כיצד להחליף ביטוח בעלי בתים?

תצטרך לספר לחברת המשכנתאות שלך על פוליסת הביטוח החדשה שלך
אם אינך הבעלים של ביתך על הסף, תצטרך לספר לחברת המשכנתאות שלך על פוליסת הביטוח החדשה שלך.

גם אם היה לך אותו מבטח במשך שנים, זה חכם לקנות פוליסות טובות יותר ומשתלמות יותר. קבל הצעות מחיר ממבטחים פוטנציאליים, בדוק את הדירוג שלהם והשווה תוכניות פוטנציאליות לתוכנית הנוכחית שלך. הגש בקשה ואז תאם את המעבר עם מלווה המשכנתא שלך ומבטחים חדשים וישנים. אם עליך לשנות את המדיניות הקיימת שלך, התקשר לסוכן שלך כדי לבצע התאמות. יהיה עליך לשנות את התוכנית שלך כדי להסביר שינויים בחיים, שיפוצים בבית וכל חפצי ערך שרכשת או מכרת.

שיטה 1 מתוך 3: החלפת חברות ביטוח

 1. 1
  הגש יישום עם הספק החדש. לאחר בחירת הספק החדש שלך, התקשר לקו שירות הלקוחות שלהם או בקר באתר האינטרנט שלהם כדי להגיש בקשה. בנוסף למידע על מיקום הבית, הגודל, הגיל וחומרי הבניין, עליך לכלול מלאי של חפצי ערך, כמו פרוות יקרות, תכשיטים, אמנות או ציוד עסקי.
 2. 2
  תאם את תאריכי התחלת הביטול והמדיניות שלך. לאחר אישור בקשת הפוליסה החדשה שלך, יהיה עליך לתאם את המעבר עם חברת המשכנתאות שלך ומבטחים חדשים ובעבר. יהיה עליך לבלות זמן מה בטלפון עם נציגי שירות לקוחות, אך חשוב למנוע פערים בכיסוי ולהימנע מתשלום 2 דמי ביטוח.
 3. 3
  הימנע מפערי כיסוי. קבעו את תאריך ההתחלה בפועל של המדיניות החדשה חודש לאחר אישורכם. כאשר אתה מגדיר את תאריכי ההתחלה והביטול עם הסוכנים החדשים והוותיקים שלך, ודא שהמדיניות שלך תתחיל ותסתיים ללא כל פער כיסוי.
  • לדוגמה, נניח שתאריך ההתחלה שלך הוא 8 ותאריך הביטול שלך הוא 2,331. ודא שהתוכנית החדשה תחליף את התוכנית הישנה בחצות בשעה 8.
  • נדרשים מספר שבועות להשלמת תהליך החיתום, ההערכות ופרטים אחרים לפני שהמדיניות החדשה שלך תוכל להיכנס לתוקף. מתן חודש לפני תחילת הפוליסה החדשה מבטיח שיהיה לך זמן להשלים חיתום, להודיע למלווה המשכנתא ולתאם את מועדי ההתחלה והביטול שלך.
  הפרמיות זולות ב -15% כאשר הביטוח לרכב ולבעלות הבית שלך מקובץ
  בממוצע, הפרמיות זולות ב -15% כאשר הביטוח לרכב ולבעלות הבית שלך מקובץ.
 4. 4
  הודיעו לחברת המשכנתא שלכם. אם אינך הבעלים של ביתך על הסף, תצטרך לספר לחברת המשכנתאות שלך על פוליסת הביטוח החדשה שלך. חברת המשכנתא שלך כנראה משלמת את פוליסת הביטוח שלך מראש, ואז מכניסה את הפרמיות שלך לתשלום המשכנתא החודשי שלך.
  • שאל את המתווך שלך אם אינך בטוח אם חברת המשכנתאות שלך משלמת את הפוליסה מראש.
  • גם אם אתה משלם את חשבון הביטוח שלך באופן עצמאי, אתה עדיין נדרש לדווח על שינוי הפוליסה שלך למלווה המשכנתא שלך.
 5. 5
  בטל את המדיניות הישנה שלך. התחל בטלפון למבטח שלך כדי ליידע אותם שאתה מבטל את הפוליסה שלך וליידע אותם בתאריך הביטול. בקש כתובת דואר בה תוכל לשלוח הודעה בכתב. בהודעתך בכתב, כלול את פרטי הקשר שלך, מספר המדיניות ותאריך הביטול שלך.
  • עיין באתר המבטח שלך למידע על תהליך הביטול. גלה אם עליך לתת הודעה מתקדמת תוך חלון זמן מינימלי, כגון 14 או 30 יום.
  • חלק מהמבטחים מציעים לנהל את תהליך הביטול. אם אינך רוצה לטפל בפרטים, שאל את המבטח החדש שלך אם הם יפנו למבטח הישן שלך ויתאמו את המעבר.
 6. 6
  שלח את ההחזר שלך לחברת המשכנתא שלך. ייתכן שתקבל החזר כספי אם חברת המשכנתא שלך משלמת את התוכנית שלך מראש ואם תבטל באמצע תקופת הפוליסה. לחלופין, המבטח הוותיק שלך עשוי לשלוח את הצ'ק ישירות למלווה המשכנתא שלך. אם אתה מקבל את הצ'ק, התקשר למלווה שלך ובקש כתובת דואר, ואז שלח את ההחזר אליו.
  • למשל, אם תבטל את הפוליסה שלך לאחר חודש 3 לתקופת 12 החודשים שלה, תקבל החזר כספי בגין 9 החודשים הנותרים. אם מלווה המשכנתא שלך רכש את התוכנית שלך מראש ותשלומי הפרמיה שלך מחזירים להם, ההחזר שייך להם. אם לא תשלח להם את זה, תשלומי המשכנתא שלך יועלו לגורם ההחזר.

שיטה 2 מתוך 3: שינוי מדיניות קיימת

 1. 1
  בצע שינויים במדיניות באופן מקוון או בטלפון. לאחר ביצוע מלאי של הנכס שלך, פנה למבטח שלך כדי לבצע את כל השינויים הדרושים בתוכנית שלך. חלק מהמבטחים מאפשרים לך להתאים את התוכנית שלך באופן מקוון, אך רובם דורשים ממך להתקשר לקו שירות הלקוחות שלהם.
 2. 2
  ערוך מלאי שנתי של הנכס שלך. עליך לערוך מלאי של רכושך ולעדכן אותו מדי שנה. בנוסף, שימו לב לכל שינוי בחיים, החל מפנסיה ועד קבלת כלב חדש.
  • למשל, אם תפרוש, סביר להניח שהפרמיות שלך יקטן. המבטח שלך יבין שאתה תהיה בבית לעתים קרובות יותר, מה שמקטין את הסיכויים לפריצה. אם תקבל כלב חדש, ייתכן שתצטרך להגדיל את כיסוי האחריות שלך על בסיס גזעו.
  בעוד שרוב בעלי הבית שמחליפים מבטח חוסכים כסף
  בעוד שרוב בעלי הבית שמחליפים מבטח חוסכים כסף, כדאי להישאר אצל אותה חברה.
 3. 3
  עדכן את המדיניות שלך לאחר שיפוץ בית. יהיה עליכם להוסיף כיסוי אם הוספתם מכשירי חשמל חדשים, שדרגתם חומרי בניין, הוספתם ביתן או ביצעתם שיפוצים אחרים שייקרו את בניית הבית שלכם. שכר שמאי שיעלה נתון, דווח עליו למבטח שלך.
  • לדוגמה, נניח שהחלפתם משטחי מטבח למינציה באבן טבעית יקרה ומכשירי חשמל בני 20 בדגמי נירוסטה חדשים לגמרי. במקרה של אסון, תשלום הביטוח שלך לא יכסה את השדרוגים היקרים שלך.
  • בנוסף, כל שדרוג בטיחות שהתקנתם, ממערכת אבטחה ועד ספרינקלרים, יפחית את הפרמיות שלכם.
 4. 4
  בצע התאמות אם רכשת או מכרת חפצי ערך. במקרה של אסון, היית רוצה שהמדיניות שלך תכסה כל חפצי ערך חדשים שקנית או עברת בירושה. מצד שני, ודא שאתה לא משלם שלא לצורך על כיסוי חפצים שכבר אינך בבעלותך.
  • לדוגמא, נניח שקיבלתם בירושה ציור בשווי 5970 € (דולר ארה"ב). במקרה של אסון, זה לא יכוסה אלא אם תדווח על כך למבטח שלך ותתאים את הכיסוי שלך.
  • נניח שנהגת להחזיק טבעת אירוסין יקרה שנמצאת במשפחתך במשך דורות. אם אתה נותן את זה לילדך עם ההתקשרות שלהם, עליך להתאים את התעריף שלך כך שאתה לא משלם שלא לצורך עבור הכיסוי שלו.

שיטה 3 מתוך 3: קניות עבור מבטח חדש

 1. 1
  בדוק אם מחלקת הביטוח של מדינתך מציעה כלים להשוואת תעריפים. חפש כלים להשוואת תעריפים באתר מחלקת הביטוח של הממשלה המקומית שלך. בנוסף לאומדני העלות, מחלקות הביטוח הממשלתיות כוללות לעיתים קרובות דירוגים שיעזרו לך לבחור את האפשרות הטובה ביותר.
  • אתה יכול להשתמש בכלי השוואה כדי ליצור רשימה של מבטחים פוטנציאליים, ואז לפנות אליהם לקבלת הצעות מחיר בהתאמה אישית.
 2. 2
  פנה לסוכן עצמאי לקבלת הצעות מחיר בהתאמה אישית. אם המדינה או השלטון המקומי אינו מציע משאבים, לחפש סוכן עצמאי אשר מוכר ביטוח עבור חברות רבות. תן להם מידע על המדיניות הנוכחית שלך, ובקש הצעות מחיר מותאמות אישית עבור תוכניות דומות עם ספקים אחרים.
 3. 3
  ספק מידע מפורט אודות ביתך ורכושך. כאשר אתם מבקשים הצעת מחיר בהתאמה אישית, ספקו לסוכן או לחברת הביטוח מידע מדויק על גיל ביתכם, חומרי הבנייה, עלות הבנייה מחדש ומבנים אחרים בנכס שלכם. כלול מלאי של הרהיטים, הבגדים, האלקטרוניקה, התכשיטים ודברי ערך אחרים שלך.
  • הכיסוי שלך צריך להיות מבוסס על עלות הבנייה מחדש של הבית שלך ולא על מה ששילמת עבורו או על שווי השוק הנוכחי שלו. אצל מבטחים גדולים יש בדרך כלל אנשי מקצוע המעריכים את ביתך, אך ייתכן שתצטרך לשכור משלך כדי להבין כמה יעלה לבנות מחדש.
  חברת המשכנתא שלך כנראה משלמת את פוליסת הביטוח שלך מראש
  חברת המשכנתא שלך כנראה משלמת את פוליסת הביטוח שלך מראש, ואז מכניסה את הפרמיות שלך לתשלום המשכנתא החודשי שלך.
 4. 4
  חפש את הדירוגים והביקורות של המבטחים הפוטנציאליים. לאחר שהגעת לרשימת מבטחים פוטנציאליים, בדוק את הרישומים שלהם בלשכת Better Business ובמקורות צד שלישי אחרים. וודאו כי לחברה יש דירוגים כספיים מעולים, מכיוון שלא תרצו שהמבטח שלכם יפשט את הרגל במקרה חירום. חפש ביקורות שמזכירות תקשורת ברורה, קשב ותשלום בזמן.
 5. 5
  השווה פוליסות פוטנציאליות חדשות עם הכיסוי הקיים שלך. בחן את פרטי המדיניות הנוכחית והפוטנציאלית שלך. השווה את ההשתתפות העצמית שלהם (הסכום שאתה משלם לפני שהמבטח מכסה עלויות) ופרמיות (הסכום שאתה משלם בחודש). בדוק אם למדיניות חדשה יש תשלום מקסימלי גבוה יותר או שהיא מכסה אירועים (כגון רעידות אדמה או בולענים) שאינם נכללים בתכנית הנוכחית שלך.
  • תוכל למצוא דפי עבודה מקוונים שיעזרו לך להשוות מבטחים זה לצד זה: http://tdi.texas.gov/consumer/documents/howorksheet.pdf.
 6. 6
  נסה לנהל משא ומתן עם המבטח הנוכחי שלך. ברגע שיש לך הצעות מחיר ממובילים פוטנציאליים, התקשר למבטח הנוכחי שלך והודיע להם שאתה חושב להחליף פוליסות. גם אם הם לא מציעים תמריצים לשמור על העסק שלך, כדאי לנסות ולנהל משא ומתן.
  • ציין כל שדרוג בטיחות שביצעת, כגון מערכת אבטחה או אזעקות עשן. אלה יכולים להוריד את הפרמיה שלך. הפרמיות מבוססות בחלקן גם על ציון אשראי, אז ציינו את הציון שלכם אם הוא השתפר מאז שהתחלתם את המדיניות.
  • בעוד שרוב בעלי הבית שמחליפים מבטח חוסכים כסף, כדאי להישאר אצל אותה חברה. חברות רבות מציעות הנחות למבוטחים לאחר 3 עד 5 שנים.
 7. 7
  צרו קשר עם ביטוח הבית והרכב. אם המדיניות הביתית והאוטומטית שלך אינן כרגע באותה חברה, בדוק שירותי חבילות. קבל הצעות מחיר ארוזות מכל חברה, והבין איזו חברה תציע את הכיסוי הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך למכור ביטוח?
 2. כיצד לחשב הסדר ביטוח רכב?
 3. איך להשיג ביטוח זול לרכב?
 4. איך להשיג ביטוח רכב?
 5. כיצד למכור ביטוח רכב?
 6. איך קונים ביטוח לרכב לרכב משומש?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail