איך להיות מתאם תביעות?

כדי להפוך למתאם תביעות, יהיה עליך להיות מסוגל לעבוד היטב תחת לחץ ולנהל אינטראקציה עם אנשים בזמן חירום מכיוון שאתה תהיה הרבה בשטח. אם אתם עדיין בבית הספר, התמקדו בלימודי שיעורים במתמטיקה ובאנגלית, שיעזרו לכם לפתח את המיומנויות הדרושות לכם לעבודה. אתה צריך גם לתכנן לקבל את התואר הראשון אם עדיין אין לך כזה. אם אתה רוצה לקבל ניסיון ממקור ראשון, הגש בקשה להתמחות בחברת ביטוח. כדי ללמוד כיצד לקבל רישיון כמתאם תביעות, גלול מטה!

תעודת בגרות או שווה ערך היא הכרחית לעבודה בתחום הביטוח כמסדיר תביעות
תעודת בגרות או שווה ערך היא הכרחית לעבודה בתחום הביטוח כמסדיר תביעות.

אם אתה אחרון בתיכון בוגר מתחילים או אפילו יציאה מקצועית מתובלת על שינוי קריירה, לשקול אם אתה רוצה להיות שמאי תביעות עבור ביטוח חברה. מתאימי תביעות (המכונים גם "מתאימי הפסד") בודקים תביעות בגין נזקי רכוש או נזקי גוף שהוגשו על ידי בעלי פוליסות של חברת ביטוח. כמסדיר תביעות, סביר להניח שתהיה לך עבודה מעניינת למדי, אך עליך לקבל את השכלתך תחילה.

חלק 1 מתוך 3: עבודה על החינוך שלך

 1. 1
  החליט אם התאמת התביעות מתאימה לך. רוב מתאימי התביעות חיים חיים פעילים, שכן הם מבלים בחופש בשטח בחקירת תביעות. העבודה עלולה להיות בלחץ גבוה, אך לא תקועים מאחורי שולחן כל הזמן.
  • כמו כן, דעו כי בחלקים רבים של תחום זה תוכלו להתמודד עם מצבי חירום וקטסטרופות. המשמעות היא שבשלב מסוים אתה מתמודד עם אנשים העומדים בפני מותו של אדם אהוב או עמית לעבודה, וסביר להניח שאתה תהיה עד לחלק מההשלכות.
 2. 2
  קבל תעודת בגרות. תעודת בגרות או שווה ערך הוא הכרחי לעבוד בתחום הביטוח בתור שמאי תביעות. למעשה, אתה יכול להיכנס לסוכנות ביטוח כלשהי ברמת כניסה בדיוק עם רמת השכלה זו. עם זאת, מעבר ללימודים נוספים יועיל.
 3. 3
  עבודה על תואר ראשון. תואר ראשון או אפילו תואר עמית יכול להועיל לך אם אתה רוצה להיות מתאם תביעות. הבעיה היא שמועיל להחליט באיזה חלק בתחום אתה רוצה לעבוד לפני שתחליט על תואר. האפשרות הטובה ביותר היא לעקוב אחר מה שאתה אוהב. למשל, אם אתה נהנה ממספרים ופרטים, אולי להמשיך לתואר בחשבונאות כדי שתוכל לעבוד בהתאמות התביעות הכספיות, תחום שבו אתה מעריך הפסדים כתוצאה מבעיות בחברה כמו אובדן ציוד או שביתה של עובדים.
  • אפשרות נוספת היא קבלת תואר הנדסי, שיכול להועיל בהערכת נזקים בתחומי התעשייה.
  • אם הרעיון של בית ספר נוסף אינו הקטע שלך, שקול לקבל תואר בבית ספר למסחר בתיקון רכב, שכן יכולת להעריך את עלות התיקון היא משהו שתוכל להשתמש בו בעסקי ביטוח מכוון התביעות.
 4. 4
  החליטו איזה קורס עיקרי אתם רוצים לקחת. בעיקר, מתאימי תביעות מחולקים לשני סוגים, קטסטרופה ותביעות יומיומיות. אם אתה עובד כמתאים לתביעת אסון, אתה תהיה האדם בשטח לאחר אירועי מזג אוויר גדולים ומצבי חירום, כמו סופות טורנדו גדולות באוקלהומה או סופת הוריקן הפוגעת בחוף. בגלל אופי האירועים הללו, ייתכן שתצטרך להסתובב. מתאימי התביעות היומיומיים מתמקדים באירועים קטנים יותר, כמו תאונות דרכים, בעיות בתים או תביעות של חברות.
  כמה כסף עושה מכוון תביעות
  כמה כסף עושה מכוון תביעות?
 5. 5
  קבל את החוויה שאתה צריך. אם אתה יכול, נסה לקבל התמחות בזמן שאתה עדיין בלימודים. לעתים קרובות תוכלו למצוא התמחות דרך בית הספר שלכם או על ידי עיון בכמה מחברות הביטוח הגדולות באזורכם. לעתים קרובות, אתה יכול לקחת רק סטאז 'בקיץ או כזה שבו אתה עובד כמה שעות בשבוע. אחד הדברים הטובים ביותר בהתמחות הוא שתקבל הכשרה בעבודה לקריירה שאתה רוצה.
  • שאל את בית הספר שלך אם אתה יכול להרוויח אשראי על ההתמחות שלך.
 6. 6
  לפתח את הכישורים המתאימים. כתוצאה שמאי תביעות, תצטרך סט רחב של מיומנויות שיעזרו לך ביום שלך עבודה ביום. לדוגמה, יהיה עליך להיות טוב במתמטיקה, שכן תחשב את עלות הנזק. התמקדו בקבלת קורסים למתמטיקה בתיכון ובמכללה, כך שתהיו מוכנים היטב לצד זה של העבודה.
  • לפתח גם כישורים אנליטיים. בתור מתאם, אתה צריך להיות מסוגל להסתכל על כל חלקי הנתונים הזמינים לפני שתחליט על סכום או לפני שתחליט אם תביעה היא הונאה. השתלמויות בקורסים במכללות, במיוחד בקורסי פילוסופיה ואנגלית, יכולות לעזור לך להיות אנליטי יותר. עם זאת, אתה יכול גם לפתח מיומנויות אלה בחיי היומיום שלך, על ידי חזרה אחורה וניתוח עובדות המצב. למשל, כשאתה מנסה לקבל החלטה לגבי איזו מכונית לקנות, לנתח את כל הפרטים שברשותך כדי לקבל את ההחלטה שלך.
  • התמקדו בתקשורת ובמיומנויות בינאישיות. בעבודה זו עליכם לדבר עם מגוון רחב של אנשים ואז להציג את העובדות המשכנעות מדוע קיבלתם את ההחלטה שקיבלתם, בדרך כלל בכתב. השתתפות בשיעורי אנגלית ושיעורי דיבור תסייע בפיתוח מיומנויות אלה, אך כך גם עבודה בתחום הקמעונאות ותדבר עם אנשים שתפגשו בעולם כדי לנסות להכיר אותם טוב יותר.

חלק 2 מתוך 3: קבלת רישיון

 1. 1
  בדוק את דרישות המדינה שלך. מה שנדרש עבור הרישיון שלך ישתנה בהתאם למדינה. לכן, פנה למועצת הביטוח של המדינה שלך כדי לברר מה נדרש לרישיון במדינתך.
 2. 2
  קבעו לך את הבחינה. מועצת המדינה שלך תגיד לך עם מי אתה צריך לקבוע את הבחינה שלך ומה תצטרך ללמוד בשביל זה. לדוגמא, באוקלהומה, אתה לוקח את הבחינה שלך עם בחינות PSI באינטרנט, בעלות של 15 € עד 30 € בשנת 2015, תלוי מה אתה לוקח.
 3. 3
  ללמוד לבחינה שלך. ברוב המדינות יהיה חומר לימוד לרשותכם כדי שתוכלו ללמוד לבחינתכם. יתכן שתוכל למצוא שיעור במדינתך שיעזור לך להתכונן לבחינה שאתה עומד לעבור. מה שבחרת תלוי במידת המשמעת שלך בלימודים.
 4. 4
  לעמוד בכל דרישות אחרות שנקבעו על ידי המדינה שלך. עמידה בבחינה עשויה להיות כל מה שמדינה שלך דורשת ממך לקבל רישיון, ככה זה באוקלהומה. עם זאת, במדינות אחרות, יתכן שתצטרך לעמוד בדרישות אחרות, כגון ניסיון של שנתיים בתחום, כמו בקליפורניה, לפני שתוכל לבחון.
  כמסדיר תביעות
  כמסדיר תביעות, תזדקק למערך רחב של מיומנויות שיעזרו לך בעבודה השוטפת שלך.
 5. 5
  ניגש לבחינה. ברגע שאתה מרגיש שאתה מוכן, גש לבחינה. לרוב, אתה יכול להיבחן באופן מקוון לאחר ההרשמה לגשת אליו. [תמונה: לימוד-שבוע-לפני-בחינה-שלב-13.jpg | מרכז]]
 6. 6
  הגש בקשה לרישיון שלך. לאחר שתעבור את הבחינה תוכל להגיש בקשה לרישיון שלך. מה שהאפליקציה דורשת משתנה גם לפי מדינה. עם זאת, עליך לקבל הודעה אם קיבלת רישיון תוך חודש.
 7. 7
  התחדש לפי הצורך. לרוב, יש לחדש רישיונות אלו מעת לעת. יתכן שתצטרך לעמוד בדרישות מסוימות לפני שהיא תתחדש גם כן. למשל, בקליפורניה עליכם להתחדש כל שנתיים, ובכל קבוצה של שנתיים, עליכם לקחת 24 שעות השתלמות, כולל קורס אתיקה.
  • ניתן להגשים נקודות זכות השתלמות במספר דרכים. לדוגמה, אתה יכול ללכת בדרך הרגילה ולקחת שיעורים וסדנאות. עם זאת, תוכלו גם לכתוב לפרסומים גדולים בתחומכם או להעביר סדנה או הרצאה בעצמכם.

חלק 3 מתוך 3: להיות מתאם תביעות

 1. 1
  בחר את הנתיב שלך. עם כניסתך לשוק תצטרך להחליט אם ברצונך לעבוד כאיש צוות או כקבלן עצמאי. כעובדי צוות עליך להופיע למשמרות מסוימות מדי שבוע, אך העבודה תהיה יציבה יותר. כקבלן תהיה לך שליטה רבה יותר על הזמן שלך במובנים מסוימים, אך סביר להניח שעבודתך תהיה פחות יציבה. כמו כן, יתקשר אליך בכל שעות היום והלילה.
 2. 2
  מצא תפקידים ברמת כניסה. אתה יכול למצוא תפקידים באתרי דרושים גדולים, כגון Monster, Yahoo!, ואכן. עם זאת, אתה יכול גם לחפש באתרי האינטרנט של חברות ביטוח גדולות. לרוב החברות יש אזור בו יפרטו משרות זמינות.
 3. 3
  השתמש בכל מה שיש לך. אם צברת ניסיון כמתמחה, השתמש בזה בכדי להכניס את הרגל לדלת. למעשה, עדיף לנסות בחברה בה עבדת בעבר, במיוחד אם השארת רושם טוב. אם אתה לא רוצה לחזור לשם, אתה יכול להשתמש בניסיון הזה כדי לעזור לך להתבלט מול מועמדים אחרים שאינם בבית הספר ואין להם את הכישורים שאתה עושה.
  כמסדיר תביעות
  כמסדיר תביעות, סביר להניח שתהיה לך עבודה מעניינת למדי, אך עליך לקבל את השכלתך תחילה.
 4. 4
  התאם את כישוריך לתפקיד. כאמור, העברת כישורים מסוימים מעבודה לעבודה. לדוגמא, אם עבדת בקמעונאות, סביר להניח שיש לך כישורי אנוש טובים, כך שתוכל לסובב זאת בראיון שלך. אם עבדת כשוטר או בביטחון, סביר להניח שביצעת עבודה דומה למה שתעשה כמסגל; כלומר, תחקור זירה, תחפש רמזים ותדבר עם עדים.
 5. 5
  הבן כיצד תתחיל. לא תתחיל בליגות הגדולות. למעשה, תתחיל עם תביעות קטנות שלא יעלו לחברה כל כך הרבה אם אתה טועה. בנוסף, כנראה שתעבוד תחת מישהו מנוסה יותר ללמוד את החבלים.
 6. 6
  עשה את העבודה שלך טוב. הדרך הטובה ביותר להמשיך ולעלות במעלה הסולם היא לעשות את העבודה שלך היטב. אם אתה מרגיש שאתה עדיין לא יכול לעשות את זה טוב מאוד, בקש עצות מהמתאימים לתביעות בכירות ואל תחשוש ללמוד בזמן שלך כדי שתוכל להשתפר במה שאתה עושה.

שאלות ותשובות

 • כמה כסף עושה מכוון תביעות?
  26100 € -56000 € הוא טווח שכר סביר עבור מתאם תביעות צוות בקריירה.

תגובות (3)

 • ardellafadel
  חוקרים על הפיכת מתאם ביטוח. זה סייע הרבה.
 • gaylordstamm
  הפרטים היו נקודתיים לגבי כניסה לשדה המכוון. מנקה המון קליפ בהבנת תהליך הרישוי, תודה!!
 • gabrielle83
  כל הצעדים הניתנים אינפורמטיביים. אני מחפש לשנות קריירה ולהפוך להתאמת תביעות היה עניין רב עבורי במשך זמן מה. כל שלב נשבר ונתן לי את המידע הדרוש למה שצריך כדי להיות מסתגל.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail