איך מקבלים תשלום עבור דעתך?

קבוצות מיקוד הן גם דרך טובה לקבלת תשלום עבור חוות דעתך
קבוצות מיקוד הן גם דרך טובה לקבלת תשלום עבור חוות דעתך, עיין בסעיף המשאבים הנוספים בוויקי זה כדי למצוא חברות מכובדות בבריטניה.

יש אנשים שמאמינים כי לקיחת סקרים מקוונים היא תרמית. הם פשוט לא מבינים את זה. מה שזו תרמית, אומר לאנשים שהם הולכים להתעשר מלקחת סקרים. מצטער שפרץ לך את הבועה אבל זה פשוט לא המקרה. העובדה היא שאנשים רבים מרוויחים קצת כסף נוסף על ידי ביצוע סקרים בזמנם הפנוי. המדריך הבא מסביר את הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת.

צעדים

 1. 1
  מצא בחינם להצטרף לאתרי סקר מכובדים ומבוססים כדי להיות חבר בהם.
 2. 2
  תסתכל על מבנה התגמול שלהם ובחר כאלה שיצטרפו בהתאם כלומר אם אתה מחפש מזומנים אז רק אתרים מסוימים יתאימו לך, אם אתה רוצה שוברים או פרסים אז אחרים עשויים להיות יותר מתאימים.
 3. 3
  הצטרף לכמה שיותר שאתה יכול להבטיח שיש לך זרם קבוע של סקרים לקחת ולקבל תשלום עבור.
 4. 4
  וודאו שאתם יודעים כיצד האתר עובד - הכירו את האתרים שהצטרפתם זה עתה. האם הם ישלחו לך סקרים להשלמה במייל? או שאתה צריך להתחבר מדי יום ולבדוק זמינות? זכור שלרוב הסקרים יש מכסה מוגבלת, כך שאם אתה מתגעגע לסירה אז אתה מפסיד את ההזדמנות שלך לקבל תשלום.
 5. 5
  היו כנים - הקפידו תמיד לומר את האמת מכיוון שלארגונים אלה קיימים תהליכי בקרת איכות וכל סתירה עלולה לגרום לאובדן כל המזומנים שהייתם יכולים להרוויח ובמקרים חמורים להיאסר לחלוטין על האתר.
 6. 6
  קבוצות מיקוד הן גם דרך טובה לקבלת תשלום עבור חוות דעתך, עיין בסעיף המשאבים הנוספים בוויקי זה כדי למצוא חברות מכובדות בבריטניה.
 7. 7
  תגיד להם שאתה מומחה במשהו מסוים כשאתה באמת לא.
הצטרף לכמה שיותר שאתה יכול להבטיח שיש לך זרם קבוע של סקרים לקחת ולקבל תשלום עבור
הצטרף לכמה שיותר שאתה יכול להבטיח שיש לך זרם קבוע של סקרים לקחת ולקבל תשלום עבור.

אזהרות

 • הקפד לבדוק את מדיניות הפרטיות של האתר אליו אתה מצטרף כדי לוודא שהם לא מתכוונים למכור את פרטיך או לשתף אותם ללא הסכמתך.
 • אם האתר מבטיח להפוך אתכם לעשירים פשוט קליק משם, זה כנראה יהיה הונאה
 • אל תצפו להתעשר, הרווחים של 50-150 ליש"ט בחודש אינם נדירים
 • לעולם אל תשלם כדי להצטרף לאתר סקר

שאלות ותשובות

 • איך אני מקבל את הכסף?
  אני מאמין שרוב החברות שעושות דברים כאלה משלמות לך באמצעות PayPal.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail