איך להצטרף לשוק המניות?

צו שוק הוא בקשה למכור או לקנות מניה במחיר השוק הטוב ביותר
צו שוק הוא בקשה למכור או לקנות מניה במחיר השוק הטוב ביותר.

ההחלטה להצטרף לשוק המניות מלהיבה! ראשית, יהיה עליך להבין איזה סוג משקיע אתה. זה יעזור לך להחליט איזה סוג מתווך אתה רוצה לייצג אותך. בין אם תבחר מתווך מקוון או מקומי, וודא שהמתווך משקף את סגנון ההשקעה שלך. לאחר שתמצא את המתווך האידיאלי שלך, הקים חשבון והתחל להשקיע.

חלק 1 מתוך 4: החלטה איזה סוג משקיע אתה

 1. 1
  היה משקיע בקרנות אינדקס אם אתה מתחיל. קרנות אינדקס הן השקעות בסיכון נמוך. הם סוג של השקעה פסיבית בה אתה משקיע בתיק העוקב אחר מדד שוק כמו ראסל 2000 ו- S&P 500. עם סוג זה של הקמה, מנהל הקרן שלך יבחר מניות בודדות שתוכל להשקיע בהן.
  • השקיעו במניות IRA ו- Roth, כמו גם בהשקעות בעלות אחריות חברתית (SRI) כמו קרן TIAA-CREF Social Choice Equity (TICRX) אם אתם משקיעים חדשים.
 2. 2
  השקיעו במניות בודדות אם אתם מבינים את השוק. השקעה במניות בודדות דורשת המון זמן וזמן. יהיה עליכם לחקור בין היתר את הרווחים, ההנהלה והסיכוי העתידי של החברה, כדי להיות מסוגלים להבחין בין השקעה טובה לרעה. לאחר ההשקעה תצטרך לפקח על המניות שלך.
  • תוכלו למצוא מידע זה באמצעות הסעיף העסקי בחדשות, בדוחות המחקר של אנליסטים במניות, במדיה החברתית או בפלטפורמת המחקר שמספקת חברת תיווך המניות שלכם.
  • אם אינך יכול להשקיע כמה שעות בשבוע או יותר בחקר ההשקעות שלך, ואז השקיע בקרנות אינדקס במקום במניות בודדות.
 3. 3
  נקט בגישת קנה והחזק אם אתה מתחיל. גישת הרכישה והחזקה היא סוג השקעה פסיבי של השקעה. משקיע קנייה והחזקות קונה מניות לטווח הארוך, ומאפשר לערכן להעריך לאורך תקופה של 3 עד 5 שנים ומעלה. אם ברצונך לקצור את היתרונות של השקעתך במועד מאוחר יותר, נסה את גישת הרכישה והחזק.
  • תלוי בסוג שירות התיווך שיש לך, מתווך עשוי לעזור לך להחליט באילו מניות להשקיע.
 4. 4
  היה סוחר אם אתה מנוסה. מסחר במניות כולל קנייה ומכירה של מניות תוך שעות או ימים כדי להשיג רווחים על בסיס תנודתיות מחירים לטווח הקצר. זוהי צורת השקעה פעילה שבדרך כלל דורשת ניסיון. לא רק שתצטרכו להיות בקיאים בחברות שאת המניות שלהם אתם קונים ומוכרים, אלא גם מנוסים במסחר פעיל במניות.
  • אתה יכול להיות סוחר מנוסה על ידי לקיחת תוכניות וסדנאות הניתנות על ידי חברת תיווך המניות שלך.
  • עליך להיות בעל חשבון תיווך כדי להיות סוחר. למרות שתהיה לך שליטה מתי לקנות ולמכור מניות שונות, המתווך שלך יהיה זה שעושה את המסחר בפועל. המתווך מבצע עמלה בסחר.
ההחלטה להצטרף לשוק המניות מלהיבה
ההחלטה להצטרף לשוק המניות מלהיבה!

חלק 2 מתוך 4: בחירת מתווך

 1. 1
  חקר חברות תיווך שונות. אתה יכול לחפש מתווכים דרך אתר האינטרנט של גילוי הציבור של יועץ ההשקעות (IAPD). הקפד לקרוא את טופס ה- ADV של המתווכים, המכיל מידע על נוהליו העסקיים של המתווך, ניגודי האינטרסים ושכר הטרחה. השתמש ב- BrokerCheck כדי לחקור את הרקע המקצועי והכישורים של המתווך.
  • בחר מתווכים השייכים לגופי שלטון מכובדים כמו האיגוד הלאומי לעוסקי ניירות ערך והרשות הרגולטורית בענף הפיננסי (FINRA).
 2. 2
  בחר מתווכים רגילים על פני מוכרי מתווכים. מתווכים רגילים עובדים ישירות מול לקוחותיהם, בעוד מוכרי מתווכים מתנהגים כמו מתווך בין חברת תיווך ללקוח. בדרך כלל, מתווכים רגילים הם בעלי מוניטין רב יותר מאשר מוכרי מתווכים. למוכרי מתווכים עשויים להיות עמלות נסתרות שיכולות למנוע ממך להפיק את המרב מההשקעה שלך.
  • מכיוון ששירותי מתווך-מוכר יכולים להיות זולים יותר מהשירותים הניתנים על ידי מתווך רגיל, יש אנשים שיכולים לבחור מוכר-מתווך על פני מתווך רגיל.
 3. 3
  השתמש במתווך הנחות אם אתה משקיע צעיר. מכיוון שמתווכים בהנחות אינם מציעים שירותים רבים כמו מתווכים בשירות מלא, הם בדרך כלל זולים יותר. עם זאת, בחרו מתווך הנחות המציע למשקיעים שלהם ייעוץ חינם בנושא השקעות.
  • בניגוד למתווכים בשירות מלא, מתווכים מוזלים בדרך כלל אינם מספקים ללקוחותיהם מחקר וייעוץ, התייעצויות אישיות או תכנון מיסים ועיזבון.
  • עלות מתווך הנחות יכולה לנוע בין 0 € ל -4,50 € למסחר.
 4. 4
  שלם עבור מתווך שירות מלא אם יש לך את הכספים. מתווכים בשירות מלא מספקים שירותים רבים שעשויים להועיל למשקיע מתחיל, כגון עזרה בניהול חשבונך, מתן ייעוץ אחד על אחד, ומספקים לך מחקר שיעזור לך לבצע השקעה נכונה. שירותים אלה עשויים להיות שווים את הכסף אם אתה משקיע חדש.
  • עלות מתווך שירות מלא יכולה לנוע בין 3,70 € ל -15 € למסחר.
 5. 5
  מצא מתווך עם עמלת עמלה נמוכה אם אתה סוחר. מתווכים בדרך כלל מבצעים עמלה של 3,70 € עד 7,50 € מכל סחר שאתה מבצע. אם אתה מתכנן לסחור באופן פעיל במניות שלך, בחר ברוקר עם עמלת עמלה נמוכה. אם תבחר מתווך עם עמלת עמלה גבוהה, מחצית מהכסף שאתה מרוויח עשוי לעבור למתווך שלך במקום אליך.
 6. 6
  הימנע ממתווכים שיש להם דמי אי-פעילות אם אתה משקיע קנה והחזק. מכיוון שמשקיעים קנה והחזק אינם עוסקים במסחר רב, ייתכן שחשבונך אינו פעיל ברוב הפעמים. בחר מתווך שלא גובה תשלום עבור חוסר פעילות או עמלות חודשיות. מכיוון שאתה מעוניין ברווחים ארוכי טווח, זה בסדר להיות מתווך עם עמלת עמלת סחר מעט גבוהה יותר.
 7. 7
  בחר מתווך עם מבנה עמלה פשוט. לרוב המתווכים, אך לא כולם, בדרך כלל דורשים יתרת מינימום של 370 € עד 750 € או יותר כדי לפתוח חשבון. עם זאת, מבני אגרות שנראים מסובכים מכילים בדרך כלל עמלות נסתרות. קרא בעיון את סיכומי העמלות והסכם החשבון לפני שתקבל החלטה, במיוחד אם שיעורי המתווך נראים טובים מכדי להיות אמיתיים.
  • הקפד לקרוא גם על הנחיות המשיכה והעמלות של המשיכה.
  • חלק מהמתווכים המקוונים אינם דורשים פיקדון מינימלי.
לאחר שהמניה תגיע למחיר השוק הטוב ביותר שיש
לאחר שהמניה תגיע למחיר השוק הטוב ביותר שיש, ההזמנה שלך תתמלא מיד.

חלק 3 מתוך 4: פתיחת חשבונך

 1. 1
  לעמוד בדרישות החשבון. כדי לפתוח חשבון תצטרך תעודת זהות או מספר ביטוח לאומי, תעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה וכתובת קבועה. יהיה עליך גם לספק את מצב התעסוקה שלך, הכנסה שנתית ושווי נקי. עליך להיות גם בן 18 ומעלה כדי לפתוח חשבון בעצמך.
  • אם אתה מתחת לגיל 18, ההורים שלך יצטרכו להקים לך חשבון.
 2. 2
  הירשם לחשבון מזומן אם אתה משקיע חדש. חשבון מזומן הוא חשבון התיווך המסורתי. זה כרוך בהפקדת סכום מסוים מהכסף שלך לקנות ולמכור מניות אצלך. מכיוון שהשקעה בכסף של מישהו אחר מסוכנת יותר מאשר השקעה בעצמך, שימוש בחשבון מזומן יהיה פחות מלחיץ כמשקיע חדש.
 3. 3
  הגש בקשה לחשבון שוליים אם יש לך ניסיון בהשקעה. חשבונות שוליים הם כמו כרטיסי אשראי. במקום להשתמש בכסף שלך, אתה לווה כסף מהמתווך לקנייה ומכירה של מניות, מה שעלול להיות מסוכן עבור משקיע חדש. בנוסף, בהשוואה לחשבונות מזומנים, חשבונות שוליים דורשים בדרך כלל השקעות מינימליות גבוהות יותר כדי לפתוח חשבון.
  • יתכן שתידרש להשקיע 750 אירו ומעלה להקמת חשבון שוליים.
 4. 4
  הפקד כספים מחשבון הבנק שלך לחשבון התיווך שלך. לאחר הגדרת חשבונך, הפקד את סכום הכסף המינימלי לחשבונך. עשויים לחלוף 3 עד 7 ימים עד שהכסף שלך יועבר מחשבון הבנק שלך לחשבון התיווך שלך. לאחר סיום ההעברה תוכלו להתחיל להשקיע.
צו הגבלה בדרך כלל עולה יותר בעמלות מאשר הזמנת שוק
צו הגבלה בדרך כלל עולה יותר בעמלות מאשר הזמנת שוק, כ -3,70 € עד 7,50 € יותר.

חלק 4 מתוך 4: ביצוע ההשקעה הראשונה שלך

 1. 1
  עיין בדוחות השנתיים של חברות שאתה מעוניין בהן. קרא את הדוחות השנתיים של חברות שאתה מכיר דרך חוויותיך כצרכן. בדוח, עיין במכתב השנתי לבעלי המניות בכדי לקבל מושג כללי על המתרחש בחברה. השתמש באתר המתווך שלך כדי לחפש מידע נוסף כמו עדכוני רווחים רבעוניים, הגשת SEC ותמלילי שיחות ועידה.
  • מתווכים רבים מספקים הדרכות כיצד להשתמש בכלים שלהם באתרים שלהם. הקפד לבדוק את אלה כדי להפיק את המרב מחוויית ההשקעה שלך.
 2. 2
  היכנס לאט לשוק על ידי רכישת מניה בודדת. הימנע מהשקעת כל הכסף שלך בבת אחת. במקום זאת, רכוש מניה בודדת או השקיע חלק מכספיך בקרן אחת במהלך החודש הראשון שלך כדי לראות איך זה הולך. השקיעו את שאר כספכם לאורך מספר חודשים או שנה כדי להימנע מסיכוני תזמון השוק.
  • התחל בהשקעה של 5% או פחות מהכסף שלך, תלוי כמה כסף יש לך.
  • סיכוני תזמון השוק מתרחשים כאשר השוק פתאום מקבל ירידה.
 3. 3
  השקיעו בחברות שונות. הימנע מהשקעת כל כספיך בחברה או בתעשייה אחת. במקום זאת, השקיע את כספך בחברות שונות בענפים שונים כמו מוצרי צריכה, נדל"ן, ביטוח וסחורות. בדרך זו, הסיכון לאבד את כל הכסף שלך בבת אחת הוא פחות.
  • אם אתה משקיע בקרנות, הכנס את כספיך לקרנות עם השקעות מסוגים שונים כגון אג"ח, מניות ונדל"ן.
 4. 4
  בחר הזמנת שוק אם אתה משקיע קנה והחזק. צו שוק הוא בקשה למכור או לקנות מניה במחיר השוק הטוב ביותר. על ידי שימוש בהזמנת שוק, אינך מציב פרמטרי מחיר סביב הזמנתך. לאחר שהמניה תגיע למחיר השוק הטוב ביותר שיש, ההזמנה שלך תתמלא מיד.
 5. 5
  בחר הזמנת מגבלה אם אתה סוחר. עם הזמנות מגבלה, יש לך שליטה רבה יותר על המחיר בו נסחרת המניה שלך. עם זאת, מכיוון שהם ממוקמים על בסיס כל הקודם זוכה, אין כל ערובה שההזמנה שלך תתמלא, באופן חלקי או בכלל.
  • אם ההזמנה שלך לא התמלאה במלואה, היא עשויה להתמלא במהלך מספר ימים או אפילו שבוע. יש לזכור שבכל פעם שממלאים את ההזמנה תחויב בדמי עסקה.
  • צו הגבלה בדרך כלל עולה יותר בעמלות מאשר הזמנת שוק, כ -3,70 € עד 7,50 € יותר.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך משווים את יוקר המחיה בין הערים?
 2. כיצד להמיר כסף?
 3. איך להמיר יורו לדולרים?
 4. איך לקנות יורו?
 5. איך לקנות יורו באינטרנט?
 6. כיצד להשתמש באפליקציית המטבע XE?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail