איך למכור את הבית שלך מהר?

כדי למכור את הבית שלך במהירות, נסה להציע תמריצים נוספים לקונים, ללא עלויות סגירה, תאריך מעבר מזורז או אחריות על מכשירי החשמל בבית. כמו כן, נסה לנקות ולנקות את פנים הבית ומחוצה לו ככל האפשר, כך שזה מושך יותר את הקונים הפוטנציאליים. אתה יכול אפילו לביים את ביתך על ידי הדלקת נרות ריחניים והשמעת מוזיקה מרגיעה ברקע כדי לעזור לקונים לדמיין את עצמם גרים שם. כדי ללמוד כיצד לתמחר את הבית כך שהוא יימכר במהירות, גלול מטה!

כדי למכור את הבית שלך במהירות
כדי למכור את הבית שלך במהירות, נסה להציע תמריצים נוספים לקונים, ללא עלויות סגירה, תאריך מעבר מזורז או אחריות על מכשירי החשמל בבית.

בחלק משווקי הנדל"ן מספר הרישומים הפעילים גדל באופן דרמטי מדי שבוע. בתור מוכר, איך אתה מתכנן לגרום לבית שלך להתבלט בין אלפי הנכסים הזמינים? אל תיכנס לקטגוריה של מוכרים חסומים שנכסיהם משתרכים בשוק במשך חודשים ארוכים. בדוק את העצות המועילות האלה וקבל את מחיר המכירה ההוגן שאתה רוצה!

חלק 1 מתוך 3: ניקוי מראה הבית שלך

 1. 1
  הפוך את ההופעה הראשונה של ביתך למרשימה. אם המראה של הנכס שלך לא טוב, קונים פוטנציאליים רבים אפילו לא יעברו דרך הדלת. חזית הנכס שלך היא קריטית. על הגנים הקדמיים להיות מטופחים היטב כל הדלתות ומסגרות החלונות צוירו לאחרונה במידת הצורך. סלים תלויים וקופסאות חלונות תמיד הופכים את חזיתו של הנכס ליצוגתי יותר.
  • למרות שניקית את חזית הנכס אל תתעלם מאחור. בשוק תחרותי, הגן יכול לעיתים קרובות להיות הגורם החותם את העסקה. אם אינך גנן, זה הזמן להתחיל - לפחות לזמן שאתה מנסה למכור את הנכס שלך. אם אין לך זמן או כוח לגנן, שכר מישהו. זה יהיה כסף שהושקעו היטב כאשר הבית יימכר.
 2. 2
  נקה את פנים הבית שלך - שיפורים קטנים חשובים. הקונים חטטנים - אחרי הכל יש להם זכות להיות - מכיוון שהם עומדים להיפרד ממזומן שנצבר קשה ולקחת הלוואה לטווח ארוך לרכישת בית. הדבר האחרון שעליהם הם רוצים להתמודד הוא ארונות מטבח מלוכלכים ושטיחים שמקושטים בלכלוך, אבק ולכלוך. זכרו שהם מנסים לדמיין את עצמם גרים ברכוש שלכם. וודא שהוא בתולי.
  • קח את הזמן להחליף מסך חלון קרוע, הוסף לחדר המשפחה מעיל צבע טרי או פרחים צבעוניים. נגיעות פשוטות כמו אלה יכולות להוסיף אלפי דולרים לשורה התחתונה.
 3. 3
  לנטרל. בדרך כלל הקונים יחפשו בד ריק שעליו הם יכולים לכפות את האישיות שלהם. אם האישיות שלך מוטבעת בכל רכושך, במיוחד בצורה של צבעים עזים במיוחד, הקונים הפוטנציאליים יראו בכך רק יותר עבודה שהם צריכים לעשות. נטרל את החדרים שלך עם קרמים ולבנים על מנת לספק את הבד הריק.
  האם עלי לשכור קבלן שיסדר את ביתי לפני שאמכור אותו
  האם עלי לשכור קבלן שיסדר את ביתי לפני שאמכור אותו?
 4. 4
  נרתע. העומס מייאש את הקונים הפוטנציאליים בכך שהוא גורם לחדרים להיראות קטנים יותר והרבה פחות מושכים. שוב, קשה לקונים לדמיין את רכושם בנכס שלך כאשר הם מתמודדים עם הר בלגן.
  • התאם אישית את הבית שלך. יש לארוז פריטים כמו תמונות משפחתיות או אוספים אישיים. עד כמה שהם מוסיפים פריחה לחדר משעמם, זהו חדר השעמום שמוכר למעשה את הבית במהירות.
 5. 5
  ביים את הבית. ביצוע דרך נכונה יכול להשפיע באופן דרמטי על המהירות שבה אתה מוכר את הבית שלך. שים מוזיקה ניטרלית כמו קלאסי או ג'אז נמוך ברקע. אופים עוגיות או שורפים נרות ריחניים כך שהריח יבקע לחדר המסוחר ביותר. שימו לב במיוחד למטבח ולחדרי הרחצה - "ערך מוסף" כאן יכול להשפיע בצורה בולטת יותר על המחיר שאנשים מוכנים לשלם.

חלק 2 מתוך 3: תמחור ביתכם

 1. 1
  אל תמחר יתר על המידה את הרישום שלך. נראה שכולם מעריכים את הנכס שלהם מעל שווי השוק. אם אתה רוצה מכירה מהירה, אתה צריך להיות מציאותי. בדקו נכסים אחרים באזור וקבלו חוות דעת של איש מקצוע נדל"ן מכובד. היה מוכן להוריד את הציפיות שלך אם אתה באמת רוצה מכירה מהירה.
  • המפתח למכירה מהירה הוא מיצוב. עליך לזהות את המתחרים שלך ואז לתמחר את הבית שלך, כך שזה ללא ספק התמורה הטובה ביותר. כמה שאלות שאתה יכול לשאול את סוכן הנדל"ן שלך הן:
   • לאילו נכסים אחרים יקנה הקונה הנכון של הנכס שלי גם שיקול רציני?
   • איך הנכס שלי לעומת נכסים אלה מבחינת מחיר ואטרקטיביות?
   • היכן עלינו לתמחר את הנכס שלי כנגד המתחרים בכדי לגרום לבלתי להיות הערך הטוב ביותר לכסף?
  • לפעמים, מחיר נמוך מהצפוי על בית יכול להיות דבר טוב. מחיר נמוך יכול לעורר מלחמת הצעות מחיר ולגרום למחיר הבית לעלות. לא מובטחת מלחמת הצעות מחיר, אך סביר להניח שהיא תתרחש כאשר המחיר נמוך יותר מאשר אם המחיר גבוה יותר.
 2. 2
  בדוק השוואה כשמגיעים למחיר. השוואות הן מה שרשומים בתים דומים אחרים בשכונה שלך. אם יש לך בית עם 3 חדרי שינה, 2 אמבטיות, חפש אחר 3 מיטות, 2 בתים באמבטיה באזור שלך כדי לקבל מושג טוב כיצד לתמחר למכירה מהירה.
 3. 3
  היה מקפיד להגיע למספר ספציפי. מה המספר הסופי שלך יהיה? יש מעט מדע ואסטרטגיה המעורבים בחישוב המחיר המדויק של הרישום. להלן שני דברים גדולים שתוכלו לזכור כשאתם מגיעים למספר הקסם:
  • השתמש בתמחור קסם ומספרי "מתחת למאה שנה". במקום לבחור לרשום את הבית שלך תמורת 304000 €, שקול לרשום אותו תמורת 298000 € כך שיתאים בדיוק מתחת לסימן המאה החשוב מבחינה פסיכולוגית. אתה רואה חנויות קמעונאיות ועסקים שמשתמשים בתמחור קסם כל הזמן, ומסיבה טובה: אנשים מעדיפים את המספרים האלה כי יש להם את הפיתוי לא להטות סולם מסוים שיש להם בראש. 298000 € נשמע מסקרן הרבה יותר מ 299000 €, למרות שהם זהים מבחינה פונקציונלית.
  • מצד שני, לעתים קרובות קונים יקבעו ציון של 74600 € אפילו כגבול כלפי מעלה בעת חיפוש בתים ב- MLS. לדוגמא, קונים מסוימים עשויים לחפש בתים מ 74600 € ל 149000 € ואחרים עשויים לחפש בתים מ 149000 € ל 224000 € אם מחיר הבית שלך היה 149000 € אז שתי קבוצות הקונים יראו את הבית שלך בתוצאות שלהם, אבל אם היית מציין את זה ב 149000 € רק הקבוצה הראשונה הייתה. אז יש מקרים שבהם תמחור ברמה 74600 € אפילו עשוי לשים עיניים רבות יותר לרישום.
  • השתמש בפסי מחירים להשפעה טובה. פסי מחירים מפרידים את ביתכם לחבילה על ידי בחירת מחיר רישום הנבדל מספיק מכל שאר הרישומים. ייתכן שתמצא קבוצה של בתים שנמכרים כולם בטווח של 190000 € - 200000 €, ואז אשכול נוסף שנמכר בטווח של 220000 € - 220000 €. מחיר פסים יהיה לתמחר את הבית שלך בטווח בין 200,000 € - 220000 € כך שהוא יבלוט יותר.
  כדי ללמוד כיצד לתמחר את הבית כך שהוא יימכר במהירות
  כדי ללמוד כיצד לתמחר את הבית כך שהוא יימכר במהירות, גלול מטה!
 4. 4
  הוציאו אותו לשוק באביב או בסתיו. האביב והסתיו הם זמן הקנייה העיקרי עבור ציידי בתים רבים. זה עדיין חם, הילדים רק מסיימים את שנת הלימודים או רק מתחילים ללכת לבית הספר, וכולם עוד לא יצאו לחופשה או שכבר חזרו מהחופשה. תמחורו בעונה הנכונה יאפשר לכם לתזמן אותו בדיוק, תוך הימנעות מתקופות לא טובות בשאר השנה. (בקיץ אנשים רבים לוקחים חופשה. בחורף תנאי מזג האוויר קשים לרוב).
 5. 5
  תן לעצמך לוח זמנים להורדת מחיר. הרבה זמן בעלי בתים נאחזים בעקשנות במחיר גבוה מדי ומסרבים לזוז. ואז לוקח חודשים, לפעמים שנים לייצר מכירה. קבעו תאריך בלוח השנה לפני שתמחרו את הבית, ובאיזו שעה תורידו את המחיר אם לא קיבלתם קונה. זה ייקח את הרגש מהתמחור ויעזור לך למכור מהר יותר את הבית שלך.

חלק 3 מתוך 3: ללכת עוד קילומטר

 1. 1
  קבל בדיקה. בדיקות טרום מכירה אינן נפוצות במיוחד, אך איזו דרך להראות לקונים מהססים כי ביתך נמצא בצורה עילאית, במיוחד אם הדו"ח זמין במהלך בתים פתוחים. מצד שני, גילוי בעיות פוטנציאליות מבעוד מועד יאפשר לך לטפל בהן מבלי להפחיד את הקונה הפוטנציאלי שלך.
 2. 2
  השתמש בכוח האינטרנט. האינטרנט שינה את אופן הקנייה והמכירה של בתים. כבר לא נאלצו רוכשי בתים פוטנציאליים לבקר פיזית בבית כדי לגלות איך זה. כיום, רוכשי בתים פוטנציאליים רבים מחסלים רישומים שהם לא רוצים להשקיע בהם זמן מקוון, ואז מבקרים את אלה שנראים מסקרנים באופן אישי. קידום התכונות הייחודיות של ביתך באופן מקוון הוא דרך נהדרת לייצר לידים נוספים.
  • אם אתה יכול, השאל DSLR נחמד או שכר עדשה זווית רחבה בזול למשך כמה ימים. זה אמור לעלות לך משהו כמו 15 € - 37 € לשכור במשך כמה ימים. צלם את הבית שלך ביום בהיר ושטוף שמש, אחרי שכל העומס שלך נוקה. תמונות של חדר בהיר ביום שטוף שמש יגרמו לביתכם להראות גדול ומזמין יותר.
 3. 3
  בחר את הסוכן הנכון והמורשה. תבחר בחכמה! שאל חברים, בני משפחה ועמיתים לעבודה אם יש להם הפניות לסוכנים המובילים. הכינו שיעורי בית, היכנסו לאתרים וגלו אילו סוכנים מכירים את הקהילה שלכם בצורה הטובה ביותר. על הסוכן שתבחר לא רק להיות בעל ידע נרחב בשוק, אלא גם להיות ישר ואישי.
  האם אוכל פשוט להוריד את המחיר במקום להשלים אותו
  אם פקח מציע שאעשה משהו מרכזי בבית, האם אוכל פשוט להוריד את המחיר במקום להשלים אותו?
 4. 4
  הציעו תוספת לקונה הבית. כולם אוהבים שקית טובה. זה גורם לנו להרגיש מיוחדים ובטוחים כי האדם שממנו אנו קונים את הבית שומר עלינו. החשוב מכל, זה קל יחסית לעשות זאת. עם זאת, אל תציע שום דבר לפני שתסתכל על השוק. אם אתה מקבל מספר הצעות על הבית שלך, אין צורך להציע משהו נוסף. להלן מספר רעיונות לדברים קטנים נוספים שתוכלו לעשות כדי לתמרץ את הקונים להפעיל את ההדק:
  • הציע מעט אשראי לכיסוי עלויות הסגירה, או - יתרה מכך - הצעה לשלם אותן לחלוטין. עבור קונה שמממן את הבית זה בדרך כלל בין 3,5-4% מהמחיר המבוקש. קונה שאינו מממן את הבית יכול להיות בעלויות סגירה נמוכות במידה ניכרת, מכיוון שהדבר יצטרך לכסות את דמי הכותרת, ההפקדה, הדיווח ואולי דמי הבדיקה וההערכה.
  • העבר את האחריות הביתית שלך למכשירי חשמל לקונה. אם אתה והקונה מסכימים לכלול מכשירים כלשהם במכירה, העברת האחריות תעניק להם שקט נפשי שהם לא יצטרכו לשלם עבור מכונת כביסה או מייבש תקולים.
  • הצע להם את ההזדמנות לעבור במהירות מהרגיל. אם אתה יכול להבטיח סגירה מהירה של הבית, מה שמאפשר לבעל הבית החדש גישה לבית תוך 30 עד 60 יום, זה עשוי לסיים עסקה. בעלי בתים שרואים את בית החלומות שלהם לרוב רוצים לעבור לגור מיד.
 5. 5
  אל תפחד להפיץ את הבשורה. גם אם יש לך סוכן נדל"ן, לא יכול להזיק לספר לאנשים שאתה מכיר על שיווק הבית שלך, למרות שאתה עלול להרגיש שזה מביך. עדכן את הפייסבוק שלך, שוחח עם אנשים ב- PTA המקומי שלך, בקש מחברים מהימנים להפיץ את הבשורה. הפיצוצים הקטנים האלה יכולים לעשות הבדל גדול כאשר הבית שלך נמכר סוף סוף.

שאלות ותשובות

 • אני רוצה למכור את הנכס שלי בן 2 קומות, אך המצב בקומה השנייה אינו מתאים למישהו לגור בו. האם עלי לשכור קבלן שיסדר את ביתי לפני שאמכור אותו?
  תלוי עד כמה השוק 'חם'. בשוק מוכרים הקונים פחות רגישים למצב. בשוק קונים זה הפוך וכנראה שכדאי להעסיק את אותו קבלן.
 • כמה זמן עלי לרשום לפני שהורדתי את המחיר?
  זה תלוי לחלוטין בנסיבות המוכר. יש אנשים שיש להם זמן או כסף עשויים לחוש תוכן שמחכים זמן רב יותר מקבלים את המחיר הרצוי להם, אך אנשים הנמצאים בלחץ גדול יותר למכור אולי לא יוכלו לעשות זאת. הייתי אומר שאם אתה לא רואה מתיחה אחרי 5-6 שבועות, כדאי לך לשקול להוריד את המחיר.
 • אם פקח מציע שאעשה משהו מרכזי בבית, האם אוכל פשוט להוריד את המחיר במקום להשלים אותו?
  כן, אך זכרו, קונים תמיד מעריכים את עלות התיקונים. הם מחשיבים את העלות בתוספת הטרחה של סידור העבודה.
 • האם אנו יכולים למכור את הנכס שלנו על ידי חלוקתו (277,27 מ"ר)? מה כל הצעדים שיש לנקוט כדי לחלק את העלילה הריקה?
  זו תשובה מסובכת מאוד ויש בה משתנים רבים. הייתי מציע לסקור את המדריך כיצד לחלק נכסים. מכיוון שהנכס שלך הוא רק 277,27 מ"ר, יתכן שהוא לא יעמוד בגודל המינימלי לחלוקת המגרש, אך תצטרך לבדוק עם המחוז אודות פעולה זו ופעולות רלוונטיות אחרות שיש לבצע לפני שתוכל לבצע חלוקה אם היא אפשרי בכלל.
 • מתווך מציע לרשום את הבית שלי תמורת 150000 אירו, אך אומר לי לא לצפות ליותר מ -170 אלף. זו צריכה להיות רכישה במזומן מכיוון שיש לי מיכל אחזקה. האם עלי לרשום זאת בעצמי למשך 185?
  קבל חוות דעת שנייה ושאל שאלות על פעילות השוק. לדוגמא: מהם טווחי המחירים של בתים בשכונתך? כמה ימים בשוק הם המכירות הממוצעות? איך הבית שלך בהשוואה לבתים דומים? המחיר לרשימה הוא המחיר שהוא אמור למכור בו, לא אלפי דולרים נוספים. בתים שמחירם מוגזם נוטים להתעלם, יושבים יותר זמן בשוק ובסופו של דבר מוכרים בפחות. תמחיר את הבית למכור, לא לשבת בשוק להפחתות מחירים עד שהוא יימכר. אם תרשום את הבית בעצמך, תצטרך לעשות את העבודה בכדי לוודא שהכל נעשה בזמן ולעבוד ישירות עם הקונה עד לסגירתו. בין אם אתה מפרט את זה בעצמך תלוי כמה נוח לך להגיד לאחרים לעשות את מה שהם אמורים לעשות. אם אתה מקבל חוות דעת על מחיר מסוכן נדל"ן,להציע להם עמלה אם הם יביאו לך קונה אם תרצה לרשום אותה בעצמך כדי שלא תבזבז את זמנם לקבל עבודה בחינם ללא כוונה להשתמש בשירותיהם.

תגובות (2)

 • charliemoore
  אהב את הרעיון לקבל בדק בית מראש. דרך פשוטה להרגיע את הקונה שזה בית טוב ונשמע. איזה רעיון אדיר.
 • dernser
  תוכן נהדר. נזקק לעזרה נוספת בפרסום הבית המקוון ובניסוח המודעה והתמונות.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לארוז את התכשיטים שלך למהלך?
 2. איך אורזים צמחים למהלך?
 3. איך לכווץ עטיפה?
 4. איך לארוז תרמילים?
 5. איך מכינים רשימת אריזה?
 6. איך לארוז כמו מקצוען?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail