איך להרוויח כסף בזמן הלימודים?

ישנן דרכים רבות להרוויח כסף בזמן הלימודים לבית הספר
למרבה המזל, ישנן דרכים רבות להרוויח כסף בזמן הלימודים לבית הספר, ולא כל הדרכים הללו כוללות קבלת עבודה!

להרוויח כסף בזמן הלימודים יכול להיות קשה, אפילו יותר מכך עבור תלמידי תיכון, מכיוון שלא בכל המקומות ישכרו מישהו מתחת לגיל 16. למרבה המזל, ישנן דרכים רבות להרוויח כסף בזמן הלימודים, ולא כל הדרכים הללו כוללות קבלה עבודה!

שיטה 1 מתוך 2: להרוויח כסף מחוץ לבית הספר

 1. 1
  הגש מועמד לעבודה בחנות. רוב החנויות פתוחות מאוחר, מה שיאפשר לכם לעבוד כמה שעות אחרי הלימודים. הם נוטים גם לשעות עבודה גמישות, וכמעט תמיד מחפשים אנשים לעבוד בסופי שבוע. חפש חנויות עם שלט "שכירות" בחלון, היכנס פנימה ושאל כיצד תוכל להגיש מועמדות לעבוד שם. במקומות מסוימים נדרשים בקשות נייר, בעוד שאחרים יגרמו לך להגיש בקשה באופן מקוון. בכל פעם שאתה שולח בקשה, הקפד לכלול מכתב נלווה וקורות חיים.
  • קורות החיים שלך צריכים לכלול את כישוריך, ניסיון בעבודה שלך בעבר, פרטי קשר ושני אזכורים שאינם משפחתיים (כגון מורים או מאמנים). אם אין לך ניסיון בעבודה בעבר, נסה לרשום את כל הכישורים הרלוונטיים שלך.
  • מכתבי כיסוי אינם הכרחיים לחלוטין, אך הם יכולים לעזור לך לקבל את העבודה. השתמש במכתב נלווה כדי להציג את עצמך, להסביר מדוע אתה רוצה את התפקיד ומדוע אתה מתאים לתפקיד.
  • אם אתה מתכוון להגיש מועמדות אישית, הקפד להתלבש יפה ולחייך. היו רשמיים ומנומסים, אך גם נינוחים. כמו כן, נסה לדבר עם מנהל החנות, במיוחד כשאתה מגיש את היישום שלך.
 2. 2
  שקול להגיש מועמדות לעבודה במסעדה. שירות אוכל פופולרי במיוחד בקרב תלמידי תיכון ומכללות: שרתים, מארחים וברמנים (אם כי במדינות מסוימות עליכם להיות מעל גיל מסוים כדי להגיש אלכוהול). שכר המינימום למלצרים עשוי להיות נמוך משכר המינימום הממלכתי, אך אתה יכול לפצות על כך בכסף שאתה מרוויח מטיפים. בגלל זה, שירות לקוחות טוב הוא חשוב. ככל שאתה יותר נחמד, כך הטיפים שלך יהיו גדולים יותר. הנה רשימה שתתחיל בעבודה:
  • להתלבש יפה, לחייך, ולהתנהל בצורה טובה. דאג לומר "תודה" או "תודה".
  • אם אתם הולכים לאחר, התקשרו וציטטו את הזמן בכמה דקות.
  • שאל את הלקוח איך היה היום שלהם. זה יראה ללקוח שאכפת לך.
  • אם יש לך לקוח מבוגר או מוגבל, הציע לקחת את ההזמנה לאן שהוא רוצה.
 3. 3
  עבוד כאיש משלוחי פיצה או כמסעדה. בדומה לקמעונאות, יהיו לכם שעות עבודה גמישות. וכמו לעבוד במסעדה, תרוויח כסף מטיפים. היו מנומסים, בזמן, חייכו, והעניקו שירות לקוחות מעולה.
  וכמו לעבוד במסעדה, תרוויח כסף מטיפים
  וכמו לעבוד במסעדה, תרוויח כסף מטיפים.
 4. 4
  נסה לבצע כמה שליחויות עבור שכניך. מטלות, כמו כיסוח דשא וגובה שלג, לא חייבות להיות מיועדות רק לילדים. אתה יכול גם להציע לכסח מדשאות, לשבת ילדים ו / או חיות מחמד, לצבוע גדרות וכו '. הדפיסו כמה פליירים עם כרטיסיות נקרעות בתחתית המכילות את פרטי הקשר שלכם. פרסם פליירים אלה ברחבי השכונה שלך, במיוחד בבתי קפה, ספריות ופארקים.
  • נסה לפרסם את העלונים שלך לאן שהלקוחות שלך ילכו. לדוגמה, אם אתה רוצה לעשות שמרטפות, פרסם כמה פליירים בספריה או בפארק. אם אתה יכול לעשות ציור או כיסוח דשא, נסה לפרסם את העלונים שלך ליד חנות לשיפור הבית.
 5. 5
  הפוך מלאכות למכור באינטרנט. ישנם אתרים רבים שם המאפשרים לאמנים למכור את עבודותיהם. רבים מאתרים אלה מציעים גם צורה כלשהי של הגנה הן לאמן והן ללקוח, במקרה שהתשלום לא עובר או שמשהו ילך לאיבוד בדואר. הנה רשימה של דברים שאתה יכול למכור:
  • אם אתה טוב בסריגה או בסרוגה, אתה יכול להכין כמה צעיפים, כובעים או מחממי זרועות.
  • אם אתה טוב בציור או ציור, למכור הדפסים של יצירות האמנות שלך. אתה יכול גם להציע לקבל בקשות.
  • אם אתה רוצה לתפור, נסה להכין תיקים או מארזים למחשבים ניידים.
  • אתה יכול גם לפסל צלמיות למכור כמחזיקי מפתחות, או להכין תכשיטים מחרוזים.
 6. 6
  מתנדב ללימודי רפואה ופסיכולוגיה. מרכזי מחקר רבים זקוקים למשתתפים לצורך לימודיהם. לפעמים הם לא משלמים, אך פעמים רבות הם מציעים החזר כספי עבור זמנך.

שיטה 2 מתוך 2: להרוויח כסף בבית הספר

 1. 1
  נסה להגיש מועמדות לעבודה במכללה שלך. מכללות רבות מציעות משרות לסטודנטים, כולל משרות בחנות ספרים לסטודנטים ובקפיטריה, עבודות חונכות ועבודה משרדית. היכנס לאתר בית הספר שלך ועבור למדור הקריירה. צריך להיות מדור להעסקת סטודנטים. להלן מספר סוגים אחרים של משרות שתוכל למצוא במכללה שלך:
  • עובד כשרת אוכל בחדר האוכל.
  • עזרה בתחזוקת בניינים וקמפוסים.
  • עובד כפקיד קבלה במעון או במשרד, או כמדריך טיולים במשרד הקבלה.
  • עזרה במחקר או עבודה כעוזרת מעבדה.
  ייתכן שתוכל להשיג קצת כסף מבית הספר שלך
  על ידי קבלת ציונים טובים, ייתכן שתוכל להשיג קצת כסף מבית הספר שלך.
 2. 2
  למכור אוכל לא מתכלה לסטודנטים אחרים. אתה יכול לשמור חטיפים ארוזים, כמו צ'יפס, חטיפי גרנולה, בקבוקי מים וסודה בתוך הארונית שלך. בפעם הבאה שמישהו יזכיר ששכח לארוז חטיף וכמה שהם רעבים, הציע למכור לו חטיף מהארונית שלך. המילה תסתובב, ותוכל בקרוב למצוא חברים לכיתה שמחכים מחוץ לארונית שלך לחטיפים. נסו להשאיר את המחירים נמוכים מהקפיטריה, אך אל תשמרו עליהם נמוכים מדי או שלא תרוויחו כסף.
  • שקול לקנות את המזון כשהוא במבצע, או בכמויות גדולות; המחירים יהיו זולים יותר ותרוויח קצת.
  • נסו למכור דברים שחבריכם לכיתה לא יוכלו לקנות בקפיטריה.
  • זכור, עם זאת, שהדבר עלול לגרום לך לצרות עם בית הספר.
 3. 3
  מציעים שיעורים פרטיים, עמיתים. זה יאפשר לך לקבוע שעות, מקום ושכר משלך. הדפיסו כמה פליירים ושלחו אותם ברחבי בית הספר שלכם. אם לבית הספר שלך יש לוח הודעות, הקפד לפרסם שם גם טיסה.
  • ניתן גם להדפיס ולמכור הערות כיתות וחומר לימוד, אך יש לוודא שהפתקים טובים וברורים מאוד.
 4. 4
  נסו להשיג מלגה או מענק. על ידי קבלת ציונים טובים, ייתכן שתוכל להשיג קצת כסף מבית הספר שלך. ניתן להחיל מלגות ומענקים מסוימים רק לקראת שכר הלימוד, אך חלקן יגיעו אליך בצורה של המחאה; אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה בכסף הזה.
  שכר המינימום למלצרים עשוי להיות נמוך משכר המינימום הממלכתי
  שכר המינימום למלצרים עשוי להיות נמוך משכר המינימום הממלכתי, אך אתה יכול לפצות על כך בכסף שאתה מרוויח מטיפים.
 5. 5
  שקול לקבל התמחות. לא כל ההתמחות בתשלום, אך הן יעניקו לך ניסיון יקר שתוכל להשתמש בו בעת הגשת מועמדות למשרות לאחר סיום הלימודים במכללה. רוב ההתמחות יחשבו גם לזיכוי בבית הספר וניתן להשתמש בהם במקום בכיתות מסוימות.

טיפים

 • שקול למצוא עבודה הקשורה לכל הכישורים המיוחדים שיש לך. לדוגמא, אם אתה טוב בכריתת שיער, אתה יכול אפילו להפוך לספר או לעוזר במספרה.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך קונים ומכירה של כלי נגינה?
 2. איך למכור פסנתר באינטרנט?
 3. איך מוכרים תקליטים ברשת?
 4. איך למשוך אנשים כמוכרים?
 5. כיצד למכור ציוד מצלמה משומש?
 6. איך מוכרים מטילי כסף?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail