה טובה לקביעת יכולת המתווך היא לבדוק אם הם חברים ברשות הרגולטורית בענף הפיננסי (FINRA). FINRA הוא הגוף הרגולטורי העצמאי הגדול ביותר עבור חברות ניירות ערך באירופה. המתווכים המכובדים ביותר הם חברי FINRA.
  בדוק אם אתה זקוק למתווך בשירות מלא או למתווך הנחות
  בדוק אם אתה זקוק למתווך בשירות מלא או למתווך הנחות.
 2. 2
  חפש זמינות. מהירות היא גורם חשוב במימון. לכן, אתה רוצה לוודא שהמתווך שלך יכול לעמוד בימי שוק עמוסים. בקר באתר האינטרנט שלהם מספר פעמים במהלך היום, כולל בשעות המסחר בשיא, כדי לראות אם האתר שלהם יכול לעמוד בקצב של השוק.
  • המהירות חשובה יותר למשקיעים שעושים הרבה עסקאות לטווח הקצר מאשר לאלה שעוסקים בהשקעה לטווח הארוך. לא משנה איזה סוג משקיע אתה, עם זאת, תרצה להיות בטוח שאתר המתווך שלך לא ייכנס במהלך מסחר או כל זמן לא מתאים אחר.
 3. 3
  בדקו אילו מוצרים מתווך מציע. מתווכים לא רק עוזרים לך לבחור מניות. הם עוסקים גם בסוגים רבים ושונים של אגרות חוב, עתידיות ואופציות למניות. חלקם מציעים אפילו כרטיסי אשראי או חשבונות בדיקה. עיין ברשימת השירותים הספציפית של כל מתווך כדי להבין איזה מהם מתאים לך.
 4. 4
  בדוק אם קיימים מסלולי מסחר חלופיים. ייתכן שתרצה להתחיל עסקאות לפעמים שאתה לא יכול להיות במחשב שלך. חלק מהמתווכים מציעים אפשרויות מסחר הכוללות פעולות טלפוניות (אוטומטיות או "בשידור חי") או הזמנות בפקס. שים לב לעמלות הקשורות לחלופות אלה. הם עשויים להיות שונים מאלה של עסקאות מקוונות רגילות.
 5. 5
  שפט את מהימנות שירות הלקוחות של הברוקר. המתנה בהמתנה למשך 20 דקות יכולה להיות ההבדל בין עסק מוצלח ובין לא מוצלח. לפני שתבחר מתווך, ודא שמחלקת שירות הלקוחות שלהם תהיה מוכנה ומסוגלת לעזור לך עם בעיות פוטנציאליות במהירות וביעילות. בחר חברה המציעה מגוון דרכים שונות ליצור עמם קשר במקרה חירום. מתווך שאליו אתה יכול להתקשר, לשלוח הודעות טקסט או לשלוח אימייל בשירות הלקוחות שלו בציפייה לתגובה מהירה, עשוי להיות בחירה טובה יותר מזו שאתה יכול להתקשר אליה בלבד. חלק מאתרי התיווך עשויים לאפשר צ'אט מקוון.
  בין אם במיקום פיזי ובין אם באמצעות צ'אט מקוון
  מתווכים בשירות מלא יציעו לעיתים קרובות ייעוץ השקעות אחד על אחד, בין אם במיקום פיזי ובין אם באמצעות צ'אט מקוון.
 6. 6
  קבע כיצד מתווך מתמודד עם ריבית. הסוחרים בדרך כלל מחזיקים בחשבון כמה כסף לא מושקע זמין להשקעה מהירה. גלה כמה ריבית - אם בכלל - המשלם ישלם לך על אותו מזומן חונה. אל תחשיב את זה כמפסיק עסקאות אם המתווך לא ייתן לך ריבית על כסף לא מושקע, מכיוון שאולי לא תרצה להשאיר אותו לא מושקע לאורך זמן.
 7. 7
  היו מודעים לתוספות בחינם. חפש הטבות מהמתווך. חלקם יציעו בונוס של עסקאות בחינם כדי לפתות אתכם לפתוח חשבון. אחרים עשויים להציע קורסים למימון מקוון. אם אתה חושב שבונוסים אלה עשויים להפוך אותך למשקיע מאושר ומושכל יותר, כדאי לשקול להעסיק מתווכים המציעים אותם.

שאלות ותשובות

 • איך מתחילים להתמודד עם מתווך?
  קרא את המאמר לעיל. בחר מתווך. הודע לחברה בטלפון או באתר שאתה רוצה לפתוח חשבון מסחר. תינתן לך הוראות כיצד לעשות זאת.
 • האם אוכל לרכוש מניות נייקי ללא מתווך?
  לא, תזדקק למתווך לרכישת מניות. אפילו למשקיע האגדי, וורן באפט, יש מתווך.
 • האם אוכל לסחור ללא מתווך?
  כן, זה אפשרי לחלוטין, אבל אתה צריך לדעת מה אתה עושה. לקבלת עזרה, ראה כיצד לקנות מניות ללא מתווך.
 • מה המינימום שאוכל להתחיל איתו?
  זה משתנה מתווך אחד למשנהו. שאל את המתווך שלך.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לקנות את ה- VIX?
 2. איך לקנות יורו?
 3. איך להמיר יורו לדולרים?
 4. כיצד להמיר כסף?
 5. כיצד להשקיע בקרן נאמנות של SIP?
 6. כיצד לפתור סכסוכי השקעה בינלאומיים?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail