איך לשגשג במיתון?

כדי לשגשג במיתון
כדי לשגשג במיתון, עליך לעשות בדיוק את אותו הדבר שהיית עושה כאשר זמנים טובים, אך קשים יותר.

-ש: איך אתה יודע שמיתון הוא בפרופורציות מדהימות באמת?

-A: כשזה הופך לאופנתי מבחינה חברתית לחצוצרה למעמד המובטל שלך באינטרנט.

איך אתה יודע שמיתון הוא בפרופורציות מדהימות באמת
-ש: איך אתה יודע שמיתון הוא בפרופורציות מדהימות באמת?

זכור דייל קרנגי, המחבר של "איך לנצח חברים ו להשפיע על אנשים?" אחד הדברים שדייל חזר על עצמו שוב ושוב הוא מושג שרוב האנשים לא "מקבלים" - מגיע לך שישלמו לך את מה שאתה שווה, ולא את מה שאתה חושב ששווה לך.

כדי להפוך את הידע והשירותים שלך ליותר יקרים
כדי להפוך את הידע והשירותים שלך ליותר יקרים, עליך להגדיל את ערך הידע והשירותים שלך.

אם אתה חושב שאתה לא מקבל תשלום עבור מה שאתה שווה, יש לך שתי אפשרויות: אתה מספק ערך רב יותר למעסיק שלך, או מוצא דרך אחרת לקבל פיצוי על הערך שאתה יכול לספק. אחת הדרכים לעשות זאת היא להפסיק לעקוב אחר עדר הכבשים ולפתוח עסק משלך. דרך אחרת היא ללכת עודף מייל מעל לתיאור התפקיד שלך ולהראות למעסיק שלך שאתה יכול לספק ערך רב יותר לעסק, אם תינתן לך ההזדמנות.

כדי לשגשג בכלכלה מאתגרת עליכם לעשות את אותו הדבר כפי שהייתם עושים בכלכלה צומחת - התמקמו בכדי לספק ערך התואם
כדי לשגשג בכלכלה מאתגרת עליכם לעשות את אותו הדבר כפי שהייתם עושים בכלכלה צומחת - התמקמו בכדי לספק ערך התואם את ציפייתכם לפיצוי.

עם זאת, זכור כי הכלל של דייל חל גם על עבודה עצמית. ככל שתספק ערך רב יותר ללקוחות שלך, כך יגדל הסיכוי שירצו למסור כסף בתמורה לשירותים שלך. הרעיון מתייחס באותה מידה גם לסחורות. כדי לשגשג במיתון, עליך לעשות בדיוק את אותו הדבר שהיית עושה כאשר זמנים טובים, אך קשים יותר.

מדריך זה לא ייתן לכם את כל התשובות, אך המושגים המוצגים כאן הוכחו כפועלים. כך הצליח כותב מאמר זה לומר "איזו מיתון??".

צעדים

 1. 1
  היו מוכנים לספק ערך בכל מקום בו תהיו. כדי לשגשג בכלכלה מאתגרת עליכם לעשות את אותו הדבר כפי שהייתם עושים בכלכלה צומחת - התמקמו בכדי לספק ערך התואם את ציפייתכם לפיצוי.
  • רוב האנשים עושים רק מספיק כדי להסתדר, כדי לבצע את העבודה וללכת הביתה. מסיבה זו הם מספקים ערך מינימלי למעסיקם או ללקוחם, ומקבלים פיצוי בהתאם.
  • בזמנים טובים, זה עשוי להיות מספיק כדי לשמור על מקום העבודה שלך, אבל... כלכלה למטה מקבלי השירותים שלך יעשו את אותו הדבר כמו שהיית - למטה Hunker, תזרים מזומן להגן ו לקצץ בעלויות ככל האפשר באזורים אל תספק ערך רב כמו אחרים - אתה.
  • לפעמים מקור המלאי היחיד עבור השירותים שאתה יכול לספק הוא תוכנת הרטוב שלך - הידועה גם כ"מוח ".
 2. 2
  תן לאחרים לראות את ערך הידע שלך. כדי להפוך את עצמך לבעל ערך רב יותר עבור לקוחותיך או המעסיק שלך, עליך למצוא דרכים להפוך את הידע והשירותים שלך ליותר יקרים. כדי להפוך את הידע והשירותים שלך ליותר יקרים, עליך להגדיל את ערך הידע והשירותים שלך. אספקת ערך היא פשוטה מאוד - זהה את הציפיות של הלקוח או המעסיק שלך, ואז ספק את השירותים שלך באופן המספק את הנמען על ידי עמידה או חריגה מציפיות אלה.
 3. 3
  בקש מאחרים לומר לך מה התכונות והמיומנויות הטובים ביותר והגרועים ביותר שלך. לחבריכם ודאי יהיו דעות, אך יתכן שתרצו לבקש מהם לרשום אותם באמצעות מחשב ולהדפיס אותם ללא מידע מזהה. יש אנשים שקוראים לזה הערכה של 360 מעלות, וזה יכול להיות פותח עיניים אמיתי. יתכן שתגלה דברים על עצמך שחשבת שאיש אחר לא שם לב אליהם, אך שמור על ראש פתוח ואל תיקח הערות שליליות באופן אישי - אלה הזדמנויות לשיפור!
 4. 4
  בנה גישה יצירתית תוך שימוש במיומנויות והתכונות הטובות ביותר שלך כדי לפתות לקוחות רבים יותר להשתמש בשירותים שלך. לא פעם, לאנשים כבר יש פוטנציאל להציע ערך רב יותר, אך אינם יודעים זאת, ולכן אינם יודעים כיצד לנצל את הפוטנציאל הזה. למשל, כל אחד יכול לבקש עבודה, אך מעטים האנשים שמבקשים ממעסיקים או לקוחות הזדמנות לתרום לשורה התחתונה ולקבל שכר בהתאם.
 5. 5
  דמיינו את דרככם להצלחה כמסע, וקבעו לעצמכם דרך למטרותיכם.
 6. 6
  דמיין איפה אתה רוצה להיות בעוד חודש, שישה חודשים, שנה וחמש שנים מהיום. זה מרמז על קיום חזון של המטרה שלך. למסע שלך חייב להיות יעד, אחרת לא תתפתל ולא תשיג דבר.
 7. 7
  שב וכתב דף המתאר לעצמך היכן אתה נמצא כעת. אם אתה משתמש ב- GPS כדי להגיע לאנשהו, ה- GPS לא יוכל לעזור לך אלא אם כן הוא יכול לראות לוויינים. ללא המידע הזה הוא לא יכול לומר לך היכן אתה נמצא, היכן היית, באיזה דרך להגיע ליעד שלך. זה נקרא "בסיס בסיס" ונותן לך משהו להשוות בכדי לשפוט כמה התקדמת לעבר המטרות שלך.
 8. 8
  ערוך מתווה של צעדים המתארים לעצמך כיצד להגיע למטרותיך באמצעות "לחלק ולכבוש. " ניתן לפשט כל התחייבות מורכבת על ידי חלוקה לגושים ניתנים לניהול. תכנן תוכנית פשוטה ופשוטה המכסה פעילויות ומטרות יומיומיות, שבועיות, חודשיות ורבעוניות.
 9. 9
  בדוק באופן קבוע את יעדיך והתאם את פעולותיך כך שיתאימו. ברמה היומיומית, הסתכלו על עצמכם במראה, הזכרו לעצמכם שזה יהיה עוד יום מצטיין, והסתכלו ברשימת היעדים שלכם. ברמה השבועית, בדוק את ההישגים שלך ותכנן לשבוע הבא. כל רבעון, בדוק את התקדמותך עד כה וקבע אילו התאמות יש לבצע. ברמה השנתית, חגג את ההישגים שלך וסקר את כל התחומים שבהם נפלת מיעדיך כהזדמנויות.
 10. 10
  אל תשנה את המטרות שלך בגחמה. לעולם אל תנחש את עצמך רק בגלל שאתה חושב שאי אפשר להשיג משהו. המגבלות היחידות שיש לך הן אלה שאתה יוצר במוחך. אם יש לך ספק לגבי זה, שאל כל ימאי איך הוא / היא הצליחו לעשות זאת דרך Boot Camp. (רמז: כל מה שצריך זה לרצות לעשות זאת.)
 11. 11
  מיקרוגלובליזציה. אחד היתרונות של האינטרנט הוא בכך שהוא מכווץ את העולם לגודל נוח באמצעות שימוש בשירותי רשת עסקיים ואישיים כמו לינקדאין ופייסבוק. אל תפחד ליצור קשר עם לקוחות פוטנציאליים במדינות אחרות. אין דבר כזה מחסום שפה באינטרנט, לא מאז שגוגל הציגה את שירות התרגום שלהם. זה אולי לא מושלם ב 100%, אבל זה לא צריך להיות!
 12. 12
  שתף את הידע שלך. הרעיון זהה למתן דוגמיות בחינם. עזרה לאנשים על ידי מענה על שאלות באינטרנט בתחום המומחיות שלך, למשל, יכולה ללכת בדרכים ארוכות ליצור קשרים עסקיים שעלולים להוביל למערכות יחסים רווחיות. הקפד להקדים את עצמך, וזכור שהרעיון הוא להרוויח כסף בתהליך.
 13. 13
  זכור לחסוך מעט מכל דולר שאתה מרוויח. אתה אף פעם לא יודע מתי תזדקק למילואים כדי לנצל הזדמנות או להעביר אותך לטבול בדרך להצלחה.
 14. 14
  היו מוכנים לקחת סיכונים. אי אפשר להצליח בלי לקחת סיכונים. עם זאת, ניתן לקחת סיכונים מחושבים על ידי הכנת שיעורי הבית וזיהוי האיומים למטרותיך, כך שתוכל לתכנן כיצד למנוע מהם להפוך לפגיעות. אספני מטבעות קוראים לו "קנו את הספר לפני שקנו את המטבע." זכרו גם שאם זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה כן.
 15. 15
  אם אתה נופל, קום והמשיך. זכור, לא משנה כמה דברים רעים עבורך, תמיד יש מישהו שיותר גרוע ממנו, וגם כשאתה חושב שפגעת בתחתית, תמיד יש רק דרך אחת ללכת - UP!
 16. 16
  והכי חשוב, ליהנות מהמסע. החיים קצרים, ולא תוכל לקחת איתך כלום כשמגיע הזמן לבדוק.

טיפים

 • וו. אדוארדס דמינג, גורו האיכות, הגה פעם תוכנית מעניינת מאוד בת ארבעה שלבים לשיפור האיכות בה ניתן להשתמש בכל חיי היומיום.
  • PLAN - תכנן מה אתה הולך לעשות היום, מחר, שבוע הבא וכו '.
  • DO - בצע את התוכנית שלך.
  • בדוק את התוצאות כדי ללמוד מה עשית נכון, מה עשית לא נכון וכיצד ניתן לשפר.
  • ACT - קבע מה צריך לעשות אחרת בפעם הבאה, ואז התחל מחדש מה- PLAN.

דברים שתזדקק להם

 • רצון להשיג הצלחה
 • ראש פתוח
 • נייר ועיפרון, או תוכנית מחשב, מדפסת ועיבוד תמלילים
 • חוסר פחד להמציא את עצמך מחדש
 • משפחה מבינה ותומכת
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail