כיצד לתבוע בגין הפרות נתונים מקוונות?

ייתכן שתוכל לתבוע את הגורם שהיה אחראי להחזקת המידע שלך בבטחה
אם אתה נופל קורבן להפרת נתונים, ייתכן שתוכל לתבוע את הגורם שהיה אחראי להחזקת המידע שלך בבטחה.

הפרת נתונים מתרחשת כאשר מידע סודי (למשל, מידע פיננסי, מידע בריאותי אישי, פרטי זיהוי אישי, סודות מסחריים או קניין רוחני) משוחרר, בכוונה או שלא בכוונה, לסביבה לא מוגנת. דוגמא תהיה שחרור פרטי כרטיס האשראי שלך מאתר הבנק שלך לאינטרנט. הפרות אלה יכולות להיות תוצאה של פריצות, התנהלות לא הולמת של עובדים, שיטות עסק גרועות וסילוק מכשירים מבלי למחוק מידע חסוי. אם אתה נופל קורבן להפרת נתונים, ייתכן שתוכל לתבוע את הגורם שהיה אחראי להחזקת המידע שלך בבטחה. כדי להמשיך בקורס כזה, היית מעסיק עורך דין, בוחן את ההפרה, מחשב את נזקך, מכין ומגיש את התביעה שלך ומשלים את ההליך המשפטי.

חלק 1 מתוך 6: העסקת עורך דין

 1. 1
  חפש עורך דין מנוסה. תביעות על הפרת נתונים יכולות להיות בכל מספר צורות. מובאים מקרים רגילים הטוענים לרשלנות, הפרת חוזה, הפרת חובת אמון או נוהגי סחר בלתי הוגנים ומטעים. מכיוון שאתה יכול להביא מגוון רחב של טענות, סוג עורך הדין שאתה צריך להעסיק יהיה תלוי איך אתה רוצה שהתיק יתנהל. אם אתה יודע איזה סוג של תיק אתה מעוניין להמשיך, שכר עורך דין המתמחה בתחום זה. לדוגמא, אם ברצונך להביא תביעת הפרת חוזה, נסה למצוא עורך דין מוסמך לחוזים. אם ברצונך להביא תביעת רשלנות, עליך למצוא עורך דין לנזיקין.
  • אם אינך בטוח כיצד ברצונך להמשיך, או אם אתה סבור שיש לך מספר תביעות, עליך לשקול להעסיק משרד עורכי דין בשירות מלא המעסיק כמה עורכי דין שיכולים לעבוד בעניינך. אמנם זה עשוי לעלות לך יותר, אך תקבל את כל השירותים שאתה משלם עבורם.
 2. 2
  חפש חליפות ייצוגיות. הפרות נתונים עלולות להשפיע על מאות, אם לא אלפי אנשים בו זמנית. מכיוון שכך, תביעות על הפרת נתונים לובשות לעיתים קרובות בצורה של תביעות ייצוגיות. תביעה ייצוגית היא תביעה בה קבוצה של תובעים תובעת יחד מכיוון שנגרם להם נזק זהה או דומה.
  • ישנם לא מעט ארגונים המחזיקים מאגר של תביעות ייצוגיות עדכניות. חפש במאגרי מידע אלה אם מישהו כבר הגיש תביעה בנוגע להפרת הנתונים.
  • אם אתה מוצא תביעה ייצוגית שלדעתך רלוונטית למצבך, התקשר לעורך הדין המטפל בתיק. שוחח איתו / ה על טענתך כדי לקבוע אם אתה יכול להיכלל כמפלגה.
 3. 3
  בקש המלצות. כשאתה מתחיל לחפש עורכי דין, בקש המלצות מחברים ובני משפחה. הפניות אישיות אלו הן בדרך כלל הדרך הטובה ביותר למצוא עורך דין מוסמך שתוכלו לסמוך עליו. אם לחברים או למשפחה שלך יש שמות עבורך, שאל על חוויותיהם עם עורך הדין.
 4. 4
  צור קשר עם לשכת עורכי הדין הממלכתית שלך. אם אינך יכול לקבל המלצות חשובות, פנה לשכת עורכי הדין הממלכתית שלך והשתמש בשירות הפניית עורכי הדין שלהם. כאשר אתה משתמש בשירות זה, בדרך כלל תתקשר למוקד ותענה על שאלות בנוגע לתביעה שלך בנושא הפרת נתונים. לאחר מכן ניתן לקבל שמות ופרטי קשר לעורכי דין מוסמכים שונים באזורך.
 5. 5
  ערכו התייעצויות ראשוניות. לאחר שמצאתם שלושה או ארבעה מועמדים טובים, התקשרו לכל אחד מהם ובקשו לקבוע ייעוץ ראשוני. עורכי דין מסוימים יציעו פגישה זו בחינם בעוד שאחרים יגבו תשלום. במהלך הייעוץ הראשוני שלך, הקפד לשאול את הדברים הבאים:
  • האם עורך הדין טיפל בתיקים דומים בעבר
  • עד כמה פרקטיקת הפרת הנתונים שלו מצליחה
  • כמה זמן הוא או היא מתאמנים באזור
  • כמה נראה המקרה שלך חזק
  • מהם שכר טרחתו
 6. 6
  תשכור מישהו. לאחר עריכת ההתייעצויות הראשוניות בחר עורך דין שייצג אותך. בחר את אחד שאתה מרגיש הכי בנוח איתו. זה צריך להיות אדם שאתה מרגיש שאתה יכול לסמוך עליו ומי שמבין את טענותיך. אמנם שכר טרחה הוא חלק ממשוואת הגיוס, אך הם לא צריכים להיות הגורם המכריע. שכר את עורך הדין הסביר ביותר להתדיין בתיק שלך בהצלחה ולעבוד לתוצאה חיובית.
צורה אחת של נזקים אלה היא הזמן וההוצאות שנגרמת לך בעת חקירת הפרת הנתונים והתמודדות איתה
צורה אחת של נזקים אלה היא הזמן וההוצאות שנגרמת לך בעת חקירת הפרת הנתונים והתמודדות איתה.

חלק 2 מתוך 6: חקירת הפרת הנתונים

 1. 1
  פנה אל הסוחר. אם אתה מבחין בעסקאות בחשבונות הפיננסיים שלך שאינם שלך, או אם אתה מקבל הודעות דוא"ל בנוגע למידע האישי שלך (למשל, "תודה שהגשת בקשה לדרכון" או "תודה על חידוש תעודת הזהות שלך"), עליך לפנות לארגונים האחראים לטיפול במידע זה. לדוגמה, אם אתה מבחין בחיובים בחשבון החיוב שלך שלא בוצעו על ידך, פנה לבנק שלך. הבנק שלך יפתח בחקירת הונאה ויחזור אליך בהקדם האפשרי.
  • במהלך חקירת ההונאה הבנק שלך עשוי לגלות לך את מקור הפעילות. לדוגמא, ייתכן שהשתמשת בכרטיס החיוב שלך ב- Target, וב- Target הייתה הפרת נתונים שאפשרה לפרסם את המידע האישי שלך לציבור.
  • לאחר שתדע מה מקור הפרת הנתונים, עליך לפנות למקור זה.
 2. 2
  צרו קשר עם הרשויות המקומיות, הממלכתיות והפדרליות. בנוסף להגשת תביעה, ניתן לפנות גם לגורמים מנהליים שונים לצורך הגשת תלונות. לדוגמא, נציבות הסחר הפדרלית (FTC) יכולה לנקוט בפעולות אכיפה נגד עסקים וחברות אחרות האחראיות לשמירה על המידע האישי שלך. אם מתרחשת הפרת נתונים, פנה ל- FTC בהקדם האפשרי. הם יערכו חקירה, ובמידת הצורך הם עשויים להגיש תביעה נגד העסק בטענה למעשים ונהלים לא הוגנים ומטעים במסחר או משפיעים עליו.
 3. 3
  סקור את המדיניות והנהלים של החברה. חלק מהחקירה שלך צריכה לבדוק האם העסק שאיפשר את הפרת הנתונים שלך קיים מדיניות כדי להימנע מסוג זה. כמה מהשאלות שיש לשאול יכולות להיות האם הסוחר הודיע ללקוחות (כולל עצמך) על ההפרה די מהר, האם היה לסוחר אמצעי הגנה (למשל, חומות אש) והאם המדיניות והנהלים של הסוחר משתווים היטב לאלה של חברות דומות.
תוכל לתבוע ולגבות פרס רק אם היו נזקים הקשורים להפרת הנתונים שהושפעו ממך
תוכל לתבוע ולגבות פרס רק אם היו נזקים הקשורים להפרת הנתונים שהושפעו ממך.

חלק 3 מתוך 6: חישוב נזקים

 1. 1
  סכם את כל החיובים הלא מורשים שלך. תוכל לתבוע ולגבות פרס רק אם היו נזקים הקשורים להפרת הנתונים שהושפעו ממך. צורה אחת של נזק היא נזקים "ממשיים", הכוללים את כל נזקי הפיצוי הניתנים לכימות. אם הפרת הנתונים הגיעה למידע הכספי שלך (למשל, פרטי כרטיס אשראי או פרטי חשבון בנק), הוסף את כל החיובים שבוצעו בחשבונך שלא היו מורשים. אל תכלול חיובים שהוחזרו על ידי המוסד הפיננסי שלך.
  • לדוגמה, נניח שעקב הפרת נתונים, פרטי כרטיס החיוב שלך נפגעו, וחיוב לא מורשה של 7460 אירו בוצע בחשבונך. נניח עוד כי בחשבונך היו רק 6720 € כאשר החיובים בוצעו. עקב משיכת היתר, הוצאת לך עמלת משיכת 75 יורו. נניח שהבנק שלך החזיר לך את הכל למעט עמלת החריגה. אם זה המקרה, הנזק שלך כאן יהיה שווה 75 €
 2. 2
  כלול את עלות רכישת שירותי ניטור אשראי. לאחר שהחשבונות הפיננסיים שלך נפגעים, ייתכן שלא תרצה לסמוך על חברות עם הנתונים שלך שוב. כאשר זה קורה, אנשים רבים ישלמו עבור שירותים המסייעים באבטחת המידע האישי שלך ובמעקב אחר חשבונותיך. העמלות שתשלמו עבור שירותים אלה הינן נזקים שתוכלו לגבות בתביעה.
 3. 3
  קבע כמה עולה להחליף כרטיסי אשראי ופריטים אחרים. צורה אחרת של נזקים בפועל היא העלות שאתה מקבל בעת החלפת פריטים שנפגעו. לדוגמה, אם מספר רישיון הנהיגה שלך נפגע, ייתכן שתצטרך להשיג מספר חדש. אם מספר כרטיס האשראי שלך נפגע, ייתכן שתצטרך להזמין החלפה. כל אחד מדמי ההחלפה הללו עשוי להוות נזק לגבייה בתביעה שלך.
 4. 4
  קח בחשבון את הזמן וההוצאה שהוצאו במהלך חקירת ההפרה. מלבד נזקים בפועל, ייתכן שתוכל לאסוף נזקים שקשה יותר לכמת. צורה אחת של נזקים אלה היא הזמן וההוצאות שנגרמת לך בעת חקירת הפרת הנתונים והתמודדות איתה. זה עשוי לכלול זמן שהחמצת מהעבודה וזמן הרחק מהמשפחה שלך. שוחח עם עורך הדין שלך על הדרך הטובה ביותר לכמת אותם.
 5. 5
  שקול את הנזק שנגרם לזכותך. אם חשבונות אשראי היו מעורבים בהפרת הנתונים, חיובים לא מורשים עשויים להשפיע על ציון האשראי שלך. אם זה קורה, ייתכן שתוכל לגבות נזקים על סמך ההשפעה על האשראי שלך. שוחח עם עורך הדין שלך לגבי כימות הנזקים הללו.
  • לדוגמא, נניח שבגלל הפרת נתונים ציון האשראי שלך הופחת מ- 700 ל -500. עקב ירידה זו לא הצלחת לקבל הלוואת רכב שאם לא כן היית זכאי לה. זהו נזק שאולי תוכל לגבות עליו.
 6. 6
  הכירו בכל חרדה או מצוקה רגשית. אם הפרת הנתונים גרמה לך לחרדה קשה או מצוקה רגשית, ייתכן שתוכל לגבות נזקים על סמך תחושות אלה. לדוגמה, אם הפרת הנתונים גרמה לך לדאוג ללא בקרה למידע האישי שלך ולמי שעלול להיות בו, ייתכן שתוכל לאסוף למען חששות אלה. שוחח עם עורך הדין שלך כדי להבין כיצד לכמת ולקבל פיצוי על נזקים אלה.
אם הפרת הנתונים גרמה לך לחרדה קשה או מצוקה רגשית
אם הפרת הנתונים גרמה לך לחרדה קשה או מצוקה רגשית, ייתכן שתוכל לגבות נזקים על סמך תחושות אלה.

חלק 4 מתוך 6: הכנה לתביעה

 1. 1
  בדוק את תקופת ההתיישנות. לכל מדינה אמריקאית יש סט חוקים משלה המציין מתי צריך להביא תיק כדי להיות תקף. הרציונל הוא שמעבר למועד מסוים, ייתכן שהראיות אינן מהימנות עוד, וקשה למצוא עדים וגורמים אחרים בתיק. לכל מדינה עשויה להיות פרק זמן שונה שבו אתה יכול להגיש תביעה בגין רשלנות, הפרת חוזה או גורמי פעולה אחרים הכוללים הפרות נתונים.
  • למשל, במסצ'וסטס התיישנות התביעה להגנת הצרכן היא ארבע שנים. במקרי נזיקין (כולל רשלנות) התיישנות היא שלוש שנים. בגין תביעות הפרת חוזה התיישנות היא שש שנים.
 2. 2
  ודא שיש לך את היכולת המשפטית לתבוע. על מנת להיות צד לתביעה, עליך להיות בעל "יכולת משפטית". באופן כללי עליך להיות בן 18 ומעלה כדי להביא לתביעה. בנוסף, אם אתה מתחת לגיל 18 או שיש לך נכות נפשית, לרוב תזדקק לאפוטרופוס שיגיש את התביעה בשמך.
 3. 3
  וודא שיש לך "עמידה" לתבוע. כדי לקבל מעמד, בוודאי נגרמת לך נזק ישיר הניתן לתיקון באופן אישי (שניתן לתקן או לפצות עליו). (במקרים של הפרת נתונים זה יכול להיות קשה במיוחד להראות, מכיוון שלפעמים קשה לכמת פגיעות כאלה. מקובל לראות מקרים של הפרת נתונים נדחים מחוסר עמידה.
  • לדוגמא, התובעים עשויים להצהיר כי הם עומדים בטענה כי קיים איום של הפסד (כלומר, הם עדיין לא איבדו דבר, אך מכיוון שנתוניהם נגנבו, הם עלולים לסבול הפסד בעתיד). בית משפט עשוי לדחות תביעה כזו, מכיוון שההפסד והפגיעה הם משערים והיפותטיים בלבד.
 4. 4
  החליטו לאן להגיש. לפני שתגיש את התביעה שלך, שקול לאן להגיש. רוב בתי המשפט הממלכתיים הם בתי משפט בסמכות שיפוט כללית, מה שאומר שהם יכולים לדון כמעט בכל מקרה, אלא אם כן הם מנועים במפורש מלדון בו. מצד שני, בתי משפט פדרליים יכולים לדון רק במספר מצומצם של תיקים בגלל מגבלות זמן. כדי להיכנס לבית משפט פדרלי, תצטרך לתבוע על פי החוק הפדרלי או שתזדקק ל"שיפוט גיוון ". כדי להיות בעל סמכות שיפוט מגוונת, עליכם והנאשם להיות תושבי מדינות שונות, והסכום הנדון חייב להיות לפחות 56,000 €
  • בבואך להחליט אם לתבוע בבית משפט ממלכתי או פדרלי, קבל את החלטתך על בסיס נוחות, כוח אדם נוח (למשל, שופטים) והלכות בית משפט נוחות. עורך הדין שלך יעזור לך כאן.

חלק 5 מתוך 6: הגשת התביעה

 1. 1
  נסח תלונה. זהו המסמך המשפטי שמתחיל תביעה ואומר לבית המשפט (והנאשם) מה אתה רוצה. תלונתך תחל בכיתוב המציין באיזה בית משפט אתה מגיש, הצדדים לתביעה ומידע מזהה אחר. באופן כללי תלונתך תכלול גם את המידע המהותי הבא:
  • בסיסי שיפוט, הכוללים תביעה מדוע לבית המשפט המסוים סמכות לתיק.
  • עילת התביעה שלך, אשר עשויה לכלול הפרת חוזה, רשלנות, הפרת חובת אמון או שיטות סחר בלתי הוגנות ומטעות.
  • דרישה להקלה, שתכלול את הנזקים שחישבתם.
 2. 2
  מצא טופס זימון. זימון הוא הודעה שצורפה לתלונתך המודיעה לנאשם כי הם נתבעים. הוא קובע מתי ואופן התגובה על הנאשם.
 3. 3
  הגישו את התביעה שלכם. התביעה תורכב מתלונתך והעתק מהזימון. את שני המסמכים הללו, יחד עם עותקים, יש להגיש לבית המשפט. בעת הגשת התיק שלך תידרש לשלם אגרת הגשה. אם אינך יכול להרשות לעצמך את דמי ההגשה, ייתכן שתוכל לבקש פטור מאגרה. לשם כך יהיה עליכם להגיש תצהיר לבית המשפט המראה מדוע אינכם יכולים לעמוד בתשלום.
  • לאחר שתשלם, פקיד בית המשפט יחתים את המקור כפי שהוגש וייתן לך שני עותקים. שמור עותק אחד לתיעוד שלך. את העותק האחר יש להגיש לנאשם.
 4. 4
  לשרת את הנאשם. לאחר הגשתך, עליך להגיש עותק של התלונה והזימון לנאשם. השירות חייב להיעשות על ידי מישהו מעל גיל 18 שאינו קשור למקרה. תמורת תשלום קטן תוכלו לקבל את השריף המקומי לעשות זאת עבורכם. אם לא ניתן לבצע שירות אישי (מסירת הניירות ישירות לנאשם), ייתכן שתוכל לשרת את הנאשם באמצעות שליחת העיתונים לכתובתם הידועה האחרונה.
 5. 5
  הגש את הוכחת השירות שלך. לאחר קבלת הנאשם, השרת ימלא הוכחת שירות וימסור אותה בשמך או ימסור לך אותה להגיש לבית המשפט. דף נייר זה פשוט אומר לבית המשפט כי הנאשם הודיע על המקרה נגדם.
אם מתרחשת הפרת נתונים, פנה ל- FTC בהקדם האפשרי
אם מתרחשת הפרת נתונים, פנה ל- FTC בהקדם האפשרי.

חלק 6 מתוך 6: השלמת ההליך המשפטי

 1. 1
  המתן לתשובה. לאחר הגשת התביעה שלך, הנתבע יידרש לענות תוך פרק זמן מוגדר (בדרך כלל 21-30 יום). כאשר הנאשם עונה לתביעתך, הם יידרשו להודות או להכחיש את הטענות בתלונתך. בנוסף, הם יוכלו להגיש טענות נגד והצעות על מנת לקדם את התיק לטובתם.
  • קרא בעיון את התשובה כדי לקבל תובנות לגבי מה שהנאשם עומד לומר במשפט.
  • אם הנאשם מגיש טענות נגד או מגיש בקשות מסוימות, תידרש לענות עליהן בתוך פרק זמן מסוים. יוגשו לך התביעות הנגדיות, אשר יכילו הוראות כיצד להמשיך.
 2. 2
  גילוי התנהלות. Discovery נותן לך ולצד השני אפשרות לאסוף ולהחליף מידע שעשוי לעזור במקרה שלך. במהלך הגילוי תאסוף עובדות, תראיין עדים, תשיג מושג מה הצד השני יגיד במשפט ותקבע עד כמה חזק המקרה שלך. כדי לעזור לך לבצע גילוי, תוכל להשתמש בכלים הבאים:
  • גילוי בלתי פורמלי, הכולל ראיון עדים, איסוף מסמכים נגישים לצילום וצילום.
  • חקירות, שהן שאלות בכתב המוצגות לצד או עד. על המפלגה לענות על שאלות אלו בשבועה. ניתן להשתמש בתשובות במשפט.
  • תצהירים, שהם ראיונות אישיים עם גורמים או עדים אחרים. הראיונות נערכים בשבועה וניתן להשתמש בתשובות בבית המשפט.
  • בקשות למסמכים, כלומר בקשות רשמיות למסמכים שאינם זמינים לציבור. דוגמאות כוללות מיילים, תזכירים פנימיים או מדיניות ונהלים.
  • זימונים, שהם צווי בית משפט המחייבים מישהו לעשות משהו.
 3. 3
  הגן מפני בקשה לפסק דין מקוצר. לאחר הגילוי הנאשם עשוי לנסות לפתור את התיק באמצעות בקשה לפסק דין מקוצר. כאן הנאשם מבקש מהשופט לפסוק מיד לטובתם בהעדר מחלוקת אמיתית של עובדות מהותיות, ובכך יזכה את הנאשם בפסק דין חיובי כחוק. הם יעשו זאת על ידי הגשת ראיות ותצהירים לבית המשפט. אם הנאשם זוכה, התביעה מסתיימת.
  • כדי להתגונן מפני הצעה זו, תצטרך להגיש בקשה משלך יחד עם ראיות ותצהירים הטוענים כי קיימות סוגיות שנויות במחלוקת של עובדות מהותיות. כך תינתן לשופט אפשרות לראות את כל הראיות באור חיובי ביותר עבורך. אם תזכה, התביעה תימשך.
 4. 4
  ניסיון להתיישב. אם אתה עדיין מתדיין בתיק, זה עשוי להיות זמן טוב לנסות להסדיר. שיחות פשרה עשויות להתחיל במהלך ועידת פשרה עם השופט. כאן אתה והצד השני ייפגשו עם השופט כדי לדון בתיק והאם ניתן להסדיר אותו. השופט לא יקבע קביעות משפטיות אלא יעזור לדחוף את שני הצדדים להסדר. אם אתה זקוק לעזרה בהסכמה, תוכל להשתמש בכלים חלופיים ליישוב סכסוכים. לדוגמה:
  • אתה יכול לקחת חלק בגישור. במהלך הגישור צד שלישי ניטרלי ישב עם שני הצדדים וידון בסיסי משותף ודרכים להסדר. המגשר לא יסיק מסקנות כלשהן של החוק ולא יגיד לאף אחד מהצדדים שתיקם חזק יותר. תפקידם היחיד הוא לעזור לכל אחד מהצדדים להתקשר עם הצד השני ולמצוא דרך לפתור את הסכסוך.
  • אתה יכול לקחת חלק בבוררות אם הגישור לא עובד. במהלך הבוררות צד שלישי ניטרלי יתנהג כמו שופט ויגלה דעות לגבי המקרה שלך. כל צד יציג ראיות (כולל עדים) בפני הבורר. לאחר מכן יכתוב הבורר חוות דעת על המקרה של מי חזק יותר, מי צריך לקבל פסק מחיר וכמה. מרבית הבוררות בשלב זה איננה מחייבת, מה שאומר שאף אחד מהצדדים לא יידרש למלא אחר או להסכים לתנאי חוות הדעת.
 5. 5
  הגש תנועות לפני משפט. לפני המשפט ניתן להגיש סדרה של בקשות מצד שני הצדדים. בקשות לפני משפט מוגשות לבית המשפט המבקשות מהשופט לקבל החלטות בעניינים ספציפיים. אם תגיש בקשה, לצד השני תהיה אפשרות להגיב (ולהיפך). כמה תנועות נפוצות לפני משפט כוללות:
  • בקשה לסילוק, המבקשת מהשופט לדחות את התיק לאלתר מכיוון שאין מספיק ראיות או משום שהעובדות אינן מהוות עילת תביעה.
  • הצעה לדיכוי, המבקשת מבית המשפט לדכא ראיות מכיוון שאינן עומדות בסטנדרטים הראייתיים של בית המשפט.
  • הצעה לשינוי מקום המבקשת מבית המשפט להעביר את המשפט למקום אחר בגלל הטיה או חשש כלשהו (למשל, בריכת מושבעים מוטה או משפט מתוקשר מאוד).
 6. 6
  לך למשפט. אם כל השאר נכשל, תעבור למשפט ותנסה לזכות בתיק שלך מול שופט או חבר מושבעים (לבחירתך). אתה תצהיר הצהרת פתיחה וכך גם הצד השני. לאחר מכן תהיה לך ההזדמנות להציג את טענתך ואילו לצד השני תהיה הזדמנות לחקור את עדייך (ולהיפך). בסוף המשפט אתה והצד השני תתן הצהרות סיום. ואז השופט או המושבעים יקבעו את החלטתם, והתיק יסתיים.
  • אם תזכה, תקבל פרס שקבע השופט או המושבעים. אם אתה מפסיד, אתה יכול לקבל את הנטייה, או שתבחר לבחור לערער על ההחלטה. אתה יכול לערער רק במצבים מסוימים. עורך הדין שלך יסביר.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail