כיצד להשתמש במקרן כדי להניע את כוח המכירות שלך?

צוות המכירות שלך יודע מה הלקוחות שלך רוצים וצריכים הכי טוב
צוות המכירות שלך יודע מה הלקוחות שלך רוצים וצריכים הכי טוב.

כוח המכירות שלך יכול להיות נשמת חייה של החברה שלך. הם עוזרים לך לאסוף לקוחות חדשים ולהבטיח שלקוחות יהיו מרוצים מהשירות ומהמוצר שלך. שמירה על תוכן כוח המכירות שלך היא חובה. איש מכירות אומלל עלול להוביל ללקוחות אומללים. יתר על כן, אתה רוצה לשמור על האנשים הטובים ביותר בסביבה זמן רב ככל האפשר.

צעדים

 1. 1
  קבל את התשומות שלהם. צוות המכירות שלך יודע מה הלקוחות שלך רוצים וצריכים הכי טוב. לפני הצגת מוצר חדש, בקש את תשומת ליבו, כולל האופן בו הם ישווקו וימצבו את המוצר.
 2. 2
  המשך לאתגר את הצוות שלך. אף אחד לא אוהב להשתעמם!
 3. 3
  תמיד הושיט יד עוזרת. שיחות מכירה יכולות להיות מאתגרות לפעמים - אפילו עבור איש מקצוע ותיק בתחום.
 4. 4
  שמור על מבנה העמלות תחרותי. חברות לא רוצות להתמקד בעמלות ובונוסים, אבל אתה גם צריך לעמוד בקצב של התעשייה שלך.
 5. 5
  ליצור בסיס של אמון. אמון הוא חלק חשוב בכל חברה. העובדים צריכים לסמוך זה על זה ועל המנהלים שלהם.
 6. 6
  הראה את הישגיהם. מעת לעת, הודה בהישגים. זה עשוי להיות פשוט כמו מתן פרס כספי עבור עבודתם לקיום טקס פרסים משלך עבור עבודה יוצאת מן הכלל.
 7. 7
  הביאו דובר מוטיבציה. דוברי מוטיבציה מאומנים לעזור לעודד ולהניע את כוח המכירות שלך. שכור אחד כדי להלהיב את צוות המכירות שלך בעבודה שלהם, מוצרים חדשים או סיכויי השנה או הרבעון הקרובים.
דוברי מוטיבציה מאומנים לעזור לעודד ולהניע את כוח המכירות שלך
דוברי מוטיבציה מאומנים לעזור לעודד ולהניע את כוח המכירות שלך.

טיפים

 • כשתבקש לקבל תשומות, אנשי המכירות שלך ירגישו כי דעתם חשובה, והיא יוצרת אינטראקציה חיובית בין העובדים למנהלים.
 • איש מכירות משועמם עשוי להתחיל לחפש עבודה אחרת או להצליח פחות בתפקידם. פתח יעדים הניתנים להשגה, אך אתגר את אנשי המכירות שלך. תגרום להם לעבוד קצת למען העמלה הבאה. רק אל תשים את הוועדה לצמיתות מחוץ להישג ידם.
 • קיים מדיניות דלת פתוחה. אנשי המכירות שלך צריכים להרגיש בנוח להגיע אליך עם כל שאלה או חשש שיש להם.
 • הקלט או צלם את אירועי ההכרה שלך. אם יש לכם מסיבה שנתית, קבלו מקרן להשכרה, והראו מצגות של תצלומים, או השמיעו את הסרטונים לאורך כל הערב.
 • שאל את איש המכירות שלך אם הם רוצים עזרה בביצוע שיחות אלה. הם יעריכו את העזרה, וזה עשוי להפוך אותם לעובד לכל החיים.
 • מבני הנציבות והבונוסים לא צריכים להיות תעלומה. במידת הצורך, הרכיבו מצגת PowerPoint של מבנה זה, או PDF המסביר את הפיצוי בפירוט מפורש. קבעו זמן בו תוכלו להכניס את כל כוח המכירות שלכם, והיעזרו במקרן השכרה כדי להציג באופן חזותי כיצד אנשי המכירות מקבלים את העמלות / הבונוסים שלהם.
 • אם למתחרה יש מבנה עמלה טוב יותר, אתה עלול לאבד להם את העובדים הטובים ביותר שלך. נסה כמה תחרויות מכירה עם תגמולים כספיים לאנשי מכירות בודדים או לצוותים. הכן תחרויות אלה על בסיס רבעוני, כך שכוח המכירות שלך יכול להרוויח קצת כסף במהלך השנה.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail