איך להוסיף בעל עניין לביטוח שוכרים?

אתה אמור להיות מסוגל להוסיף בעל עניין לפוליסת ביטוח השוכרים שלך בכל עת
בהתאם לחברת הביטוח שלך, אתה אמור להיות מסוגל להוסיף בעל עניין לפוליסת ביטוח השוכרים שלך בכל עת, לא רק בעת ההרשמה הראשונית.

גורם מעוניין הוא מישהו שקיבלת הודעה אם תבטל או לא תחדש את פוליסת ביטוח השוכרים שלך. זו מערכת התראות פשוטה שבדרך כלל אינה דורשת עמלות נוספות עבור פוליסת הביטוח שלך. בעלי הדירות דורשים לעיתים קרובות מהדיירים להוסיף אותם כבעלי עניין כדי שהמשכירים יוכלו להבטיח שמירה על המדיניות. אם ברצונך להוסיף צד מעוניין לפוליסה שלך, תוכל לעשות זאת כאשר אתה נרשם בתחילה לפוליסה או על ידי פנייה ישירה לחברת הביטוח לאחר שהפוליסה כבר קיימת.

חלק 1 מתוך 2: הוספת בעל עניין למדיניות שלך

 1. 1
  הוסף את שם המעוניין כאשר אתה נרשם בתחילה למדיניות. לאחר שתשלים את תהליך ההרשמה הראשוני לביטוח השוכרים שלך, עליך לדון באפשרות להוסיף צד מעוניין לפוליסה שלך עם סוכן הביטוח. הם יוכלו לדון איתך ביתרונות ובחסרונות ולענות על כל שאלה שיש לך.
  • הסוכן יוכל גם להוסיף רשמית בעל עניין למדיניות שלך.
 2. 2
  צרו קשר עם חברת הביטוח לשוכרים כדי להוסיף בעל עניין לאחר מעשה. בהתאם לחברת הביטוח שלך, אתה אמור להיות מסוגל להוסיף בעל עניין לפוליסת ביטוח השוכרים שלך בכל עת, לא רק בעת ההרשמה הראשונית.
  • נסה להתקשר לשירות הלקוחות או לבקר בסוכנות הביטוח באופן אישי אם יש לך שאלות לגבי הוספת בעל עניין לפוליסה שלך.
 3. 3
  הוסף בעל עניין דרך חשבונך המקוון לנוחות נוספת. אתה אמור להיות מסוגל להיכנס לחשבון המקוון שלך דרך אתר החברה ולהוסיף בעל עניין ישירות למדיניות שלך בעצמך. צריכה להיות אפשרות כאשר אתה יכול להזין את שם המעוניין ולהוסיף אותם לחשבונך ללא אישור רשמי של חברת הפוליסה, שכן הוספת בעל עניין אינו משפיע על הפרמיות שלך או הכיסוי שלך.
  • אם אתה מתקשה למצוא את האפשרות, ייתכן שתצטרך להתקשר לחברה כדי לקבל סיוע בביצוע השינוי.
  צרו קשר עם חברת הביטוח לשוכרים כדי להוסיף בעל עניין לאחר מעשה
  צרו קשר עם חברת הביטוח לשוכרים כדי להוסיף בעל עניין לאחר מעשה.
 4. 4
  שאל על עמלות נוספות. מרבית חברות הביטוח לשכירות יוסיפו בעל עניין ללא תשלום נוסף, אך תרצו לוודא לפני ההרשמה. אתה לא רוצה להיות מופתע מחיובים נוספים בחשבונך בכל חודש.
  • אם החברה שלך גובה תשלום עבור הוספת בעל עניין, אולי כדאי לך להסתובב עם כמה חברות כדי להשוות מחירים. סביר מאוד להניח שתצליחו למצוא חברה שתוסיף בחינם בעל עניין.

חלק 2 מתוך 2: הבנת ההשלכות

 1. 1
  דע כי הצד המעוניין יקבל הודעה אם תבטל את המדיניות שלך. במקרה של ביטול או אי חידוש פוליסת ביטוח השוכרים שלך, כל הגורמים המעוניינים המופיעים בפוליסה שלך יקבלו הודעה על שינויים אלה. פירוש הדבר שהם יהיו מודעים לשינויים שאתה מבצע בחשבונך, גם אם לא תספר להם על השינויים בעצמך.
  • לדוגמה, אם בעל הדירה שלך ידרוש ממך לרשום אותם כבעלי עניין במדיניות שלך, אז בעל הבית שלך יקבל הודעה אם תבטל או לא תחדש את הפוליסה שלך.
  • זה עלול להשפיע על הסכם השכירות שלך עם בעל הדירה שלך אם אתה נדרש לקיים פוליסת ביטוח שוכרים.
 2. 2
  דע כי בעל עניין אינו שונה ממבוטח נוסף. בעל עניין הוא רק מי שמקבל הודעה כאשר אתה מסיים את פוליסת ביטוח השוכרים. הם אינם נכללים בתשלומי ביטוח כלשהם במידה ונזק ייגרם.
  • מבוטח נוסף הוא מי שיקבל הטבות כספיות גם אם יש תשלום הכרחי במהלך הפוליסה.
  מרבית חברות הביטוח לשכירות יוסיפו בעל עניין ללא תשלום נוסף
  מרבית חברות הביטוח לשכירות יוסיפו בעל עניין ללא תשלום נוסף, אך תרצו לוודא לפני ההרשמה.
 3. 3
  אתה בטוח שצד שמעוניין לא יכול לבצע שינויים בחשבונך. גורם מעוניין אינו יכול לגשת לחשבונך, לבצע שינויים במדיניותך או לגשת למידע האישי שלך בשום דרך שהיא. אם תוסיף בעל עניין לפוליסת ביטוח השוכרים שלך, הוא יוכל לקבל הודעות רק במקרה שתבטל את הפוליסה או שלא תחדש את הפוליסה. שום דבר יותר.
  • אם בעל עניין יתקשר לחברת הביטוח ויבקש מידע כלשהו, הוא יידחה.
 4. 4
  הימנע מהוספת בעל הבית שלך כמבוטח נוסף. תמיד עדיף להוסיף את בעל הבית או מנהל הנכסים שלך כבעלי עניין, ולא כמבוטח נוסף. הסיבה לכך היא שבעל הבית שלך לא יוכל להגיש טענות נגד הפוליסה שלך אם הם רשומים גם כמבוטח בפוליסה. זה יכול גם להפחית משמעותית את כמות הכיסוי שאתה זכאי לו.
  • אם בעל הדירה שלך מתעקש להירשם כמבוטח נוסף, נסה להסביר להם את ההשלכות השליליות האפשריות ובקש לרשום אותם כבעלי עניין במדיניותך במקום זאת.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail