איך להגן על ההכנסה הפסיבית שלך?

שבו ההכנסה הפסיבית ההולכת וגדלה שלך מושקעת מחדש כדי ליצור הכנסה פסיבית עוד יותר
זה יוצר אפקט צמיחה מעריכי, שבו ההכנסה הפסיבית ההולכת וגדלה שלך מושקעת מחדש כדי ליצור הכנסה פסיבית עוד יותר.

הכנסה פסיבית היא כל הכנסה רגילה שדורשת מעט מאמץ או קיום מאמץ. זה יכול להשלים או אפילו להחליף את ההכנסה הרווחת שלך. זה חכם לזהות וליצור לעצמך זרמי הכנסה פסיביים. תכנן לטפח ולשמור על כל הכנסה פסיבית שיש לך על ידי נקיטת צעדים להגנה עליה. באופן ספציפי, הכנסות משכירות נדל"ן ותיקי השקעות צריכים להתנהל לאורך זמן יותר מאשר, למשל, הכנסה פסיבית מתמלוגים. הישארות על השקעות אלו תבטיח שתמשיך לקבל זרם הכנסה פסיבי מתמיד או הולך וגדל בשנים הבאות.

שיטה 1 מתוך 3: שמירה על הרגלים טובים

 1. 1
  זהה את מקורות ההכנסה הפסיבית שלך. פנסיה היא אחת הדוגמאות הטובות ביותר להכנסה פסיבית, אך רוב האנשים חייבים להמתין לפנסיה לפני שהם מקבלים. עבור אנשים צעירים הכנסה פסיבית יכולה לנבוע מריבית, השקעות או נכסי שכירות.
  • מרבית מקורות ההכנסה הפסיבית דורשים כמות מסוימת של תשומה או אחזקה. הכנסות משכירות דורשות אחזקת רכוש. הכנסות מהשקעות דורשות בדרך כלל הון איתו להתחיל החלטות ובדיקה תקופתיות.
 2. 2
  שלב מקורות הכנסה. הכנסה פסיבית כלשהי בדרך כלל אינה מונעת להחזיק בעבודה רגילה ולהרוויח משכורת, מכיוון שהכנסה פסיבית, בהגדרתה, דורשת השקעת זמן מתונה בלבד. על ידי מקור הכנסה נוסף, אתה יכול להימנע ממצבים שבהם ייתכן שתצטרך למכור חלק מנכסי הרווח הכנסה הפסיביים שלך כדי לכסות הוצאות בלתי צפויות.
 3. 3
  בדוק את ההשקעות שלך באופן קבוע. השקעות שונות עשויות להזדקק לבדיקה בתדרים שונים. איזון מחדש בתיק ההשקעות שלך על בסיס רבעוני או שנתי. הערך מחדש את יעדי החיסכון וההוצאות שלך כאשר החיים משתנים (נישואים, ילדים, שינויים בעבודה וכו ').
  • קבע פגישה קבועה לבדיקת ההשקעות שלך. נסה את תחילת או סוף השנה הקלנדרית, זמן המס (או מיד אחריה, אם אתה רוצה לעבוד עם רואה חשבון), או את יום הולדתך.
  • בשלב זה, ודא שההשקעות שלך עדיין מרוויחות לך הכנסה פסיבית חיובית. כלומר, וודאו שעמלות או עלויות הנלוות להשקעה אינן גבוהות מההכנסה שאתם מרוויחים מההשקעה ההיא.
  • כדאי גם לבדוק את נכסי ההשכרה שלכם כדי לוודא שהם מתוחזקים כראוי, גם אם שכרתם מישהו אחר שינהל אותם עבורכם.
  הכנסות משכירות נדל"ן ותיקי השקעות צריכים להתנהל לאורך זמן יותר מאשר
  באופן ספציפי, הכנסות משכירות נדל"ן ותיקי השקעות צריכים להתנהל לאורך זמן יותר מאשר, למשל, הכנסה פסיבית מתמלוגים.
 4. 4
  המשך לבנות את ההכנסה הפסיבית שלך. חפש הזדמנויות והשקעות נוספות שיכולות לשפר את ההכנסה הפסיבית שלך. זכור שהכנסה פסיבית היא פסיבית במובן שאתה לא עובד כדי להרוויח אותה, ולא במובן שאתה לא צריך לעשות כלום כדי ליצור אותה. באפשרותך להשקיע מחדש את ההכנסה הפסיבית שלך להשקעות פסיביות נוספות, או להשקיע יותר מההכנסה הפעילה שלך מכיוון שאתה מסוגל להציל אותה. לאורך זמן, הכנסה פסיבית שהושקעה מחדש עלולה לכדור שלג לזרם הכנסות גדול בהרבה.
  • לדוגמה, תוכלו להשתמש בדיבידנדים שהרווחתם ממניות דיבידנד לרכישת מניות נוספות במניות. לחלופין, אתה יכול להשתמש בהכנסות מנכסים משכירות לרכישת נכסים נוספים לאחר ששולם עבור הנכס הראשון.

שיטה 2 מתוך 3: ניהול תיק ניירות הערך שלך

 1. 1
  גוון את תיק העבודות שלך. הכנסה פסיבית מושגת ממניות המשלמות דיבידנד, שהן בדרך כלל מניות של חברות גדולות ומבוססות. מניות אלו נחשבות להשקעות בטוחות יותר בהשוואה לחברות קטנות יותר או גדלות. עבור רבות מהחברות הללו דיבידנדים נותרו ברמה גבוהה, או לפחות ברמה עקבית, במשך מספר שנים. עם זאת, אפילו החברות הגדולות ביותר רגישות לתנודות בשוק. זה עשוי להיות מפתה להחזיק רק מניות של חברה אחת אם היא משלמת דיבידנדים גדולים, אך האינטרס שלך הוא לגוון את תיק ההשקעות שלך, ולו למניות דיבידנד אחרות.
  • חשוב על רכישת מניות בחברות הפועלות בענפים שונים או באזורי הארץ. זה יכול לעזור לך להפחית את הסיכון.
  • אתה יכול גם להשקיע באג"ח או בשטרות המוגנים על ידי קרן כדי להרוויח הכנסה פסיבית.
 2. 2
  השקיעו רבות במניות דיבידנד. כאמור, המניות היחידות שמרוויחות לך הכנסה פסיבית באמת הן מניות דיבידנד. אם המטרה שלך היא להגדיל את ההכנסה הפסיבית שלך, עליך להפחית את מיקומך במניות שאינן דיבידנד בהקדם האפשרי ואז להשקיע מחדש בכאלה שמרוויחים דיבידנדים. תשלומי הדיבידנד הרגילים יספקו לכם הכנסה קלה וחברות אלו למעשה הוכחו כמגדילות את הרווחים (וכך מחיר המניה) מהר יותר מאשר חברות שאינן משלמות דיבידנדים גדולים. זה יגדיל את התשואות הכוללות שלך לאורך זמן.
  • הוכח כי מניות דיבידנד נותנות למשקיעים תשואות מעל הממוצע.
  • הם גם מגנים על המשקיעים מפני ירידת שווקים ואינפלציה.
 3. 3
  Reinvest הרוויח דיבידנדים. ניתן וצריך להשקיע דיבידנדים שמרוויחים ממניות אלה לאותה מניה. המשמעות היא שאתה יכול להגדיל את מספר המניות שלך, ובכך את ההכנסה הפסיבית שלך, מבלי לבזבז שום דבר מהכסף שלך. זה יוצר אפקט צמיחה מעריכי, שבו ההכנסה הפסיבית ההולכת וגדלה שלך מושקעת מחדש כדי ליצור הכנסה פסיבית עוד יותר. ניתן לעשות זאת באופן ידני בפלטפורמת ההשקעה שלך או באמצעות המתווך שלך.
 4. 4
  קנו אג"ח. איגרות חוב יכולות לספק לך תשלומים רגילים בדיוק כמו מניות הדיבידנד שלך. במהלך חייהם של איגרות חוב משלמות ריבית, ניתנים לך תשלומים מובטחים וסדירים (בהנחה שמנפיק האג"ח נשאר בעסק). כמו כן, תקבל את ההשקעה הראשונית שלך בחזרה עם ריבית כאשר האג"ח תבשיל (בסוף חייו). בשל כך, אג"ח, ובמיוחד אגרות חוב ממשלתיות בארה"ב, נחשבות כהשקעות ללא סיכון. ניתן גם לרכוש אג"ח ממגוון מקורות אחרים, כולל תאגידים ומדינות זרות.
  • התשלומים הרגילים שבוצעו על ידי כמה אג"ח נקראים תשלומי קופון. אלה משולמים בדרך כלל פעמיים בשנה ונשענים על ריבית קבועה הנקובה בעת רכישת האג"ח.
  • תשואות האג"ח רגישות לתנודות בריבית; אם שיעורי הריבית יעלו, ערך האג"ח יקטן.
  • הקפד לבדוק את מהימנות מנפיק האג"ח לפני רכישת האג"ח. איגרות החוב של ממשלת ארה"ב הן הבטוחות ביותר, ואחריהן הונפקו על ידי תאגידים גדולים ומבוססים. אגרות חוב של חברות קטנות יותר ואלה המונפקות על ידי מדינות זרות עשויות להיות מסוכנות יותר.
  באפשרותך להשקיע מחדש את ההכנסה הפסיבית שלך להשקעות פסיביות נוספות
  באפשרותך להשקיע מחדש את ההכנסה הפסיבית שלך להשקעות פסיביות נוספות, או להשקיע יותר מההכנסה הפעילה שלך מכיוון שאתה מסוגל לחסוך אותה.
 5. 5
  קנו שטרות המוגנים עקרוניים. השקעות מוגנות עקרוניות הן כמו אג"ח בכך שהן מחזירות לך את ההשקעה הראשונית שלך לאחר פרק זמן מוגדר. עם זאת, אתה יכול גם להרוויח מעליית נייר ערך שהמנפיק משקיע את כספך בו. במקרה שמחיר האבטחה יירד, אתה עדיין מוגן מפני הפסד ומקבל את ההשקעה הראשונית שלך במלואו בסוף התקופה. הגדר פרק זמן.
  • לדוגמא, ניתן להשקיע חלקית בשטר S&P 500 שטור המוגן על ידי קרן. מנפיק השטר ישתמש בהשקעה הראשונית שלך לרכישת אג"ח שבתום הפדיון תחזיר את השקעתך.
  • עם שאריות הכסף (האג"ח נרכשת בהנחה), המנפיק היה משקיע את כספכם במדד של S&P 500. אם המדד גדל לאורך חיי האג"ח, המנפיק היה מחזיר אחוז מוגדר מהרווח ל אתה, בנוסף להשקעה הראשונית שלך.
  • עם זאת, אם המדד ירד בערכו, עדיין תקבל בחזרה את ההשקעה הראשונית שלך.

שיטה 3 מתוך 3: שמירה על הכנסות משכר דירה

 1. 1
  בקש הפקדת שכירות מכל דייר. פיקדון של שכר דירה לא רק מעניק לך כספים להתמודדות עם דיירים נוכלים, אלא גם מעודד אותם לטפל בזהירות בנכס שלך כדי שיוכלו לקבל את הפיקדון בחזרה כשיצאו. דאג להבהיר את פיקדון השכירות ולהנהל הסכם לכל דייר כאשר הם חותמים על חוזה השכירות. ההסכם יאפשר לשוכר לדעת אילו פעולות או מצבים יצמצמו את חלק הפיקדון בשכר דירה שיוחזר להם. זה ייתן לך כרית במקרה שהדייר אינו יכול לשלם את שכר הדירה או לגרום נזק לרכוש.
  • פיקדונות השכירות משתנים בגודלם, אך הם בדרך כלל פחותים או שווים לערך חודשיים עד שלושה חודשים של שכירות.
 2. 2
  קבל ביטוח מתאים לנכסים שלך. אם אין לך מספיק ביטוח או ביטוח נכון לכיסוי הרכוש שלך יכול להשאיר לך חשבון גדול אם קורה משהו. הקפד לבדוק עם סוכן ביטוח כדי לוודא שבכל הנכסים שלך יש מספיק ביטוח ושאתה מכוסה בכל דרך. תרצה לוודא שאתה מכוסה נגד כל אסונות טבע, אחריות לנזקי גוף או פעולה של דיירים. בדוק את אפשרויות הכיסוי שלך עם הסוכן שלך והחליט איזו רמת כיסוי אתה זקוק לכל נכס.
 3. 3
  היכונו מראש לאסונות פוטנציאליים. גם אם יש לך ביטוח טוב, עדיין טובתך להיערך ולמנוע נזק לרכושך היכן שאתה יכול. במקרה חירום, כמו שריפה, וודאו כי הדיירים שלכם יודעים כיצד לפנות את הנכס בקלות. ספק לדיירים שלך תוכנית פינוי מותאמת אישית כדי להבטיח את ביטחונם. כדאי גם לוודא שאתה יודע איפה שסתומי כיבוי השירות כדי שניתן יהיה לכבות אותם.
  • כדי למנוע חירום להתרחש או להחמיר, עליכם לשמור על שירותים וציוד בטיחות על הנכסים שלכם. לדוגמה, עליכם לוודא כי ציוד הבטיחות, כמו אזעקות עשן, גלאי פחמן חד חמצני ומטפים, פועל על ידי בדיקה מקצועית קבועה.
  • עליכם לתחזק גם מכשירי חימום ומערכות כדי לוודא שהם בטוחים.
  • גבה את חוזי השכירות שלך ומסמכים חשובים אחרים מחוץ לאתר או באופן מקוון, כך שניתן יהיה לאחזרם במקרה חירום.
 4. 4
  וודא שהנכסים שלך בטוחים. שמירה על בטיחות הרכוש היא החלק החשוב ביותר בהיותו בעל בית. עליכם להשתדל לוודא שהנכסים בריאים מבנית, נקיים מסכנות סביבתיות ובטוחים מפשע. פעולה זו לא רק תבטיח שהדיירים שלך יתקיימו, אלא שלא תתבעו אותך על רשלנות. התחל בכך שהבניינים שלך עומדים בכל הוראות הבטיחות המקומיות והממלכתיות וקבע תאריכים קבועים לבדיקה חוזרת של דרישות אלה. עליכם גם להתייחס לתלונות דיירים ולבקשות תיקון ברצינות, ולדאוג להן בהקדם האפשרי.
  • כמו כן, עליך לוודא כי הנכסים שלך עומדים בחוקי הבטיחות וכי תסקר את דייריך ועובדיך לפני שתקבל אותם על מנת לסלק את מי שעלול לבצע עבירות על רכושך.
  הכנסה פסיבית כלשהי בדרך כלל אינה מונעת להחזיק בעבודה רגילה ולהרוויח משכורת
  הכנסה פסיבית כלשהי בדרך כלל אינה מונעת להחזיק בעבודה רגילה ולהרוויח משכורת, מכיוון שהכנסה פסיבית, בהגדרתה, דורשת השקעת זמן מתונה בלבד.
 5. 5
  הישאר על המיסים שלך. שכר איש מקצוע מיסים כדי לוודא שאתה מגיש את המסים שלך כראוי שכן מיסים על נכסים להשכרה עלולים להיות מורכבים. בנוסף, עליך להקים מערכת אמינה לשמירת תיעוד של כל עסקה והוצאה הקשורות לנכסים שלך. ייצוג מוטעה של הכנסותיך על המסים שלך עלול להוביל לביקורות יקרות וטרחה מיותרת.

טיפים

 • זכור כי הכנסה פסיבית עדיין כרוכה במס, וכי הכללים לתשלום מיסים עשויים להיות שונים בהתאם למקור ההכנסה. זה חכם לבדוק את השלכות המס של החלטות הכנסה עוד לפני שאתה מבצע השקעה.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail