איך קונים קרנות אינדקס?

כדי לקנות קרנות אינדקס, שקול לקנות קרן תעודת סל אם אין לך הרבה הון מלכתחילה מכיוון שהם זולים לרכישה ובדרך כלל תשואות טובות. לחלופין, אם ברצונך להחזיר השקעה גבוהה יותר, בדוק רכישת קרנות אינדקס בינוניות או קטנות. זכור כי מרבית קרנות האינדקס דורשות השקעה מראש בסביבות 1490 € -2240 € אתה יכול לקנות אותן מחברת קרנות נאמנות, או באמצעות מתווך אם אתה רק מחפש השקעה חד פעמית. כדי ללמוד כיצד להשיג החזר טוב על ההשקעה שלך, גלול מטה!

זכור כי מרבית קרנות האינדקס דורשות השקעה מראש בסביבות 1490 € -2240 € אתה יכול לקנות אותן מחברת קרנות נאמנות
זכור כי מרבית קרנות האינדקס דורשות השקעה מראש בסביבות 1490 € -2240 € אתה יכול לקנות אותן מחברת קרנות נאמנות, או באמצעות מתווך אם אתה רק מחפש השקעה חד פעמית.

קרנות אינדקס עובדות על ידי התאמה או מעקב אחר מדד שוק כדי לייצר החזר השקעה. הם לא משתנים בהתאם לשוק ונחשבים להשקעות יציבות, פסיביות. רכישת קרנות אינדקס יכולה לעזור להגדיל את תיק קרנות הנאמנות ולספק לך השקעה ארוכת טווח שתוכל לפדות בה לאחר שתפרוש. התחל בבחירת קרנות אינדקס המתאימות לצרכים שלך. לאחר מכן, קנו קרנות אינדקס באמצעות חברת השקעות או מתווך. ברגע שאתה משקיע בקרנות האינדקס, שומר עליהם כך שיישארו תוספת רווחית ויציבה לתיק שלך.

חלק 1 מתוך 3: בחירת קרנות אינדקס

 1. 1
  בחר קרן מדד תעודות סל אם אין לך הון התחלתי רב. קרן הנסחרת בבורסה (ETF) תעקוב אחר מדד החברות הגדולות ב- S&P 500, הכולל חברות כמו אפל, מיקרוסופט וגוגל. קרנות אינדקס אלה הן לרוב הימור טוב מכיוון שהיציבות של חברות אלה היא יציבה וסביר להניח שתקבל תשואה טובה על ההשקעה שלך. הם גם דורשים מינימום השקעה נמוך מאוד כדי לקנות לקרן.
  • השתלמות עם סוג זה של קרן אינדקס תקל גם על ביצוע ההשקעה מבלי שתצטרך לבחור לבד מניות בודדות.
 2. 2
  בחר קרנות בינוניות או קטנות למדד להחזר השקעה טוב. אפשרות נוספת היא לבדוק קרנות אינדקס המתמקדות בחברות בינוניות ובמדדים. הם מסוכנים פחות מקרנות אינדקס קטנות. עם זאת, קרנות אינדקס בעלות שווי קטן יכולות להציע החזר השקעה גדול יותר בטווח הארוך, כל עוד תשגיחו עליהן.
  • פרוס את ההשקעה שלך על ידי הכנסת אחוז גדול יותר לקרנות מדד בינוניות ואחוז קטן יותר לקרנות אינדקס בעלות שווי קטן.
 3. 3
  קבל קרנות אינדקס כחלק מתיק מגוון אם אתה רוצה אופציות. ניתן גם להשקיע בקרנות אינדקס כחלק מתיק השקעות גדול יותר המכיל קרנות נאמנות והשקעות אחרות. קרנות האינדקס יכולות להיות תוספת לתיק ולעזור לחזק את ההשקעות שלך באופן כללי.
  • חברת קרנות הנאמנות או המתווך ממנו אתה קונה את קרנות האינדקס יכולות לספר לך כיצד להוסיף אותן לתיק הקיים שלך או כיצד ליצור תיק הכולל קרנות אינדקס.
  חברת קרנות הנאמנות ממנה אתה קונה או המתווך שלך צריכה לפרק את כל העמלות הקשורות לקרנות האינדקס
  חברת קרנות הנאמנות ממנה אתה קונה או המתווך שלך צריכה לפרק את כל העמלות הקשורות לקרנות האינדקס.
 4. 4
  בדוק שהמדד בקרנות תואם או קרוב לתשואות. חפש את התשואות של קרנות האינדקס בדף הצעת המחיר של הקרנות. את דף הצעת המחיר עבור קרן האינדקס הספציפית ניתן למצוא באופן מקוון או דרך חברת קרנות הנאמנות או הברוקר שלך. בדוק כי בקרנות האינדקס יש תשואות גבוהות יותר, בממוצע, מהעמלות שתשלם. השקיעו רק בקרנות אינדקס בהן המדד יציב ומספק תשואה בריאה המכסה את עלות העמלות לקרן.
  • הימנע מקרנות אינדקס בעלות היסטוריה של לא ביצועים טובים או מתן תשואה עקבית.
 5. 5
  ודא שאתה יכול להרשות לעצמך את מינימום ההשקעה עבור קרנות האינדקס. מרבית קרנות האינדקס ידרשו השקעה מקדימה של לפחות 1490 € -2240 €. זהו חיוב כיסוי שתשלם כדי לקבל את כספי המדד. לאחר ששילמתם את מינימום ההשקעה, אז תסלקו אתכם להתחיל להרוויח כסף בקרן בסכומים קטנים.
  • מינימום ההשקעה יכול להיות גבוה או נמוך יותר תלוי בקרן המדד. חברת ההשקעות שאתה קונה אצל או המתווך שלך יכולה לפרק את מינימום ההשקעה עבור קרנות שונות ולנסות למצוא אחת שתחת התקציב שלך.

חלק 2 מתוך 3: רכישת קרנות אינדקס

 1. 1
  קנו מחברות קרנות נאמנות המציעות מגוון קרנות אינדקס. לחברות רבות של קרנות נאמנות יהיה מבחר של קרנות אינדקס שתוכלו לבחור בהן. ואנגארד, בלקרוק ומדינת סטריט גלובל נחשבים כולם כמובילי שוק בקרנות אינדקס. בדוק שלחברת קרנות הנאמנות יש את סוג קרן המדד שאתה רוצה לפני שאתה קונה.
  • מעבר בחברת קרנות נאמנות עשוי להיות אידיאלי אם אתה מתכנן להכניס סכומי כסף קטנים בכל פעם לקרן המדד, מכיוון שלרוב לא תחויב בעמלות עסקה בגין פיקדונות כלשהם.
 2. 2
  רכשו את הכספים באמצעות מתווך אם תרצו השקעה חד פעמית. רוב המתווכים גובים עמלת עסקה בכל פעם שאתה מכניס כסף לקרן, כך שאתה יכול ללכת עם אפשרות זו אם אתה מתכנן להשקיע בקרן פעם או לעתים רחוקות מאוד. זו עשויה להיות אפשרות טובה גם אם כבר יש לך חשבון בבורסה או שאתה רוצה לעבוד עם מתווך ולא עם חברת קרנות נאמנות גדולה.
  • זכור שרוב המתווכים יגבו עמלה קטנה לעיבוד הרכישה שלך.
  • חלק מהמתווכים יציעו עסקאות בחינם, ללא עמלת עמלה, אם אתה סוחר איתם לעתים קרובות או שאתה לקוח נאמן.
  חברת קרנות הנאמנות או המתווך עשויים גם לגשת לחשבון הבנק שלך כדי לגבות את מינימום ההשקעה עבור קרן האינדקס
  חברת קרנות הנאמנות או המתווך עשויים גם לגשת לחשבון הבנק שלך כדי לגבות את מינימום ההשקעה עבור קרן האינדקס.
 3. 3
  ספק את המידע הבנקאי שלך. יהיה עליך לספק את החשבון ואת מספר הניתוב עבור חשבון הבנק שלך כדי שתוכל לאסוף תשואות על קרנות האינדקס. חברת קרנות הנאמנות או ברוקר יכול גם לגשת לחשבון הבנק שלך כדי לאסוף את המינימום להשקעה עבור קרנות אינדקס.
  • ספק את המידע הבנקאי שלך רק לחברה או לאדם שאתה סומך עליו. אם אתה מגיש מידע זה באופן מקוון, ודא שהאתר מאובטח ויש הגנות במקום.
 4. 4
  שלם את העמלות הכרוכות בקרנות האינדקס. קרנות אינדקס בדרך כלל בעלות עמלות נמוכות והן זולות יותר להפעלה מאשר קרנות או מניות אחרות. בדוק את יחס ההוצאות של קרנות האינדקס לפני שאתה קונה אותן. חברת קרנות הנאמנות ממנה אתה קונה או המתווך שלך צריכה לפרק את כל העמלות הקשורות לקרנות האינדקס.
  • באופן כללי, העמלות עבור קרן אינדקס המצורפת לחברה גדולה הן בערך 0,1-0,2 אחוז מההשקעה שאתה מבצע בקרן. בדרך כלל מדובר בתשלום קטן בהשוואה לתמורה שתבצע.
 5. 5
  שלם עלויות מראש עבור הכספים. יהיה עליך לשלם את מינימום ההשקעה עבור קרנות האינדקס וכן את כל עמלות העמלה. יהיה עליך לשלם את מינימום ההשקעה פעם אחת בלבד בכדי להשיג את כספי המדד כדי שתוכל להתחיל להרוויח תשואה.

חלק 3 מתוך 3: קבלת החזר השקעה טוב

 1. 1
  בדוק את מצב קרנות האינדקס לפחות פעם בשנה. ניתן לנהל קרנות אינדקס רבות באופן מקוון באמצעות פורטל מקוון שהוקם על ידי חברת קרנות הנאמנות או באמצעות המתווך שלך. קרנות האינדקס בדרך כלל די יציבות ולא צריכות להשתנות או להשתנות בצורה דרסטית מדי. נוהג לבדוק אותם לפחות פעם בשנה, כך שתוכל להבטיח שהם מסתדרים טוב ותקבל החזר טוב על ההשקעה שלך.
  • אתה צריך גם לבדוק אם ההחזר על ההשקעה שלך יכול להיות גבוה יותר אם תנסה קרן מדד אחרת. אתה יכול לעבור לקרן מדדים אחרת לאחר מספר שנים כדי להגדיל את התשואות שלך.
  חברת קרנות הנאמנות או המתווך ממנו אתה קונה את קרנות האינדקס יכולות לספר לך כיצד להוסיף אותן לתיק הקיים
  חברת קרנות הנאמנות או המתווך ממנו אתה קונה את קרנות האינדקס יכולות לספר לך כיצד להוסיף אותן לתיק הקיים שלך או כיצד ליצור תיק הכולל קרנות אינדקס.
 2. 2
  הוסף כסף בסכומים קטנים לקרן כדי להגדיל את התשואות שלך. התרגל להכניס חלק קטן מהכנסותיך לקרן פעם בחודש או מספר פעמים בשנה כדי להגדיל את התשואות שלך. אתה יכול גם להוסיף כסף לקופות אם אתה מוצא את עצמך עם כסף להוציא או אם אתה מקבל רוח שעם גדולה מההשקעות האחרות שלך.
  • זכור שאם יש לך קרן אינדקס באמצעות חברת קרנות נאמנות, בדרך כלל הן לא יגבו ממך עמלת עסקה כדי להכניס כסף לחשבון. מתווך עשוי לגבות ממך עמלה אם תעבור אותם, כך שתוכל להכניס סכומים גדולים יותר בתדירות נמוכה יותר כדי להימנע מתשלום עמלות גבוהות.
 3. 3
  סחר בכספי המדד אם הם לא מתפקדים טוב. אם אינך מרוצה מקרנות האינדקס או רוצה לנסות השקעה אחרת, סחר בהן באמצעות חברת קרנות הנאמנות שלך או המתווך שלך. מרבית חברות ומתווכי קרנות הנאמנות יגבו ממך עמלה קטנה עבור סחר בקרנות האינדקס, בסביבות 7,50 אירו למסחר.
 4. 4
  פדה את קרנות האינדקס אם אתה זקוק להכנסה או רוצה לשנות את השקעותיך. ייתכן שתחליט למשוך את הכסף בקרנות האינדקס שלך אם חסר לך הכנסה וזקוק לכסף כדי לשלם עבור הוצאותיך. תוכל גם להחליט לפדות את כספי המדד אם ברצונך להעביר את השקעותיך לקרן נאמנות אחרת או למניות שונות. חברת קרנות הנאמנות או הברוקר שלך יכולים לעזור לך לפדות את הכספים. הם עשויים לגבות תשלום קטן עבור הכספים.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לגשת להון בנכס השקעה?
 2. איך להמיר יורו לדולרים?
 3. איך לקנות יורו?
 4. איך לקנות יורו באינטרנט?
 5. כיצד להשתמש באפליקציית המטבע XE?
 6. כיצד לחשב ארביטראז 'במט"ח?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail