איך להשיג כרטיס אשראי עסקי עם אשראי רע?

מציאת כרטיס אשראי עם קו אשראי נמוך יכולה להגדיל את הסיכויים להשיג כרטיס אשראי עסקי תוך ציון אשראי נמוך
מציאת כרטיס אשראי עם קו אשראי נמוך יכולה להגדיל את הסיכויים להשיג כרטיס אשראי עסקי תוך ציון אשראי נמוך.

קבלת כרטיס אשראי לעסק שלך יכולה להיות קשה אם ציון האשראי שלך נמוך. המלווים מעדיפים ציון אשראי חזק אשר בדרך כלל מעיד על כך שהלווה יוכל לעמוד בתשלומים. עם זאת, גם אם ציון האשראי שלך נמוך, אתה עדיין יכול להשיג כרטיס אשראי להוצאות העסק שלך ולעבוד לשיפור האשראי שלך לאורך זמן.

חלק 1 מתוך 2: חיפוש כרטיס האשראי הנכון

 1. 1
  חפש כרטיסים שכותרתם "אשראי מאובטח". כרטיסי אשראי מאובטח יכולים להיות אפשרות טובה עבור מי שציון האשראי מונע מהם לקבל קווי אשראי אחרים. כרטיסי אשראי כי יש "אשראי מאובטח" דורשים פיקדון ודמי מסוים כמו אבטחה נגד כל אשראי שהכרטיס משמש.
  • יש לשלם פיקדונות ואגרות ביטחון על מנת לקבל כרטיס "אשראי מאובטח".
  • אישרת קו אשראי הוא סכום פיקדון הביטחון שלך.
  • לחלק מכרטיסי האשראי המאובטחים יכולים להיות עמלות גבוהות.
 2. 2
  נסה להשיג כרטיס מגבלה נמוכה. בדרך כלל ככל שכמות האשראי שכרטיס מאפשר גבוהה יותר, כך ציון האשראי שלך יהיה גבוה יותר כדי להיות מאושר לכרטיס זה. חיפוש כרטיס אשראי עם קו אשראי נמוך יכול להגדיל את הסיכויים לקבל כרטיס אשראי עסקי תוך ציון אשראי נמוך.
  • מסגרת האשראי תהיה בדרך כלל בין 220 € ל -370 € בכרטיס מגבלה נמוכה.
  • יש להשתמש בכרטיסי גבול נמוך כמוצא אחרון בשל דמי ההגדרה הגבוהים שלהם.
  קבלת כרטיס אשראי לעסק שלך יכולה להיות קשה אם ציון האשראי שלך נמוך
  קבלת כרטיס אשראי לעסק שלך יכולה להיות קשה אם ציון האשראי שלך נמוך.
 3. 3
  שקול את פרטי הכרטיס. לפני שתסיים את קבלת כרטיס האשראי שמצאת, עיין היטב בפרטי הכרטיס. על ידי בחינה מדוקדקת של פרטי הכרטיס תוכלו ללמוד האם הכרטיס מתאים לכם ולצרכים העסקיים שלכם.
  • מוודא כי שיעורי הריבית מקובלים.
  • הערך את יכולתך לשלם חשבונות כלשהם לאחר השימוש בכרטיס שלך.
  • בדוק אם הכרטיס מציע פרסים כגון החזר כספי או הטבות נסיעה.
 4. 4
  בדוק כרטיסי חיוב עסקיים. קל יותר להשיג כרטיסי חיוב עסקיים עם אשראי גרוע מכיוון שהם דורשים ממך לשלם את היתרה לחלוטין בכל מחזור חיוב. מכיוון שאין יתרה שיכולה להצטבר מעבר למחזור חיוב אחד, הנושים עשויים להיות נוטים יותר להציע לך כרטיס חיוב עסקי.
  • ל- European Express ו- Diner's Club יש כרטיסי חיוב לבקשה.
  • כרטיסי חיוב צריכים להשתלם במלואם בסוף כל מחזור חיוב. עם זאת, הם עובדים על מנת לבנות היסטוריית אשראי חיובית אם משלמים להם בזמן.
 5. 5
  שאל את הבנק או איגוד האשראי שלך לגבי כרטיס אשראי עסקי. אם אתה עובד כרגע עם בנק או איחוד אשראי, או שיש לך חשבון קיים איתם, אתה יכול לשאול אותם אם הם מוכנים להציע לך כרטיס אשראי עסקי. בעל היסטוריה כלקוח או חבר בבנק או באיחוד האשראי שלך יכול להגדיל את הסיכויים שלך לקבל כרטיס אשראי עסקי אצלם.
  הכרת גבולות כרטיס האשראי העסקי שלך יכולה לעזור לך להשתמש בו ביעילות תוך שיפור ציון האשראי שלך
  הכרת גבולות כרטיס האשראי העסקי שלך יכולה לעזור לך להשתמש בו ביעילות תוך שיפור ציון האשראי שלך.
 6. 6
  שקול לעבוד עם יועץ פיננסי. אם אתה מתקשה למצוא מסגרת אשראי לעסק שלך, כדאי לך לעבוד עם יועץ פיננסי. אנשי מקצוע אלה יכולים לעזור לך לגלות כיצד לנהל את הכספים שלך בצורה הטובה ביותר, לשפר את האשראי ולמצוא כרטיסי אשראי שעשויים להיות זמינים כעת לעסק שלך.

חלק 2 מתוך 2: בניית האשראי מחדש

 1. 1
  משא ומתן על האיזון שלך. צור קשר עם הנושים שלך ועבוד איתם למשא ומתן על כל תשלומים שהוחמצו או יתרות שנותרו. ייתכן שתוותר על עמלות או חובות מסוימים אם תציע תוכניות תשלום מסוימות או אפשרויות. עבוד עם הנושים שלך למשא ומתן על חשבונות האשראי שלך ולשפר את ציון האשראי שלך.
  • נסה להציע לשלם את יתרת הגזירה שלך על הסף כדי להפיל עמלות או קנסות נוספים.
 2. 2
  שלם את החשבונות שלך בזמן. היבט חשוב בשמירה על ציון אשראי תקין ומניעת בעיות נוספות הוא תשלום חשבונות אשראי בזמן. עמלות מאוחרות ותשלומים שהוחמצו עלולים לפגוע בציון האשראי שלך בזמן שתשלום בזמן יכול לעזור בשיפור זה.
  אתה עדיין יכול לקבל כרטיס אשראי להוצאות העסק שלך ולעבוד לשיפור האשראי שלך לאורך זמן
  עם זאת, גם אם ציון האשראי שלך נמוך, אתה עדיין יכול לקבל כרטיס אשראי להוצאות העסק שלך ולעבוד לשיפור האשראי שלך לאורך זמן.
 3. 3
  הגדר תזכורות. אם יש לך חשבונות או תשלומים חוזרים, תוכל לשקול להגדיר תזכורת כלשהי. זה יעזור לך לזכור מתי לשלם את החשבונות שלך ולמנוע ממך דמי איחור או קנסות בגין איחור בתשלומים.
  • נסה לסמן את תאריכי היעד שלך בלוח השנה שלך.
  • אם יש לך טלפון חכם, תוכל להגדיר התראות כדי להזכיר לך את התשלומים הקרובים.
 4. 4
  דע את הגבולות שלך. הכרת גבולות כרטיס האשראי העסקי שלך יכולה לעזור לך להשתמש בו ביעילות תוך שיפור ציון האשראי שלך. שימוש בכרטיס האשראי שלך בתדירות גבוהה מדי או מקסימום כרטיס האשראי שלך בכל חודש או להתקרב למקסימום זה עלול לפגוע בציון האשראי שלך.
  • הימנע משימוש בכרטיס שלך בכל רכישה.
  • אל תגדיל את כרטיס האשראי שלך בכל חודש.
  • שימוש יתר בכרטיס שלך עלול לפגוע בציון האשראי שלך.
  • אל תשתמש בכרטיס שלך ביותר מ- 30% מהרכישות.
 5. 5
  שמור על קלפים פתוחים. למרות שזה אולי נראה רעיון טוב לבטל את כרטיסי האשראי העסקיים הישנים שלך, פעולה זו עלולה לפגוע בציון האשראי שלך. שמירה על כרטיסים פתוחים ושימוש בהם במשורה יכולה להיות אפשרות טובה יותר ולבנות את ציון האשראי שלך לאורך זמן.
  • סגירת כרטיס עלולה לגרום לירידת דירוג האשראי.
  • שמירה על כרטיס האשראי פתוח מאפשרת לכם להתחיל להשתמש בו לשיפור ציון האשראי שלכם.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail