איך להשכיר את הבית במהירות?

הפוך את הנכס למושך יותר עבור דיירים טובים
הפוך את הנכס למושך יותר עבור דיירים טובים, על ידי הקטנת שכר דירה או שיפורים, במקום לרפות את תקני מיון הדיירים שלך.

קניתם בית חדש לפני שמכרתם את הישן? האם אתה עובר זמנית לעבודה ורוצה לדלות את העלויות שלך לבית ריק? האם אתה רוצה לנסות את כוחך ברכישת נכסי השקעה? לא משנה מה תהיה הסיבה שאתה רוצה להשכיר את הבית שלך, המטרה היא תמיד לעשות את זה במהירות ולהתחיל להרוויח כסף. עם זאת, בדרך כלל משתלם בזמן, בטרדות ובכסף לבצע את בדיקת הנאותות שלך בשיווק השכירות שלך, בבחירת הדיירים שלך ובהבטחת עמידה בחוקים החלים.

חלק 1 מתוך 3: קביעת שווי שכירות

 1. 1
  קבע דמי שכירות דומים. באופן אידיאלי, כמובן, אתה רוצה לשכור את ביתך במהירות האפשרית בכמה שיותר כסף. השוואת ביתכם לדומים דומים להשכרה באזור מגוריכם היא אחת הדרכים הטובות ביותר לבסס את פוטנציאל ההשכרה של ביתכם.
  • חפש השכרת בתים באזור שלך באתרי נדל"ן וכן באתרים כגון קרייגסליסט. מצא "קומפוזיציות" שנראות דומות בגודל, במספר חדרי השינה והשירותים, בגיל ובמצב ובמיקום השכונתי. אם נוח לך לעשות זאת, אתה יכול להופיע כשוכר פוטנציאלי ולסייר בבית דומה באופן אישי לשם השוואה.
  • חזור שוב כל כמה ימים כדי לראות אילו מודעות נעלמו, מה שככל הנראה מעיד על שכירות מוצלחת. אתה יכול גם להתקשר ולשאול אם בתים מסוימים עדיין להשכרה. זה ייתן לך מושג טוב עוד יותר לגבי רמת המחירים המעבירה נכסי שכירות כמו שלך.
 2. 2
  בצע שיפורים בעלי ערך מוסף. לפני שתנסה להשכיר את הבית שלך, אתה עלול להרגיש שאתה צריך לתקן כל בעיה, גדולה או קלה. נסה, עם זאת, להתמקד בתיקונים ושיפורים אשר יתאימו את הבית שלך ל"מחשב "שלו ויוסיפו ערך בשכירות גבוהה יותר.
  • בצע את כל השיפורים שיש לבצע כדי "להביא את הבית שלך לקוד" - כלומר לעמוד בדרישות קודי הבנייה המקומיים שלך. זה יכול לחסוך ממך בעיות משפטיות בהמשך הדרך.
  • אחרת, התמקדו בתוספות ערך לטווח הקצר כמו ניקוי שטיחים, נגיעה בצבע והחלפת תריסי חלונות שבורים. אלא אם כן הגג שלך דולף, למשל, ככל הנראה שיפורים ארוכי טווח כמו גג חדש לא יחזירו ערך מספיק בשכר דירה מוגבר.
 3. 3
  שקלו את העלויות והיתרונות של השכרת הבית שלכם. לפני שתקפוץ לבצע שיפורים או הוצא את הפרסום שלך, בצע הערכה ריאלית של הכנסותיך המשכירות. שקלו תועלת זו מול העלויות הפוטנציאליות - לא רק הכספיות, אלא גם כאבי הראש והטרדות האפשריים שעומדים בפניכם כבעלי בית.
  • לאחר שתגדיר את שכר הדירה הרווח עבור בתים כמו שלך באזור, שקול מקרוב האם סכום זה מספיק כדי להיות שווה את הזמן והמאמץ שלך.
  • אם אתה חדש בהשכרת נכס, או שאתה מודאג מזמנך או מיכולתך להתמודד עם דיירים, לבצע תיקונים קטנים ולגבות תשלומי שכירות, כדאי לך לשקול להעסיק מנהל נכס. אתה יכול לתת להם לעשות את כל "העבודה המלוכלכת" בשבילך, לעתים קרובות במחיר של שכר הדירה בחודש הראשון ועשרה אחוזים לאחר מכן. הכסף שאתה מפסיד עשוי להיות שווה את הזמן שלך (ושפיות).
  • אתה יכול לנהל משא ומתן כמה אתה משלם למנהל הנכסים שלך. עדיף למצוא מנהל נכס טוב באמצעות המלצות מאנשים שאתה מכיר. אם אינך מכיר מישהו עם המלצה טובה, ראיין כמה מנהלי נכסים מנוסים ובחר את מי שהכי בקיא בחוק.
אתה רוצה לשכור את ביתך במהירות האפשרית בכמה שיותר כסף
באופן אידיאלי, כמובן, אתה רוצה לשכור את ביתך במהירות האפשרית בכמה שיותר כסף.

חלק 2 מתוך 3: הפצת המילה

 1. 1
  רשום לאן אנשים מסתכלים. אופן פרסום השכרת הנכסים יכול להשתנות בהתאם למקום מגוריך. בעוד שרשימות מקוונות כבר קיימות בכל מקום, האתרים המשמשים וכמות הפרסום החלופי עשויים להיות שונים מאוד.
  • גם אם אינך מנוי לעיתון מקומי, קנה עותקים כל כמה זמן והסתכל במודעות המסווגות. אם אתה רואה מספר רב של רשימות עבור בתים דומים להשכרה, תוכל להחליט שזו גישה טובה גם עבורך.
  • ציין את ביתך באתר (ים) שבו אתה מוצא את השכרת הדירות הקרובה ביותר ודומה לה. השתמש גם באתרי מדיה חברתית ובאתרי וידאו - למשל קישור לסיור וידאו בביתך שפורסם ב- YouTube.
  • מחקרים מצביעים על כך שמודעות שכירות המתפרסמות בימי שישי מבוקרות בתדירות גבוהה יותר מאשר מודעות שפורסמו בזמנים אחרים, ככל הנראה מכיוון שאנשים נוטים לעשות ציד ביתם בסופי שבוע.
 2. 2
  השתמש בבית שלך כפרסום. יש אנשים שמעדיפים לא לכלול כתובת עם פרסומות להשכרה, כדי שיוכלו להבטיח חלון ראווה מתאים לדיירים פוטנציאליים. עם זאת, אין סיבה שלא למשוך את העניין של אנשים שעוברים ליד הבית שלך בכל מקרה.
  • בעוד שלט בסיסי "להשכרה" מעביר את המסר, שלט בעל מראה מקצועי, קל לקריאה, המושך את העין, יכול לעורר עניין רב בהרבה, במיוחד אם אתם מחפשים קהל לקוחות מסוים. השקיעו זמן בהכנת שילוט אטרקטיבי, או הדפיסו שלטים. ספק מידע מפתח על הנכס (מיטות / אמבטיות, ואולי מאפיין ייחודי אחד או שניים כמו רצפות עץ או ג'קוזי).
  • אם הבית שלך ריק מחפצי ערך, שקול להשאיר את התריסים פתוחים ודליק בערב כדי שדיירים פוטנציאליים יוכלו להציץ, במיוחד בחדר ויטרינה (מטבח, מאורה וכו ').
  • אירחו אירוע שימשוך אנשים לביתכם. ערכו למשל מכירת חצר והציעו מידע וצפייה למתעניינים.
 3. 3
  להיות יצירתי. אם יתמזל מזלך, פרסום מודעה, הוצאת שלט והמתנה עשויים להיות כל מה שאתה צריך לעשות. עם זאת, סביר יותר שתצטרך למלא תפקיד פעיל יותר במשיכת הדייר הנכון להשכרתך במהירות.
  • למרות שתרצה לחשוב פעמיים על השכרה למשפחה או לחברים קרובים מכיוון שהיא מכניסה אלמנט אישי למערכת יחסים עסקית, השימוש ברשת זו כדי לחפש לידים פוטנציאליים יכול להועיל. בקשו מהם לשאול בעבודה או במקומות בהם הם מגיעים. בקש להציב פליירים בעסקים מקומיים שאתה מבקר בהם באופן קבוע. נצל את הנוכחות שלך ברשתות החברתיות ושל חברים ובני משפחה.
  • אם אתה צריך למצוא דייר במהירות או שאתה מפרסם ללא הצלחה במשך זמן מה, ייתכן שתרצה להציע תמריצים מעבר רק להפחתת שכר הדירה מעט. הציעו דמי הפניה, הנחה בשכר דירה בחודש הראשון, חלק בעלויות השירות לתקופה, או הרשו חיות מחמד אם לא התכוונתם (אך אתם יכולים לקבל זאת). משוך אנשים לפחות להביט בבית שלך, אך עדיין תהיה סלקטיבי בבחירת הדייר הנכון עבור הנכס שלך.
לפני שתנסה להשכיר את הבית שלך
לפני שתנסה להשכיר את הבית שלך, אתה עלול להרגיש שאתה צריך לתקן כל בעיה, גדולה או קלה.

חלק 3 מתוך 3: בחירת הדייר הנכון

 1. 1
  אל תסתכן. לא משנה כמה אתה להוט להשכיר את הבית שלך, אין לך דייר כמעט תמיד טוב יותר מאשר שוכר גרוע, מכיוון שהם עלולים לגרום לך לכאבי ראש ועלויות יותר ממה שהם שווים. הפוך את הנכס למושך יותר עבור דיירים טובים, על ידי הקטנת שכר דירה או שיפורים במקום להרפות את תקני מיון הדיירים שלך.
  • בחירה במישהו שיעסיק את ביתך, במיוחד אם אתה מתכוון לחדש את המגורים בו מאוחר יותר (אך גם רק כדי לשמר את מכירתו העתידית או את שכר ההשכרה שלה), היא החלטה גדולה שאין להכנס אליה בקלילות.
  • קבע מראש תהליך סינון רציונלי, מפורט, הוגן (וחוקי) כדי למצוא את הדייר הטוב ביותר לבית שלך.
 2. 2
  מסך בזהירות מועמדים. לשאול שאלות לזוג ואז למסור את המפתחות זה לא מספיק ומזמין אסון. השתמש באינסטינקטים שלך לגבי לקוחות פוטנציאליים, אך גם אמת את כל המידע שהם מספקים.
  • צור טופס בקשה רגיל, הכולל רווחים לשם; תאריך לידה; מספר ביטוח לאומי; פרטי התקשרות; כתובות קודמות במשך חמש שנים לפחות; מעסיקים בהווה ובעבר; אנשי קשר לשעת חירום; הצהרת "שחרור מידע" (המאפשרת לך לעקוב אחר בעלי הבית והמעסיקים בעבר וכו '); וחתימה. תבניות זמינות באופן מקוון.
  • ודא שהיישום מלא לחלוטין. גבו דמי בקשה אם תרצו - ראו מה נפוץ באזורכם. עקוב אחר המידע, אימות תעסוקה והכנסה ויצירת קשר עם כל בעלי הדירות האחרונים.
  • שלם על מנת לבצע בדיקת רקע (אגרת הבקשה יכולה לכסות זאת). סמכו על חברה מבוססת שתוודא מידע על הדייר הפוטנציאלי שלכם. Smartmove, למשל, מופעלת על ידי TransUnion ומציעה תהליך פשוט.
 3. 3
  ציית לחוק. גם אם זו לא כוונתך, יכול להיות קו דק בין להיות סלקטיבי אצל הדיירים הפוטנציאליים שלך לבין להראות כמפלה. הדבר האחרון שאתה צריך להתמודד איתו כשאתה מנסה להשכיר את ביתך הוא תלונה על אפליה פדרלית. באחריותך לדעת ולציית לכל חוקי הדיור ההוגן החלים.
  • בארה"ב, הקוד הפדרלי אוסר על אפליית דיור על רקע גזע, צבע, מין, מוצא לאומי, דת, נכות או מעמד משפחתי. עדיף אפילו לא לשאול שאלות בנוסח זה.
  • אינך יכול לשאול שאלות על מצב משפחתי, כמה ילדים יש למשפחה, דתו של אדם, אשר יחלקו חדרי שינה, אם לאדם יש מוגבלות, מהי מוגבלותו של אדם, או מין הדיירים. אתה יכול לשאול כמה אנשים יגורו בבית וליידע אותם שכל מי מעל גיל 18 יוקרן לפני שהוא רשאי לעבור לגור בו.
  • שמור עותקים של כל הבקשות שהושלמו והעלה את הודעות הדחייה שלך בכתב ושמור עותק. הסבירו בבירור מדוע סירבתם לדייר פוטנציאלי (הכנסה לא מספקת, פינוי לאחרונה בגין נזק לדירה וכו ').
  • עבור הדיירים שתבחר, ספק הסכם שכירות העומד בדרישות החוק במקום בו אתה גר. ניתן למצוא תבניות באתרים כמו http://uslegalforms.com/ או https://ezlandlordforms.com/.
  • ערכו בדיקת מעבר לפני מסירת המפתחות, ובקשו מהדייר למלא דוח העומד גם בדרישות המקומיות. צלם תמונות לראיות נוספות על מצב ביתך לפני המעבר.
השוואת ביתכם לדומים דומים להשכרה באזור מגוריכם היא אחת הדרכים הטובות ביותר לבסס את פוטנציאל ההשכרה של ביתכם
השוואת ביתכם לדומים דומים להשכרה באזור מגוריכם היא אחת הדרכים הטובות ביותר לבסס את פוטנציאל ההשכרה של ביתכם.

טיפים

 • הפרה של החוק לדיור הוגן פדרלי או חוק דוח האשראי הפדרלי עשויה להיות קנסות אדירים - בין אם התכוונתם לטעות או עשיתם זאת. אם אינך משתמש בעזרת חברת ניהול נכסים או איש מכירות נדל"ן, עיין בחוקים אלה בקפידה באינטרנט ובדוק את הסכם החכירה שלך על ידי עורך דין כדי להגן על עצמך.
 • אם חלק מהשכירות שלך אינו עומד בחוק, חלק זה אינו ניתן לאכיפה. עם זאת, יתרת השכירות תהיה ניתנת לאכיפה.
 • בעת תיקון הבית, בצעו קודם כל תיקוני בנייה, אינסטלציה, חשמל, או חלונות ודלתות. עקוב אחר תיקוני צביעה, ניקוי וריצוף. אם אתה מצייר תחילה, עבודות אחרות עשויות לגרוף את הצבע. אם אתה מבצע ריצוף לפני כל אחד מהשלבים האחרים, הוא עלול להיסחף או להתלכלך.
 • צור ערעור שפה על ידי ניקוי החלק החיצוני של הבית, כולל ענפי עצים, דשא, עשבים שוטים ועלים. אם אתה לא שומר על ניקיון הנכס, אז גם הדיירים שלך עשויים לחשוב שהם לא חייבים.
 • על פי חוק דיווח האשראי הפדרלי, אם אתה מסרב לדייר פוטנציאלי, עליך לספק בכתב סיבה מדוע. לדוגמא, אם זה בגלל ציון האשראי שלהם, יידעו אותם בגלל זה והפנו אותם לחברת דיווחי האשראי שסיפקה את הדוח למידע נוסף.

שאלות ותשובות

 • אם ישנם שלושה שוכרים שאינם קשורים, האם כל השלושה צריכים לחתום על חוזה השכירות?
  בהחלט. אתה רוצה שכל אחד בחוזה השכירות יידע מי אחראי לכל נזק או הפרת השכירות.

תגובות (2)

 • pankunding
  מסביר ופשוט. זה מוסיף מידע וערך פשוט לידע שלי.
 • faytrisha
  מאוד אינפורמטיבי. תודה לאל על האתר הזה, מבהיר הכל כל כך ברור!
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לפנות את הדיירים הנוכחיים שלך בהודעה על סעיף 8?
 2. איך משכירים נכס?
 3. איך כותבים מכתב פינוי?
 4. איך להחזיק בית פתוח?
 5. כיצד לנהל את תצוגות הבית שלך?
 6. כיצד לבחור מנהל נכסי מגורים?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail