כיצד להשתמש במערכת כרטיסי אשראי?

מערכת עיבוד התשלומים מעבירה את פרטי כרטיס האשראי של הלקוח לחשבון הסוחר שלכם
מערכת עיבוד התשלומים מעבירה את פרטי כרטיס האשראי של הלקוח לחשבון הסוחר שלכם.

אם אתה מנהל עסק מסוג כלשהו, עליך להבין כיצד להשתמש במערכות כרטיסי אשראי על מנת לעבד תשלומי כרטיסי אשראי מלקוחות. סוג המערכת בה אתה משתמש והציוד הדרוש לך משתנה בהתאם לאינטראקציה שלך עם הלקוחות. אם אתה עושה עסק באופן אישי, אתה זקוק לנקודת מכירה או למערכות עיבוד כרטיסי אשראי ניידות. כדי לעשות עסקים באינטרנט, אתה צריך תוכנת עגלת קניות וחשבון שער תשלום. למד כיצד עובד עיבוד כרטיסי אשראי ובחר את האפשרות הטובה ביותר עבור העסק שלך.

שיטה 1 מתוך 3: הגדרת מערכות כרטיסי אשראי

 1. 1
  פתח חשבון סוחר. חשבון סוחר הוא חשבון בנק, אך הוא שונה מחשבון בדיקת עסקים. חשבון סוחר מתקשר עם מנפיקי כרטיסי האשראי של הלקוחות שלך. זה לוקח את פרטי כרטיס האשראי של הלקוח ומאמת ומאשר את המכירה. חשבון הסוחר שלך מתקשר עם מנפיק הכרטיס כדי לאמת את המשתמש, ומאשר שהכרטיס לא נגנב וכי ללקוח יש מספיק יתרה לשלם עבור המכירה. אם המכירה אושרה, חשבון הסוחר מפקיד את הכספים בחשבון הבדיקה העסקית שלך.
  • אם כבר יש לך חשבון בדיקת עסק, סביר להניח שתוכל לקבל חשבון סוחר בבנק זה. יהיה עליך לספק מידע פיננסי על העסק שלך, כולל דוחות כספיים והחזרי מס.
 2. 2
  הגדר מערכת נקודת מכירה (POS). מערכת קופה היא מה שתמצא בסביבה קמעונאית פיזית מסורתית, בה תקבל תשלום באופן אישי. השכיר או רכוש מסוף כרטיסי אשראי והתקן תוכנת עיבוד אשראי. המערכת קוראת את כרטיס האשראי של הלקוח ומעבדת את תשלומי כרטיס האשראי. הוא מתקשר עם חשבון הסוחר שלך ומנפיק הכרטיסים של הלקוח כדי לאשר את הרכישה. ניתן לחבר את המסוף לנתב, למודם הכבלים או לקו ה- DSL. דגמים שונים מגיעים עם קוראי ברקוד, רפידות PIN ומדפסות, בהתאם לצרכים שלך.
  • הבנק דרכו השגת את חשבון הסוחר שלך מספק לך ציוד זה.
  • בחר דגם התואם לכרטיסים המותאמים לשבבים. בעבר, בכרטיסי האשראי היה תמיד רצועה מגנטית אותה תעביר דרך מסוף כרטיס האשראי שלך. טכנולוגיה חדשה להגנת הונאה מציידת כרטיסי אשראי בשבבים אלקטרוניים.
  המערכת קוראת את כרטיס האשראי של הלקוח ומעבדת את תשלומי כרטיס האשראי
  המערכת קוראת את כרטיס האשראי של הלקוח ומעבדת את תשלומי כרטיס האשראי.
 3. 3
  הגדר מערכת עיבוד כרטיסי אשראי ניידת. מערכת מסוג זה מאפשרת לך לקבל תשלומים בכרטיס אשראי ממקומות רבים באמצעות הטלפון החכם או הטאבלט שלך. עסקים שעשויים לבחור בפתרון זה כוללים רוכלים, שירותי משלוחים או טכנאי תיקונים. כמו כן, קמעונאים בחנויות לבנים עשויים להשתמש במערכת סלולרית אם הם רוצים להיות מסוגלים לקבל תשלום במספר מיקומים בחנות.
  • הורד אפליקציה לעיבוד כרטיסי אשראי לנייד . באמצעות הטלפון החכם או הטאבלט שלך, הורד אפליקציה כגון Square, PayPal Here או Flint. בחר גרסת יישום שתואמת למכשיר שלך.
  • ברגע שיש לך את האפליקציה, בקר באתר האינטרנט של מעבד התשלומים. צור חשבון לעסק שלך. יהיה עליך לספק את מספר חשבון הבנק שלך כדי שניתן יהיה להפקיד תשלומים בחשבונך.
  • קבל קורא כרטיסים. קורא הכרטיסים מתחבר לשקע האוזניות במכשיר הנייד שלך. זה יימסר לך בחינם ממעבד התשלומים לאחר ההרשמה. ניתן לרכוש קוראי כרטיסים גם בחנויות תרופות כמו Walgreens ו- RiteAid. אם כבר רכשת אחד כזה, חברת מעבד התשלומים תנפיק לך זיכוי להחזר כספי.
 4. 4
  הקימו מערכת כרטיסי אשראי מקוונת למסחר אלקטרוני. השג תוכנת עגלת קניות ופתח חשבון סוחר או חשבון שער תשלומים. תוכנת עגלת קניות מורכבת ממרכיבים רבים המתחברים למארח אתרים, מספקים כלים להגדרת דפי המוצרים, הוספת עגלת קניות, חישוב המשלוח ומסים ועיבוד תשלומים. חשבון סוחר או חשבון שער תשלומים מתקשרים עם תוכנת עגלת הקניות שלכם, עם מנפיק כרטיסי האשראי של הלקוח וחשבון הבנק שלכם.
  • תוכנת עגלת קניות מתארחת הינה ידידותית למשתמש ואינה דורשת מומחיות טכנית רבה. עליכם לשלם עבור מנוי חודשי, אך זהו הפיתרון החסכוני ביותר לעסקים קטנים. ספקים פופולריים כוללים Shopify ו- Bigcommerce.
  • עגלות קניות בעלות קוד פתוח שמתארחות בעצמן הן הטובות ביותר עבור חברות גדולות אשר צריכות להתאים אישית את פלטפורמת המסחר האלקטרוני שלהן. עליך להתקין אותם ולקבל שירותי אירוח אתרים בנפרד. התוכניות הן בדרך כלל בחינם, אך יכול להיות יקר לשלם עבור שירותיו של מישהו בעל מומחיות טכנית כדי להשתמש בהם. ספקים פופולריים כוללים את מג'נטו ואופנקארט.
  • אם כבר יש לך חנות לבנים ומוקמת אתר קניות מקוון, סביר להניח שכבר יש לך חשבון סוחר. עבוד עם חשבון הסוחר שלך כדי להגדיר עיבוד מקוון של כרטיסי אשראי.
  • אם עדיין אין לך חשבון סוחר, הירשם לשער תשלום מקוון. שער תשלומים מקוון מעבד את הרשאות כרטיס האשראי של לקוחותיך. ספקי שער תשלומים פופולריים כוללים PayPal, Authorize.net ו- Stripe.

שיטה 2 מתוך 3: עיבוד תשלומים

 1. 1
  השג את פרטי כרטיס האשראי של הלקוח. השלב הראשון הוא קריאת פרטי הלקוח מכרטיס האשראי. בכרטיסי אשראי יש פס מגנטי או שבבי מיקרו משובצים. אלה מאחסנים את שם הלקוח, מספר החשבון, תאריך התפוגה של הכרטיס והמדינה. לא משנה בכל מערכת בה אתה משתמש, אתה זקוק לשיטה להשגת מידע זה מכרטיס האשראי של הלקוח.
  • עם מערכת קופה, אתה מזין את פרטי המוצר באופן ידני למערכת או מחליק ברקוד. המרשם מסתכם במכירה ומחשב מס. לאחר מכן החלק את הפס המגנטי או סרוק את השבב עם קורא הכרטיסים במסוף שלך.
  • עם מערכת סלולרית, אתה פותח את האפליקציה שלך ובוחר את המוצרים מדף המוצרים שלך שהלקוח רוכש. האפליקציה כוללת את עלות המכירה כולל מס. לאחר מכן, אתה קורא את כרטיס הלקוח עם קורא הכרטיסים שמתחבר לשקע האוזניות בסמארטפון או בטאבלט שלך.
  • לרכישות מקוונות, הלקוחות מבקרים באתר האינטרנט שלכם ומעלים את דפי המוצרים. הם בוחרים את הפריטים שהם רוצים לרכוש ומוסיפים אותם לעגלת הקניות שלך. כאשר הלקוח מוכן לבצע צ'ק-אאוט, התוכנה מסכמת את עלות הסחורה, המס והמשלוח. תוכנת עגלת הקניות שלך מספקת ממשק שבו לקוחות יכולים להזין ידנית את שמם, מספר כרטיס האשראי, תאריך התפוגה וכתובת החיוב שלהם.
  מערכת עיבוד התשלומים וחשבון הסוחר שלך מתחילים בתהליך האישור למכירה
  לאחר שקראת את כרטיס האשראי של הלקוח, מערכת עיבוד התשלומים וחשבון הסוחר שלך מתחילים בתהליך האישור למכירה.
 2. 2
  המתן לאישור. לאחר שקראת את כרטיס האשראי של הלקוח, מערכת עיבוד התשלומים וחשבון הסוחר שלך מתחילים בתהליך האישור למכירה. מערכת עיבוד התשלומים מעבירה את פרטי כרטיס האשראי של הלקוח לחשבון הסוחר שלכם. לאחר מכן חשבון הסוחר מתקשר עם מנפיק הכרטיס כדי לאשר או לדחות את המכירה. האישור או הדחייה נשלחים ממנפיק הכרטיס לחשבון הסוחר ואז חזרה אליכם בטרמינל.
 3. 3
  גש לכספים שלך. בסוף יום העסקים, צרף את כל האישורים שלך ושלח אותם לחשבון הסוחר שלך. בעל חשבון הסוחר שלך יפקיד את הכספים בחשבון הבנק שלך. הכספים שלך צריכים להיות בחשבונך תוך שניים או שלושה ימי עסקים.
  • מנפיק הכרטיסים של הלקוח משלם לבנק הסוחר עבור רכישות הלקוח. לאחר מכן, מנפיק הכרטיס מחייב את הלקוח בגין הרכישה בתוספת ריבית.

שיטה 3 מתוך 3: תשלום עבור עיבוד כרטיסי אשראי

 1. 1
  השווה עמלות מחשבונות סוחרים או משערי תשלום. תשלם עמלות בגין קבלת כרטיסי אשראי לחשבון הסוחר שלך או לספק שער התשלומים שלך. העמלות כוללות עמלות בסיס וסימונים. דמי בסיס הם העמלות שחברות כרטיסי האשראי גובות בגין קבלת כרטיסיהם. אלה אינם סחירים וזהים לא משנה באיזה חשבון סוחר או שער תשלום אתה משתמש. דמי הסימון משתנים ועשויים להיות סחירים.
  • עמלות הבסיס כוללות עמלות חילופין המשולמות לבנקים המנפיקים כרטיסים ושומות, שהן עמלות עסקה המשולמות לוויזה, מאסטרקארד, Discover ו- European Express.
  • דמי סימון הם העמלות שעליך להשוות כאשר קונים חשבון סוחר ומעבד תשלומי כרטיסי אשראי. הם כוללים עמלות עסקה ועמלות אחידות. אתה משלם עמלות עסקה בכל פעם שאתה מסיים עסקה. העמלות האחידות כוללות דמי חכירה סופניים, דמי שער תשלום, דמי תאימות, דמי חבר שנתיים, דמי שירות לקוחות חודשיים, דמי דיווח, עמלות מינימליות ודמי סיום מוקדם.
  עם מנפיק כרטיסי האשראי של הלקוח וחשבון הבנק שלכם
  חשבון סוחר או חשבון שער תשלומים מתקשרים עם תוכנת עגלת הקניות שלכם, עם מנפיק כרטיסי האשראי של הלקוח וחשבון הבנק שלכם.
 2. 2
  השווה בין דגמי תמחור. מודל התמחור הוא השיטה בה משתמש חשבון הסוחר או שער התשלומים כדי להעביר לך את עלות דמי הבסיס ודמי הסימון. הם ישתמשו באחד משני הדגמים. הראשון נקרא "מחלף פלוס תמחור". השנייה מכונה "מדורגת" או "חבילה".
  • מודל התמחור של מחלף פלוס מכונה גם תמחור מעבר מחלף. זהו מודל פשוט ושקוף. דמי הבסיס מופרדים בבירור מדמי הסימון. הם מפורטים עבורך בדוחות החודשיים שלך.
  • המודל המדורג או הכלול מסווג עסקאות בכרטיסי אשראי לשלוש שכבות המכונות מוסמכות, אמצעיות ואחרות. העמלות שאתה משלם תלויות באיזה שכבה העסקאות שלך נופלות. עסקאות מוסמכות מחויבות בשיעורים הנמוכים ביותר, ועסקאות שאינן מוסמכות מחויבות בשיעורים הגבוהים ביותר. הבעיה במודל המדורג היא שאין עקביות שמווסתת כיצד מנותבות עסקאות לשכבות השונות. זה מקשה מאוד על הבנת הדוחות החודשיים שלך והשוואה בין חשבונות סוחרים שונים.
 3. 3
  קבל את התעריפים הנמוכים ביותר. נסה למצוא חשבון סוחר או חשבון שער תשלומים המשתמשים במודל התמחור של מחלף פלוס. מכיוון שעמלות בסיס אינן ניתנות למשא ומתן, חפש את דמי הסימון הכוללים הנמוכים ביותר. עם זאת, צפו לשלם עמלות גבוהות יותר עבור שירותים פשוטים יותר. בעוד שקל יותר להבין מודלים של תמחור פשוט יותר, הדגמים המסובכים יותר הם בדרך כלל תחרותיים יותר.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail