כיצד להפעיל עסק ביתי מצליח?

כיצד תתמודד ותתגבר על המשוכות העולות בדרכך בעולם העסקים
כיצד תתמודד ותתגבר על המשוכות העולות בדרכך בעולם העסקים?

בנייה של עסק ביתי מצליח אפשרית. אינך זקוק לשום קסם מיוחד בכדי שזה יהפוך למציאות עבורך. כל מה שצריך זה להכיר את החומרים למתכון ההצלחה. זה פשוט כמו לערבב את המתכון לאפיית עוגה. שימו לב שזה פשוט, לא בהכרח קל. עם כל כך הרבה הזדמנויות עסקיות בבית, זה יכול להיות מכריע מנסה להחליט היכן להתחיל. אז בואו נסתכל על קומץ מרכיבים מרכזיים שיראו אתכם לראש סולם ההצלחה.

צעדים

 1. 1
  הכינו תוכנית איתנה. כיצד תתמודד ותתגבר על המשוכות העולות בדרכך בעולם העסקים? עליכם לקיים אסטרטגיות יעילות.
 2. 2
  הציעו מוצר או שירות שיכולים לשמש באופן קבוע את הצרכנים שלכם, כך שיהיו לכם עסקים חוזרים. המטרה היא ליצור בסיס צרכנים ארוך טווח כדי שיהיה לך הר של הכנסה שיורית ופסיבית.
 3. 3
  מצא מאמן או מנטור שיתמוך בך. המאמן או המנטור שלך כבר צריכים להיות ברמה שאתה חותר לה. הוא או היא יעזרו לך לקבל גישה לתכנית ההצלחה בענף המסוים שלך. תוכלו להימנע משגיאות בזבוז זמן ובזבוז כסף על ידי חונך טוב.
 4. 4
  שתף פעולה עם צוות טוב של אנשים עם מטרות זהות לך. זה חשוב במיוחד בחודשים הראשונים שלך לשנה הראשונה בשלב הלמידה שלך. קיום קבוצת תמיכה תעודד אותך ותלמד גם מאחרים שנמצאים באותו מצב שאתה נמצא בו.
  וודאו שמשפחתכם יודעת שהמשרד הוא עסק ובלתי מוגבל
  וודאו שמשפחתכם יודעת שהמשרד הוא עסק ובלתי מוגבל.
 5. 5
  השתמש בכלי שיווק יעילים. יהיה עליך ליישם גם מערכות שיווק מקוונות שיכולות לעבוד עבורך 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע. כלי כזה הוא Adwords של גוגל.
 6. 6
  בחר אזור בבית שלך בו תוכל להקים את המשרד הביתי שלך, שיהווה מרכז העצבים של העסק החדש שלך. ניתן להמיר חדר שינה רזרבי, סככה או מוסך במידת הצורך. תכנן לשמור שם את הציוד, הכלים והציוד העסקי שלך ולא להתפשט ברחבי הבית. הקפידו לרכוש ציוד נפרד לבית ולעסק, כדי להרתיע את בני המשפחה הנכנסים למרחב העסקי שלכם כדי לחפש פריטים שהם זקוקים להם.
 7. 7
  צור משרד ביתי. זה לא קשה כמו שחושבים. הצרכים של כל משרד ביתי הם שונים, אך ישנם מצרכים בסיסיים שכולם דורשים.
  • תרצה שתהיה לך סביבה נקייה ונטולת רעשים עם תאורה טובה ונקייה מהסחות דעת. זה יעזור לך להיות ממוקד ופרודוקטיבי יותר. תזדקק לשולחן וכיסא. גודל השולחן שלך יהיה תלוי בתפקידו. תרצה מקום לאחסן את כל המידע שלך אודות לקוחותיך כגון מחשב ו / או ארון תיוק.
  • תקשורת: תרצה גם טלפון, פקס / סורק / מכונת צילום, חיבור לאינטרנט וכל כלי תקשורת אחרים שתזדקק להם.
  • מקום לפגישות ואחסון: אם, בדומה לעסקים ביתיים רבים, העסק שלך יתמקד בשירותים או במוצרי שותפים, לא יהיה צורך באחסון. עם זאת, אם אתם מתכננים למכור מוצרים במלאי ולשלוח אותם בעצמכם, וודאו שיש לכם מקום לאחסן את כולם. אם אתה מתכנן לקיים פגישות מחוץ לבית שלך, לא יהיה צורך בחדר ישיבות. אם אתה הולך לראות לקוחות בביתך ואין לך חדר ישיבות, הקפד לשמור על מקומך נקי ומסודר בכל עת.
 8. 8
  הרכיבו מלתחה עסקית. אתה לא צריך להיות צלחת אופנה או לשבור את הבנק, אבל אתה חייב להיות לבוש מסודר ונקי המתאים לענף שלך. הקפידו לטפל בטיפוח אישי לפני שמתלבשים לפגישות.
 9. 9
  הקפד לחקור את חוקי המס ודרישות ארצך וסמכות השיפוט המקומית שלך. הקימו מערכת הנהלת חשבונות, והיו מוכנים להזמין רואה חשבון במידת הצורך.
 10. 10
  הקדישו זמן בצד כל יום לעבודה עבור העסק שלכם. תכנן את ימי החופש שלך מבעוד מועד כדי שלא תתפתה להתעלם מהעבודה ביום נתון כי "לא בא לך".
  ודא שיש לך כל רישיון עסק הנדרש על ידי העיר / המדינה שלך לעבודה מהבית
  ודא שיש לך כל רישיון עסק הנדרש על ידי העיר / המדינה שלך לעבודה מהבית.
 11. 11
  הכינו תוכנית ותעבדו אותה. רשימת מטלות היא דרך נהדרת להישאר במשימה.
 12. 12
  וודאו שמשפחתכם יודעת שהמשרד הוא עסק ובלתי מוגבל. אם יש לכם בני משפחה, במיוחד ילדים קטנים, יידעו שהם רק להפריע לכם בשעת חירום. קבע כללים, כמו "אל תפריע לאמא כשהיא בטלפון", ו"אל תיכנס למשרד בלי לדפוק ". אין לדבר עם הילדים, בן הזוג או הכלב או לצעוק עליו בזמן שיחה עסקית. הרושם הראשוני אומר הרבה.
 13. 13
  צור קשר עם אנשים אחרים כדי להפיץ את העסק שלך ולקבל השראה מאנשים דומים. ישנם אתרי רשת מקוונים ובדרך כלל קבוצות מבוססות מקומית לבעלי עסקים.
 14. 14
  החליטו אם תוכלו לקבל את כתובת ביתכם ומספר הטלפון שלכם לעסקים, או אם תזדקקו למספר טלפון נפרד, ייעודי, ואולי לתיבת דואר עבור דואר הקשור לעבודה.
 15. 15
  עליך להיות בעל כתובת דוא"ל בלעדית לעסק שלך
 16. 16
  צור כרטיסי ביקור ונייר מכתבים עם פרטי ההתקשרות שלך אם יש לך את הכישורים לייצר חומרים מודפסים באיכות מקצועית בעצמך, או להזמין אותם ולהדפיס אותם באופן מקצועי.

טיפים

 • אתה צריך להיות מוכן להשקיע את הזמן כדי לצמוח, ללמוד, לשווק וללדת את העסק שלך.
 • אמנם כל הדברים הנ"ל חשובים, אך עליכם לזכור כי מרכיב המפתח החשוב ביותר הוא אתם!
 • מצא משהו שאתה אוהב לעשות וזה יהיה יותר כיף ופחות עבודה.
 • זכרו כי ניהול עסק ביתי אינו אומר לעשות כלום מהבית כל היום. כדי שיהיה לך עסק מצליח, אתה צריך לעבוד בזה. היו יצירתיים וחשבו מחוץ לקופסה והשתמשו באינטרנט.
 • הקים משרד או שטח בדיוק עבור העסק שלך. זה חוסך זמן ותמיד תדע איפה הדברים נמצאים.
 • אתה תצליח יותר אם תעזוב למשהו שאתה כבר יודע עליו משהו ונהנה ממנו.
 • הכינו רשימת משימות לביצוע מדי יום.
 • קבל מספר טלפון 800 עבור שותפים עסקיים או לקוחות פוטנציאליים שישאירו לך הודעה. זו דרך טובה יותר לשלוט בזמנך.
 • זה לא משרה, בה אתה נכנס ואז נכנס בחזרה. תצטרך להשקיע יותר מיום העבודה של 8 השעות.
כדי להרתיע את בני המשפחה הנכנסים למרחב העסקי שלכם כדי לחפש פריטים שהם זקוקים להם
הקפידו לרכוש ציוד נפרד לבית ולעסק, כדי להרתיע את בני המשפחה הנכנסים למרחב העסקי שלכם כדי לחפש פריטים שהם זקוקים להם.

אזהרות

 • שקול תיבת דואר כדי להימנע ממסירת כתובת ביתך.
 • שקול טלפון אחר לעסק כדי להימנע משיחות שלא נענו שיוכלו להרוויח לך כסף.
 • כשאתה בבית, התנגד לחפש אוכל לאכול ובגדים לשטוף.
 • ודא שיש לך כל רישיון עסק הנדרש על ידי העיר / המדינה שלך לעבודה מהבית.
 • ברוב הערים יש קודים לגבי הצבת שלט או פרסומות אחרות על העסק שלך באזור מגורים. הימנע מכרטיס ושאל לפני שאתה עושה טעות יקרה.
 • אם העסק שלך דורש השקעה במחשבים או בציוד יקר אחר, שקול לעדכן את ביטוח בעלי הבית שלך, להתקין אזעקה, לקבל כרטיס אשראי עם הגנת הצרכן.
 • הגן על עצמך וקבל מספר תעודת זהות ממס הכנסה על שם העסק שלך. זה ימנע ממך צורך למסור את ה- SSN שלך
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד ליצור מלון ירוק?
 2. כיצד לתקן תקנון מלכ"ר?
 3. כיצד לארגן ניקוי חוף?
 4. איך לעסוק בלקוחות?
 5. כיצד לארגן נסיגה ארגונית?
 6. איך לעבוד ביעילות עם מהנדסים יועצים?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail